BUDOPOL [BDL] cz IV

wszystko na temat spółek publicznych
Davidoff Trade
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7171
Rejestracja: 23 sty 2006 19:19

BUDOPOL [BDL] cz IV

Postautor: Davidoff Trade » 01 mar 2006 20:47

Zaczynamy nowy wątek , mam nadzieję iż również nowy w "ŻYCIU" naszego konającego BUDKA - oczywiście nowy w pozytywnym znaczeniu .

POWODZENIA WSZYSTKIM WYTRWAŁYM !!!

link od starego [url]http://www.parkiet.com/posts/list/2235/32182.page

REKLAMA


Davidoff Trade
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7171
Rejestracja: 23 sty 2006 19:19

BUDOPOL [BDL] cz IV

Postautor: Davidoff Trade » 01 mar 2006 20:52

Zaczynamy nowy wątek , mam nadzieję iż również nowy w "ŻYCIU" naszego konającego BUDKA - oczywiście nowy w pozytywnym znaczeniu .

POWODZENIA WSZYSTKIM WYTRWAŁYM !!!

link od starego [url]http://www.parkiet.com/posts/list/2235/32182.page
OTO LIST PREZESA NA MNOWĄ DROGĘ ŻYCIA Z WCZORAJSZEGO RAPORTU RTOCZNEGO :

Szanowni Państwo!

W imieniu Zarządu ?Budopol-Wrocław? S.A. przedstawiam Państwu raport z działalności gospodarczej i sytuację finansową Spółki za 2005 rok wraz z zamierzeniami jakie Zarząd ma
zamiar zrealizować w roku 2006.
W branży budowlanej rok 2004 kończył się ze sporymi nadziejami na wzrost gospodarczy
w 2005 roku. Ze wstępnych danych za ubiegły rok wydaje się, że sektor ten na dobre wychodzi
z kryzysu, w którym trwał przez ostatnie cztery lata.
Pomimo optymistycznych prognoz nadal
jednak istnieje wiele zagrożeń dla rozwoju budownictwa w Polsce. Do najważniejszych należy
zaliczyć brak planów zagospodarowania przestrzennego, brak jakiejkolwiek polityki
mieszkaniowej i liczących się instrumentów finansowego wspierania mieszkalnictwa.
Na koniec 2005 roku w Spółce nie osiągnięto zysku na działalności operacyjnej ponieważ
przerób ogółem był niSszy od zakładanego poziomu, głównie z uwagi na ograniczenia
finansowe, poniesiono koszty na roboty dodatkowe nie uznane dotąd przez Inwestorów, a
koszty napraw gwarancyjnych przekroczyły zakładany poziom co wynikało głównie z braku
możliwości obciążenia firm podwykonawczych poniesionymi wydatkami głównie z powodu
ciągłego ?wykruszania? się ich z rynku.
Pomimo istniejących zagrożeń Spółka zamierza kontynuować działalność gospodarczą
pod warunkiem, Se pozyska środki z nowej emisji akcji i zakontraktuje odpowiednią liczbę
projektów, która pozwoli osiągnąć w 2006 r. poziom przychodów ze sprzedaży zapewniający
łączne pokrycie kosztów bezpośrednich i pośrednich.


Chciałbym przy okazji podziękować wszystkim pracownikom Spółki za ich zaangaSowanie
w działalność naszej firmy.
Jednocześnie mam nadzieję, że rok 2006 pozwoli nam zrealizować
nasze zamierzenia i przyniesie korzystne dla nas rozwiązania toczących się spraw sądowych.
Serdecznie zapraszam do lektury przedstawionych danych.


Prezes Zarządu

Davidoff Trade
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7171
Rejestracja: 23 sty 2006 19:19

BUDOPOL [BDL] cz IV

Postautor: Davidoff Trade » 01 mar 2006 21:00

DWIE RZECZY MNIE INTRYGUJĄ :

KTO KUPIŁ PO 4,44 ZŁ ??? ( to prawie 50 % więcej niż dzisiejsza cena za akcję )

I kto w takim razie przegłosuje nową emisję dla MEDU ??? MY ????

I trzecia rzecz - czy przed głosowaniem zostaną podpisane kontrakty na nową drogę życia o których WSPOMINA PREZES - wtedy mam nadzieję na szybki powrót do 4,44 i dalej w górę .......

kopytko0
Porucznik
Posty: 21152
Rejestracja: 01 cze 2005 19:17

Odp:BUDOPOL [BDL] cz IV

Postautor: kopytko0 » 01 mar 2006 21:03

dziwne to wszystko. Nie liczyłem na tak spolidną zwałe.

Silent@Bob
Podporucznik
Posty: 13051
Rejestracja: 18 sty 2006 14:13

BUDOPOL [BDL] cz IV

Postautor: Silent@Bob » 01 mar 2006 21:11

DWIE RZECZY MNIE INTRYGUJĄ :

KTO KUPIŁ PO 4,44 ZŁ ??? ( to prawie 50 % więcej niż dzisiejsza cena za akcję )

I kto w takim razie przegłosuje nową emisję dla MEDU ??? MY ????

I trzecia rzecz - czy przed głosowaniem zostaną podpisane kontrakty na nową drogę życia o których WSPOMINA PREZES - wtedy mam nadzieję na szybki powrót do 4,44 i dalej w górę .......
Możemy sobie pospekulować, kto kupił, były propozycje w poprzedniej części, ale to chyba raczej nie Karkosik!!! :lol: :lol: :lol:

Obstawiam Mostostal-Export, tylko w jakim celu???

Davidoff Trade
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7171
Rejestracja: 23 sty 2006 19:19

Odp:BUDOPOL [BDL] cz IV

Postautor: Davidoff Trade » 01 mar 2006 21:12

dziwne to wszystko. Nie liczyłem na tak spolidną zwałe.
Chyba nikt nie liczył .......

SZKODA !!!


kopytko0
Porucznik
Posty: 21152
Rejestracja: 01 cze 2005 19:17

Odp:BUDOPOL [BDL] cz IV

Postautor: kopytko0 » 01 mar 2006 21:22

dziwne to wszystko. Nie liczyłem na tak spolidną zwałe.
Chyba nikt nie liczył .......

SZKODA !!!

mam to gdzieś, bo akcji nie mam i mieć nie będe (poza DT), ale nie spodziewałem się że szczury zaczną uciekać w takim pośpiechu. Coś nie gra. Albo mają plan, albo wciskają że go mają i wywalają jak leci.

gajos
Chorąży sztabowy
Posty: 5877
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

BUDOPOL [BDL] cz IV

Postautor: gajos » 01 mar 2006 21:34

Ja tam nie chcem jak zawsze naganiać ale na serio warto przeanalizować to od innej strony..;)

Policzcie sobie czy przypadkiem ta emisja i pozyskanie kilku kontraktów (których we wrocku jest na pęczki) przypadkiem w tym sezonie nie postawi na nogi spółki, a jak dojdzie do współpracy o której mówiono to pozostawiam to bez komentarza..

Ja mam tylko nadzieje że szybko ten smród Sjoblomowy zniknie.. A jak Rejniak przejął pakiet to jesteśmy w domu i jest to dużo lepszy prognostyk niż antkowiak czy ekipa 'Ela'..

MSX nie kupił bo po co..? *** nie jest.. Kupił byśakcje po 4,44 które wcześniej sprzedałęś po 2,22..? NIe sądze..

Pozdrawiam

ziki
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 226
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:BUDOPOL [BDL] cz IV

Postautor: ziki » 01 mar 2006 21:57

niech jeszcze zwalą goście trochę, to sobie kupię. pozdro

wafel
Starszy chorąży
Posty: 1100
Rejestracja: 18 lut 2006 22:43
Kontakt:

Odp:BUDOPOL [BDL] cz IV

Postautor: wafel » 01 mar 2006 22:01

Czy gdzieś oficjalnie potwierdzono że akcje z pakietówki należały do Antkowiaka ?Do10% brakowało jednej sztuki i właściciel osoba fizyczna nie musiał się ujawniać .A może sie mylę.
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

gajos
Chorąży sztabowy
Posty: 5877
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

BUDOPOL [BDL] cz IV

Postautor: gajos » 01 mar 2006 22:06

Każdy kto przekroczył próg 5% w jedną lub w drugą strone ma obowiązek pod groźbą kary pieniężnej ogłosić to w ciągu 4dni od D+3.. Jedynym większościowym akcjonariuszem który mógł sprzedać był Antkowiak innego wybory nie ma.. Może było tak że w ciągu ostatnich 5sesji ktośzebrał 400K akcji i przed własnym ogłoszeniem sprzedał w pakietówce..:) i najpierw poda że kupił ponad 10% a później poda że sprzedał..:) ale coś mi się to nie widzi..;)

POzdrawiam

DZIDZIUS_32884
Podporucznik
Posty: 10386
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:BUDOPOL [BDL] cz IV

Postautor: DZIDZIUS_32884 » 01 mar 2006 22:11

po mojemu sa dwa scenariusze;
1. antkowiak sprzedal pakiet dla 2 osob ktore nie musza sie oglaszac i powoli akcje rozplyna sie wyzej 3 zeli boprzeciez ktos kupil po 4,4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:

NO I PO BUDKU

2. akcje odkupil med lub gant

i jazda dopiero przed nami :D :D :D


pozdr
BUDOPOL GANT JAGO ZREMBIK I STORMMIK

myslenie to przywilej niektorych, a nie obowiazek wszystkich........

wafel
Starszy chorąży
Posty: 1100
Rejestracja: 18 lut 2006 22:43
Kontakt:

Odp:BUDOPOL [BDL] cz IV

Postautor: wafel » 01 mar 2006 22:15

Dzięki Gajos
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

orangutan
Starszy chorąży
Posty: 1415
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:BUDOPOL [BDL] cz IV

Postautor: orangutan » 01 mar 2006 22:17

antkowiak sprzedal pakiet dla 2 osob ktore nie musza sie oglaszac
ale transakcja pakietowa byla tylko jedna, wiec kupujacy tez jeden. bedzie musial sie oglosic

Gmeras
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 210
Rejestracja: 28 gru 2005 18:51

Odp:BUDOPOL [BDL] cz IV

Postautor: Gmeras » 01 mar 2006 22:18

A mi się wydaje że kupowal Chuck Norris.Ja mam i nie sprzedam ze stratą nawet gdybym mial trzymać 5 lat :D :evil:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 152 gości