Lubawa [LBW] czesc 8

wszystko na temat spółek publicznych
TrzyL
Młodszy chorąży
Posty: 609
Rejestracja: 20 maja 2006 16:29

Postautor: TrzyL » 10 cze 2006 15:18

TrzyL.
Poradź mi w takim razie co mam zrobić. Kupiłem po 3,2. Myślisz, że mam sprzedać ? Myślałem, że to bezpieczny poziom, ale już nie wiem czy ratować zyski, czy spokojnie czekać. Jak myślisz do jakiego minimum może dojść ? Czy naprawdę w perspektywie 6 miesięcy moge źle wyjść na tej inwestycji ?
Poradź coś, bo widzę, że wiesz o co chodzi i mądry z Ciebie gość. Masz racje, osoby na tym forum tylko naganiają, od kilku tygodni non stop piszą, że będzie Luba po 100 zl.
SPRZEDAJ TO *** NADMUCHANE I DAJ SOBIE SPOKÓJ Z GIEŁDĄ WYJEDŹ NA WAKACJE .
TU NIKT NIE BEDZIE PRZEPŁACAŁ ZA TE SPÓŁKI TO TYLKO NAGANIACZE CHCĄ ABY INNI TAK MYŚLELI .
CHCA SPRZEDAĆ JAK NAJWYZEJ ALE KIERUNEK BEDZIE JEDEN
W DÓŁ

REKLAMA


some1
Chorąży sztabowy
Posty: 4805
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: some1 » 10 cze 2006 15:24

TrzyL.
Poradź mi w takim razie co mam zrobić. Kupiłem po 3,2. Myślisz, że mam sprzedać ? Myślałem, że to bezpieczny poziom, ale już nie wiem czy ratować zyski, czy spokojnie czekać. Jak myślisz do jakiego minimum może dojść ? Czy naprawdę w perspektywie 6 miesięcy moge źle wyjść na tej inwestycji ?
Poradź coś, bo widzę, że wiesz o co chodzi i mądry z Ciebie gość. Masz racje, osoby na tym forum tylko naganiają, od kilku tygodni non stop piszą, że będzie Luba po 100 zl.

lisp.. wiem ze nieladnie pytaniem na pytanie.. ale mimo wszystko.

1. po co kupiles lubawe ?
2. jaka stope zwrotu sobie zalozyles ?
3. jaki okres czasu sobie zalozyles ?

pyt 2 i 3 poniekad sie wykluczaja... ale chce poznac twoje kryterium zakupu owego walora.
maciek na cenzurowanym

TrzyL
Młodszy chorąży
Posty: 609
Rejestracja: 20 maja 2006 16:29

Postautor: TrzyL » 10 cze 2006 15:30

TrzyL.
Poradź mi w takim razie co mam zrobić. Kupiłem po 3,2. Myślisz, że mam sprzedać ? Myślałem, że to bezpieczny poziom, ale już nie wiem czy ratować zyski, czy spokojnie czekać. Jak myślisz do jakiego minimum może dojść ? Czy naprawdę w perspektywie 6 miesięcy moge źle wyjść na tej inwestycji ?
Poradź coś, bo widzę, że wiesz o co chodzi i mądry z Ciebie gość. Masz racje, osoby na tym forum tylko naganiają, od kilku tygodni non stop piszą, że będzie Luba po 100 zl.

lisp.. wiem ze nieladnie pytaniem na pytanie.. ale mimo wszystko.

1. po co kupiles lubawe ?
2. jaka stope zwrotu sobie zalozyles ?
3. jaki okres czasu sobie zalozyles ?

pyt 2 i 3 poniekad sie wykluczaja... ale chce poznac twoje kryterium zakupu owego walora.
ZOBACZCIE NA SPRAWOZDANIE FINANSOWE TEGO BALONIKA I NA JEGO WYCENE RYNKOWĄ .
JEST 4 RAZY ZA DROGI

TrzyL
Młodszy chorąży
Posty: 609
Rejestracja: 20 maja 2006 16:29

Postautor: TrzyL » 10 cze 2006 15:46

PODOBNO LUBAWA MA OD ***** KREDYTÓW W BANKACH

Krzysiek778
Sierżant sztabowy
Posty: 180
Rejestracja: 04 kwie 2006 10:30
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: Krzysiek778 » 10 cze 2006 16:48

PODOBNO LUBAWA MA OD ***** KREDYTÓW W BANKACH
Panu już podziękujemy \:D/
\:D/

lisp
Starszy sierżant
Posty: 78
Rejestracja: 11 lut 2006 13:00

Postautor: lisp » 10 cze 2006 17:06

Some1 wyluzuj.
Nie zrozumiałeś, ale to nic. W sumie, nie powinienem odpowiadać, ale niech już będzie.
Kupiłem, żeby zarobić. Stopa zwrotu to max. jaki można wycisnąć, dla mnie ważniejszy jest moment ucieczki, gdy sytuacja nie idzie po mojej myśli. Horyzont czasowy: krótki czasem średni termin. Reaguje na sygnały kupna i sprzedaży.
Ogólnie to wierze w Lubawe tak jak długoterminowcy, różnica taka, że więcej widze ją na ekranie niż w porfelu.
Pisałem już to wcześniej, mam inne podejście do rynku niż większość osób z forum parkietu.

liowa
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8389
Rejestracja: 21 paź 2005 17:04
Lokalizacja: koniec świata

Postautor: liowa » 10 cze 2006 17:10

Zobaczcie, ,nawet pseudo ma od Lubawy , tak przyszalał,że kupił wszystkie l na górce, teraz sprzedał na dołkach i boi się ,że nie zdąży wskoczyć ponownie więc nagania na sprzedawanie za wszelką cene i tak lata po wszystkich L wątkach. Synku mówią ci wszyscy żebyś poszedł na podwórko, koledzy z piłka czekaja. :twisted: :twisted:

lisp
Starszy sierżant
Posty: 78
Rejestracja: 11 lut 2006 13:00

Postautor: lisp » 10 cze 2006 17:19

Some1 to teraz ja zapytam.
Mógłbyś mi powiedzieć po co tyle siedzisz na forum, po co tyle ględzisz?
Do jakiego minimum będziesz trzymał? Do jakiego maksimum będziesz ględził, może być w przłożeniu na jednostki czasu? Jesteś na giełdzie dla pieniędzy czy chcesz nawiązać nowe znajomości internetowe? Przez następny rok będziesz komentował każde info na 3L?
Wbrew pozorom, TrzyL ma dużo racji, niestety. Ale ja tam wiem swoje, mam swoje podejście do forum, mam swoje teorie spiskowe.
Jest takie przysłowie:uderz w stół a nożyce się odezwą.
Pzdr

lisp
Starszy sierżant
Posty: 78
Rejestracja: 11 lut 2006 13:00

Postautor: lisp » 10 cze 2006 17:26

I jeszcze jedno, szkoda że nie zrozumiałeś ale mój pierwszy post to stek bzdur, będący prowokacją, podpuchą wobec tego osobnika. Ten post miał mi coś dać, jakiś pogląd. Ale, że Ty się na niego nabrałeś :-k

kola62
Chorąży
Posty: 747
Rejestracja: 04 cze 2006 20:16
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: kola62 » 10 cze 2006 18:32

GDZIE ***** PROSPEKT OSZUŚCI Z LUBAWY !!!!!!!!!!!????????????
TrzyL - twoja wrodzona głupota przewyrzsza zdobytą mądrość. Jak chcesz się użalać, to idź do Mamusi (współczuję Jej ). Nam odpuść. I prosze trochę więcej kultury slowa - jeśli Cię na nią stać.

SA366
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3660
Rejestracja: 01 maja 2006 09:41

Postautor: SA366 » 10 cze 2006 19:01

NO ALE GDZIE TEN PROSPEKT ?

SA366
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3660
Rejestracja: 01 maja 2006 09:41

Postautor: SA366 » 10 cze 2006 19:22

OJ JAK NIC Z TEJ EMISJI NIE WYJDZIE TO PÓJDZIE MOSKA Z TORBAMI I WIELU Z WAS TYŻ

Krzysiek778
Sierżant sztabowy
Posty: 180
Rejestracja: 04 kwie 2006 10:30
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: Krzysiek778 » 10 cze 2006 20:17

OJ JAK NIC Z TEJ EMISJI NIE WYJDZIE TO PÓJDZIE MOSKA Z TORBAMI I WIELU Z WAS TYŻ

Kod: Zaznacz cały

Spokojnie, zamiast siać popłoch lepiej założyć pampersy i czekać na zatwierdzenie prospektu, myślę że w nadchdzącym tygodniu sprawy prospektu będą już jasne :twisted: :twisted: :twisted:

Wiertara
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 381
Rejestracja: 05 kwie 2006 16:31

Postautor: Wiertara » 10 cze 2006 20:55

JESTEM GLUPIM *****, MAMA MNIE NIGDY NIE PRZYTULALA, A LUBAWE BRALEM PO 5.50 NA DRUGI DZIEN PO ODLACZENIU PRAW POBORU, A ODDALEM PO 3.00, TAKI ZE MNIE FRAJER. PROSZE WIEC WAS O WIEKSZA WYROZUMIAŁOSC. JESTEM FRUSTRATEM! JESTEM PADALCEM! JESTEM ZWYKLYM ***!
I brawa dla tego pana za szczerosc :!: :!: :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Obrazek

luki30
Starszy plutonowy
Posty: 34
Rejestracja: 12 maja 2006 18:41

Postautor: luki30 » 10 cze 2006 21:20

JESTEM GLUPIM *****, MAMA MNIE NIGDY NIE PRZYTULALA, A LUBAWE BRALEM PO 5.50 NA DRUGI DZIEN PO ODLACZENIU PRAW POBORU, A ODDALEM PO 3.00, TAKI ZE MNIE FRAJER. PROSZE WIEC WAS O WIEKSZA WYROZUMIAŁOSC. JESTEM FRUSTRATEM! JESTEM PADALCEM! JESTEM ZWYKLYM ***!
I brawa dla tego pana za szczerosc :!: :!: :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Zajebiste to było!!!!! :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 218 gości