Idź do strony 1, 2, 3 ... 75, 76, 77  Następny
11 Bit Studios [11bit] cz. XXIII - w drodze na ....... 500 +
Powrót do góry Post 11 Bit Studios [11bit] cz. XXIII - w drodze na ....... 500 +
Wysłany: Sro, 12 Kwi 2017, 16:35
Link do poprzedniej czesci

ihttp://forum.parkiet.com/viewtopic.php?t=218134&start=2250[list=][/list]

Ostatnio zmieniony przez Axa-Xax dnia Sro, 12 Kwi 2017, 17:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 12 Kwi 2017, 16:38
alkoita7 napisał:
...

Mój Drogi Przyglupie

1/
Zerknij tutaj

http://forum.parkiet.com/profile.php?mode=viewprofile&u=1697021

wniosek: całymi dniami spamujesz na wątku spółki, której akcji nie posiadasz i wylewasz swoją złość i żółć tylko dlatego, że kurs urósł o co najmniej 50% od momentu kiedy sprzedales akcje

choć w odróżnieniu od innych ja jestem głęboko przekonany, że większość akcji prawdopodobnie sprzedales znacznie poniżej 140, co jeszcze bardziej ciebie wqrwia

To na co cierpisz to
- NERWICA NATRECTW i to da się keczyc
- qrewski charakter ... tego niestety nie da się wyleczyć

2/
Wyswiadcz sobie i nam przysługę i weź swoją żonę zabierz dzisiaj wieczorem do Paryża na kilka dni, pojdz z nią na zakupy, do teatru, opery, a jak ci nie pasuje to Londynu, Nowego Jorku, Mediolanu ... tam też jest internet ... a przy okazji troche ochloniesz

Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 12 Kwi 2017, 16:46
FP

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&persist_app=1&noapp=1&v=6saqbmVT9qk

BC

http://steamspy.com/app/461950
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 12 Kwi 2017, 17:29
Axa-Xax napisał:

Mój Drogi Przyjacielu,

przepraszam za szczerość ale to co piszesz jedynie potwierdza moja wcześniejsza ocenę

To co podesłałes jest po prostu ZALOSNE i NUDNE krew się leje, ktoś biega czyli dokładnie NIC tak jak w amerykańskim film akcji gdzie połowa filmu to ściganie się samochodami po ulicy ... to jest Cywilizacja Debilizmu

W mojej ocenie jedynie TWOM i FP są warte uwagi ... a cała reszta to mniejsza lub większą wiocha dla nastoletnich pryszcze

W trailerze Frost Punka dwóch ludzi wspina się bez asekuracji po pionowej, oblodzonej ścianie a potem spadają i się zabijają pozostawiając po sobie niesmak i kołaczącą się po głowie myśl: "Jezuu... Co za głupi gatunek. Niech ginie!".
Raczej nie takie refleksje powinien budzić trailer gry określanej mianem "society survival".
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 12 Kwi 2017, 17:32
Czas na 500+ bo przecież drugi zespół produkcyjny się rodzi Razz
Jak pokazywali na slajdach- rok 2016 i wcześniej to była EWOLUCJA-praca. Niektórzy się zakisili i nie wytrzymali do końca przemian Razz. Rok 2017 stoi pod znakiem REWOLUCJI- 3 premiery wydawnictwa i premiera Frostpunka.

Możecie szczekać, zaklinać rzeczywistość, wodospad pozostanie niewzruszony Razz

Wysłany: Sro, 12 Kwi 2017, 17:33
Janus Corvinus napisał:
Axa-Xax napisał:

Mój Drogi Przyjacielu,

przepraszam za szczerość ale to co piszesz jedynie potwierdza moja wcześniejsza ocenę

To co podesłałes jest po prostu ZALOSNE i NUDNE krew się leje, ktoś biega czyli dokładnie NIC tak jak w amerykańskim film akcji gdzie połowa filmu to ściganie się samochodami po ulicy ... to jest Cywilizacja Debilizmu

W mojej ocenie jedynie TWOM i FP są warte uwagi ... a cała reszta to mniejsza lub większą wiocha dla nastoletnich pryszcze

W trailerze Frost Punka dwóch ludzi wspina się bez asekuracji po pionowej, oblodzonej ścianie a potem spadają i się zabijają pozostawiając po sobie niesmak i kołaczącą się po głowie myśl: "Jezuu... Co za głupi gatunek. Niech ginie!".
Raczej nie takie refleksje powinien budzić trailer gry określanej mianem "society survival".

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Osłabiasz mnie ...

1/
Napisz to do 11bit - będzie większy efekt niż tu na forum

2/
Kup sobie gre Kim Kardashian tam nie będziesz przeżywał tego typu rozterek

PS.
FP to nie jest grą dla ciebie - ty musisz mieć prosta strzelanke lub wyścigi samochodami
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 12 Kwi 2017, 17:38
Pandziora napisał:
Czas na 500+ bo przecież drugi zespół produkcyjny się rodzi Razz
Jak pokazywali na slajdach- rok 2016 i wcześniej to była EWOLUCJA-praca. Niektórzy się zakisili i nie wytrzymali do końca przemian Razz. Rok 2017 stoi pod znakiem REWOLUCJI- 3 premiery wydawnictwa i premiera Frostpunka.

Możecie szczekać, zaklinać rzeczywistość, wodospad pozostanie niewzruszony Razz

podoba mi sie wiec dodałem 500+ Wink
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 12 Kwi 2017, 18:02
Axa-Xax napisał:
. .

Trzeba przyznać obieltywnie, że też masz dobrze najeb. . .ane pod kiepełą.

Będą na stojąco z wypiekami na twarzy obserwał waszą walkę na "argumenty".

Razz Razz Razz Razz
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 12 Kwi 2017, 18:20
Prezydent_Burkina_Faso napisał:
Axa-Xax napisał:
. .

Razz Razz Razz Razz

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

sek w tym, że ja zdaje sobie z tego sprawę i mam do tego dystans

natomiast Alina, 3mldeur to ludzie typu Antek Macierewicz ... z nimi nie ma dyskusji ... ONI ZAWSZE MAJĄ RACJĘ Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 12 Kwi 2017, 18:57
Zobaczymy czy jesienią będzie mroźna zima Smile
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 12 Kwi 2017, 20:46
Axa-Xax napisał:
Axa-Xax napisał:
. .

Razz Razz Razz Razz

natomiast Alina, 3mldeur to ludzie typu Antek Macierewicz ... z nimi nie ma dyskusji ... ONI ZAWSZE MAJĄ RACJĘ Laughing Laughing Laughing

nie twierdze ze mam racje....tylko pzredstawiam swoj punkt widzenia....i tyle...

natomiast..ty zdajesz sobie sprawe..ze PIEr.do.lisz glupoty....i czesto to robisz z premedytacja....I to TY..walsnie jestes takim ANTONIM....czy JAroslawem...bo oni to robia z wyrachowania...i premedytacja..a nie dlatego ze w te kity....ktore innnym spzredaja...sami wierza.....

Co ty myslisz..ze ANtoni..czy Yarek nie wiedza jak jest...jak bylo?/..np z TYM SMOLENSKIEM?..YERAk najlepiej wie CO I JAK....dlatego na psychotropach jechal....po TEJ KATASTROFIE........ale co innego wiedziec..a co innego pier.do.lic.....farmazowny z czysto politycznych wzgledow.....I.....SZARACZKOM...MACIC..W GLOWACH....zeby ciagnac....z politycznych wzgledow......ten MIT "zalozycielski" PISu....i obstawioac..ulice ...pomniki...w roznych miejscach w POlsce.......nazwiskami z PISU.......ITP..ITD....
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 12 Kwi 2017, 21:23
alkoita7 napisał:
Axa-Xax napisał:
Axa-Xax napisał:
. .

Razz Razz Razz Razz

nie twierdze ze mam racje....tylko pzredstawiam swoj punkt widzenia....i tyle...

natomiast..ty zdajesz sobie sprawe..ze PIEr.do.lisz glupoty....i czesto to robisz z premedytacja....I to TY..walsnie jestes takim ANTONIM....czy JAroslawem...bo oni to robia z wyrachowania...i premedytacja..a nie dlatego ze w te kity....ktore innnym spzredaja...sami wierza.....

Co ty myslisz..ze ANtoni..czy Yarek nie wiedza jak jest...jak bylo?/..np z TYM SMOLENSKIEM?..YERAk najlepiej wie CO I JAK....dlatego na psychotropach jechal....po TEJ KATASTROFIE........ale co innego wiedziec..a co innego pier.do.lic.....farmazowny z czysto politycznych wzgledow.....I.....SZARACZKOM...MACIC..W GLOWACH....zeby ciagnac....z politycznych wzgledow......ten MIT "zalozycielski" PISu....i obstawioac..ulice ...pomniki...w roznych miejscach w POlsce.......nazwiskami z PISU.......ITP..ITD....

Mój Drogi Przyjacielu

już myślałem, że posłuchales mojej rady i zabrałes żonę na zakupy do Paryża a dzieci do disnejlendu Sad

a tu kicha ...J23 znowu nadaje
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 12 Kwi 2017, 21:30
Axa-Xax napisał:
alkoita7 napisał:
Axa-Xax napisał:
Axa-Xax napisał:
. .

Razz Razz Razz Razz

Mój Drogi Przyjacielu

już myślałem, że posłuchales mojej rady i zabrałes żonę na zakupy do Paryża a dzieci do disnejlendu Sad

a tu kicha ...J23 znowu nadaje

zabieram ja z dziaciakami do azji...ale to w maju.....

PING....PONG......PING...PONG..... Laughing Cool Laughing
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 13 Kwi 2017, 2:01

no i bardzo dobrze ... zycze udanego wypoczynku ... moze w koncu wyluzujesz ... tylko uważajcie abyście jakiś chorób nie złapali i aby tubylcy was nie okradli
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 13 Kwi 2017, 2:05
W dzisiejszym parkiecie jest idiotyczny i nic nie wnoszacy 2 stronicowy artykuł o spółkach gamingowych ... główny przekaz jest taki, że prezesi

- dorastają
- płodza dzieci
- lubią grać we własne gry

poza tym pani stwierdza, ze branza jest sexy i ogólnie ma być dobrze

Laughing Laughing Laughing
Strona 1 z 77 Idź do strony 1, 2, 3 ... 75, 76, 77  Następny

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: