Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANIA !!

Pomysły i uwagi dotyczące funkcjonowania forum oraz PARKIET.COM
bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: bankrut » 29 sty 2006 12:15

Nic nie stoi na przeszkodzie zeby dodac taki punkt :lol: Moze tym sposobem wyeliminujeny wszechobecne chamstwo panujace na forum?
pzdr :D
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

REKLAMA


daniel_s2
Chorąży sztabowy
Posty: 4749
Rejestracja: 01 gru 2005 12:02

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: daniel_s2 » 29 sty 2006 12:21

o to mi własnie chodzi dziękuje

Pozdrawiam
każdy ma swoje 5 minut, to tylko kwestia czasu

opolgaz
Starszy chorąży
Posty: 1275
Rejestracja: 11 paź 2005 20:11
Lokalizacja: IRAQ, Baghdad

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: opolgaz » 29 sty 2006 12:22

Proponuję dodat jeszcze jeden pkt.

Za nieprawidłowe funkcjonowanie serwera - w przypadku opłacenia abonamentu za brak możliwości oglądania notowań w czasie rzeczywistym - Moderator płaci karę umowną "korzystającemu" w wysokosci 1000 PLN za każdy dzień w przerwie.
Barany są po to, aby je strzyc!!!
I sam się dałem ostrzyc nie jeden raz ... Ostatni mój madry zakup to Mostostalexport za 12 PLN, Polnord za 200 ...

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: bankrut » 29 sty 2006 12:32

Rozciagniecie strony( nie dotyczy wzkresow AT) )= ban
Wklejanie obrazow zasmiecajacych watek = ban. Wiadomo ze nikt nikogo nie bedzie karał gdy sobie wklei 1 obrazek, ale jak to robi 10 razy?
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: bankrut » 29 sty 2006 12:35

Proponuję dodat jeszcze jeden pkt.

Za nieprawidłowe funkcjonowanie serwera - w przypadku opłacenia abonamentu za brak możliwości oglądania notowań w czasie rzeczywistym - Moderator płaci karę umowną "korzystającemu" w wysokosci 1000 PLN za każdy dzień w przerwie.
A co maja notowania online do forum? Nic! To zupelnie niezalezne uslugi, pierwsza jest platna, druga jest za free
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

mlodywilk
Młodszy chorąży
Posty: 462
Rejestracja: 07 paź 2005 16:41

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: mlodywilk » 29 sty 2006 14:32

bany za:

- obrazanie
- wiecej niz 2 nicki
- floodowanie
- lamanie prawa (m.in wprowadzanie w blad inwestorow, podawanie informacji nieprawdziwych jako oficjalnych itd.)


albo zaczniemy banowac albo forum zejdzie totalnie na psy, do czego niestety niewiele brakuje :(

Jot23
Kapitan
Posty: 55888
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANIA !!

Postautor: Jot23 » 29 sty 2006 16:03

Milo mi-ale juz raz mialem propozycje i chocby z tych samych powodow nie wchodzi w rachube-nie mam czasu, aby ciagle byc na forum :evil:

Teraz na dodatek jak sie narobilo roznych balonow i podnieconych "leszczy" i nie tylko na nich to naprawde jest baaardzo duzo tego i komu by sie chcialo to wszystko czytac

:twisted:
Moja propozycja jest nastepujaca: WYPOSAZYC J23 W NARZEDZIA MODERA I ZOBACZYMY CO PO MIESACU BEDZIE GADAL, CHYBA ZE JEGO HOBBY TO WALKA Z WIATRAKAMI
J23 ZOSTAN NASZYM BOGIEM PLEASEEEEEEEEEEEEEE :twisted: [/quote]
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

qqrq
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2875
Rejestracja: 01 lip 2005 01:21
Lokalizacja: WROCŁAW

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: qqrq » 29 sty 2006 19:46

Moja propozycja jest taka : nie dopuścić do posiadania wielu nick'ów i wywalać z forum gości o których 51 % forumowiczów powie że mają zniknąć. Głosowanie można urządzić w każdy ostatni łyk-end miesiąca. :)
Niech żyje Wasza przy Naszej !!! , a WROCŁAW i tak poddaje się zawsze ostatni !!!!

Maskonur
Starszy plutonowy
Posty: 22
Rejestracja: 08 sty 2006 21:32
Lokalizacja: Warszawa i okolice ;)

Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANIA !!

Postautor: Maskonur » 29 sty 2006 22:42

Jestem w 100% za.

I jeszcze powienin byc ban za posty w stylu "jestm za" albo "racja" - nic nowego nie wnosza.
:)

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: bankrut » 30 sty 2006 16:05

Macie przyklad
watek Elektrim cz VIII strona 107....
Niejaki mahdi powtarza ten sam watek 5 razy, dostalby bana i koniec!!!!!! Co ja mam zrobic latac po wszystkich watkach i pojedynczo kasowac takie posty????? A pocalujta wy w dupe wojta!!!
Na Mci to samo bylo robione, ale skasowalem. Wszystkie nicki pochodza z Dialogu Wroclaw. Dziwny zbieg okolicznosci nieprawdaz?
Ostatnio zmieniony 30 sty 2006 16:29 przez bankrut, łącznie zmieniany 2 razy.
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

nowy1981
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2488
Rejestracja: 18 paź 2005 14:45

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: nowy1981 » 30 sty 2006 17:41

Macie przyklad
watek Elektrim cz VIII strona 107....
Niejaki mahdi powtarza ten sam watek 5 razy, dostalby bana i koniec!!!!!! Co ja mam zrobic latac po wszystkich watkach i pojedynczo kasowac takie posty????? A pocalujta wy w dupe wojta!!!
Na Mci to samo bylo robione, ale skasowalem. Wszystkie nicki pochodza z Dialogu Wroclaw. Dziwny zbieg okolicznosci nieprawdaz?

Bankrut nie rozumiem dlaczego jesteś zdziwiony bo skoro każdy wie że i tak bana nie dostanie to sobie rozciągają ?

... ale okres przejciowy powinien być sam staram się nie cytować postów z tej samej strony ale jeszcze o nawyku powiedziec nie można ;-)
nick anulowany

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: bankrut » 30 sty 2006 18:01

Bankrut nie rozumiem dlaczego jesteś zdziwiony bo skoro każdy wie że i tak bana nie dostanie to sobie rozciągają ?
Dokladnie, grozba banicji napewno utemperowalaby co niektorych niesfornych forumowiczow, z pozytkiem dla pozostalych uczestnikow forum zarowno tych udzielajacych sie jak i tych czytajacych.

ale okres przejciowy powinien być sam staram się nie cytować postów z tej samej strony ale jeszcze o nawyku powiedziec nie można
nie chodzi mi o zakaz cytowania postow z tej samej strony. Bywa tak ze cytowanie staje sie koniecznoscia, z tym ze co niektorzy wykorzystuja to do przesady.Np zacytuje calostronicowy post a u dolu dopisze swoja opinie - masz racje :D No dajcie spokoj :twisted:

pozdrawiam
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

Coachman
Chorąży
Posty: 963
Rejestracja: 29 kwie 2005 17:35

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: Coachman » 30 sty 2006 18:59

Jeszcze powinno byc tak...
ban jest rownoznaczny w automatycznym usunieciem wszystkich postow napisanych do tej pory na forum przez banowany nick. Wtedy forumowicz ze stopniem marszalka zostalby zdegradowany do szeregowca :D :D
Wbrew pozorom niektorzy zaplakaliby sie tu na smierc :twisted: :twisted:
pozdro
W życiu piękne są tylko chwile. (Ryszard Riedel - DŻEM)
Obrazek

headd
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 23 sty 2006 14:17

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: headd » 30 sty 2006 20:13

czytam od jakiegoś czasu to forum, dopiero od chwili się udzielam aktywnie... Wielu (większość?) ze stałych bywalców zarabia ciężkie pieniądze, ale niestety nie przekłada się to na zmniejszenie liczby wulgaryzmów i obelg w postach....

odpoczynek od pisania przydałby się co bardziej krewkim rozmówcom :)

Mundi
Plutonowy
Posty: 10
Rejestracja: 06 wrz 2005 17:28

Odp:Propozycja dodatku do regulaminu forum odnosnie BANOWANI

Postautor: Mundi » 31 sty 2006 13:26

Swoją drogą stopień ignorancji administratora przekracza wszelkie granice. Wątek bardzo pożyteczny. Kilka osób w tym właśnie wątku pokazuje, że naprawdę zależy im na jakości tego forum i poziomie. Bezinteresownie chcą się opodatkować itd.
Moi mili to smutne, ale wygląda na to, że administrator ma Was totalnie w D***. Na forum z zachowaniem minimum kultury admin, który zna się na wykonywaniu swojej pracy zabrał by głos w dyskusji, tudzież podziękował za pomysły (nawet jak są głupie). ALe ten Admin albo czeka na kolejne artykuły w prasie (nie ma sprawy), albo nie rozumie treści tego wątku (może to za trudne słowa) albo ma po prostu w D*** nas oraz wizerunek PARKIETU.
Kiedyś pewien delikwent zwany Robercikiem2 nawrzucał mi na forum przy jednym z pierwszych moich postów. Stwierdziłem, że to nie moja liga (musiałbym się położyć na podłodze i pisać na forum, żeby dorównać poziomowi tegoż delikwenta). Dałem sobie spokój. Napisałem w tym dziale posta. To również koncertowo zlał admin.
Nie popuściłem - zadzwoniłem (numery tel znajdziecie na dole w stopce e-redakcja - może warto zaspamować?). Osoba odpwiedzialna powiedziała, że właśnie wprowadzają porządek i już niedługo będzie ok. oraz zostanie to wszystko przez nich opisane na forum. Czas leci. I co - *** (za brzydkie słowo poproszę o bana). Troszkę się uniosłem, ale nie lubię jak ktoś okazuje totalny brak szacunku w kierunku ludzi, którzy chcą pomóc.
hej.


Wróć do „Uwagi i błędy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości