ELEKTRIM [ELE] część XII

wszystko na temat spółek publicznych
-wicek-
Porucznik
Posty: 21793
Rejestracja: 24 paź 2005 20:13
Lokalizacja: Kraków

Odp:ELEKTRIM część XII - O CO TOCZY SIĘ GRA ? REALNA WARTOŚĆ

Postautor: -wicek- » 14 mar 2006 21:48

:)
No wreszcie, tylko jeszcze link do poprzedniej częsci wątku wklej: http://www.parkiet.com/posts/list/33962.page

Ostatnio zmieniony 14 mar 2006 21:49 przez -wicek-, łącznie zmieniany 1 raz.

REKLAMA


TOKEN
Młodszy chorąży
Posty: 615
Rejestracja: 13 gru 2005 13:32
Lokalizacja: Warsaw

Odp:ELEKTRIM część XII - O CO TOCZY SIĘ GRA ? REALNA WARTOŚĆ

Postautor: TOKEN » 14 mar 2006 21:49

Obrazek

siekiera
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2984
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:ELEKTRIM część XII - O CO TOCZY SIĘ GRA ? REALNA WARTOŚĆ

Postautor: siekiera » 14 mar 2006 21:50

.S. fundusz żywopłotu Elliott Associates, którzy ma nieujawnioną stawkę w Telekom Deutsche i jest główną księgarnią Elektrim, powiedziały działania zarządzania ilość przez PTC do "bez sumienia sprzeniewierzenie funduszy akcjonariusza DT." Zatrudniam tego tłumacza. :lol: :lol: :lol: :lol:

-wicek-
Porucznik
Posty: 21793
Rejestracja: 24 paź 2005 20:13
Lokalizacja: Kraków

Odp:ELEKTRIM część XII - O CO TOCZY SIĘ GRA ? REALNA WARTOŚĆ

Postautor: -wicek- » 14 mar 2006 21:57

Przełom nastąpił po artykule w Gazecie Prawnej ... od tej pory puzzle zaczeły sie układać coraz szybciej.

kasm_42266
Porucznik
Posty: 20484
Rejestracja: 21 lip 2005 15:01
Lokalizacja: Szczecin

Odp:ELEKTRIM część XII - O CO TOCZY SIĘ GRA ? REALNA WARTOŚĆ

Postautor: kasm_42266 » 14 mar 2006 21:59

No to lawina ruszyła.
Jutro sternik może mieć problemy z utrzymaniem kursu w ryzach.
8)
Błogosławieni, którzy na nic nie liczą albowiem nie będą zawiedzeni.

KROL_SPEKULY
Starszy chorąży
Posty: 1040
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:ELEKTRIM część XII - O CO TOCZY SIĘ GRA ? REALNA WARTOŚĆ

Postautor: KROL_SPEKULY » 14 mar 2006 22:00

Melduje sie, over.
P.S Dla Vita sytuacja jest bardzo dziwna.

Nie chce szukac mojego postu, ale pytalem Vita co powie jak pojdzie 10% przy vol. 3-4mln szt?

Odpowiedzial - "wiesz dobrze ze niemozliwe, wiesz dlaczego"
A ja mu na to ze nikt z nas nie jest wszystko wiedzacy.

Vito prosze o komentarz. :wink:
Giełda, to inna forma hazardu! Czyli? - choroba

maciek61
Chorąży sztabowy
Posty: 4701
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:ELEKTRIM część XII - O CO TOCZY SIĘ GRA ? REALNA WARTOŚĆ

Postautor: maciek61 » 14 mar 2006 22:02

kapsztad2 , tu nie o odwagę chodzi - odwazny to byłem gdy kupowałem akcje gdy spółka sama ogłaszała bankructwo - po prostu cały czas uważam ,ze to siekiera powinien otwierać kolejne wątki.Zwyciężyła siła argumentów Jot23 , na priv ,wielokrotna odmowa siekiery i obawa o "wycinkę" postów i informacji ze strony kol.bankruta.

Pozdr.

Dziwna transakcja , o której informuje PB. Energia , potencjalny uczestnik grupy energetycznej z PAK-iem , kupiła akcje Stoczni Gdańskiej.
Niedawno , chyba w MM , pisano ,że stocznię chciał ratować Solorz , ale mu się nie udało.Pracownicy byli bardzo zaskoczeni.Szansę ,że ktoś uratuje stocznie oceniali jak 1/ miliona.
Ktoś to skomentował "mogli sobie piekarnie lepiej kupić".I pewnie miał rację.

Jot23
Kapitan
Posty: 55919
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Odp:ELEKTRIM część XII - O CO TOCZY SIĘ GRA ? REALNA WARTOŚĆ

Postautor: Jot23 » 14 mar 2006 22:06

Maciek-ciesze sie ze "sila argumentow"-choc na priv nazwales mnie "szantażysta" :twisted:



a n/t zakupu Stoczni Gdanskiej to .... bylby ... dluuuuuuuuuugi watek

Lepiej nie :twisted:
kapsztad2 , tu nie o odwagę chodzi - odwazny to byłem gdy kupowałem akcje gdy spółka sama ogłaszała bankructwo - po prostu cały czas uważam ,ze to siekiera powinien otwierać kolejne wątki.Zwyciężyła siła argumentów Jot23 , na priv ,wielokrotna odmowa siekiery i obawa o "wycinkę" postów i informacji ze strony kol.bankruta.

Pozdr.

Dziwna transakcja , o której informuje PB. Energia , potencjalny uczestnik grupy energetycznej z PAK-iem , kupiła akcje Stoczni Gdańskiej.
Niedawno , chyba w MM , pisano ,że stocznię chciał ratować Solorz , ale mu się nie udało.Pracownicy byli bardzo zaskoczeni.Szansę ,że ktoś uratuje stocznie oceniali jak 1/ miliona.
Ktoś to skomentował "mogli sobie piekarnie lepiej kupić".I pewnie miał rację.
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

kapsztad-2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3261
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:ELEKTRIM część XII - O CO TOCZY SIĘ GRA ? REALNA WARTOŚĆ

Postautor: kapsztad-2 » 14 mar 2006 22:09

kapsztad2 , tu nie o odwagę chodzi - odwazny to byłem gdy kupowałem akcje gdy spółka sama ogłaszała bankructwo - po prostu cały czas uważam ,ze to siekiera powinien otwierać kolejne wątki.Zwyciężyła siła argumentów Jot23 , na priv ,wielokrotna odmowa siekiery i obawa o "wycinkę" postów i informacji ze strony kol.bankruta.

Pozdr.

Dziwna transakcja , o której informuje PB. Energia , potencjalny uczestnik grupy energetycznej z PAK-iem , kupiła akcje Stoczni Gdańskiej.
Niedawno , chyba w MM , pisano ,że stocznię chciał ratować Solorz , ale mu się nie udało.Pracownicy byli bardzo zaskoczeni.Szansę ,że ktoś uratuje stocznie oceniali jak 1/ miliona.
Ktoś to skomentował "mogli sobie piekarnie lepiej kupić".I pewnie miał rację.

MACIEK - WIEM ZE NIE O ODWAGE TU CHODZI, NIGDY NAWET NIE MYSLALEM ZE NIE JESTES ODWAZNY. CHCIALEM CIE W JAKIS SPOSOB SPROWOKOWAC, ALE TY ODEBRALES TO JAKO OBRAZE.
NIE TO BYLO MOJA INTENCJA.

:cry: :idea: :cry:


maciek61
Chorąży sztabowy
Posty: 4701
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:ELEKTRIM część XII - O CO TOCZY SIĘ GRA ? REALNA WARTOŚĆ

Postautor: maciek61 » 14 mar 2006 22:17

kapsztad2,nie tak to odebrałem ,zaręczam.Jeżeli poczułes sie urażony to sorki .Proponuję zakończyć sprawę tz.otwarcia wątku - na szczęscie mamy to już poza sobą -, a szczególnie kwestii otwierajacego.

Może trochę AT ?

Pozdr.

vito
Kapitan
Posty: 43253
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Odp:ELEKTRIM część XII - O CO TOCZY SIĘ GRA ? REALNA WARTOŚĆ

Postautor: vito » 14 mar 2006 22:20

dla rozgorączkowanych głów elkowych
dla całego stadka wzorującego się na kulturze osobistej nowej władzy
słów kilka
Jka napiasłem na ELE sytuacja BARDZO dziwna
nie technicznie
bo wzrost taki jak dzis po wczorajszym przebiciu trendu spadkowego był konieczny
o czym zreszta pisałem wczoraj
i wzrost był nie widły, ale był
ale
bo zawsze jest jakieś ale (no poza PiSem bo tam słowa Wodza są świete i bez ale)
mamy obroty od dłuzszego czasu wieksze gdy 03.09.04 zebrała sie rada obligów by zatwierdzic układ
nawet wtedy nie leciały po obu stronach takie pakiety
tymczasem dzis od strony fundamentalnej nie ma absolutnie żadnych nowych faktów
co wiecej nie ma zadnych faktów na horyzoncie które by usprawiedliwiały taki obrót
rozumiem że pieniadza wciąż na rynku sporo ale
miesiąc temu było go jeszcze wiecej a styczeń ele spedził w konsolidacji
wybił w lutym tak gwałtownie jak i inne grzanki
pytanie więc co jest grane
czy mamy tu do czynienia ze wzrostem pod AT (zwanym przez was akumulacją)
czy jednak ze sprytna dystrybucja na ostatniej fazie hossy

zielone pomidory
Starszy chorąży
Posty: 1526
Rejestracja: 14 mar 2006 21:50

Odp:ELEKTRIM część XII - O CO TOCZY SIĘ GRA ? REALNA WARTOŚĆ

Postautor: zielone pomidory » 14 mar 2006 22:27

twoje pytanie realna watosc ptc i ele.w chwili obecnej warosc ptc zaczyna byc 2planowa(to oczywiscie b.wazne)ale kwota ktora otrzyma ele za ptc szacuje na750-900mln euro juz dzis jest 2planowa .wazniejsze jest traktowanie spolki elekrtim jako spolke energetyczna.to nie jakis zarzut ze myslisz jeszcze o ptc ja uwazam ta transakcje juz prawie jako zakonczona.w momecie informacji w mediach o sprzedazy ery kurs oczywiscie podskoczy bardzo gwaltownie.ale jesli probujemy analizowac ta egzotyczna spolke to nalezy to robic majac na uwadze horyzont czasowy kilku miesiecy.najwazniejsze dla wszystkich posiadczy ele bedzie moment kiedy media zadadza sobie trud i sprobuja wycenic aktywa ele :lol: w chwili obecnej nie zauwaza sie tej spolki.media dostrzega ja kiedy bedzie kosztowac okolo 8-10zl i bedzie finalizowana sprzedaz komorki.ale kazdy spekulant(prawdziwy spekulant) powinien czekac do momentu ,w ktorym niedouczone pismaki po ekonomi zadadza sobie pytanie czym jest elekrtim.na poczatku napisalem ze ptc jest juz 2planowe bo co juz dzis jest wazniejsze TO ZE ELEKTRIM JEST SPOLKA ENERGETYCZNA PAK jesli ktoregos pieknego dni przeczetasz porownanie ele-PAKU z PKE lub BOT i bedziesz jeszcze akcjonariuszem spolki ktora w chwili obecnej dla zdecydowanej wiekszosci jest bankrutem,***,wydmuszka.....to okaze sie ze na swoim rachunku masz ponad przecietna stope zwrotu,czego wszystkim wytrwalym zycze.GRZEGORZ.

tomnik
Młodszy chorąży
Posty: 664
Rejestracja: 18 gru 2005 22:26
Lokalizacja: wrocław

Odp:ELEKTRIM część XII - O CO TOCZY SIĘ GRA ? REALNA WARTOŚĆ

Postautor: tomnik » 14 mar 2006 22:32

dla rozgorączkowanych głów elkowych
dla całego stadka wzorującego się na kulturze osobistej nowej władzy
słów kilka
Jka napiasłem na ELE sytuacja BARDZO dziwna
nie technicznie
bo wzrost taki jak dzis po wczorajszym przebiciu trendu spadkowego był konieczny
o czym zreszta pisałem wczoraj
i wzrost był nie widły, ale był


jezeli to dystrybucja to czemu pakiety kupujacych są duzo wieksze niz sprzedajacych( oczywiscie mozna sprzedwac po kawałku) ale kupujacy to nie drobni inwestorzy - tak i sie wydaje pozdrawiam

-wicek-
Porucznik
Posty: 21793
Rejestracja: 24 paź 2005 20:13
Lokalizacja: Kraków

Odp:ELEKTRIM część XII - O CO TOCZY SIĘ GRA ? REALNA WARTOŚĆ

Postautor: -wicek- » 14 mar 2006 22:34

dla rozgorączkowanych głów elkowych
dla całego stadka wzorującego się na kulturze osobistej nowej władzy
słów kilka
Jka napiasłem na ELE sytuacja BARDZO dziwna
nie technicznie
bo wzrost taki jak dzis po wczorajszym przebiciu trendu spadkowego był konieczny
o czym zreszta pisałem wczoraj
i wzrost był nie widły, ale był

jezeli to dystrybucja to czemu pakiety kupujacych są duzo wieksze niz sprzedajacych( oczywiscie mozna sprzedwac po kawałku) ale kupujacy to nie drobni inwestorzy - tak i sie wydaje pozdrawiam
Dokładnie - szczególnei było to widac pod koniec sesji - pakiety po 50 k zgarniające 15-20 zleceń sprzedaży od drobnych.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2006 22:35 przez -wicek-, łącznie zmieniany 2 razy.

vito
Kapitan
Posty: 43253
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Odp:ELEKTRIM część XII - O CO TOCZY SIĘ GRA ? REALNA WARTOŚĆ

Postautor: vito » 14 mar 2006 22:36

dla rozgorączkowanych głów elkowych
dla całego stadka wzorującego się na kulturze osobistej nowej władzy
słów kilka
Jka napiasłem na ELE sytuacja BARDZO dziwna
nie technicznie
bo wzrost taki jak dzis po wczorajszym przebiciu trendu spadkowego był konieczny
o czym zreszta pisałem wczoraj
i wzrost był nie widły, ale był


jezeli to dystrybucja to czemu pakiety kupujacych są duzo wieksze niz sprzedajacych( oczywiscie mozna sprzedwac po kawałku) ale kupujacy to nie drobni inwestorzy - tak i sie wydaje pozdrawiam
niezupełnie
na stronie sprzedajacej są duże pakiety po 350 kilo
i to one są dzielone i spuszczane po trochu
natomiast duże zlecenia kupna po 150 kilo nie idą za kursem tylko zawsze te 20 30 gr niżej


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 171 gości