Idź do strony 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Następny
EUROCASH [EUR] cz.I
Powrót do góry Post EUROCASH [EUR] cz.I
Wysłany: Nie, 06 Lis 2005, 0:33
Twisted Evil Twisted Evil wchodzić nie wchodzić oto jest pytanie ciekawa transakcja na zamknięciu Shocked Shocked Very Happy

Ostatnio zmieniony przez DAAVIDF dnia Sro, 07 Gru 2005, 17:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Post Odp:EUROCASH
Wysłany: Nie, 06 Lis 2005, 0:35
Miałem te akcje, po 3 złote ale że nic się nie działo sprzedałem po miesiącu .... Niestety, to był błąd Sad Trend wzrostowy wydaje się być silny. Ciekawe do ilu dojdzie.
Wysłany: Nie, 06 Lis 2005, 0:39
ja ich nie mam rozważam zakup za większe pieniądze wlasnie EUROCASH,INTERIA lub GANT
Wysłany: Nie, 06 Lis 2005, 1:07
miałem, zarobiłem 10% a teraz to nie wiem, jakoś nie mam wizji dla tej spółki sprzedałem po 4.80 przed tymi wzrostaki, troche żałowałem, a co do przyszłości to nie wiem, w ostatnim czasie jakieś duże wahania kursem
Wysłany: Nie, 06 Lis 2005, 1:36
Ryzyko duże bo już sporo urósł od debiutu.
Wysłany: Nie, 06 Lis 2005, 14:20
przydaloby im sie jakies fajne przejecie, hurtu,detalu bo wyglada na to ze juz wyzej wala nie podskocza, organicznie cudow nie zdzialaja wiec dynamika bedzie zahamowana
Wysłany: Sro, 07 Gru 2005, 17:21
Witam

Cena EUR dosyć mocno spada.
Co o tym myślicie może warto by się tym zainteresować.
Wysłany: Sro, 07 Gru 2005, 17:27
ja bym jeszcze poczekal...
Powrót do góry Post Odp:EUROCASH [EUR]
Wysłany: Sro, 07 Gru 2005, 17:44
bolec napisał:
ja bym jeszcze poczekal...

Dzięki chyba tak zrobię.
Wysłany: Sob, 17 Gru 2005, 20:17

EUROCASH (EUR): Eurocash zawarł umowę kupna KDWT
16.12.2005 18:08

Eurocash podpisał warunkową umowę nabycia 100 proc. akcji dystrybutora wyrobów tytoniowych KDWT. W wyniku transakcji ma powstać druga pod względem wartości sprzedaży grupa zajmująca się hurtową dystrybucją produktów szybkorotujących w Polsce - poinformowała spółka w komunikacie.

W opinii zarządu Eurocash nabycie akcji KDWT spowoduje wzrost przychodów obydwu spółek m.in. poprzez szybszą ekspansję KDWT dzięki wykorzystaniu hurtowni Cash & Carry Eurocash, rozszerzenie asortymentu KDWT o wyselekcjonowane produkty Eurocash, możliwość ujednolicenia warunków zakupu towarów w ramach grupy oraz możliwość pozyskania przez KDWT nowych klientów wśród klientów Eurocash.

Eurocash poinformował, że łączne przychody KDWT oraz Eurocash wyniosły w 2004 r. ponad 3,0 mld zł, a łączny udział w rynku dystrybucji wyrobów tytoniowych w Polsce wynosi ponad 10 proc.

W ramach umowy Eurocash zobowiązał się do wyemitowania na rzecz wybranych akcjonariuszy KDWT obligacji zamiennych lub warrantów subskrypcyjnych, uprawniających do objęcia 830 tys. akcji Eurocash po upływie pełnych 36 miesięcy od dnia podpisania umowy, po cenie 4,82 zł za akcję. Inwestycja zostanie w całości sfinansowana ze środków własnych oraz bieżących przepływów pieniężnych z działalności operacyjnej Eurocash. W opinii zarządu Eurocash nabycie akcji KDWT nie powinno spowodować konieczności rezygnacji z planów wypłaty dywidendy z zysku netto za 2005 rok. Eurocash poinformował, że cena kupna akcji KDWT nie przekracza 5 proc. wartości obrotów spółki za ostatnie cztery kwartały.

KDWT jest drugim pod względem udziału w rynku dystrybutorem wyrobów tytoniowych w Polsce.

Realizacja umowy jest uwarunkowana uzyskaniem zgody Prezesa UOKiK.

(PAP)
Wysłany: Pon, 19 Gru 2005, 13:57
jest ocraz lepiej, dzis ponownie umowiona transakcja na ponad 40k.
11:51 40659 szt.

Wczoraj bylo podobnie wiec widac ze znowu zaczyna sie cos dziac na tym walorze Smile

Wysłany: Pon, 19 Gru 2005, 17:26
No i dzisiaj dalsze wzrosty Smile
Wysłany: Pon, 19 Gru 2005, 23:20
spolka ma wzrost przed soba duze wymiany na coraz wyzszym poziomie przejecia i nie brała duzego udziału w wzrostach bedzie powyzej 6
Wysłany: Wto, 03 Sty 2006, 19:40
Co sądzicie teraz o Eurocaschu, dobre perspektywy Smile
Wysłany: Wto, 03 Sty 2006, 19:44
moim zdaniem jeszcze trochę za drogi
Strona 1 z 30 Idź do strony 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Następny

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: