Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
QubicGames[QUB] PART 1
Powrót do góry Post QubicGames[QUB] PART 1
Wysłany: Czw, 29 Wrz 2016, 12:56
http://qubicgames.com/wp-content/uploads/2016/09/QG_dokument_informacyjny__01_09_2016.pdf

QubicGames do końca 2017 r. wyda 10 gier Circle Entertainment

QubicGames uzgodnił warunki współpracy z chińską firmą Circle Entertainment, które zakładają m.in, że polska spółka wyda 10 gier dostarczonych przez Circle Entertainment do końca 2017 roku - podał QubicGames w komunikacie.
Udostępnij
0
Skomentuj
Komentarze
0

Warunki współpracy zakładają wydawanie przez QubicGames gier w Europie oraz Ameryce Północnej bezpośrednio przy współpracy z Sony i Microsoft oraz podpisanie finalnej umowy nie później niż 31 października 2016 r.

"Współpraca obu firm zakłada wydanie przez QubicGames 10 gier dostarczonych przez Circle Entertainment do końca 2017 roku, w tym także ich promocję na platformach Sony PlayStation 4, PS Vita oraz Microsoft Xbox One" - napisano w komunikacie.

"Na ten moment w ramach ustalonej współpracy obie strony potwierdziły i rozpoczęły prace nad dwoma tytułami: Mr. Pumpkin Adventure, który zostanie wydany na konsole PS4 oraz PS Vita, a także gra Koi na platformę PS Vita" - dodano.

W zamian za licencję na wydawanie gier Circle Entertainment otrzyma wynagrodzenie w postaci procentu od przychodów ze sprzedaży gry rozliczanego kwartalnie.

Ostatnio zmieniony przez Consigliere dnia Pon, 05 Cze 2017, 14:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 29 Wrz 2016, 13:02
brane w pierwotnej po 2 zł, oj.e.bane na open po 3 zł i póki co END OF STORY Laughing
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 29 Wrz 2016, 13:08
Leslie_Nielsen napisał:
brane w pierwotnej po 2 zł, oj.e.bane na open po 3 zł i póki co END OF STORY Laughing

wziałem po 2.01 dzis i na górne widły gada Laughing
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 29 Wrz 2016, 13:10
pogodno napisał:
Leslie_Nielsen napisał:

weż pigułkę Laughing
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 29 Wrz 2016, 13:11
pogodno napisał:
Leslie_Nielsen napisał:

weż pigułkę Laughing
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 29 Wrz 2016, 13:13
pogodno napisał:
Leslie_Nielsen napisał:

czemu nie brałeś w pierwotnej Question przecież wiadomo było, że veniaki podpicują debiut
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 29 Wrz 2016, 13:17
pogodno napisał:
Leslie_Nielsen napisał:

gdzie brales ten koks masz dobrego dilera heheh
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 29 Wrz 2016, 13:20
Zawsze mnie zastanawia, jak mała firma z Polski, a nawet bardzo mała może być wydawcą gier chińskich na rynku USA Rolling Eyes

i to się wszystkim opłaca Cool

Może ktoś mnie oświeci Laughing

Pewnie to lepiej wygląda marketingowo niż: "pracujemy z mozołem nad jedną grą, którą ukończymy za 2 lata, jeśli nie będzie opóźnień". Te ostatnie 4 słowa to oczywiście ode mnie, bo nikt tego głośno nie powie Wink

Wiem, że trolluję, ale nie piję do tej konkretnej spółki, ale ogólnie do wszystkich małych polskich producentów gier (i wydawców w jednym) Wink

Kiedyś odnosiłem takie wrażenie, że każdy gniot na NC jak się biznes okazywał niewypałem, nagla pragnął zostać funduszem, aby inwestować w innowacyjne spółki - oczywiście za pieniądze inwestorów i nową emisję Laughing

Teraz to samo widzę w gamedev, każdy chce zostać wydawcą, aby inwestować w ciekawe gry - oczywiście za pieniądze inwestorów i nową emisję Laughing

Ostatnio zmieniony przez 3mldEUR dnia Czw, 29 Wrz 2016, 13:30, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 29 Wrz 2016, 13:21
spokojnie , jutro kupie taniej niz wy w pierwotnej Laughing
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 29 Wrz 2016, 13:23
nastepni szukaja kasy od naiwniakow Laughing Laughing
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 29 Wrz 2016, 14:42
chyba jednak juz dzis kupie po emisyjnej Shocked Laughing
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 29 Wrz 2016, 14:43
pogodno napisał: