Idź do strony 1, 2  Następny
Jaki hosting dla firmy?
Powrót do góry Post Jaki hosting dla firmy?
Wysłany: Pon, 17 Kwi 2017, 12:44
Jaki hosting wybrać dla firmowej strony internetowej? Czym kierować się przy wyborze?
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 18 Kwi 2017, 14:19
Jeśli masz na myśli zwykłą stronę firmową, a nie np. sklep, to powinien wystarczyć prosty hosting o pojemności kilka GB i miesięcznym transferze kilkadziesiąt GB, choć ja poszukałbym takiego z nielimitowanym transferem - cenowo różnica jest niewielka. Dobry hosting powinien być niezawodny, dlatego radzę rozejrzeć się wśród renomowanych firm. Zerknij na te od cal.pl https://www.cal.pl/hosting-serwery-shared - są stabilne, dość wydajne, a w razie problemów można liczyć na pomoc techniczną.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 19 Kwi 2017, 13:03
Wszystko zależy od tego jak duża to będzie strona i ile transferu będzie potrzebowała? Z pewniejszych hostingów masz nazwa czy kei.
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 20 Kwi 2017, 16:34
A z czym nazwa jest taka pewna? Transfer można zwiększyć w dowolnym momencie. Jakość hostingu oceniasz na podstawie testów, porównań, wgrywając jakieś pliki, wysyłając zapytania do supportu. To taka absolutna podstawa.
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 11 Maj 2017, 15:22
Najważniejsza jest wydajność hostingu i jego stabilność. Po parametrach ciężko jednak określić, czy hosting będzie odpowiedni, dlatego najlepiej przetestować go samemu, sprawdzić, czy wszystko działa jak powinno - większość firm daje taką możliwość, wiec nie będzie z tym problemu. Hosting od cal.pl powinien się nadać dla strony firmowej - ma dobre oprogramowanie, a w razie problemów można liczyć na pomoc z supportu.
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 11 Maj 2017, 18:05
Na pewno nie wolno wybierać takiego za darmo, ponieważ zazwyczaj jest niskiej jakości i wyświetlają się reklamy.
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 11 Maj 2017, 18:57
Przecież macie Firehost, który kosztuje mało, a działa niezawodnie. Po co zatem ładować się w jakieś dziwne tematy?
Pilnujcie przede wszystkim podstaw. Support, niezawodność - inne parametry nie mają specjalnie znaczenia.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 12 Maj 2017, 13:38
ja korzystam z OVH i jestem bardzo zadowolony, sprawdź ich ofertę może Ci też się spodoba.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 17 Maj 2017, 18:52
Firehost. Jedynie kwestia dopasowania odpowiedniego pakietu, a ogólnie, pod każdego można coś sensownego dopasowac.
Niewielki koszt, a jednak bardzo dobry pakiet, jest też wybór panelu zarządzania. Nie potrzebujecie cudownych parametrów.
Potrzebujecie podstaw, a to macie u nich zapewnione.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 26 Maj 2017, 9:36
Ostatnio własnie sam miałem podobną zagwostkę. Spytałem kumpla który prowadzi serwis komputerowy w Poznaniu na Piątkowie i polecił OVH , zakupiłem i jak narazie wszystko chodzi jak trzeba, nie zauważyłem żadnych problemów. Obsługa bardzo dobra i profesjonalna także ja polecam takie rozwiązanie ze swojej strony.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 26 Maj 2017, 16:17
I tak lepszych parametrów w cenie Hekko nie dostaniecie.
Bierzecie konto za 8 dyszek, wykorzystujecie kod rabatowy z ich bloga i macie za 40 zł w pierwszym roku domenę + duży hosting. Gdzie dają więcej?
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 30 Maj 2017, 18:57
Też radzę stawiać na Firehost. Kawał solidnego serwera, niezawodnego, sensownie działającego. Jesteśmy u nich od lat. Kawał fajnej usługi. Ale to już było... Najlepiej niech każdy po prostu odpala sobie okres testowy serwera i na tej podstawie ocenia jakość jego działania. Co więcej ma znaczenie?
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 02 Cze 2017, 16:24
A z czym to będzie konkretnie lepsze od Hekko?
Parametry, jakieś konkretne info?
Dawaj proszę? Sory, ale nie ma podstaw do takiej oceny Wink
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 06 Cze 2017, 15:01
nie zapomnij tylko o odpowiedniej domenie, nalepiej żeby była taka jak oryginalna nazwa dla firmy. Wrzucam trochę info na ten temmat https://rmarket.pl/nazwy-firm-i-produktow i trzymam kciuki Wink powodzenia!
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 06 Cze 2017, 16:09
Hmm... co za bezmyślność, ale dobre, odpuszczę sobie.
Ogólnie radzę po prostu bazować na hostingach niezawodnych. Wszędzie macie okres testowy, wszędzie możecie łatwo sprawdzić, z jaką usługą macie do czynienia. I to wszystko.
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: