Dla zwolenników JKM

luźne dyskusje inwestorów
vito
Kapitan
Posty: 43229
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Dla zwolenników JKM

Postautor: vito » 27 wrz 2005 01:42

oto wpis na forum UPR wiernego wyborcy JKM :wink: :lol:


Platforma Janusza Korwina-Mikke,

AllyGator:

Słuchaj no Panie Przewodniczący. Nie pora teraz na łzy i żale bo przegrałeś Pan na własne życzenie. Pana ugrupowanie jest postrzegane jako banda dziwnie poprzebieranych dziwaków bełkoczących o karze śmierci. Pański program gospodarczy uważam za najlepszy w Polsce, oparty jest na wzorach amerykańskich i nawet mimo to nie masz Pan za grosz z tej amerykańskiej przebojowości i komercji. Wolisz się Pan chować po kątach i obrażać jak małe dziecko "nie to nie, zabieram zabawki i idę sobie". Odpowiedz sobie Pan na pytanie. Czy liczyłeś, że większość Polaków zagłosuje na partię która krzyczy tylko o karze śmierci, ma ohydna stronę internetowa a jej jedynym przejawem w mediach jest jakaś kretyńska szubienica? Jeszcze nie wiesz Pan czemu komuniści wygrali 4 lata temu? To pooglądaj ich programy wyborcze.

Jeszcze jedno. Oddałem swój głos na Pańska partię (tak, ten jedyny glos z Podkarpacia był mój). Jeśli teraz się Pan wycofasz i okaże się że straciłem w niedzielę pól godziny życia na darmo idąc do urny, to obiecuję ze znajdę Cię Panie Przewodniczący i osobiście nakładę po ryju. Jakem allygator

forum na stronie www.upr.org.pl

REKLAMA


karol00
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 215
Rejestracja: 29 maja 2005 02:19

Odp:Dla zwolenników JKM

Postautor: karol00 » 27 wrz 2005 02:44

Jaka partia taki elektorat :lol:

Jaceko
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2005 17:15

Odp:Dla zwolenników JKM

Postautor: Jaceko » 27 wrz 2005 17:20

"W przedwyborczaj ankiecie Parkietu wzięło udział 3736 osób
O wynikach ankiety czytaj w poniedziałkowej Gazecie Parkiet."

Tyle Parkiet o wynikach ankiety - ciekawe, gdzie te wyniki się zawieruszyły?

Piszesz - "jaka partia, taki elektorat" - Ty z pewnością głosowałeś na LPR, a teraz będziesz popierał Pana Bubla.

Dziwne tylko, że PJKM otrzymała w prawyborach w Bochni 8,4%, a w łódzkim okręgu w wyborach do sejmu zdobyła więcej głosów od wielu "wiodących" ugrupowań - i to będąc bokowaną w mediach na wszelkie możliwe sposoby.



koshine
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 230
Rejestracja: 05 maja 2005 16:05

Odp:Dla zwolenników JKM

Postautor: koshine » 27 wrz 2005 17:24

:wink:
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2005 17:25 przez koshine, łącznie zmieniany 1 raz.

karol00
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 215
Rejestracja: 29 maja 2005 02:19

Odp:Dla zwolenników JKM

Postautor: karol00 » 27 wrz 2005 23:20

"W przedwyborczaj ankiecie Parkietu wzięło udział 3736 osób
O wynikach ankiety czytaj w poniedziałkowej Gazecie Parkiet."

Tyle Parkiet o wynikach ankiety - ciekawe, gdzie te wyniki się zawieruszyły?

Piszesz - "jaka partia, taki elektorat" - Ty z pewnością głosowałeś na LPR, a teraz będziesz popierał Pana Bubla.

Dziwne tylko, że PJKM otrzymała w prawyborach w Bochni 8,4%, a w łódzkim okręgu w wyborach do sejmu zdobyła więcej głosów od wielu "wiodących" ugrupowań - i to będąc bokowaną w mediach na wszelkie możliwe sposoby.


Blokowana w mediach? :shock:
Jakoś wczoraj trafiłem na JKM w tvp w porze dużej oglądalności. O takiej możliwości marzą inne małe partyjki o których nic nie wiem ani ja ani nikt inny, bo nie ma ich w mediach i nawet nie mogą się poskarżyć że są blokowane.
Facet wydaje się być inteligentny i raczej sam nie wierzy w to co mówi np. prywatyzacja szpitali (wszystkich) :shock: Stwierdził, że będą wtedy funkcjonowały tak dobrze, jak przychodnie weterynaryjne. Tylko że z pieskiem, czy kotkiem, nikt nie idzie na operacje przeszczepu serca, w takim przypadku zwierze zdycha, lub jest usypiane.
Słyszałem kiedyś że JKM wydaje jakąś gazetę w której przedstawia tego typu pomysły, a żeby gazeta się sprzedawała to muszą być to właśnie ,,tego typu pomysły''.
Moim zdaniem chce On przedstawić jakiś problem i sposób jego rozwiązania żeby wszcząć debate. Tyle że aby być zauważonym, celowo idzie dwa kroki za daleko.

pozdrawiam i przepraszam urażonych wyborców PJKM :mrgreen:


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości