Od walki ze środowiskiem sędziowskim lepsza

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Od walki ze środowiskiem sędziowskim lepsza

Postautor: NiKtoś » 02 lut 2023 08:47

byłaby walka z pseudolekarzami-sprzedawcami marzeń. Przeczytyłem ten tekst przy którym 1000ce wałków na giełdzie bez żadnej reakcji nadzoru już mniej dziwią.Wygląda ,że Polska to raj dla wszelkiej maści hochsztaplerów , oszustów i mitomanów naciągających ludzi. Nikt ich nie ściga , spokojnie kontynuuja swoje procedery przez długie lata , zarabiając miliony złotych nie tylko na szukajacych pomocy ludziach ale też dostajac.. dotacje państwowe a nawet Unijne gdzie nikt nie weryfikuje nawet komu to daje... :shock:

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... ed&utm_v=2
Ostatnio zmieniony 02 lut 2023 11:13 przez NiKtoś, łącznie zmieniany 2 razy.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Re: Od walki ze środowiskiem sędziowskim lepsza

Postautor: keri40 » 02 lut 2023 09:57

TAK MASZ RACJĘ W 1000% !!!!

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Od walki ze środowiskiem sędziowskim lepsza

Postautor: NiKtoś » 02 lut 2023 11:02

:cry:
Ostatnio zmieniony 02 lut 2023 11:12 przez NiKtoś, łącznie zmieniany 1 raz.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Od walki ze środowiskiem sędziowskim lepsza

Postautor: NiKtoś » 02 lut 2023 11:11

Zresztą spotkałem sie z tym sam i to nie tylko na GPW.. Jak wybitny i szanowany doktor specjalista stomatologii naciagał niesamowite rachunki za leczenie zębów, nie dał ani zadnej gwarancji ani zadnych rachunków i przyjmowal mnie niejako po godzinach bo jak tlumaczyl ma taki tlok ze nie moglby mi terminu normalnego zaoferowac.. Byłem w małym szoku. Zapłaciłem 10 tys PLN za leczenie które normalnie kosztowałoby 2 000 jak sobie potem policzylem cennik dentysty w spółdzielni ,ale mysle specjalista to pewnie zrobi lepiej.. Okazalo sie ze jego plomby 400 PLN sztuka odpadły po 2 tygodniach ( dziadowka robota albo tanie ,słabe materiały , nawet za drobne ubytki na 5 min roboty na ktore po prostu namawial jak przekupka ), chcesz poprawke ?? Musisz placic jak za nowke, a moja zwykla stomatolog poprawiła mi to za ..darmo bo sie jej po prostu to nie podobalo i 2 lata juz sie trzyma bezproblemowo. :cry:
Potem jeszce wyszly kwiatki ze normalnie przyjmuje na konsultacje i niby leczenie na panstwowej taniej uczelni.. Ale leczenie robi juz juz za kokosy dajac karteczki pacjentom dyskretnie i kierujac do swojego prywatnego gabinetu z cennikiem x 10 . :idea: :oops: Bo normalnie mało kto by poszedl do niego ale lapie sobie grono kientow ktorzy przyszli w miare tanio zrobic sobie jakies zabiegi stomatologiczne, straszy ich tragicznymi konsekwencjami ( np utrata wszystkich zebow ) po czym jak jak bohater na bialym koniu daje nadzieje ze za ciezki pieniadz on potrafi nas uratowac od tej katastrofy... Qurestwo jak szlag...Jeszce zeby byl jakis biedny ale to ludziki ktore spia na kasie..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Od walki ze środowiskiem sędziowskim lepsza

Postautor: dochodzeniowy » 02 lut 2023 12:11

Kiedyś kupiłem Skodę kiedy stuknelo jej 8lat była tak zardzewiała że stojący obok 20letni Żuk wyglądał na młodzieńca. Też był zardzewiały ale pod rdza była blacha a w skodzie rdza zjadała samochód. Powiedziałem wtedy żadnych Skód. Sąsiad wziął Skodę na długoterminowy najem . Mówię mu skoda to pech. Od dwóch lat skoda stoi 8tys przebiegu . Rata 1800 miesiecznie a on ma dożywotnio odebrane prawo jazdy. Teraz to nawet czeskiego piwa nie tykam.

paaulinka
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2017 15:33

Re: Od walki ze środowiskiem sędziowskim lepsza

Postautor: paaulinka » 02 lut 2023 13:09

To i ja coś napiszę w tym stylu. Po artykule na Onecie https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... t,79cfc278
podejrzewam, że były premier gdy tylko zobaczy jakąś kobietę w przedziale 18-80 lat, to zaraz odwraca głowę wcześniej sprawdzając czy portfel jeszcze w kieszeni się znajduje.

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Od walki ze środowiskiem sędziowskim lepsza

Postautor: dochodzeniowy » 02 lut 2023 14:43

Marcinkiewicz to typowy peowiec . Głupi jak but z lewej nogi.

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Od walki ze środowiskiem sędziowskim lepsza

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 02 lut 2023 14:52

Kazimierz Marcinkiewicz został desygnowany na premiera przez lidera Prawa i Sprawiedliwości tuż po wygranych przez to ugrupowanie wyborach parlamentarnych
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Od walki ze środowiskiem sędziowskim lepsza

Postautor: NiKtoś » 02 lut 2023 16:16

Fakt, to kolejna bzdura ktopa zyje Polska od parunastu lat. Placi alimenty na osobe z ktora dawno sie rozwiodl/ Ona miala jakis wypadek ktory byl wylacznie jej wina.. Ale powiedziala ze to wina stresu jaki miala przez bylego meza.. Musi placic jej jakies zabiegi, chodzi z reka w temblaku od wielu lat. Na pierwszy rzut oka pure nonsens. Zwyczajne pasoz/ytnictwo././ I juz nie wiem czy to sady go nie lubia czy PIS za to ze potem im smrodzil.. Bo zazyczyla sobie zyc na stopie zyciowej jak byla jego utrzymanka sprzed wypadku. I odziwo ten nonsens przeszeszedl. Nic nie robi ( bo podobno , invalidka i w stresie ) itd.. Komiczne ?? Ja bym kupil pistolet i palnal jej w leb.. Przynajmniej Mracinkiewicz mialby powod byc karany :mrgreen:
To i ja coś napiszę w tym stylu. Po artykule na Onecie https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... t,79cfc278
podejrzewam, że były premier gdy tylko zobaczy jakąś kobietę w przedziale 18-80 lat, to zaraz odwraca głowę wcześniej sprawdzając czy portfel jeszcze w kieszeni się znajduje.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Od walki ze środowiskiem sędziowskim lepsza

Postautor: dochodzeniowy » 02 lut 2023 16:34

Prezydent Lech Kaczyński przyznał, że podjął decyzję o usunięciu Kazimierza Marcinkiewicza ze stanowiska premiera, po tym gdy nie było z jego strony
jakiejkolwiek reakcji na nieustanne ataki medialne na jego brata Jarosława Kaczyńskiego.

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Od walki ze środowiskiem sędziowskim lepsza

Postautor: dochodzeniowy » 02 lut 2023 16:43

Marcinkiewicz w wieku 50 lat sie ożenił drugi raz z kobietą która miała 28 lat. Jego przypadek to nauczka dla wielu starców. :lol:

paaulinka
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2017 15:33

Re: Od walki ze środowiskiem sędziowskim lepsza

Postautor: paaulinka » 02 lut 2023 17:21

Kiedyś kupiłem Skodę kiedy stuknelo jej 8lat była tak zardzewiała że stojący obok 20letni Żuk wyglądał na młodzieńca. Też był zardzewiały ale pod rdza była blacha a w skodzie rdza zjadała samochód. Powiedziałem wtedy żadnych Skód. Sąsiad wziął Skodę na długoterminowy najem . Mówię mu skoda to pech. Od dwóch lat skoda stoi 8tys przebiegu . Rata 1800 miesiecznie a on ma dożywotnio odebrane prawo jazdy. Teraz to nawet czeskiego piwa nie tykam.
Myślałam, że m|u|m|i|n|e|k ten post skomentuje, a nie o życiowym idiocie.

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Od walki ze środowiskiem sędziowskim lepsza

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 02 lut 2023 17:33

Paulinko skodzianka jest ok
mam ja od 4-go stycznia
sama jezdzi co prawda jezdzilem tylko po S3 ale sama trzyma predkosc i odlegosc sama patrzy na znaki i zwalnia
nie pozwala zjechac na sasiedni pas bez zmiany kierunkowskazu
nawet na fonie ma wszystko czy zmknieta i gdzie zaparkowalem
no i sama parkuje i to wcale nie bajer bo b.czesto uzywam tego
jestem very pleased
no i jeszcze nie pozwala przejechac pieszego bo hamuje sama tez
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Od walki ze środowiskiem sędziowskim lepsza

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 02 lut 2023 17:38

a najwiekszy bajer to bagaznik otwierany z pilota
robi wrazenie na ludziskach
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

paaulinka
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2017 15:33

Re: Od walki ze środowiskiem sędziowskim lepsza

Postautor: paaulinka » 02 lut 2023 17:54

Też mi się wydawało, że skoda nie jest złym wyborem przy kupnie auta. Zresztą powyżej 200k zł. trudno trafić na coś co będzie sprawiało przykrość podczas jazdy. :lol:
A wracając do giełdy, co sądzisz o ostatnich wydarzeniach wokół JSW? Brutalne odbieranie akcji i trzymanie kursu na niskim poziomie ile się da i za wszelką cenę przez grubasów, czy coś negatywnego czego jeszcze (wszyscy) nie wiemy?


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości