Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
MABION [MAB] odcinek XIV - przed rejestracją CD20
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 13 Cze 2017, 19:53
bledzik napisał:
Gerda88 napisał:
Ale jakie to ma znaczenie czy będzie plus czy minus jutro? Wszystkie znaki wskazują ze lek działa, ze grają na kilku frontach - nie tylko badania ale tez dofinansowania, dodatkowo w tle toczą się rozmowy z reszta świata. Siedzieć i dokupować i czekać na grudzień

czemu na grudzień?

i którego roku? Very Happy

Bo jak dobrze pójdzie to do końca roku zrobią emisję i jakby nie patrzeć wyceną spółki zajmą się fachowcy, a nie jakieś TFI, które bladego pojęcia nie ma, czym się spółka zajmuje.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 13 Cze 2017, 21:00
prawdopodobnie znalazłem odpowiednią technikę na moment wejścia w Mabion, dającą duże prawdopodobieństwo sukcesu. jest ona nawet prostsza, niż granie na lukę. otóż należy poczekać, aż najbardziej przeciętny Polak (którego znakomitą egzemplifikacją jest użytkownik "laptop"- i nie jest to ani obelga, ani komplement) zauważy że np. "padlina leci do otchłani, he", po czym można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że potencjał spadków się wyczerpuje.
technika wymaga jeszcze testów na większej liczbie prób, ale pierwsze sygnały są bardzo optymistyczne.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 13 Cze 2017, 21:36
Dobry artykuł o Mabionie w parkiecie.
Ogólnie niby wszystko wiadomo ale warte przypomnienia i uwypuklenia.
Myślę, że warto dokupić bo to już wszystko tuż, tuż.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 13 Cze 2017, 21:43
seal6 napisał:
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/27678804,mabion-sa-32-2017-otrzymanie-kandydatury-na-niezaleznego-czlonka-rady-nadzorczej-spolki

To się karwa nie może bie udać Laughing
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 13 Cze 2017, 22:24
pandorinium napisał:
bledzik napisał:
Gerda88 napisał:
Ale jakie to ma znaczenie czy będzie plus czy minus jutro? Wszystkie znaki wskazują ze lek działa, ze grają na kilku frontach - nie tylko badania ale tez dofinansowania, dodatkowo w tle toczą się rozmowy z reszta świata. Siedzieć i dokupować i czekać na grudzień

czemu na grudzień?

i którego roku? Very Happy

Bo jak dobrze pójdzie to do końca roku zrobią emisję i jakby nie patrzeć wyceną spółki zajmą się fachowcy, a nie jakieś TFI, które bladego pojęcia nie ma, czym się spółka zajmuje.

Bez przesady. Pojęcie mają lepsze niż my. Ale już sporo akcji popakowane po funduszach.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 13 Cze 2017, 22:43
wers1 napisał:

w jutrzejszym?
Wysłany: Wto, 13 Cze 2017, 22:51
seal6 napisał:
wers1 napisał:

w jutrzejszym?

Tak
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 13 Cze 2017, 23:01
dzieki
Wysłany: Sro, 14 Cze 2017, 0:42
Gerda88 napisał:
seal6 napisał:
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/27678804,mabion-sa-32-2017-otrzymanie-kandydatury-na-niezaleznego-czlonka-rady-nadzorczej-spolki

To się karwa nie może bie udać Laughing
nie lubię wszystkich co są z kulczykami powiązani... a jeszcze bardziej nie lubię wszystkich od solorza.....uwłaszczone sk...r....y.. Laughing Laughing
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 14 Cze 2017, 8:45
Wszyscy pracujący przed 89 wspierali komunizm…takie gadanie
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 14 Cze 2017, 9:21
Pomijając ścieżkę zawodową kandydata, to ciekawe jakiego akcjonariusza reprezentuje. I ewentualnie jeżeli podprogowego to ff coraz mniejszy.

Artykuł nic nowego nie wnosi, takie podsumowanie plus stwierdzenie, że obecne moce wystarczą na Europę - 2019, rozbudowa potrzebna na 2020 na USA. Pośród firm potencjalnych partnerów na resztę świata (z wyłączeniem USA) nie ma Mylana.

Co w sumie, biorąc pod uwagę spekulacje/obawy o ewentualnym wchłonięciu Mab przez Mylana jest pozytywne bo je oddala, choć zawsze mogą się pewnie włączyć na finiszu.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 14 Cze 2017, 9:30
Gerda88 napisał:
Wszyscy pracujący przed 89 wspierali komunizm…takie gadanie
ja tam widzę ogromną różnicę między byciem członkiem pzpr a byciem ubekiem, sbkiem czy TW... ale pass z polityką bo zaraz będzie jatka...
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 14 Cze 2017, 10:52
Mabion został zaklasyfikowany do dofinansowania po procedurze odwoławczej. W październiku 2016 wniosek został odrzucony. Co ciekawe, jak rozumiem ale mogę się mylić, ze względu na niespełnianie (wg oceniającego) kryterium innowacyjności. Czyli wniosek nie spełniał kryteriów formalnych i nie był rozstrzygany na poziomie merytorycznym. Mabion widać skutecznie wytłumaczył w NCBiR innowacyjność procesu wytwarzania, a że pieniędzy jest dużo więc podpisanie umowy jest raczej pewne.
Wysłany: Sro, 14 Cze 2017, 11:11
Po latach szukania szczęścia w przeróżnych innych aspektach inwestycyjnych, nie koniecznie giełdowych, postanowiłem pojawić się w akcjonariacie MAB.

Witam długoterminowych weteranów, którym gratuluję cierpliwości i sukcesu. Pozdrawiam też grajków i tych, którzy pojawiają się zawsze, gdy spada.

Posiadam spryt lisa, szybkość węża, siłę lwa, inteligencję delfina, wzrok sokoła, słuch kota i skromność pawia.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 14 Cze 2017, 11:47
Frog napisał:
Po latach szukania szczęścia w przeróżnych innych aspektach inwestycyjnych, nie koniecznie giełdowych, postanowiłem pojawić się w akcjonariacie MAB.

Witam długoterminowych weteranów, którym gratuluję cierpliwości i sukcesu. Pozdrawiam też grajków i tych, którzy pojawiają się zawsze, gdy spada.

Witamy Laughing

Zostań z nami co najmniej do grudnia - opłaci się Cool
Strona 7 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: