Inwestowanie w mieszkanie
Powrót do góry Post Inwestowanie w mieszkanie
Wysłany: Sro, 15 Lut 2017, 21:12
Czy warto Waszym zdaniem inwestować w mieszkanie? Chodzi mi raczej o inwestycję tego rodzaju, że kupuje mieszkanie pod wynajem? Wydaje Wam się że to dobry pomysł na inwestycję? Trzeba brać pod uwagę, że takie mieszkanie trzeba jakoś urządzić (żeby zwiększyć jego atrakcyjność) - z tego co się orientowałam, to w kwestii samego wykończenia, to jest położenia odpowiednich paneli, czy płytek np. takich: http://www.paradyz.com/plytki/lazienkowe/amiche-amici (zależy mi na wysokim standardzie) nie pochłonie dużych kwot, to już zakup sprzętów -lodówka, pralka itp. może się okazać problematyczna. Z drugiej strony wiem, że to powinno się znajdować w takim mieszkaniu, aby tym chętniej ktoś je wynająć, ale czy to aby na pewno dobry pomysł? Jak uważacie?
Powrót do góry Post
Wysłany: Sob, 18 Lut 2017, 12:54
Oczywiście, że się opłaca, ale tylko w dużych miastach, gdzie jest dużo uczelni wyższych.
Wynajmujesz studentom i się kręci.
Takie coś jest szeroko stosowane np. w Krakowie.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 19 Cze 2017, 11:26
moim zdaniem są opłacalne ale nie mogą być traktowane jako jedyne źródło dochodów. moim zdaniem barzdziej opłaca się rozważyć założenie firmy, bo jak sie dysponuje większą gotówką to można z niej wiele wycisnąć Smile
Strona 1 z 1

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: