NESTMEDIC [NST] NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
ZorroGPW
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2833
Rejestracja: 07 maja 2015 10:48

Postautor: ZorroGPW » 28 cze 2017 09:22

laptop twoje te 94 od razu wystawione po 14,6? :lol:

REKLAMA


LAptop
Młodszy chorąży
Posty: 504
Rejestracja: 27 cze 2017 06:55

Postautor: LAptop » 28 cze 2017 09:31

laptop twoje te 94 od razu wystawione po 14,6? :lol:
e no co ty zorrro he

ZorroGPW
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2833
Rejestracja: 07 maja 2015 10:48

Postautor: ZorroGPW » 28 cze 2017 09:34

laptop twoje te 94 od razu wystawione po 14,6? :lol:
e no co ty zorrro he
tak myślałem :lol: :lol:

ZorroGPW
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2833
Rejestracja: 07 maja 2015 10:48

Postautor: ZorroGPW » 28 cze 2017 14:32

po wcześniejszym liście intencyjnym spadło -7% teraz zagramaniczny ale bardzo kiepsko to wygląda. jak skończy +0,3 zamiast +15%, to szybciej przywitamy dychę niż dwie :roll: :oops: :cry:

Ann1
Młodszy chorąży
Posty: 482
Rejestracja: 10 lut 2014 23:34

Postautor: Ann1 » 28 cze 2017 19:42

[/quote]Zamiast biegać do lekarza, zrobią badania w domu. Polski wynalazek ułatwi życie kobietom i zmniejszy kolejki

ZorroGPW
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2833
Rejestracja: 07 maja 2015 10:48

Postautor: ZorroGPW » 28 cze 2017 23:21

to wszystko bardzo ładnie brzmi i otwiera świetlaną przyszłość:

Innymi słowy - to przenośny sprzęt medyczny do kardiotokografii, którego mogą użyć w zaciszu własnego domu przyszłe mamy. Nie muszą go kupować - szpitale, kliniki, lekarze i położne będą go im wypożyczać. Interpretacja wyników też będzie należeć do specjalistów, więc nie trzeba się martwić o to, że "coś się zrobi źle".

Badanie, które uratowało już tysiące noworodków

Samo badanie, które pozwala monitorować czynność serca płodu oraz czynność skurczową mięśnia macicy, przebiega tak, jak przy użyciu sprzętu stacjonarnego.

To, że kobiety będą mogły robić ją samodzielnie we własnym domu, znacząco ułatwi im życie. Trwające zazwyczaj 30 minut badanie pod koniec ciąży wykonuje się co dwa, trzy dni, a przy tej zagrożonej nawet częściej. Przyszłe mamy nie będą musiały pojawiać się za każdym razem u specjalisty.

Szpitalom i klinikom wynalazek polskiego zespołu, na czele którego stoi doktor nauk medycznych Patrycja Wizińska-Socha, też pozwoli usprawnić pracę i zmniejszyć kolejki oczekujących na badania.


ciekawy koment kobiet w temacie:

polsz przedwczoraj Oceniono 8 razy 4
"trwające zazwyczaj 30 minut badanie pod koniec ciąży wykonuje się co dwa, trzy dni"
Ciekawe gdzie i komu. Najczęściej KTG podłączane jest dopiero jak zaczyna się akcja porodowa lub w sytuacjach, gdy kobieta leży w szpitalu (podtrzymanie ciąży/wywołanie porodu)
Ukryj odpowiedzi (1) Odpowiedz
katrielprzedwczorajOceniono 3 razy3
@polsz
Na oddziałach patologii ciąży KTG robi się codziennie, albo nawet parę razy dziennie. Natomiast kobietom z komplikacjami późnej ciąży (gestoza, cholestaza, odklejające się łożysko), ale na tyle łagodnymi, że mogą pozostawać w domu, nakazuje się zgłaszać co dwa-trzy dni na izbę przyjęć, żeby tam im zrobić kontrolne KTG. I to właśnie tym kobietom (OK, grupa nie przesadnie liczna, ale zauważalna) opisane rozwiązanie znacząco ułatwiłoby życie - a jednocześnie zredukowało tłok na położniczych izbach przyjęć.





wszystko fajnie pięknie + na papierze mało akcji więc powinni się prześcigać w kupowaniu i windować kurs, a ciągle ktoś sypie z ukryciaków i prześciga się w zleceniach sprzedaży...
więc WHY?

SanFrancisco
Starszy kapral
Posty: 7
Rejestracja: 18 cze 2017 12:38

Postautor: SanFrancisco » 28 cze 2017 23:56

to wszystko bardzo ładnie brzmi i otwiera świetlaną przyszłość:

Innymi słowy - to przenośny sprzęt medyczny do kardiotokografii, którego mogą użyć w zaciszu własnego domu przyszłe mamy. Nie muszą go kupować - szpitale, kliniki, lekarze i położne będą go im wypożyczać. Interpretacja wyników też będzie należeć do specjalistów, więc nie trzeba się martwić o to, że "coś się zrobi źle".

Badanie, które uratowało już tysiące noworodków

Samo badanie, które pozwala monitorować czynność serca płodu oraz czynność skurczową mięśnia macicy, przebiega tak, jak przy użyciu sprzętu stacjonarnego.

To, że kobiety będą mogły robić ją samodzielnie we własnym domu, znacząco ułatwi im życie. Trwające zazwyczaj 30 minut badanie pod koniec ciąży wykonuje się co dwa, trzy dni, a przy tej zagrożonej nawet częściej. Przyszłe mamy nie będą musiały pojawiać się za każdym razem u specjalisty.

Szpitalom i klinikom wynalazek polskiego zespołu, na czele którego stoi doktor nauk medycznych Patrycja Wizińska-Socha, też pozwoli usprawnić pracę i zmniejszyć kolejki oczekujących na badania.


ciekawy koment kobiet w temacie:

polsz przedwczoraj Oceniono 8 razy 4
"trwające zazwyczaj 30 minut badanie pod koniec ciąży wykonuje się co dwa, trzy dni"
Ciekawe gdzie i komu. Najczęściej KTG podłączane jest dopiero jak zaczyna się akcja porodowa lub w sytuacjach, gdy kobieta leży w szpitalu (podtrzymanie ciąży/wywołanie porodu)
Ukryj odpowiedzi (1) Odpowiedz
katrielprzedwczorajOceniono 3 razy3
@polsz
Na oddziałach patologii ciąży KTG robi się codziennie, albo nawet parę razy dziennie. Natomiast kobietom z komplikacjami późnej ciąży (gestoza, cholestaza, odklejające się łożysko), ale na tyle łagodnymi, że mogą pozostawać w domu, nakazuje się zgłaszać co dwa-trzy dni na izbę przyjęć, żeby tam im zrobić kontrolne KTG. I to właśnie tym kobietom (OK, grupa nie przesadnie liczna, ale zauważalna) opisane rozwiązanie znacząco ułatwiłoby życie - a jednocześnie zredukowało tłok na położniczych izbach przyjęć.





wszystko fajnie pięknie + na papierze mało akcji więc powinni się prześcigać w kupowaniu i windować kurs, a ciągle ktoś sypie z ukryciaków i prześciga się w zleceniach sprzedaży...
więc WHY?
Jeszcze trochę będą sypać. Tydzień - może dwa, ale coraz mniej. A potem akcje będą rosły aż do wyników za iv kw 2017. Dokładnie tak samo było z MDG. Tam akcje spadły nawet poniżej ceny emisyjnej, ale kiedy oportuniści z emisji się wyprzedali, zostali tylko długoterminowi i podaż się skończyła.Myślę, że tak będzie i tym razem. Już widać zmniejszenie podaży, ale myślę, że to jeszcze nie jest koniec. Gdy pojawią się konkrety w komunikatach, a cena wzrośnie powyżej 18 zł, myślę, że to będzie jasny sygnał, że idziemy śladami MDG.

Jak będą wyniki, albo spółka podpisze umowy dystrybucyjne z wiarygodnymi partnerami zgranicą - kurs pójdzie mocno w górę.

Na razie podpisują LoI. To dobrze. Znaczy, że dużo się dzieje i spólka oraz jen produkt są worygodne, bo poważne firmy nie podpisuą LoI z byle kim.

Ale za chwilę będą musieli podpisać umowy wiążące z partnerami od LoI, by nie stracić własnej wiarygodnoości, a potem zaczną generować przychody. Na moje oko to jest cykl 3-6 miesięcy od LoI do przychodów - co byłoby zgodne z prognozami. NST miał whść na dwa rynki zagraniczne w II i IV kw 2018, a na trzeci w II kw 2019. Zobaczymy jakie będą następne LoI i czy otworzą one sprzedaż zagraniczną czy nie.

Ja najchętniej zobaczyłbym teraz LoI lub umowę z kimś takim jak Luxmed, bo to oznaczałoby, że jest wiarygodne potwierdzenie
przydatności i atrakcyjności urządzenia od kogoś wiarygodnego.

Ann1
Młodszy chorąży
Posty: 482
Rejestracja: 10 lut 2014 23:34

Postautor: Ann1 » 29 cze 2017 01:01

to wszystko bardzo ładnie brzmi i otwiera świetlaną przyszłość:

Innymi słowy - to przenośny sprzęt medyczny do kardiotokografii, którego mogą użyć w zaciszu własnego domu przyszłe mamy. Nie muszą go kupować - szpitale, kliniki, lekarze i położne będą go im wypożyczać. Interpretacja wyników też będzie należeć do specjalistów, więc nie trzeba się martwić o to, że "coś się zrobi źle".

Badanie, które uratowało już tysiące noworodków

Samo badanie, które pozwala monitorować czynność serca płodu oraz czynność skurczową mięśnia macicy, przebiega tak, jak przy użyciu sprzętu stacjonarnego.

To, że kobiety będą mogły robić ją samodzielnie we własnym domu, znacząco ułatwi im życie. Trwające zazwyczaj 30 minut badanie pod koniec ciąży wykonuje się co dwa, trzy dni, a przy tej zagrożonej nawet częściej. Przyszłe mamy nie będą musiały pojawiać się za każdym razem u specjalisty.

Szpitalom i klinikom wynalazek polskiego zespołu, na czele którego stoi doktor nauk medycznych Patrycja Wizińska-Socha, też pozwoli usprawnić pracę i zmniejszyć kolejki oczekujących na badania.


ciekawy koment kobiet w temacie:

polsz przedwczoraj Oceniono 8 razy 4
"trwające zazwyczaj 30 minut badanie pod koniec ciąży wykonuje się co dwa, trzy dni"
Ciekawe gdzie i komu. Najczęściej KTG podłączane jest dopiero jak zaczyna się akcja porodowa lub w sytuacjach, gdy kobieta leży w szpitalu (podtrzymanie ciąży/wywołanie porodu)
Ukryj odpowiedzi (1) Odpowiedz
katrielprzedwczorajOceniono 3 razy3
@polsz
Na oddziałach patologii ciąży KTG robi się codziennie, albo nawet parę razy dziennie. Natomiast kobietom z komplikacjami późnej ciąży (gestoza, cholestaza, odklejające się łożysko), ale na tyle łagodnymi, że mogą pozostawać w domu, nakazuje się zgłaszać co dwa-trzy dni na izbę przyjęć, żeby tam im zrobić kontrolne KTG. I to właśnie tym kobietom (OK, grupa nie przesadnie liczna, ale zauważalna) opisane rozwiązanie znacząco ułatwiłoby życie - a jednocześnie zredukowało tłok na położniczych izbach przyjęć.





wszystko fajnie pięknie + na papierze mało akcji więc powinni się prześcigać w kupowaniu i windować kurs, a ciągle ktoś sypie z ukryciaków i prześciga się w zleceniach sprzedaży...
więc WHY?
No i co z tego, że sypią z ukryciaków ? Może ich ocena spółki jest błędna. Może nie mają racji ? Podążasz za tłumem i to jest Twój błąd. Tak jak mój przedmówca pisze, po debiucie MDG z 20 zł spadł chyba na jakieś 15 zł, a po 3 miesiącach akcje stały jakieś 60 zł.
Myślisz życzeniowo i oczekujesz, że jak kupisz akcje, to powinny rosnąć, a to tak nie działa. Brak Ci cierpliwości. Kiedyś też się zastanawiałam, czemu oddają akcje Mabionu za 15 zł i skąd ta podaż. Uwierz mi ...większość się myli.

ZorroGPW
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2833
Rejestracja: 07 maja 2015 10:48

Postautor: ZorroGPW » 30 cze 2017 11:26

podoba mi się to ciągłe schodzenie z prawej o 1gr niżej, na ukryciaku rzecz jasna :lol:
charakterystyczne dla totalnych padlin do wy je pki :P

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 30 cze 2017 12:18

podoba mi się to ciągłe schodzenie z prawej o 1gr niżej, na ukryciaku rzecz jasna :lol:
charakterystyczne dla totalnych padlin do wy je pki :P
kolego..typowa to jest gadka..kogos..kogo psychiczne kwit mega meczy...oddaj i po sprawie....tutaj wyniki beda sie pojawialy dopiero za kilka lat...co nie znaczy ze rynek nie pojedzie pod.....marzenia....wczesniej....ale kto to moze wiedziec...

ZorroGPW
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2833
Rejestracja: 07 maja 2015 10:48

Postautor: ZorroGPW » 30 cze 2017 12:47

podoba mi się to ciągłe schodzenie z prawej o 1gr niżej, na ukryciaku rzecz jasna :lol:
charakterystyczne dla totalnych padlin do wy je pki :P
kolego..typowa to jest gadka..kogos..kogo psychiczne kwit mega meczy...oddaj i po sprawie....tutaj wyniki beda sie pojawialy dopiero za kilka lat...co nie znaczy ze rynek nie pojedzie pod.....marzenia....wczesniej....ale kto to moze wiedziec...
a oddasz mi straconą kasę? jak nie to po co ta gadka? oceniam sytuacje taka jaka jest, a póki co jest hoooojowa na maxa :cry:

Unbearable
Sierżant sztabowy
Posty: 145
Rejestracja: 26 cze 2017 14:18

Postautor: Unbearable » 30 cze 2017 12:49

Golasy po niedzieli napiszę wam na ilu się zatrzyma .

ZorroGPW
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2833
Rejestracja: 07 maja 2015 10:48

Postautor: ZorroGPW » 30 cze 2017 12:57

Golasy po niedzieli napiszę wam na ilu się zatrzyma .
ale w dół czy w góre? :?

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 30 cze 2017 12:58

podoba mi się to ciągłe schodzenie z prawej o 1gr niżej, na ukryciaku rzecz jasna :lol:
charakterystyczne dla totalnych padlin do wy je pki :P
kolego..typowa to jest gadka..kogos..kogo psychiczne kwit mega meczy...oddaj i po sprawie....tutaj wyniki beda sie pojawialy dopiero za kilka lat...co nie znaczy ze rynek nie pojedzie pod.....marzenia....wczesniej....ale kto to moze wiedziec...
a oddasz mi straconą kasę? jak nie to po co ta gadka? oceniam sytuacje taka jaka jest, a póki co jest hoooojowa na maxa :cry:
a niby dlaczego mam ci cos oddawac...a jak zarobisz..to mi cos dasz??...

to twoej decyzje....kiedy ..po ile i co kupujesz.....i kiedys po ile i co spzredajesz...zyski i straty...ciebie obciazaja i nikogo innego...

wiec daruj sobie te gadki...jakiesgos leszcza swiazaka...bo chyba swiazakiem raczej nie jestes...i wiesz...z czym wiaze sie "granie " na rynku....

ale widac na maxa......ze kwit mocno ci ciazy psychicznie....pewnie dlatego ze juz widziales szybka pompke na 20-30 pln..i ile w zwiazku z tym zarobisz...mialo byc szybko i pieknie....w kilka..dni po debiucie..liczyles ze KWIT ....napompuja o 100%....od ceny IPO....jest jednak inczaej....i wylewasz swoja frustracje..na forum....piszac o padlinie itp.itd... :lol:

ZorroGPW
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2833
Rejestracja: 07 maja 2015 10:48

Postautor: ZorroGPW » 30 cze 2017 13:03

juz widziales szybka pompke na 20-30 pln..i ile w zwiazku z tym zarobisz...mialo byc szybko i pieknie....w kilka..dni po debiucie..liczyles ze KWIT ....napompuja o 100%....od ceny IPO....jest jednak inczaej....i wylewasz swoja frustracje..na forum....piszac o padlinie itp.itd... :lol:
zgadza się tak powinno być, do tego przy tak małej ilości akcji szał zakupów i prawie zerowa podaż. a jest dokładnie odwrotnie, jest strata i dużo kasy zamrożone :twisted: :twisted: dziwi mnie to i wkooorwia :evil: :evil:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości