Bioton cz. VI

wszystko na temat spółek publicznych
ASUS
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3643
Rejestracja: 22 kwie 2006 19:14
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: ASUS » 09 maja 2006 21:18

Jutro będzie płacz, a może i samobójstwa na Elku :D Właśnie im zajęli Port Prasi i wszystkie akcje Rafako ...o rany ale bedzie rzeź...
Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
ObrazekObrazek

REKLAMA


phoenix
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2645
Rejestracja: 01 sty 2006 22:24

Postautor: phoenix » 09 maja 2006 21:21

a ja se dzisiaj sprzedalem i dzisiaj odkupilem , oczywiscie nizej o cale 2,60. (kupa kasy) co zrobie ze lubie adrenalinke i plynie we mnie spekulacyjna krew. zreszta kazdy lokuje swoje money na GPW dla zaroblu tyle, ze jedni dlugoterminowa inni na bardzo krotko tak ja ja. ale biotek ma to do siebie ze jak juz ktos raz na nim zarobil to zawsze do niego wraca, niestety czesto po duzo wyzszych cenach. pozdrowienia dla asusa i exclusiv'a

Jurgenek
Chorąży sztabowy
Posty: 4432
Rejestracja: 23 paź 2005 15:07
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Jurgenek » 09 maja 2006 21:24

Jesli spadnie jutro do 30 to dokupie, a na ten pakiet ktory mam to nie patrze sie do pp i spiltu.Tydzien temu doswiadczylem tego, ze kombinatoryka nie zawsze na dobre wychodzi! Do konca maja 40zl jak nic!!
Pieniądz zawsze przepływa od aktywnych do cierpliwych - Warren Buffet. IDM.

arekw99
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2998
Rejestracja: 28 wrz 2005 13:17

Postautor: arekw99 » 09 maja 2006 21:29

Ja tez trzymam. Mi sie nie spieszy. A raz juz zagralem na Biotonie DT i na tym w plecy poszedlem. Wiec nie pekam, pampersy mam nadal suche i czekam. A ze split i PP coraz blizej to na 40 albo i 50 licze . . .

Szacunek dla wytrwalych:) i uznanie dla tych co dzis wyskoczyli i znowu sa na pokladzie!

cygan^
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2772
Rejestracja: 09 lut 2006 19:15

Postautor: cygan^ » 09 maja 2006 21:29

Jesli spadnie jutro do 30 to dokupie, a na ten pakiet ktory mam to nie patrze sie do pp i spiltu.Tydzien temu doswiadczylem tego, ze kombinatoryka nie zawsze na dobre wychodzi! Do konca maja 40zl jak nic!!
jutro raczej na plus :)
Obrazek
''OSZUKALI MNIE BANDA ZłODZIEJI POLSKICH DECYDENTóW KUR*A........"

Mr.Exclusive
Starszy chorąży
Posty: 1673
Rejestracja: 10 kwie 2006 14:21
Lokalizacja: Poznan

Postautor: Mr.Exclusive » 09 maja 2006 21:32

Jesli spadnie jutro do 30 to dokupie, a na ten pakiet ktory mam to nie patrze sie do pp i spiltu.Tydzien temu doswiadczylem tego, ze kombinatoryka nie zawsze na dobre wychodzi! Do konca maja 40zl jak nic!!
jutro raczej na plus :)
jutro na pewno na plus i to bardzo duzy:) macie promocje wiec kupujcie poki czas:)

marcinho
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 207
Rejestracja: 29 kwie 2006 17:31
Lokalizacja: Trójmiasto

Postautor: marcinho » 09 maja 2006 21:33

Ja nie sprzedałem, nie dokupiłem, czekam.
Jak jutro spadnie (co jest możliwe) to dokupie.
Koekta była i już wystarczy:) :)
Myśle, że jutrzejszy dzień zakończy się niewielkim plusem.

cygan^
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2772
Rejestracja: 09 lut 2006 19:15

Postautor: cygan^ » 09 maja 2006 21:35

Jesli spadnie jutro do 30 to dokupie, a na ten pakiet ktory mam to nie patrze sie do pp i spiltu.Tydzien temu doswiadczylem tego, ze kombinatoryka nie zawsze na dobre wychodzi! Do konca maja 40zl jak nic!!
jutro raczej na plus :)
jutro na pewno na plus i to bardzo duzy:) macie promocje wiec kupujcie poki czas:)
na duzy bym nie liczyl ale napewno plus dzis mielismy atak na 36
Obrazek
''OSZUKALI MNIE BANDA ZłODZIEJI POLSKICH DECYDENTóW KUR*A........"

phoenix
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2645
Rejestracja: 01 sty 2006 22:24

Postautor: phoenix » 09 maja 2006 21:40

cena, ktora sugerujecie jest mozliwa tylko po bardzo dobrych wynikach. jezeli takowe nie beda - 40zł o ktorych tak piszecie (o 50 nie wspomne, bo to kompletny absurd) jest niemozliwa, powiem wiecej caly ten wzrost byl pod pp i split. zatem nie zdziwilbym sie w przypadku lichych wynikow spadku ponizej 24zl i tu pozdrowienia dla SamuL. nie oszukujmy, sie to co piszecie to myslenie zyczeniowe, a nie poparte czymkolwiek. cena biotka jest na bardzo wysokim poziomie. wliczone jest w nia wszytko co mozliwe - spilt, pp, przyszle potencjalne zyski, indar, chiny, scigen, nawet info o tym ze moze w czerwcu ruszy rosja. przeciez to wszytko wszyscy juz wiedza. nie bedzie juz zadnych niespodzianek. mila niespodzianka moga byc tyllko bardzo dobre wyniki. takie mam zdanie. prosze mnie nie zaszczekac za ten post. i przypominam ze na dzien dzisiejszy jestem posiadaczem biotka. 8)
Ostatnio zmieniony 09 maja 2006 21:42 przez phoenix, łącznie zmieniany 1 raz.

marie
Młodszy chorąży
Posty: 658
Rejestracja: 21 kwie 2006 12:11

Postautor: marie » 09 maja 2006 21:42

Jesli spadnie jutro do 30 to dokupie, a na ten pakiet ktory mam to nie patrze sie do pp i spiltu.Tydzien temu doswiadczylem tego, ze kombinatoryka nie zawsze na dobre wychodzi! Do konca maja 40zl jak nic!!
jutro raczej na plus :)
jutro na pewno na plus i to bardzo duzy:) macie promocje wiec kupujcie poki czas:)
spoko, nie naganiaj, jutro odpoczynek- powoli do celu- wiesz już jak :)
to nie elektrup :shock:

DAPI
Chorąży sztabowy
Posty: 5535
Rejestracja: 06 paź 2005 11:42
Kontakt:

Postautor: DAPI » 09 maja 2006 21:43

na duzy bym nie liczyl ale napewno plus dzis mielismy atak na 36
Oj cygan cygan....a na wolumen popatrzył...ATAK :shock: ...konwulsje..to tak... :wink:
Ostatnio zmieniony 09 maja 2006 21:44 przez DAPI, łącznie zmieniany 1 raz.
Piękny, jak najbardziej chaotyczny i nieprzewidywalny chaos.
Graal jest tutaj www.atinwestor.pl
Wykresy sa tutaj: www.atcharts.pl
Trochę fundamentów www.stockwatch.pl

Cała reszta jest tutaj: www.attrader.pl

Mr.Exclusive
Starszy chorąży
Posty: 1673
Rejestracja: 10 kwie 2006 14:21
Lokalizacja: Poznan

Postautor: Mr.Exclusive » 09 maja 2006 21:43

40-50 zl do konca maja....nie sadze zeby bylo tak jak mowi Phoenix...po prostu w cenie nawet nie ma 50% tych inf i mozliwosci spolki

marcinho
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 207
Rejestracja: 29 kwie 2006 17:31
Lokalizacja: Trójmiasto

Postautor: marcinho » 09 maja 2006 21:47

cena, ktora sugerujecie jest mozliwa tylko po bardzo dobrych wynikach. jezeli takowe nie beda - 40zł o ktorych tak piszecie (o 50 nie wspomne, bo to kompletny absurd) jest niemozliwa, powiem wiecej caly ten wzrost byl pod pp i split. zatem nie zdziwilbym sie w przypadku lichych wynikow spadku ponizej 24zl i tu pozdrowienia dla SamuL. nie oszukujmy, sie to co piszecie to myslenie zyczeniowe, a nie poparte czymkolwiek. cena biotka jest na bardzo wysokim poziomie. wliczone jest w nia wszytko co mozliwe - spilt, pp, przyszle potencjalne zyski, indar, chiny, scigen, nawet info o tym ze moze w czerwcu ruszy rosja. przeciez to wszytko wszyscy juz wiedza. nie bedzie juz zadnych niespodzianek. mila niespodzianka moga byc tyllko bardzo dobre wyniki. takie mam zdanie. prosze mnie nie zaszczekac za ten post. i przypominam ze na dzien dzisiejszy jestem posiadaczem biotka. 8)
Ja jednak myślę, że jeszcze nie wszystko osiągnięte, ale też wątpię w 50 zł. Jednak 38-40 jest moim zdaniem całkiem możliwe i to całkiem niedługo:)
Bądź gotów przegrać bitwę, żeby wygrać wojnę.
Pozdrawiam
MARCIN (HO)

czarny28
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7331
Rejestracja: 11 mar 2006 11:31

Postautor: czarny28 » 09 maja 2006 21:49

Ja mam...powiedzialem jak wchodzę to zostaje... =P~

Tak to bym dawno wyszedł...AT intra jest bezlitosna...dla moich spekulacji... :lol:

Mam pakiecik i najwyżej zastanowię sie po wynikach czy do PP dokupić...
No to przynajmniej kilku zostalo, bo Pani Hrabianka juz nas niestety opuscila, szkoda.
A i ja jeszcze zostałem również razem z Getinem nie zmniejszałem zangażowanie ( jak to poważnie brzmi ) :P :P
A jak jedna moja akcyjka 3 w kolejności sie wybije to i pewnie dokupie malutki pakiecik PKC. :lol:
Najważniejsze w życiu jest czerpanie korzyści z porażek.Umiejętność ta wymaga inteligencji i odróżnia głupca od mędrca."

basf
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 390
Rejestracja: 04 maja 2006 15:15

Postautor: basf » 09 maja 2006 21:52

Panowie spokojnie. Korekta musiala byc i byla.
To uzdrowi kurs.
Gdyby naprawde zaczela sie panika nie szly by wczoraj duze pakiety akcji.
Dzis bylo mniej duzych wymian (czy sie myle?) ale to tez znaczy ze grubasy trzymaja. Gdyby naprawde byla panika mielibysmy wieksza korekte i to juz od rana, ale nie ze do 14 czy 15 tak pompowali kurs.

Spokojnie :)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 172 gości