Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Sygnał z kosmosu prykomputerze Bill Gates Microsfot Google
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 20:53
Ecclestone Tamara do gruba baba zasrana jeszcze za uchem Billa i nasdaq gada nie płać mu to oszust nie płać mam go na anty on nastawione wszędzie źle robi dziad a ja do niech dawaj +2200 pkt przy niej to zrobiłem a ona ***** alaj do mnie hehehe
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 21:16
I ten Soloż i polsat a mateusza internet bo nie ma captche ma hehehe i żeby miał bo nie kupuje biznesu i tak mi w kółko w tv nawala temat heheheh ludziom to samo gada
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 22:03
najgorsza ta szmat a eccelstone dowie się i powie publicznie na wszystko kogoś bo za pinieedze słabe są te smiecie i głupie te sztuczne satality jak nie wiem co bierze sygnał jak narkotyki chyba że tak heheheh
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 22:28
niech tam ktoś z was dzieńw dzień do microsoft oddziałów chodzi i się pyta co u mnie i złodzieje czy ineiędadze dla mnie mają. A w sumie nawet Pan Putin ma u papieża też mieć moły ale papież za wojną na Ukrainie był hehehehe no.
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 22:59
Merdesy i F1 jak iskrami m dupę zachrzaniały mateuszu do pracy heheheeheh samoloty też mateuszu co ty robisz ze sztucznych satelit nie lubię ich i na kazdym etpaie ataki jakie ten a z arbii saudyjskiej jak się dowiedział gdzie ja mam Allaha hehehehe
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 23:01
Mercedesy z F1 jak mi dupę i ochrzaniały mnie w tej tv tymi iskrami jak mnie usłyszały heheheh i jakieś dziwne rzeczy bo ni potrafią u siebie zrobić heheheheeh jak to powiedzieli do roboty wieśniaku jakoś się mi to ne podoba
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 09 Wrz 2016, 1:55
A napisze wam że za pisanie do tej Eccsletone na słupie polski rząd mnie wywiesił tym co koło domu na ulicy stoi od prądu w kosmos moje zdjęcie dali i się śmiali z niego w sygnale i mi brzęczyli tak się z elektrykami z wierzbicy dogadali i się śmiali ze mnie pod nasdaq okiem wszystko i pan kaczyński z panią szydło najwięcej śmiały rząd się plecami do mnie odwróił za szmat e z komorowksi nawet mnie uznali i na ecclestoe brzeczyli mnie tak z 3 lata A donanld tusk dostał za mnie pozycje prezydenta w uni europejskiej. Pan putin na ukrainie jk na mnie strzelał za ecclestone. W T polska jak się też psychicznie że konia walę przed ecclestone i papież jej powiedział żeby to dała do tv i jaki ubaw mieli e dziennikarze może o tym widziałem '-)
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 09 Wrz 2016, 1:57
Ta ecclestone jezcze wszystkich sąsiadów wiezbicy obkupiła i się śmiali ze mnie i palcemmnie wypominali dokładnie nieh sknsą i powim że miałęm niby billa dziewcynę taką jenny le ona się najwiecej ze mnie śmiałą i jak ją pisałem że ją kocham na górki mnie wysyłą jak ecclesotne i mówiła że śmieszny jestem.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 09 Wrz 2016, 2:33
tak się śmiali że nawet ecclestone księdza z parafii i elektrykami sygnału z tego elektrycznego na nie moją korzyść opłacał heehhhe. Przychodzą wymuszają do mnie różne takie heheheeh. Niezłe to jest. rzed chwilą też srawdzali na sygnale na słupie czy to to jest.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 09 Wrz 2016, 2:34
jk zagadałem do billa o jedzenie nie bo się każdy odwrócił to on mi te górki zrobi na sygnale heeheheh żebym ten się ogarnął. Hehehehe
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 09 Wrz 2016, 2:37
sporo tego jest jutro pewnie jakiegoś paroba do pacy jak pójdę mnie wygonią dziś pociąg do warszawy opóźnili może i pan kaczyński tak z billem sobie umówili lepiej nie wiedzieć. Mają to w cenie bo mówią że bogaci są. Ale jak się tak parze za o płaicie to już utro gadają do mnie że nowy dzień jest. SYgnał jest the best A i lieum też chyba mojekatolikie anty papież złatwił mi i akie te miłości mi Bill z Eccleste la śmiechu rozwinęli to też spokojnie dla ubawu tak mi historię przewertowali.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 09 Wrz 2016, 4:45
pokazywałem wam rękę Jay tej Eccesltona na twitterze co u z czszką zrobiłem jendego palca mu trakcie ukrdłem ale się nie przyznała do mnie i sistre dziecko śmierciłem papież tak naucza i ten jeszcze brata do więzienia a ona tmpa zadem na ytube dupe na F1 za to wam jeszcze wypinała we francji cy gdzieś a papież to mateusz oszut heheheeh dobrze żę nie ma miejsca w kościele dla tkich ja ja i pieniędze dla siebie z tej ręki że to on heheeheh
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 09 Wrz 2016, 10:39
Ale rachunku bankowego mi zazdrościcie Bill wszystko zwraca z ekipą hehheeh i cay czas jego żeby było Laughing . On ureguluje was
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 09 Wrz 2016, 10:40
No i cały szczęście na kontach bez zmian jeszcze ciągane będę za wszystko pewnie bez zmian hehehe ja u niego w firmie
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 09 Wrz 2016, 11:00
z wyszukiwarki google się zawsze coś tam znalazło przy pisaniu, romowach czy tych firm z nasdaq ale ogólnie to tak jakoś wyglądało hehehehe
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: