MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

wszystko na temat spółek publicznych
bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Postautor: bankrucik » 22 cze 2017 17:34

2 dni bez wpisu na forum :shock:

po cichutku... :lol:

cicho jedziesz dalej zajedziesz... :lol:
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

REKLAMA


wers1
Sierżant
Posty: 54
Rejestracja: 26 kwie 2017 14:58

Postautor: wers1 » 23 cze 2017 13:17

Do końca czerwca miało być spotkanie z komisją leków.
Coś wiadomo na ten temat?

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Postautor: Gerda88 » 23 cze 2017 15:15

Tutaj jak zaczynają się wakacje jest taka nuda że nie ma co oczekiwać wielkich komunikatów.

Zabawa zacznie się na nowo od września

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Postautor: seal6 » 23 cze 2017 15:22

tak EMA, FDA wstrzymuje wydawanie wnioskow, wstrzymywane sa badania kliniczne dopiero jak gerda88 i inne dzieci pojda do szkoly we wrzesniu to wszelkie prace zostana wznowione :)
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Postautor: Gerda88 » 23 cze 2017 16:07

tak EMA, FDA wstrzymuje wydawanie wnioskow, wstrzymywane sa badania kliniczne dopiero jak gerda88 i inne dzieci pojda do szkoly we wrzesniu to wszelkie prace zostana wznowione :)
Jakbyś tutaj był od wczoraj to bym zrozumiał takie śmieszkowanie :lol:

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 23 cze 2017 17:17

Tutaj jak zaczynają się wakacje jest taka nuda że nie ma co oczekiwać wielkich komunikatów.

Zabawa zacznie się na nowo od września
a ja widze tu..calkiem fajna i realna.... mozliwosc..HARMONA....ktory przebije szczyty historyczne.... :lol: 8) :lol:

Obrazek

P.S..z reszta...na cln.....tez mozliwe ze mozemy zobaczyc nowe szczyty....

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Postautor: Gerda88 » 23 cze 2017 18:46

Tutaj jak zaczynają się wakacje jest taka nuda że nie ma co oczekiwać wielkich komunikatów.

Zabawa zacznie się na nowo od września
a ja widze tu..calkiem fajna i realna.... mozliwosc..HARMONA....ktory przebije szczyty historyczne.... :lol: 8) :lol:

Obrazek

P.S..z reszta...na cln.....tez mozliwe ze mozemy zobaczyc nowe szczyty....
Wiedziałem ze się odezwiesz jak urośnie :lol:
Pomimo ze nie masz akcji :lol:

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 23 cze 2017 18:56

Tutaj jak zaczynają się wakacje jest taka nuda że nie ma co oczekiwać wielkich komunikatów.

Zabawa zacznie się na nowo od września
a ja widze tu..calkiem fajna i realna.... mozliwosc..HARMONA....ktory przebije szczyty historyczne.... :lol: 8) :lol:

Obrazek

P.S..z reszta...na cln.....tez mozliwe ze mozemy zobaczyc nowe szczyty....
Wiedziałem ze się odezwiesz jak urośnie :lol:
Pomimo ze nie masz akcji :lol:
kolejny...".ktos"......komu sie wydaje..ze wie wiele.... na moj temat....ale sie ..w tej kwestii....myli....:lol: 8)

azbest
Starszy chorąży
Posty: 1724
Rejestracja: 10 lis 2010 19:23

Postautor: azbest » 23 cze 2017 18:59

Ja pier***ę, może jeszcze zawołajcie adwokata z poznania.

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Postautor: Gerda88 » 23 cze 2017 19:25

a ja widze tu..calkiem fajna i realna.... mozliwosc..HARMONA....ktory przebije szczyty historyczne.... :lol: 8) :lol:

Obrazek

P.S..z reszta...na cln.....tez mozliwe ze mozemy zobaczyc nowe szczyty....
Wiedziałem ze się odezwiesz jak urośnie :lol:
Pomimo ze nie masz akcji :lol:
kolejny...".ktos"......komu sie wydaje..ze wie wiele.... na moj temat....ale sie ..w tej kwestii....myli....:lol: 8)
Tak tak, powiedz alik ile się zredukowałes na rzecz Celiny ? ;)

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Postautor: bankrucik » 23 cze 2017 20:12

Ja pier***ę, może jeszcze zawołajcie adwokata z poznania.
:lol: adwokaci coraz częściej teraz są bez nazwisk a tylko z literką :lol: :lol:
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 24 cze 2017 09:45

Wiedziałem ze się odezwiesz jak urośnie :lol:
Pomimo ze nie masz akcji :lol:
kolejny...".ktos"......komu sie wydaje..ze wie wiele.... na moj temat....ale sie ..w tej kwestii....myli....:lol: 8)
Tak tak, powiedz alik ile się zredukowałes na rzecz Celiny ? ;)
Nie wazne....wazne ze ty twierdziles..ze akcji nie mam.....

Twierdzisz..ztez ze jak rosnie...to jestem....tyle ze co to za wzrosty??...gdzie kwit...jest nadal grubo....ponizej...117......Istotniejsze..jest..to...ze moze byc...taka sytuacja..ze z tych 9x..PLM...moze ruszyc..na np...to 140- 150 PLN....a TY JAKIES PIER>DO>LY PISZESZ...na moj temat....bo UROSLO...pare PLN... :lol: 8) :lol:


P.S....co do CLN..widze w nim znacznie wiekszy potencjal...niz w mab...dlatego CLN..stanowi znaczna czesc...mojego portfela....wynika to z kilku kwestii...

po 1 wsze Primo..na samym salmexie.....moga miec takie wyniki jak MAB..na cd20....chociaz niektorzy....twierdza....ze to tylko generyk.... :lol:...ae poki co to salmex pokazuje jak moze ladnie zdobywac rynek....zostawiajac w tyle np...SANDOZA....w austrii...itp.....i jak perspektywicznie moze to wygladac spzredaz salmexu... na globalnych innych rynkach..gdzie wartosc ADVAIRU..jest rownie imponujaca...jak MAbthery.... poki co nie wiemy jak bedzie sobie radzil CD20 w zdobywaniu rynku na tle konkurencji..juz pomijajac fakt..ze nie jest zarejestrowany...i dopuszczony do spzredazy.....w zadnym kraju....

Po drugie PRIMO...w pzreciagu 2 lat moga miec kilka umow...bardzo waznych dystrybucyjnych podpisanych....na kwoty nawet wieksze..niz...MAB...podpisal na Cd20....

po 3 cie...primo ultimo.....jelsi mab....bedzie rosl..w sile...to CLN..tez na tym skorzysta..bo ma calkiem spory pakiet akcji...ktory kiedys...prawdopodobnie keszujac...byc moze zasili CLN w konkretniejsza kase.......co tez zapewne moze byc isttotne w przyszlej wycenie CLN...pomimo jednorazowych wplywow....do spolki...ale KESZ TO KESZ....szcegolnie jelsi potwierdza....ze umieja sie rozwijac..i z keszu robic..jeszce wiekszy kesz...w przyszlosci..w dodatku wyplacajac..coraz wieksza DYWIDENDE..akcjonariuszom... :lol: 8) :lol:


wlasnie dlatego pzrewazam w duzym stopniu CLN..w swoim portfelu....i dlatego to jest moj flagowiec....w obecnym portfelu..jaki mam....bo uwazam..ze jeski zrealizuja sie zalozenia prezesa i samej spolki..to moze to byc jedna z najbardiej wartosciowych spolek na naszym bananie....w OGOLE...pod wzgledem wyceny rynkowej..i wartosci KApitalziacyjnej spolki....

a to ozacza..ze moze miec...bardzo duzy potencjal do wzrostu..z obecnych ...1.7 MLD PLN....kapitalziacji...

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Postautor: Gerda88 » 24 cze 2017 10:12

Alik, Ciebie nik nie przegląda ;)

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 24 cze 2017 10:25

Alik, Ciebie nik nie przegląda ;)
nie musi....sam mniej wiecej..pisze jak jest....i sciemy nie wale....w pzreciwienstwie..do wielu innych tu uzytkownikow....a to ze niektorzy kombinuja...wymyslajac..sobie rozne pier.do.ly..na moj temat....to juz ICH brocha......wali mnie to.... :lol: 8) :lol:

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Postautor: Gerda88 » 24 cze 2017 11:10

Miało być przegada ale komórka płata figle :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości