BETACOM [BCM] cz.II

wszystko na temat spółek publicznych
kamill1
Chorąży sztabowy
Posty: 5796
Rejestracja: 25 lis 2005 13:04

Odp:BETACOM [BCM] cz.II

Postautor: kamill1 » 04 lut 2006 23:32

kamill1, według Madrali chyba tak. Ja tam zainwestowalem w Alchemie i w Betacom, to jestem 1/2 ***. A tak na marginesie, Karkosik w wywiadzie mowi, ze caly czas gra na gieldzie i inwestuje w perspektywiczne spolki, moze w Betacom (Madrala by sie zalamal).
a ja jestem calkowity de ***

REKLAMA


Madrala
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3518
Rejestracja: 19 lip 2005 00:39
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp:BETACOM [BCM] cz.II

Postautor: Madrala » 04 lut 2006 23:32

juz ci odpowiedzialem TAK JESTES ***
a inwestycja w skotan czy cokolwiek nie zmienia tego faktu :D

Madrala
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3518
Rejestracja: 19 lip 2005 00:39
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp:BETACOM [BCM] cz.II

Postautor: Madrala » 04 lut 2006 23:34

jasne ... prosilem kolege ktory ma kontakt z romiek aby byl tak dobry i zainwestowal 0,0001% kapitalu w BETACOM - to wystarczy aby za tydzien kurs wyniosl ... 1000 PLN :D :D :D

Madrala
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3518
Rejestracja: 19 lip 2005 00:39
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp:BETACOM [BCM] cz.II

Postautor: Madrala » 04 lut 2006 23:37

poza tym ... STARCZY TEGO ***** O NICZYM

1/
mamy ***** na calej gieldzie

2/
MAMY TOTALNA ***** NA BETACOM

3/
Co bedzie dalej ... NIE WIEM, ale wiem, ze moje pieprzenie i tak nie ma zadnego znaczenia :D :D :D
(co najwyzej ktos sie wkurzy, ktos posmieje, etc.)

robo_33772
Porucznik
Posty: 33302
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: ZERNICA-ZERNIKI

Odp:BETACOM [BCM] cz.II

Postautor: robo_33772 » 04 lut 2006 23:37

Kontrowersyjne karykatury Mahometa




Sobota, 4 lutego 2006

Sąd zajmie się "Rzeczpospolitą"?
PAP/IAR 17:40 (aktualizacja 18:37)
Muzułmański Związek Religijny w RP rozważa podanie do sądu dziennika "Rzeczpospolita" za opublikowanie karykatur Mahometa. W tej sprawie będzie jeszcze rozmawiał z prawnikami - poinformowała Informacyjna Agencja Radiowa.

Muzułmański Związek Religijny w RP, najstarsza i najważniejsza organizacja polskich wyznawców islamu, w imieniu społeczności muzułmańskiej w naszym kraju zdecydowanie potępił publikację w dzienniku "Rzeczpospolita" karykatur proroka Mahometa.




REKLAMA Czytaj dalej





"Jest to krok nieprzemyślany, prowokujący do nienawiści i nietolerancji i ma to miejsce w kraju, który był przez wieki ostoją tolerancji, czego dowodem jest obecność od ponad sześciuset lat muzułmanów, Tatarów polskich" - napisał w oświadczeniu przewodniczący Najwyższego Kolegium MZR, mufti Tomasz Miśkiewicz.

Jego zdaniem, poprzez swoją sobotnią publikację, "Rzeczpospolita" dołączyła do części europejskich mediów obrażających uczucia religijne muzułmanów. "Muhammad (Mahomet) jest prorokiem, wysłannikiem Bożym i zgodnie z teologią islamu przedstawianie jego postaci, na dodatek w sposób karykaturalny, jest traktowane jako bluźnierstwo. Ośmieszanie innych wskazuje na brak ludzkiej wrażliwości i może prowadzić do prowokacji. Taki fakt jest godny pożałowania" - głosi oświadczenie MZR.

"Powoływanie się na granice wolności słowa i w tym momencie obrażanie czyichś uczuć religijnych nie jest sprawą wolności" - uważa Miśkiewicz. Według niego, zapisy konstytucyjne gwarantują wolność słowa, ale nie pozwalają na obrażanie uczuć religijnych wierzących, "gdyż może to doprowadzić do naruszania godności i podsycania złości i nienawiści".

Podkreślił, że tego typu działania jak sobotnia publikacja "nie sprzyjają sprawie pokoju, dialogu, wywołują bezmyślną agresję i źle interpretują wolność słowa". "Zdecydowanie potępiamy takie działania. Jesteśmy jako wyznawcy islamu głęboko poruszeni zjawiskiem nietolerancji poprzez które obrażone zostały publicznie nasze uczucia religijne" - dodał przewodniczący MZR.

Muzułmański Związek Religijny w RP obchodzi w tym roku 80-lecie istnienia. To organizacja apolityczna, zajmująca się organizacją życia religijnego i kulturalnego polskich muzułmanów.

Jego liderzy szacują, że do Związku należy ok. 5 tys. wyznawców islamu, głównie polscy Tatarzy. Liczbę wszystkich muzułmanów w Polsce szacują na 25-30 tys. To przede wszystkim studenci, biznesmeni, dyplomaci i uchodźcy z krajów muzułmańskich. (mn)


bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Odp:BETACOM [BCM] cz.II

Postautor: bankrut » 04 lut 2006 23:39

Piekny syf tu robicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

Madrala
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3518
Rejestracja: 19 lip 2005 00:39
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp:BETACOM [BCM] cz.II

Postautor: Madrala » 04 lut 2006 23:39

....
oho ... robo wez pojedz do iraku i powiedz zeby ci leb ucieli - bedzie o 1 *** mniej


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości