Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
MABION [MAB] odcinek XIV - przed rejestracją CD20
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 14 Cze 2017, 11:49
Frog napisał:
Po latach szukania szczęścia w przeróżnych innych aspektach inwestycyjnych, nie koniecznie giełdowych, postanowiłem pojawić się w akcjonariacie MAB.

Witam długoterminowych weteranów, którym gratuluję cierpliwości i sukcesu. Pozdrawiam też grajków i tych, którzy pojawiają się zawsze, gdy spada.

Witam i życzę sukcesów Very Happy
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 14 Cze 2017, 12:11
Gerda88 napisał:
Frog napisał:
Po latach szukania szczęścia w przeróżnych innych aspektach inwestycyjnych, nie koniecznie giełdowych, postanowiłem pojawić się w akcjonariacie MAB.

Witam długoterminowych weteranów, którym gratuluję cierpliwości i sukcesu. Pozdrawiam też grajków i tych, którzy pojawiają się zawsze, gdy spada.

Witamy Laughing

Zostań z nami co najmniej do grudnia - opłaci się Cool

Oczywiście piszesz o grudniu 2020r. Krótsza inwestycja to mniejszy zysk, a nie o to w tym sporcie chodzi. Po rozpoczęciu sprzedaży w Europie i na rynkach nieregulowanych, to będzie samofinansujący się samograj
Wysłany: Sro, 14 Cze 2017, 12:54
Miły napisał:
Gerda88 napisał:
Frog napisał:

Witamy Laughing

Zostań z nami co najmniej do grudnia - opłaci się Cool

Oczywiście piszesz o grudniu 2020r. Krótsza inwestycja to mniejszy zysk, a nie o to w tym sporcie chodzi. Po rozpoczęciu sprzedaży w Europie i na rynkach nieregulowanych, to będzie samofinansujący się samograj

Miły, dobrze wiemy że po drodze wydarzy się jeszcze sporo opóźnień, erozja cena będzie znacząca a HER2 to mrzonki więc ja odpuszczę po osiągnięciu założonej ceny akcji która nastąpi w grudniu Laughing
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 14 Cze 2017, 12:58
Co konkretnie ma zacząć być dyskontowane w grudniu?
Gerda, jaki masz poziom docelowy?

Posiadam spryt lisa, szybkość węża, siłę lwa, inteligencję delfina, wzrok sokoła, słuch kota i skromność pawia.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 14 Cze 2017, 13:13
Frog napisał:
Co konkretnie ma zacząć być dyskontowane w grudniu?
Gerda, jaki masz poziom docelowy?

Miły w pierwszym poście na tym wątku opisał co ma się wydarzyć.
Dla mnie najistotniejsze jest uplasowanie emisji po jak najwyższej cenie oraz podpisanie umowy na USA ale to wydarzy się grudniu.

Jeżeli te dwie elementy wystąpią, to do spółki trafi:
1. ~300 MLN z emisji i debiutu w USA ( przyjmuje 75 mln $ )
2. ~360 MLN z podpisania umowy na USA (przyjmuje tutaj dwa razy więcej niż na Europę w której było 45 MLN)

czyli razem może wpaść 660 MLN złotych dla spółki której kapitalizacja wynosi 1mld złotych. Dodatkowo dojdzie dofinansowanie - możliwe 29 mln złotych oraz umowy na resztę świata. Czyli jakieś 700 mln. Jeżeli tak będzie, to dzisiejsza wycena jest po prostu bardzo interesująca.

Takie są moje założenia, niestety MAB rządzi się swoimi prawami i liczę się z opóźnieniami.

Cena docelowa na dzisiaj dla mnie to 150 zł
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 14 Cze 2017, 14:18
Frog napisał:

vitay Laughing Laughing
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 14 Cze 2017, 14:46
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/27689145,mabion-sa-33-2017-uchwaly-podjete-przez-zwyczajne-walne-zgromadzenie-spolki-w-dniu-14-czerwca-2017-r

wszyscy za dalszym istnieniem spolki Smile
Wysłany: Sro, 14 Cze 2017, 15:08
I do tego jeszcze nowego członka sobie wzięli...

Posiadam spryt lisa, szybkość węża, siłę lwa, inteligencję delfina, wzrok sokoła, słuch kota i skromność pawia.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 14 Cze 2017, 15:18
Frog napisał:

Mamy w nadzorze człowieka od "Kulczyków" Rolling Eyes
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 14 Cze 2017, 15:21
omaha napisał:
Frog napisał:

Mamy w nadzorze człowieka od "Kulczyków" Rolling Eyes

Nie znam człowieka. Widzę tylko, że nie wszyscy głosowali za jego kandydaturą.

Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 14 Cze 2017, 20:47
On Ciebie na pewno kojarzy Smile

Tutaj możesz trochę o nic poczytać

http://m.kariera.forbes.pl/robert-konski-chce-zarabiac-na-polskim-gornictwie-cynku-,artykuly,194963,1,1.html

BTW co oznacza słowo niezależny ??
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 14 Cze 2017, 20:49
A czy przypadkiem Koński nie miał wejść do RN Platige?
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 15 Cze 2017, 7:06
http://www.businesswire.com/news/home/20170614005445/en/Celltrion-Healthcare-showcases-data-supporting-efficacy-safety
Powrót do góry Post
Wysłany: Nie, 18 Cze 2017, 9:44
https://stooq.pl/q/h/?s=mab
Powrót do góry Post
Wysłany: Nie, 18 Cze 2017, 11:50
Wieczorek dokupił bezpośrednio 130 tys. sztuk? No to grubo ja tu widzę.
Strona 8 z 10 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: