Reklama tradycyjna - jaka?

ritka
Starszy szeregowy

Reklama tradycyjna - jaka?

Postautor: ritka » 07 lut 2017 20:30

Dokładnie chodzi mi o sklep z odżywkami sportowymi - treningowymi i różnymi innymi. To specyficzna branża i mam wrażenie, że wymaga innego nieco swoistego podejścia. pomijam już aspekt czysto finansowy, powiedźmy, że jest on akurat na 2gim miejscu. Chodzi mi o skuteczność. Myślę nad czymś takim - http://www.apla.eu/oferta/pos/bramki-sklepowe bo z jednej strony nieco kamufluje same bramki a z drugiej jest po prostu niespotykany (wcześniej go nie widziałam, ale tez nie znam się za bardzo). Co myślicie? A jeśli się ewentualnie nie podoba to może mi coś podsuniecie innego. Reklama internetowa też wchodzi w grę, ale na razie chce się skupić na tradycyjnych formach.

Gigismara
Starszy sierżant

Postautor: Gigismara » 14 lut 2017 13:53

Metod reklam jest mnóstwo. Zapoznaj się z poradnikiem http://performance360.pl/lepiej-wykorzy ... wskazowek/
który pomoże Ci zrozumieć na czym polega skuteczna reklama. Warto też wspomnieć o marketingu konwersacyjnym. Jest to szczytowe osiągnięcie spersonalizowanej komunikacji z konsumentami na masową skalę, w każdym miejscu i czasie, zintegrowanej z innymi kanałami.

goblYN
Starszy sierżant
Kontakt:

Postautor: goblYN » 30 mar 2017 12:52

Moim zdaniem konferencje i eventy to świetny sposób. Doskonały sposób na ocieplenie wizerunku firmy, zdobycie nowej bazy potencjalnych klientów i promocja marki. :)

joannastk
Plutonowy
Kontakt:

Postautor: joannastk » 05 kwie 2017 12:55

Reklama tradycyjna jest dobra, jeśli myślisz o małym zasięgu np. w obrębie miasta. W przypadku reklamy odżywek moim skromnym zdaniem powinnaś pomyśleć przynajmniej o zrobieniu strony internetowej, a lepiej sklepu internetowego. Możesz w ten sposób znacznie poprawić obsługę i do tego ludzie mogą składać zamówienia przez całą dobę i np. odbierać osobiście w sklepie. To na pewno zwiększy Twoją sprzedaż. Zrobienie strony internetowej to podstawa w czasach, gdzie klienci w pierwszej kolejności korzystają z Internetu do znalezienia informacji. Jeśli do tego zadbasz o dobrą reklamę w Internecie lub nawet tradycyjną to efekt będzie bardzo dobry, zobaczysz :) W Sieci wiele jest firm, które robią strony internetowe. Najlepsza będzie firma wykonująca tanie i responsywne strony www, czyli takie, które dobrze wyświetlają się też na komórkach i komputerach. Powodzenia :)

wielebna
Starszy szeregowy

reklama

Postautor: wielebna » 11 kwie 2017 12:36

różna reklama dla różnej branży. Ale pamiętaj, że Internet to potęga i naprawdę dużo można tu zdziałać. Ale według mnie musisz trafić do swojej grupy jakoś inaczej - może poprzez jakieś siłownie? i tam się reklamuj, zostawiaj nawet ulotki

joanna75
Starszy plutonowy

Postautor: joanna75 » 27 kwie 2017 13:47

Najskuteczniejsza, ale i najdroższa jest reklama w telewizji

lechh851
Starszy plutonowy

Postautor: lechh851 » 04 maja 2017 12:00

Tak jak powyżej - najskuteczniejsza jest reklama w telewizji, jest jednak także najbardziej kosztowna. Przy większym budżecie warto jednak zainwestować w taką promocję - koszty szybko się zwrócą, oczywiście pod warunkiem, że reklama będzie w miarę profesjonalna. Takie filmy reklamowe m.in. do telewizji kręcą m.in. w Best Eye Studio, tu http://www.besteyestudio.pl można sprawdzić ich ofertę.

Legionowianin
Starszy szeregowy
Kontakt:

Postautor: Legionowianin » 07 maja 2017 11:48

Na początek szybkim i skutecznym rozwiązaniem jest google adwords.
Pozdrawiam, Tomek

sebajedrzejczak
Starszy szeregowy

Postautor: sebajedrzejczak » 18 maja 2017 14:28

Jeśli chodzi o sklep z odżywkami sportowymi, to można go reklamować poprzez reklamę filmową. Taki krótka reklama tv, powinna być bardzo skuteczna. Oprócz tego warto zadbać o reklamę w internecie i własną stronę internetową.

tomasz30
Sierżant

Postautor: tomasz30 » 19 maja 2017 15:04

Niektóre tradycyjne formy reklamy nadal są skuteczne, jak chociażby reklama zewnętrzna (zwłaszcza w przypadku lokalnej firmy), czy reklama w mediach (prasa, radio, telewizja). Jeśli macie większy budżet na reklamę, to pomyślcie o reklamie w telewizji - skuteczność jest wysoka, koszty jednak także. Odpowiedni materiał do takiej reklamy wyprodukują m.in. tu http://tradeone.eu - mają odpowiednich specjalistów, profesjonalny sprzęt i rozsądne stawki.

olex4645
Plutonowy

Postautor: olex4645 » 26 maja 2017 11:42

tradycyjne metody reklamy są dobre, ale mają mały zasięg. Najszybciej można dotrzeć do klientów poprzez internet. Google adwords, dodawać reklamy do darmowych katalogów o tej tematyce, facebook - założyć tam stronę, dobrze też założyć swój sklep internetowy i sprzedawać przez internet, wtedy zasięg jest na całą Polskę.

Jeśli jednak lokalnie, to można zrobić ulotki i poroznosić tam gdzie są siłownie, dać ogłoszenie w lokalnej gazecie, ale tak jak napisałem to będzie mały zasięg... :)

paulina.mykacz
Sierżant

re

Postautor: paulina.mykacz » 06 cze 2017 15:31

a sklep już istnieje czy dopiero będzie zakładany? z doświadczenia mogę ci poradzić ze mega znaczenie ma znak towarowy. popracuj nad nim bo ułatwi ci to później reklamę, czy to tradycyjną czy internetową. no i trzeba go będzie oczywiście zastrzec, ale to już więcej info nt masz tutaj http://zastrzezenieznakutowarowego.pl/

Wróć do „Polska”