Mod...

Pomysły i uwagi dotyczące funkcjonowania forum oraz PARKIET.COM
zjedz_snickersa
Chorąży
Posty: 818
Rejestracja: 19 lut 2013 11:47

Mod...

Postautor: zjedz_snickersa » 15 mar 2013 18:20

Mod zdejmij mi ostrzeżenie, co to za przykład dawać staremu wojsku karę, przecież to obciach przy szaroburej młodzieży.

Że się tam jednego, czy drugiego przećwiczy trochę, to im na dobre wyjdzie. Giełda to nie je-bajka jak wiadomo. Kto w cywilu był palantem - teraz w wojsku jest bażantem )))

Dzięki.

Pozdro.

REKLAMA


Moderator01
Moderator
Moderator
Posty: 129
Rejestracja: 15 mar 2013 18:25

Re: Mod...

Postautor: Moderator01 » 15 mar 2013 18:28

Mod zdejmij mi ostrzeżenie, co to za przykład dawać staremu wojsku karę, przecież to obciach przy szaroburej młodzieży.

Że się tam jednego, czy drugiego przećwiczy trochę, to im na dobre wyjdzie. Giełda to nie je-bajka jak wiadomo. Kto w cywilu był palantem - teraz w wojsku jest bażantem )))

Dzięki.

Pozdro.
Ostrzeżenie jest karą. Przy dzisiejszych pyskówkach na wątkach powinieneś więcej otrzymać, niż jedno.


Pozdrawiam,
Moderator

zjedz_snickersa
Chorąży
Posty: 818
Rejestracja: 19 lut 2013 11:47

Re: Mod...

Postautor: zjedz_snickersa » 15 mar 2013 18:31

Mod zdejmij mi ostrzeżenie, co to za przykład dawać staremu wojsku karę, przecież to obciach przy szaroburej młodzieży.

Że się tam jednego, czy drugiego przećwiczy trochę, to im na dobre wyjdzie. Giełda to nie je-bajka jak wiadomo. Kto w cywilu był palantem - teraz w wojsku jest bażantem )))

Dzięki.

Pozdro.
Ostrzeżenie jest karą. Przy dzisiejszych pyskówkach na wątkach powinieneś więcej otrzymać, niż jedno.


Pozdrawiam,
Moderator

Po co się bawić w zakładanie kolejnych nicków ?
Pomyśl. Karać mnie ? Powinny się koty zrzucić na kratę piwa dla dziadka.

b.a.n.k.r.u.t.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3657
Rejestracja: 08 paź 2008 03:24

Postautor: b.a.n.k.r.u.t. » 15 mar 2013 18:39

ja mam 5 choć nie zasłużyłem.... :) moder płosze, może chociaz jedno :D

Projektant
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3603
Rejestracja: 06 maja 2011 16:42
Lokalizacja: z pracowni

Postautor: Projektant » 15 mar 2013 18:42

ja mam 5 choć nie zasłużyłem.... :) moder płosze, może chociaz jedno :D
nick z takla datą powinien być inaczej traktowany ... np 1 rok na forum -1 ostrzeżenie, ja mam np z 2011 z maja czyli w maju powinno mi przysługiwać zdjęcie 2 ostrzeżeń ... :wink:

Prawda Panie Moderatorze Adminie ?
Komunizm to ustrój, który dzielnie zwalcza problemy, które sam sobie stwarza ...

jak
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2180
Rejestracja: 09 gru 2010 20:17

Postautor: jak » 15 mar 2013 19:05

a ja za co :?: :cry:
„Jeżeli ktoś oszuka cię raz, to on jest oszustem; jeśli ktoś oszuka cię dwa razy, to ty jesteś durniem”."

Moderator01
Moderator
Moderator
Posty: 129
Rejestracja: 15 mar 2013 18:25

Postautor: Moderator01 » 16 mar 2013 12:35

a ja za co :?: :cry:
Ode mnie nie dostałeś. Mogę się teraz odnieść tylko do "ostrzeżeń", które sam "wręczyłem".

Napisz na forum@parkiet.com, to będziemy szukać.


Wróć do „Uwagi i błędy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości