MCI [MCI] księga LI wracamy do wzrostów

wszystko na temat spółek publicznych
incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8053
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Postautor: incoqnito » 21 cze 2017 10:47

Niedawno prawdopodobieństwo wezwania na całość szacowałem na 40%. Teraz, wraz z istotnym spadkiem kursu, ono wzrosło przynajmniej do 50%. A jeśli wycena TechV na koniec półrocza będzie pozbawiona znaczących doszacowań to prawdopodobieństwo jeszcze wzrośnie.

BTW od 17 lipca będzie miesięczny okres zamknięty. Przed tym terminem nie zdąży. W przypadku klasycznego wezwania na całość sprawa nie przebiega szybko. Jest obowiązek wyznaczenia dosyć długiego czasu na zapisy. Nie pamiętam w tej chwili ile. Może ktoś wie?

BTW2 Wojciechowskiemu w JW Construction całe wezwanie zajęło dwa miesiące. Od razu wzywając ogłosił że zostawia spółkę na giełdzie, doszedł do 85% i faktycznie zostawił. Coś takiego byłoby optymalnym scenariuszem dla MCI.
Nie wiadomo na jak długo zostawił...

REKLAMA


vetus
Chorąży
Posty: 970
Rejestracja: 04 lis 2015 10:49

Postautor: vetus » 21 cze 2017 12:07

co wy z tym zdjęciem z parkietu?
lepiej zdjęcie z młoddym sobie tomek powinin zrobić :lol:
i to wydaje mi się jedynym realnym scenariuszem
, po co miałby spółke z giłdy wycofywać jak ciągle posiłkuje sie obliogacjami :?: :shock:
zresztą gpw jakie jest takie jest, ale troszkę prestiżu jednak daje i uwiarygodnia w pewien sposób również...
Chłopcy odpłynęli
:D
:arrow: 8,30

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8053
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Postautor: incoqnito » 21 cze 2017 12:28

co wy z tym zdjęciem z parkietu?
lepiej zdjęcie z młoddym sobie tomek powinin zrobić :lol:
i to wydaje mi się jedynym realnym scenariuszem
, po co miałby spółke z giłdy wycofywać jak ciągle posiłkuje sie obliogacjami :?: :shock:
zresztą gpw jakie jest takie jest, ale troszkę prestiżu jednak daje i uwiarygodnia w pewien sposób również...
Chłopcy odpłynęli
:D
:arrow: 8,30
No i co z tego???
Uważasz, że kogoś przestraszysz? Człowieku daj sobie na spokój, tu zostały naprawdę silne ręce.
:lol:

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Postautor: optymistyczny » 21 cze 2017 12:44

Bylo po 14, 13, 12, 11 - to tylko lupek sprzedawal, bo wszystko (ale to wszytsko!) mowilo, ze odpal tuz tuz.
Bylo po +9, byla i radocha, ze tak tanio skupujemy i jak fajowo, ze dalej leci.
Jest po 8+, to niemozliwe stalo sie bazowym scenariuszem. A nawet "optymalnym"!
Dalibyscie choc hulajnoge takiem swirom? :P

EDIT: Uber zaczyna dociskac: www.rp.pl/Transport-drogowy/306219944-U ... ienia.html - klientow
Ostatnio zmieniony 21 cze 2017 13:16 przez optymistyczny, łącznie zmieniany 2 razy.

Hanzo
Starszy chorąży
Posty: 1011
Rejestracja: 19 lut 2017 16:26

Postautor: Hanzo » 21 cze 2017 12:45

mllody jeszcze niedawno pisal ze absolutnie nie warto sprzedawac mci

kto sie go posluchal znowu nie ochronil kapitalu

:lol:

ta spolka to prawdziwy gniot :lol:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8053
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Postautor: incoqnito » 21 cze 2017 13:21

Bylo po 14, 13, 12, 11 - to tylko lupek sprzedawal, bo wszystko (ale to wszytsko!) mowilo, ze odpal tuz tuz.
Bylo po +9, byla i radocha, ze tak tanio skupujemy i jak fajowo, ze dalej leci.
Jest po 8+, to niemozliwe stalo sie bazowym scenariuszem. A nawet "optymalnym"!
Dalibyscie choc hulajnoge takiem swirom? :P

EDIT: Uber zaczyna dociskac: www.rp.pl/Transport-drogowy/306219944-U ... ienia.html - klientow
Kolega po ile sprzedawał, tak z ciekawości zapytam. Pewnie po 14...

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8053
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Postautor: incoqnito » 21 cze 2017 13:27

Swoją drogą to młoddy musiał Was nieźle sponiewierać w kamaszach, albo inny jakiś trep, że macie aż taką traumę.
Mieć wiare, że ktoś kieruje się wpisami młoddego z forum przy inwestycjach w MCI :lol:

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Postautor: optymistyczny » 21 cze 2017 13:55

taaa.. Swir sponiewiaral....z kolega zawsze u jego boku... Czasami mysle sobie, ze chialbym zamienic choc kilka slow przez telefon - czesto juz wtedy mozna poznac, co to za okazy wmawiaja rozne ciekawe przez lata na ostatnim forum, gdzie jest cos z sensem o MCI... No chyba, ze to z nerwow i wscieklosci, jak to sprytny Tomaszek sobie wykombinowal - i to co mialo byc "nasze" jest jego :P

młoddy
Podporucznik
Posty: 12565
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Postautor: młoddy » 21 cze 2017 14:03

Niedawno prawdopodobieństwo wezwania na całość szacowałem na 40%. Teraz, wraz z istotnym spadkiem kursu, ono wzrosło przynajmniej do 50%. A jeśli wycena TechV na koniec półrocza będzie pozbawiona znaczących doszacowań to prawdopodobieństwo jeszcze wzrośnie.

BTW od 17 lipca będzie miesięczny okres zamknięty. Przed tym terminem nie zdąży. W przypadku klasycznego wezwania na całość sprawa nie przebiega szybko. Jest obowiązek wyznaczenia dosyć długiego czasu na zapisy. Nie pamiętam w tej chwili ile. Może ktoś wie?

BTW2 Wojciechowskiemu w JW Construction całe wezwanie zajęło dwa miesiące. Od razu wzywając ogłosił że zostawia spółkę na giełdzie, doszedł do 85% i faktycznie zostawił. Coś takiego byłoby optymalnym scenariuszem dla MCI.
Nie wiadomo na jak długo zostawił...
Chyba na stałe i chyba z tego samego powodu dla którego MCI (chyba) zostanie na GPW. JW Construction właśnie wyemitował 70 milionów obligacji.

vetus
Chorąży
Posty: 970
Rejestracja: 04 lis 2015 10:49

Postautor: vetus » 21 cze 2017 14:08

Ale teraz zrobię sobie wakacje od giełdy i forum. Akcji oczywiście nie sprzedam. Jednak na razie nie będę pisał.
Jaki to trep jak krzty honoru nie ma
:lol:

młoddy
Podporucznik
Posty: 12565
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Postautor: młoddy » 21 cze 2017 14:09

mllody jeszcze niedawno pisal ze absolutnie nie warto sprzedawac mci

kto sie go posluchal znowu nie ochronil kapitalu

:lol:

ta spolka to prawdziwy gniot :lol:
1.Nadal twierdzę że nie warto sprzedawać tych akcji.

2.Absolutnie nikt nie ma powodu aby brać moje "rekomendacje" pod uwagę. Każdy sam decyduje. Przecież nikt normalny nie słucha nawet profesjonalnych rekomendacji, a co dopiero opinii anonimowego internauty.

3.Od zawsze wyjaśniałem w jak długim horyzoncie "doradzam". Moja najwcześniejsza data wyjścia z MCI to rok 2020. Nadal nie wykluczone że wygram, chociaż na razie wygląda to mało sympatycznie.

młoddy
Podporucznik
Posty: 12565
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Postautor: młoddy » 21 cze 2017 14:15

Ale teraz zrobię sobie wakacje od giełdy i forum. Akcji oczywiście nie sprzedam. Jednak na razie nie będę pisał.
Jaki to trep jak krzty honoru nie ma
:lol:
Co to ma wspólnego z honorem? :shock:
Jeśli powyższe uznałeś za honorową przysięgę to upał Ci zaszkodził. Będę sobie pisał kiedy zechcę i ile zechcę. Ale faktycznie należy się spodziewać że zrobię sobie przerwę od Forum.

IMHO przed 17 stycznia spółka jest gniotem bo musi nim być. Znaczące zredukowanie dyskonta tuż przed wygaśnięciem G1 to byłaby porażka. Ergo sympatycznie będzie się rozmawiało dopiero zimą. Na razie jest niesympatycznie.

młoddy
Podporucznik
Posty: 12565
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Postautor: młoddy » 21 cze 2017 14:29

Bylo po 14, 13, 12, 11 - to tylko lupek sprzedawal, bo wszystko (ale to wszytsko!) mowilo, ze odpal tuz tuz.
Bylo po +9, byla i radocha, ze tak tanio skupujemy i jak fajowo, ze dalej leci.
Jest po 8+, to niemozliwe stalo sie bazowym scenariuszem. A nawet "optymalnym"!
Co z Tobą? :shock:
Nie rozumiesz że najlepszy scenariusz to 85% Tomka w akcjonariacie?

Krytyka za moje błędne nastawienie sprzed lat jest całkowicie uzasadniona, ale akurat Ty jesteś ostatnią osobą która powinna mnie krytykować. Błądziłeś znacznie bardziej ode mnie. Ja dałem dvpy prognozując kurs 18. Ty byłeś pewny 100 i 500, dokupowałeś po 32.6. To nie jest CV dla mojego krytykanta. Powyżej dzisiejszego kursu nie kupiłem ani jednej akcji.

vetus
Chorąży
Posty: 970
Rejestracja: 04 lis 2015 10:49

Postautor: vetus » 21 cze 2017 14:41

Ale teraz zrobię sobie wakacje od giełdy i forum. Akcji oczywiście nie sprzedam. Jednak na razie nie będę pisał.
Jaki to trep jak krzty honoru nie ma
:lol:
Co to ma wspólnego z honorem? :shock:
Jeśli powyższe uznałeś za honorową przysięgę to upał Ci zaszkodził. Będę sobie pisał kiedy zechcę i ile zechcę. Ale faktycznie należy się spodziewać że zrobię sobie przerwę od Forum.

IMHO przed 17 stycznia spółka jest gniotem bo musi nim być. Znaczące zredukowanie dyskonta tuż przed wygaśnięciem G1 to byłaby porażka. Ergo sympatycznie będzie się rozmawiało dopiero zimą. Na razie jest niesympatycznie.
Nikt Ci przysięgać nie karze, ale

W historii i literaturze naszego kraju honor jest najczęściej utożsamiany z bohaterstwem i patriotyzmem. Kształtuje się na drodze określonych zachowań:

umiejętności przyznania się do własnego błędu;
dotrzymywania danej obietnicy;
itd

młoddy
Podporucznik
Posty: 12565
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Postautor: młoddy » 21 cze 2017 14:48

Jaki to trep jak krzty honoru nie ma
:lol:
Co to ma wspólnego z honorem? :shock:
Jeśli powyższe uznałeś za honorową przysięgę to upał Ci zaszkodził. Będę sobie pisał kiedy zechcę i ile zechcę. Ale faktycznie należy się spodziewać że zrobię sobie przerwę od Forum.

IMHO przed 17 stycznia spółka jest gniotem bo musi nim być. Znaczące zredukowanie dyskonta tuż przed wygaśnięciem G1 to byłaby porażka. Ergo sympatycznie będzie się rozmawiało dopiero zimą. Na razie jest niesympatycznie.
Nikt Ci przysięgać nie karze, ale

W historii i literaturze naszego kraju honor jest najczęściej utożsamiany z bohaterstwem i patriotyzmem. Kształtuje się na drodze określonych zachowań:

umiejętności przyznania się do własnego błędu;
dotrzymywania danej obietnicy;
itd
Zdecydowanie potrafię przyznać się do błędu. Czyniłem to na Forum wielokrotnie. Jeśli Ci mało to jeszcze raz chętnie przyznaję że moja przygoda z akcjami MCI to duży błąd.

Napisanie że robię sobie przerwę nie ma żadnych cech obietnicy. Bredzisz.
Przy okazji potwierdzam że niedługo zniknę z Forum na dłuższy czas. Przynajmniej taki mam plan.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 188 gości