Xbulls - opinie
Powrót do góry Post Xbulls - opinie
Wysłany: Pon, 07 Lis 2016, 15:39
Kto z nimi startował i jak ten początek oceniacie?
Z jakim doświadczeniem szliście do nich? Czy ktoś kto ma tylko czystą teorię i też nie na jakimś wysokim poziomie, powinien już iść do brokera?
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 08 Lis 2016, 19:57
Są w porządku. Masz w sieci mnóstwo ich materiałów - z tym się zapoznaj. Ogólnie chodzi tutaj przede wszystkim o konkrety - broker ma wiedzę, ma ludzi, od których można się uczyć. Samodzielnie do takiego poziomu dochodzi się w praktyce wiekami. Nie jest to proste...
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 14 Lis 2016, 15:48
Materiały to ja widziałem. Bardziej chodzi o to, żeby pogadać z kimś, kto siedzi w temacie od dłuższego czasu, współpracuje z nimi, tak żeby miał podstawy to oceny sensowności tego wszystkiego. Pewnie też różni ludzie mogą ten temat diametralnie inaczej odbierać.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 15 Lis 2016, 19:53
To dzwoń do nich, pisz tam, powinni coś podpowiedzieć. Zresztą - po poziomie komunikacji doskonale widać z kim ma sie do czynienia. Przeczytasz kilka odpowiedzi, zobaczysz z kim masz do czynienia podczas rozmowy i wszystko powinno być jasne.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 16 Lis 2016, 15:44
Kilka maili już wymieniłem. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to w kolejnym tygodniu powinno się nam udać zorganizować jakieś spotkanie i wtedy będę wiedział coś więcej. Na tym etapie jestem jednak zdecydowanie na tak...
Strona 1 z 1

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: