11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIII w drodze na... 500+

wszystko na temat spółek publicznych
Jezus
Młodszy chorąży
Posty: 664
Rejestracja: 11 sty 2007 02:57
Lokalizacja: JEZUS HYTRUS

Postautor: Jezus » 23 cze 2017 16:01

k wa :shock: carry trading to nie lewar na akcje :shock:
carry trading dotyczy walut o niskiej stopie, a nie kredytu na akcje, ktore jak pier dolno bo przyjdzie bessa to ci nic z tego lewara nie zosxtanie :lol: cos tam poczytales reszte se dopowiedziales jak zwykle :lol:

REKLAMA


alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 23 cze 2017 16:04

k wa :shock: carry trading to nie lewar na akcje :shock:
carry trading dotyczy walut o niskiej stopie, a nie kredytu na akcje, ktore jak pier dolno bo przyjdzie bessa to ci nic z tego lewara nie zosxtanie :lol: cos tam poczytales reszte se dopowiedziales jak zwykle :lol:
pozyczasz....na niski procent..i reinwestujesz..np w akacje..lub inne aktywa.../ instrumenty finansowe....taka ulubiona waluta....pzred kryzysem byl YEn...
dlatego w;asnie tak pier.do.lnal..w gore....nawet w syosunku do DOLCA....jak...pojawil sie kryzys...bo sypano akcjami i zmaieniano na yeny...zeby lewary oddawac....

P.S.nie mowie ze carry trading...to...czysty lewar inwestycyjny...pod zakup akcji..tak jak normalny kredyt..takim nie jest czy Obligacje takimi nie sa...ale to jednak tez LEWARY....na tym..zyje swiat...na LEWARZE....cy sie to komus podoba czy nie...

Axa-Xax
Chorąży
Posty: 923
Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

Postautor: Axa-Xax » 23 cze 2017 16:19





Alik .... ja zawsze inwestowałem za swoje .... choć dłużej to robię od Ciebie a efekty też chyba mam lepsze.
Ja nie potrzebuję dziadować za cudze.
Po wtóre jak kiedyś rozważałem spory zastrzyk pod świetny "strzał" który wypalił to okazało się, że BM chciało wiedzieć o mnie więcej niż US i własna żona. Dałem sobie spokój spiąłem się i starczyło mi swoich zasobów. Zarobiliby trochę tysięcy na odsetkach ale byli za pazerni.
Chcieli znać gdzie i co posiadam ..... mimo, że na samym koncie miałem 2 razy więcej papierów. Pomyślałem sobie id..... ja nawet żonie tego nie zdradzam.
To najlepszy sposób na zaproszenie złodziei lub porywaczy.... 8) :P
ale to twoja sprawa....jak..i co robisz....kazdy ma swoj rozum...

Ja widze duze zalety.....lewaru inwestycyjnego....

po 1 wsze.....niski koszt....biore na 6%...rocznie...i wiem ze moge z tego zrobic..znacznie znacznie wiecej....i zysk zasila moje aktywa....

po 2 gie..kredyt jest elastyczny..to ile i jak go wykorzystuje zalezy ode mnie....moge z niego w ogole nie korzystac..i nie ponosze kosztow jego obslugi....bo w ogole...koszty obslugi ponosi sie za wykorzystany...lewar...

po 3 cie....koszty obslugi kredytu....wliczaja mi sie w koszty dochodow...a ze bede mial od Wacka i ciut ciut..do zaplacenia w przyszlym roku podatku za ten rok....TO jest mi na reke..GENEROWANIE KOSZTOW..szczegolnie jesli....dzieki temu mi portfel puchnie...bo tak sie zlozylo...ze postanowlem zrealizowac..zyski....z mojego flagowca w tym roku..czyli z 11 bit..i stworzyc..zupelnie inny portfel na przyszlosc....i PODATEK..z tym zwiazany....bede musial zapalcic..w przyszlym roku....


TAKZE...DLA KAZDEGO...... COS MILEGO....tzw..carry trading....jest znany nie od dzis..gdzie bierzesz ....lewary niskooprocentowane.....zeby je reinwestowac....pzreciez na TYM OPIERA SIE WSPOLCZESNY SWIAT....na kredytach obligacjach..itp.itd.....

TWOJA..brocha....ze masz do tego podejscie 'dziadowania"...szcegolne ze prawie wszytkie firmy..nawet te olbrzymie biora lewary..wypuszczaja obligi..itp...na rozwoj..pzrejmowanie...itp.itd...MOZE...porostu ne rozumiesz czasow..w ktorych zyjesz....

:shock: :shock: :shock:

*** *** DALEJ SWOJE


1/
dostał wpie.rdol na qbiku, mabionie, farmie, Pixel ... wszystko brane na kredyt ale to go niczego nie nauczyło .. i choć w pewnym momencie mało się nie posikal ze strachu to nadal twierdzi, ze kupno akcji za kredyt zawsze oznacza zysk

2/
utozsamia lewar na kupno akcji z kredytem w firmach produkcyjnych

DRAMAT
jak przez przypadek pogonią wieczorka to gostek z dnia na dzień zostanie bez pieniędzy i z długami

vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Postautor: vonlichtenstein » 23 cze 2017 16:31

"na korzysc...TWoM...przemawia..rekordowa ....ilosc graczy....ale byc moze.....wynika to tez z np zakupionych DLC...lub przypomnienia sobie o TWoM...w zwiazku z pozycjonowaniem w bestach...i postnowili sobie pograc...w gre ktora juz dawno mieli zakupiona...."

Alik, nie szukaj we mnie wroga bo go nie znajdziesz ale ty chyba rzeczywiście jesteś chory z nienawiści do tej spółki, to jakiś kliniczny przypadek.
To, że sprzedaż tuż przed Sale siadła w oczekiwaniu na godzinę zero to rzeczywiście nie ulega kwestii ale nie mieści mi się w głowie jak można wymyślać tak *** argumenty. Z drugiej strony szacunek dla ciebie, ja pół dnia bym przesiedział i nie wymyślił bym czegoś równie kretyńskiego.
Zastanów się nad sobą, tak patrzę na twoje niektóre posty to niegłupi facet jesteś a tak jedziesz na firmę, której zawdzięczasz praktycznie wszystko. Te twoje 100 czy 200% na Vividzie liczone od 30 kPLN dały by ci zarobić na używaną Skodę, te 100% na Celonie dały by ci zarobić ...na używaną Skodę, gdybyś w momencie wejścia nie dysponował przyzwoitą kasą zrobioną na Bicie. To ta spółka dała ci zarobić jedyne duże pieniądze. Ile byś kwotowo zarobił na tym Celonie nad którym tak się spuszczasz, gdybyś włożył w niego 100 k a 1kk? Dalej byłbyś finansowym zerem z gotówką wielkości M2. Na twoim miejscu zrobiłbym bitową przenośną kapliczkę i modlił się do niej codziennie a nie jechał na tę spółkę 24h/dobę.
Inna sprawa, że te twoje wpisy mają taki wpływ na zjazd kursu jak wpisy fanbojów na jego wzrost.

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 23 cze 2017 16:49

"na korzysc...TWoM...przemawia..rekordowa ....ilosc graczy....ale byc moze.....wynika to tez z np zakupionych DLC...lub przypomnienia sobie o TWoM...w zwiazku z pozycjonowaniem w bestach...i postnowili sobie pograc...w gre ktora juz dawno mieli zakupiona...."

Alik, nie szukaj we mnie wroga bo go nie znajdziesz ale ty chyba rzeczywiście jesteś chory z nienawiści do tej spółki, to jakiś kliniczny przypadek.
To, że sprzedaż tuż przed Sale siadła w oczekiwaniu na godzinę zero to rzeczywiście nie ulega kwestii ale nie mieści mi się w głowie jak można wymyślać tak *** argumenty. Z drugiej strony szacunek dla ciebie, ja pół dnia bym przesiedział i nie wymyślił bym czegoś równie kretyńskiego.
Zastanów się nad sobą, tak patrzę na twoje niektóre posty to niegłupi facet jesteś a tak jedziesz na firmę, której zawdzięczasz praktycznie wszystko. Te twoje 100 czy 200% na Vividzie liczone od 30 kPLN dały by ci zarobić na używaną Skodę, te 100% na Celonie dały by ci zarobić ...na używaną Skodę, gdybyś w momencie wejścia nie dysponował przyzwoitą kasą zrobioną na Bicie. To ta spółka dała ci zarobić jedyne duże pieniądze. Ile byś kwotowo zarobił na tym Celonie nad którym tak się spuszczasz, gdybyś włożył w niego 100 k a 1kk? Dalej byłbyś finansowym zerem z gotówką wielkości M2. Na twoim miejscu zrobiłbym bitową przenośną kapliczkę i modlił się do niej codziennie a nie jechał na tę spółkę 24h/dobę.
Inna sprawa, że te twoje wpisy mają taki wpływ na zjazd kursu jak wpisy fanbojów na jego wzrost.
moze faktycznie...troszke...przesadzilem....

Ale moim zdaniem wy tez mocno podkrecacie....sie ....z ta iloscia spzredazy...

reasumujac...Debiut..TWOM...pokazal ok 7.5 K graczy jednoczesnie....pzrez 1.5 miesiaca opchneli ok 300 K Kopii...w winetr.sale..byli znacznie wyzej....niz obecnie w sumersale..........

nie majac...wczenisj takiego nazredzia jak Stemaspy....nie wiadomo jak dziennie sie to rozkladalo.....ale srednio....wychodzilo...ok 7 k kopii....oczywiscie byly dni znacznie lepsze i znaczne gorsze... jesli chodzi o dzinna spzredaz....

dlatego....moim zdnaiem ..ostro jedziecie z koksem..twierdzac..ze w pare promocji.. dni sprzedali...150-200 K kopii....... :lol: 8) :lol:

po debicie..wiadomo....ze TWOM sie zwrocil....to ozacza..ze mogli zarobic..ok 2 mln PLN....a to oznacza...ze majac ok 45 - 50 PLN..z kopii....w 2-3 dni....debiutu...( weekendu),spzredali ok 40-45 K kopii.....teraz licza graczy byla wieksza..wiec...sadze ze moje wyliczenia...ze w ostatnich dniach spzredali ok 60-65 K kopii...( z czego pare k graczy mogla kupic np sam DLC..i grac.w TWOMA..z DLC...)....jest prawidlowa...co potweirdzaja tez mniej wiecej ilosc opinii z ostatnich ....30 dni.....a ze wy ODPLYWACIE...totalnie z tymi szacunkami...ile do tej pory kopii..spzredali....

Nie traktuje spolki jak wroga..dala mi ladnie zarobic..jestem..troche zly..na nich ze tak sie pier.do.lili..z..z tym co sami zapowiadali..po Udanym...debiucie TWOM....

stracilem do nich zaufanie..juz mocno..jak FP..pzrelozyli..jak zje.ba.li...sprawe....z GAMEINN..ktorego byli tez inicjatorami....itp....dlatego moze nie wszytko koniecznie widze przez rozowe okulary....i nie wynika to tylko z tego ze nie mam akcji....

natomist..zauwazylem..ze to ja raczej zaczynam byc wrogiem NR..1...co nie jest nowina..bo na wielu spolkach..w ktorych pisalem...raczej od strony "sceptycznej"..........juz sie przyzwyczailem.... :lol: 8) :lol:

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Postautor: Rif1977 » 23 cze 2017 17:42

Nie traktuje spolki jak wroga..dala mi ladnie zarobic..jestem..troche zly..na nich ze tak sie pier.do.lili..z..z tym co sami zapowiadali..po Udanym...debiucie TWOM....

stracilem do nich zaufanie..juz mocno..jak FP..pzrelozyli..jak zje.ba.li...sprawe....z GAMEINN..ktorego byli tez inicjatorami....itp....dlatego moze nie wszytko koniecznie widze przez rozowe okulary....i nie wynika to tylko z tego ze nie mam akcji....
Pitolisz o tym setny raz najmniej, ale czy już sam w to wierzysz? :D
Ile sprzedawało się Playerunknow's dziennie za 30E? 20-30 tysięcy egzemplarzy. Zakładasz, że TWOM na drugim miejscu sprzedawał tę samą ilość egzemplarzy pod 3,80 euri? Czyli zakładasz, że pierwsza pozycja zarabia 10x więcej? Jakiś kosmos walisz. No i peak, bo nagle gracze sobie przypomnieli, że mają taką grę buhahaha

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5453
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Postautor: klaxon » 23 cze 2017 18:34

dlatego....moim zdnaiem ..ostro jedziecie z koksem..twierdzac..ze w pare promocji.. dni sprzedali...150-200 K kopii....... :lol: 8) :lol:
Raczej zgodzę się tu z alim: to że peak jest wyższy niż czasie poprzednich Sales nie oznacza automatycznie że więcej kopii się sprzeda. Mechanizm jest moim zdaniem taki: gracze sobie szykują listę gier które zamierzają wyrwać na przecenie, skoro przecena jednej z tych gier pojawia się dwa dni przed Summersale to kupują i zaraz ogrywają przez te 2 dni które pozostały do SS, dlatego peak jest wysoki. Jeśli tych gier kupiliby jednocześnie kilka to niektórzy ogrywali by je po kolei przez co peak byłby niższy mimo takiej samej sprzedaży. Ale oczywiście to że przez prawie 6 miesięcy nie było żadnej przeceny ma znaczenie, tylko właśnie stąd był spadek przychodów w I kwartale, obecnie po prostu to nadrobią i łącznie sprzedadzą pewnie podobną ilość co na poprzednich przecenach. Nie ma się czym ekscytować moim zdaniem. Przecena w wysokości 80% była już w listopadzie i grudniu, ciekawe że nie zdecydowali się na 85% ale może właśnie po to było to "wyposzczenie" łowców przecen żeby jednak "skłonić" ich do kupna przy 80% . Udany myk wyszedł - w końcu 4USD to o 1/3 więcej niż 3USD.

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 23 cze 2017 19:07

Nie traktuje spolki jak wroga..dala mi ladnie zarobic..jestem..troche zly..na nich ze tak sie pier.do.lili..z..z tym co sami zapowiadali..po Udanym...debiucie TWOM....

stracilem do nich zaufanie..juz mocno..jak FP..pzrelozyli..jak zje.ba.li...sprawe....z GAMEINN..ktorego byli tez inicjatorami....itp....dlatego moze nie wszytko koniecznie widze przez rozowe okulary....i nie wynika to tylko z tego ze nie mam akcji....
Pitolisz o tym setny raz najmniej, ale czy już sam w to wierzysz? :D
Ile sprzedawało się Playerunknow's dziennie za 30E? 20-30 tysięcy egzemplarzy. Zakładasz, że TWOM na drugim miejscu sprzedawał tę samą ilość egzemplarzy pod 3,80 euri? Czyli zakładasz, że pierwsza pozycja zarabia 10x więcej? Jakiś kosmos walisz. No i peak, bo nagle gracze sobie przypomnieli, że mają taką grę buhahaha
albo nie umiesz czytac...albo nie umiesz liczyc....

Podalem ci DLaczego...tak mysle...7.5 K peak...w debiucie..spowodolal ok 40-45 K...spzredanych kopii...TWoM....w weekend debiutancki.....

wiec...logiczne jest....ze jesli peak sie zwiekszyl o prawie 50%....to pewnie o prawei 50 %...zwiekszyla sie ilosc...sprzednych kopii....czyli mogli do tej pory spzredac....ok 60-65 K...kopii...

ponadto...juz o czym wspominalem..ilosc opinii....ktore sie pojawiaja...to mniej wiecej potwierdza....nie wiem czy wiesz..ale wlasnie na tym kiedys sie bazowalo szacujac..spzredaz....

Z reszta steamspy powienien pokazac co i jak...JUZ...pokazuje...A co pokazuje bynajmniej nie 2 mln kopii na kontach...uzytkownikow...??..to ze bazujac..na stemspy okreslasz.spzredaz...i wielkosc PLAYERUNKNOW..jest OK.....ale w przypadku TWoM...a..juz to olewasz...bo nie pasuje ci...ten wykres...i to co pokazuje..do SWOICH IAMGNACJI..np o spzredazy 200 K kopii....w kilka dni promocji....jakie mialy miejsce.... :lol: 8) :lol:

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 23 cze 2017 19:31

tak sobie zajrzalem...i wyglada na to ze TWoM wypadl poza TOP 100....

Potwierdza to tez..ten wyjkresik..ze o 16...wypadl z pierwszej SETKI....

Obrazek

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Postautor: glowacki4 » 23 cze 2017 22:23

Alik, przestań smęcić. TWOM na 90% sprzedał w ciągu 48h ponad 100 tys. kopii. Przecież ludzie kupują to do swojej kolekcji Steam ,a nie żeby z miejsca grać. To jest gimbaza, która ma często po kilkaset gier na koncie i traktuje to jak zbieranie znaczków. Grają tylko w niektóre tytuły. Zresztą co to za problem ? To tak jakbyś budował swoją kolekcję gier i miał do kupienia to popularne "This War of Mine za kilka zł". Wydatek żaden, a prywatny zbiór rośnie. Tak to działa.
Typowy, nie grzeszący groszem użytkownik Steam kupił sobie wczoraj 5-6 gier za około 50 euro.

Axa-Xax
Chorąży
Posty: 923
Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

Postautor: Axa-Xax » 24 cze 2017 03:07

:shock: :shock: :shock:

Zdumiewające ... wy cały czas rozmawiacie na poważnie z Kretynem Alikota, który

- pomieszał świat własnych fantazji, że światem rzeczywistym

- kłamie o kupnie akcji 11b po 10 zl, po czym stwierdza, że 10 czy 15 to nie różnica

- bredzi o życiu z giełdy przez ostatnie 15 lat, mając 3 lata temu 20-30 tys zł

- pierwszy raz w życiu zaciąga kredyt na akcje i podnieca się tym i prowadzi wykłady o kredycie

- jeździ na wycieczki do tanich hoteli dla mas

- wkleja wiesniackie zdjęcia z karteczka w reku pokazujące, że jest skrajnie zakompleksiony

- wypisuje brednie na temat bliskiej katastrofy 11bit, a zarazem widzi wielki potencjał w Farm i bredzi glupoty o milion sprzedaży GE i ogromnym pitencjale WW3

Rozumiem, że można się z niego śmiać, ale traktować poważnie to już obciach


a co do 11bit

1/
na ten moment sprzedali juz ponad 100 tys kopii TWOM

http://steamspy.com/app/282070

co stwarza szansę na sprzedaż 150-200 tys kopii


2/
Liczba graczy jest imponująca i w 90% odzwierciedla ruch tych co teraz kupili grę, a doszukiwanie się tu innych powodów przypomina prace komisji smolenskiej

3/
W kontekście obecnej wyprzedaży warto mieć na uwadze również inne gry

http://store.steampowered.com/search/?d ... %20studios


TWOM sprzedawany jest też w pakiecie z innymi grami

Beat Cop jest w okolicy 13 strony, a steamspy wskazuje że

http://steamspy.com/app/461950

udało się im upchnac kolejne 2-3 tys sztuk i powoli zbliżają się do 40 tys. (a może przekroczyli bo sprzedają tez w innych sklepach)

Jakby nie patrzeć jest szansa aby na tej wyprzedaży uzyskali przychodi 0,5-1,0 mln USD (po odliczeniu prowizji steam)

klapaucjusz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3478
Rejestracja: 18 lis 2005 20:21
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: klapaucjusz » 24 cze 2017 09:09

ja mam apel do alika i jego wszystkich oponentów - obrzucajcie się inwektywami i bluzgajcie na siebie ile chcecie ale róbcie to sobie na priv. bo zaśmiecacie wątek porządnej firmy (kto uważa że nieporządna niech sprzeda akcje i zajmie sie spółkami które ma).
Wasza potrzeba prowadzenie publicznych pyskówek i obnażania niskich emocji świadczy o zaburzeniach związanych z psychicznym ekshibicjonizmem i być może wymaga konsultacji z profesjonalnym terapeutą. Ale to Wasza sprawa - róbcie co chcecie - napieprzajcie się łopatkami ile wlezie - ale idźcie do innej piaskownicy - dorosłych Wasze infantylne zabawy kompletnie nie obchodzą :!: :!: :!: :!:
Reasumując: merytoryczne wpisy tutaj - personalne wycieczki na priv. Bardzo uprzejmie proszę :!: :!: :!:
Gwint to maszynka do zarabiania pieniędzy !

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 24 cze 2017 09:11

Alik, przestań smęcić. TWOM na 90% sprzedał w ciągu 48h ponad 100 tys. kopii. Przecież ludzie kupują to do swojej kolekcji Steam ,a nie żeby z miejsca grać. To jest gimbaza, która ma często po kilkaset gier na koncie i traktuje to jak zbieranie znaczków. Grają tylko w niektóre tytuły. Zresztą co to za problem ? To tak jakbyś budował swoją kolekcję gier i miał do kupienia to popularne "This War of Mine za kilka zł". Wydatek żaden, a prywatny zbiór rośnie. Tak to działa.
Typowy, nie grzeszący groszem użytkownik Steam kupił sobie wczoraj 5-6 gier za około 50 euro.
nie twierdze...ze wszyscy od razu musza grac....ale tez nie wszyscy musieli od razu grac w debiucie..czy tez ...w wintersale w 2014 roku..itp.itd..

Co do twoich zapewnien....powiem tak steamspy..pokaze kiedy....zbliza sie do 1.9 mln kopii...wowczas...bedzie to oznaczalo ze sprzedli ok 120 K kopii....narazie....pokazuje...patrzac na srednia 3 tygodniowa....ze spzredali....z tej probki 3 dniowej....ok 40 -43 K kopii...bo okreslam....ok 1.78 KK....jako srednia....ilosc posiadczy...na steamie..z 3 ostatnich tygodni...

i jezcze raz powtarzam...tym co porownuja...2 miejsce TWOM...liczac na to ile PLAYERUNKOW'S..zarabial bedac na 1 wszym miejscu....i na tej podstawie....twierdili ze 2 miejsce ozkavza..setki K spzredanych kopii TWOM..po 3.8....

Roznica jest taka....ze PLAERUNKNOW's...nadal jest na 1 miejscu....na summersale....a TWOM...juz jest w poza pierwsza setka....to oznacza.ze pzred samym summersale....roznica w dochodzach..miedzy 1 miejscem..a kolejnymi....BYLA...OLBRZYMIA...a nie jakas np 50%.... :lol: 8) :lol:


oceniam...ze obecnie spzredali jakies 70 K kopii...co oznacza..ze przychod zanotuja..jakies 700 K PLN..z tej wyprzedazy na chwile obecna...co jest na prawde swietnym wynikiem...biorac pod uwage.....ze debiut...gra miela prawei 3 lata temu....natomiast...wyniki za 2 qw..nie beda imponujace..i nie zdziwie sie jak znowu...beda pod kreska..jelsi chodzi o Zysk/strate....kwartalna.....tym bardziej...ze moim zdnaiem jednka koszty operacyjne wzrosna...w stosunku do 1 qw...ktory pod tym kontem byl...dziwnie bardzo niski....pokazujac ..koszty na poziomie ok 2.5 MLN PLN..pzry rozwijaniu kolejnych zespolow..gdzie w 2016...srendia..wynosila grubo powyzej 3 mln PLN......juz nie wspomne..o zapowiadanych odpisach 3 mln PLN...z racji GR....ktore potem zaksiegowali..jako duzo mniejse..chyba tylko 650 K....PLN..w co trudno uwierzyc..zeby TYLKO taka kase od 2014 roku..wrzucili w rozbudowe..i funkcjonowanie GR.....bo jesli faktycznie srednio kosztowalo ich trzymanie GR..tylko 200 K rocznie...to po h.oo.j...go zamykali..az..takimi *** dusigroszami nie sa??...

I dlatego....wazne bedzie KIEDY..FP....zadebiutuje......ja jakos nadal twierdze...ze wieksze prawdopodobienstwo jest ze bedzie to rok...2018....pomimo zapewnien..poki co...ADMINA..ze jest inaczej...ale jak wielokrotnie sie moglismy pzrekonac....to co pisza i o czym zapewniaja...a co jest....pozniej w realu..to dwie rozne kwestie.....a dlateo to jest wazne...bo bedzie wplywal na to jak bedzie postzregany rok 2017..szcegolnie jesli "sentyment" rynkowy..OGOLNIE....sie zepsuje....

Axa-Xax
Chorąży
Posty: 923
Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

Postautor: Axa-Xax » 24 cze 2017 21:31


oceniam...ze obecnie spzredali jakies 70 K kopii...co oznacza..ze przychod zanotuja..jakies 700 K PLN..z tej wyprzedazy na chwile obecna...co jest na prawde swietnym wynikiem...biorac pod uwage.....ze debiut...gra miela prawei 3 lata temu....natomiast...wyniki za 2 qw..nie beda imponujace..i nie zdziwie sie jak znowu...beda pod kreska..jelsi chodzi o Zysk/strate....kwartalna.....tym bardziej...ze moim zdnaiem jednka koszty operacyjne wzrosna...w stosunku do 1 qw...ktory pod tym kontem byl...dziwnie bardzo niski....pokazujac ..koszty na poziomie ok 2.5 MLN PLN..pzry rozwijaniu kolejnych zespolow..gdzie w 2016...srendia..wynosila grubo powyzej 3 mln PLN......juz nie wspomne..o zapowiadanych odpisach 3 mln PLN...z racji GR....ktore potem zaksiegowali..jako duzo mniejse..chyba tylko 650 K....PLN..w co trudno uwierzyc..zeby TYLKO taka kase od 2014 roku..wrzucili w rozbudowe..i funkcjonowanie GR.....bo jesli faktycznie srednio kosztowalo ich trzymanie GR..tylko 200 K rocznie...to po h.oo.j...go zamykali..az..takimi *** dusigroszami nie sa??...

Zakompleksiony *** ty nie jesteś w stanie niczego ocenić

1/
wg ciebie sprzedaż TWOM miała już nie istnieć

to ty *** bredziles o kilkuset tysiącach czy milionie sprzedaży GE

2/
Fakty *** są takie, że

- oni tylko w tym tygodniu sprzedali ponad 100 tys kopii samego TWOM nie licząc dodatków i paczek

http://steamspy.com/app/282070

- w tym kwartale sprzedali juz ok 40 tys BC

http://steamspy.com/app/461950

- cały czas utrzymuje się sprzedaż innych gier ... mała bo mala ale jest

- do tego trzeba doliczyć komórki i konsole

- GR zostało sprzedane wiec siła rzeczy odpisy były niższe ... ty juz się wystarczająco w tej kwestii skompromitowales ... ale ty *** oczywiście wiesz lepiej ile powinny wynieść odpisy

Axa-Xax
Chorąży
Posty: 923
Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

Postautor: Axa-Xax » 25 cze 2017 02:22

Obecny odczyt wskazuje na 200 tys sprzedanych kopii :shock: :shock: :shock:

http://steamspy.com/app/282070

tyle wynosi różnica miedzy 24/06 a 21/06


ale to chyba ulegnie korekcie, bo aż nie chce mi się wierzyć aby było aż tak dobrze



Niezle tez idzie sprzedaż na komorki

https://thinkgaming.com/app-sales-data/ ... group/day/

https://www.appannie.com/en/apps/google ... ates/game/


choć w porównaniu ze steam sprzedaż jest bardzo mala


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości