Hale stalowe
Powrót do góry Post Hale stalowe
Wysłany: Czw, 06 Paź 2016, 8:08
Czy tego typu konstrukcje - http://solidhale.pl/ są rzeczywiście znacznie trwalsze od innych firm konstrukcji stalowych? Jak to wyglądało w Waszym przypadku? Czy rzeczywiście ta forma inwestycji miała sens, nie sprawiała żadnych problemów?
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 13 Paź 2016, 10:46
Takie hale mają jeden podstawowy minus, są duże i trzeba w nich dużo sprzątać Smile My na szczęście nie musimy tego robić bo sprzątają u nas ludzie z www.bravosprzatanie.pl ale jak ktoś sam to by musiał robić to współczuję.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 19 Paź 2016, 20:13
Ale w sensie, że sam właściciel ma sprzątać swoją halę? Wink
______________________
dekoracja samochodu do ślubu
wyniki Lotto
praca Cieszyn
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 21 Lis 2016, 0:09
Tylko pytanie jaki jest sens stawiać obecnie własną hale? Przecież możliwości jeśli chodzi o wynajem powierzchni magazynowych w polsce są ogromne, a co ważne lokalizacje już zbudowanych obiektów są bardzo dobre. Świetny przykład to http://mexem.com.pl/oferta/magazynowanie/ macie wybór wielu magazynów dostępnych w bardzo dobrych lokalizacjach. Może jednak trzeba się zastanowić czy jest sens budować?
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 21 Lis 2016, 1:14
Jeżeli ktoś z Was szukałby firmy zajmującej się obróbką metalu, zobaczcie sobie Metaltech, oni mają bardzo nowoczesne zaplecze technologiczne i doświadczenie. Wykonują obróbki kształtowników, rur, profili, zajmują się obróbką cieplną oraz plastyczną. Ich zakłady są zlokalizowane w Ciechanowie, Czosnowie oraz Płońsku.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 25 Lis 2016, 10:54
Też zamierzamy w przyszłym roku postawić nową halę w naszej firmie. Myślę aby pokryć ją taką blachą jak tu http://www.krak-zinc.pl/oferta/blacha-aluminiowa/systemy-dachowe/blacha-aluminiowa-prefalz-na-rabek-stojacy/. Hala byłaby jednocześnie punktem sprzedaży i musi jakoś wyglądać. Taka blacha na rąbek stojący mi się podoba. A wam?
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 28 Mar 2017, 10:50
Konstrukcje stalowe mają liczne zalety, główna to niskie koszty budowy, są też krótsze w budowie od konstrukcji z innych materiałów, łatwiej je przebudować, czy dostosować do innych celów. Nie tylko konstrukcja takiej hali powinna być ze stali, ale i mniejsze elementy, jak drzwi, meble, czy odwodnienia - wykonują takie m.in. w Kesmet http://kesmet.eu korzystają z innowacyjnych rozwiązań, dzięki czemu elementy te są bardziej trwałe.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 29 Mar 2017, 15:14
A czy podczas dostosowania terenu czasami nie trzeba konsultować się z geodetą? Jeśli tak to polecam firmę http://www.pomiary-geodezja.pl/podstrony/geodezja_aleksandrow_lodzki.html . Kilka razy korzystałem.
Powrót do góry Post Re: Hale stalowe
Wysłany: Pią, 26 Maj 2017, 13:27
pakers napisał:
Czy konstrukcje stalowe są rzeczywiście znacznie trwalsze od innych konstrukcji?


Tak, konstrukcje stalowe są nadzwyczaj trwałe i wytrzymałe, a w dodatku tanie w budowie i eksploatacji. Trzeba je tylko odpowiednio zabezpieczyć, nie mówię tu o ochronię przeciwpożarowej, a o ochronie przed korozją, czynnikami chemicznymi i uszkodzeniami mechanicznymi. Świetnie nadają się do tego farby przemysłowe, te marki Visto http://visto.com.pl uważane są za jedne z lepszych - warto je sprawdzić.
Powrót do góry Post
Wysłany: Nie, 28 Maj 2017, 14:16
Stawianie hali to nie małe wydatki i dużo stresu, nie lepiej halę wynająć i mieć problem z głowy?. W dzisiejszych czasach jest takich miejsc do wynajęcia pod dostatkiem. Dla zainteresowanych polecam firmę, która jest na rynku od 29 lat, zajmuje się ochroną, sprzątaniem (pomieszczeń biurowych, zieleni), monitoringiem, niszczeniem dokumentów, zabezpieczaniem imprez, zabezpieczeniem technicznym. Wynajmuje też oczywiście powierzchnie biurowe, biurowo-produkcyjne, sale konferencyjne i powierzchnie magazynowe. Powierzchnie te są pod stałą ochroną. Firma ta świadczy usługi na terenie województw: lubuskim, zachodniopomorskim, dolnośląskim, wielkopolskim. Dodatkowym atutem dla osób wynajmujących jest to, iż firma ta jest zakładem pracy chronionej, co oznacza, że zamawiającemu u nich usługi przysługuje obniżenie wpłat na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z tytułu realizacji przez Zakład Pracy Chronionej usług na rzecz zakładu zobowiązanego do dokonywania wpłat, na podstawie ustawy z dnia 9 listopada 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (tj. Dz. U. z 2011 nr 127 poz. 721 z zm.).
Ja od kilku lat korzystam z ich monitoringu i jestem zadowolony.
Link do ich strony http://impuls24.pl/oferta/wynajem_powierzchni/
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 07 Cze 2017, 13:41
do każdego rodzaju hali potrzeba solidnej posadzki...wylewki gospodarskim sposobem to już przeżytek.
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Cze 2017, 16:35
Lepiej bym tego nie ujal.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sob, 24 Cze 2017, 13:49
Hala stalowa to z pewnością lepszy wybór, niż hala murowana - jest nie tylko tańsza w budowie, ale i eksploatacji, w dodatku bardzo wytrzymała i funkcjonalna. Co do instalacji elektrycznej w takiej hali, to osprzęt od Schneider Electric powinien się sprawdzić, jak choćby http://www.schneider-electric.pl/pl/product-category/1600-aparatura-modu-owa-acti9/?filter=business-4-rozdzia--energii-niskiego-napiecia - jest nowoczesny, bardzo wytrzymały i niezawodny.
Wyświetl posty z ostatnich:  
Strona 1 z 1

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach