***** HAWE BRAC SIE ZA POMPOWANIE KOMPAPU

dyskusja o tym co nas czeka na rynkach
Madrala-nr6
Podporucznik
Posty: 15379
Rejestracja: 02 sie 2006 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

***** HAWE BRAC SIE ZA POMPOWANIE KOMPAPU

Postautor: Madrala-nr6 » 02 paź 2007 09:48

jak w temacie
ZAUFANIE TO PIEKNY, ALE ... DEFICYTOWY TOWAR

REKLAMA


Madrala-nr6
Podporucznik
Posty: 15379
Rejestracja: 02 sie 2006 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: Madrala-nr6 » 02 paź 2007 09:51

:arrow:
ZAUFANIE TO PIEKNY, ALE ... DEFICYTOWY TOWAR

robercik2.
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 365
Rejestracja: 13 cze 2006 11:10
Lokalizacja: Kolbuszowa

Postautor: robercik2. » 02 paź 2007 09:53

Sprzedales matole wczoraj i cie skreca co? Nie ma ch...mozesz sobie polizac przez szybe szwancu... :lol:

Madrala-nr6
Podporucznik
Posty: 15379
Rejestracja: 02 sie 2006 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: Madrala-nr6 » 02 paź 2007 09:57

Sprzedales matole wczoraj i cie skreca co? Nie ma ch...mozesz sobie polizac przez szybe szwancu... :lol:
MATOLE SAM SOBIE POLIZ SWOJEGO ***** - ALBO ***** KLOLEGI :D :D :D
ZAUFANIE TO PIEKNY, ALE ... DEFICYTOWY TOWAR

Naganiacz
Chorąży
Posty: 832
Rejestracja: 09 paź 2006 14:54

Postautor: Naganiacz » 02 paź 2007 09:59

To co bronimy jutor ow 73? ***** gdyby mi ktos powiedzial ze bedziemy bronic takiej ceny...
Poprostu jestem zalamany...A gdzie ci wszyscy "wierni" gantowcy pewnie juz dawno wyprzedani jak Madrala ktory naganial na forum a sam *****...Bo nagle zostal z 80% gotowki...



Madrala teraz nagania na spadki na Gancie "IM NIZEJ LUDZKIE EMOCJE ZWALA MOJE PAPIERKI ... TYM LEPIEJ". Teraz ma 80% gotowki to czeka zeby nizej odkupic. Jak widac kampania reklamowa Madrali na forum miala posluzyc tylko jemu zeby jak nawyzej mogl sprzedac reszta akcjonariuszy zostala z reka w nocniku.
Nie mozna miec zalu do Madrali, ze sprzedal bo to byloby to infantylne ale hipokryzja z jego stony polega na tym ze do konca wkleial tabelki i wyzywal wszystkich ktorzy sprzedaja od "pojebow" po czym oswiadczyl, ze on "nie moze walczyc z rynkiem" i sprzedal czesc papiera. Jesli mu wierzyc, ze sprzedal a moze sie dalej kisi tylko mu sie glupio przyznac bo po tym co reprezentuje ostanio trudno uwierzyc w to co pisze.
PISALEM WAM O TYM POL ROKU TEMU ZEBY OSTRZEC CO MLODSZYCH NA FORUM PRZED TYM CZLOWIEKIEM - NA ELEKTRIME PISAL O POCIAGU NA 100 A WYWALIL PO 18 DOBRZE ZE ZACZYNACIE PRZEGLADAC NA OCZY POZDRAWIAM
wrzeszczacy nowo bogacki pochodzacy z biednej rodziny, z wawy prawdopodobnie z dzielnicy Praga, pelno tam takich, popatrz tylko jak sie przechwala wystawiajac jakies tam pakiety ...

... pokaz mi kogos ktory ma prawdziwa kase zeby sie tutaj wychwalal ile jej ma, zazwyczaj ci co maja najmniej wychwalaja ile to tam nie kupili ... piszac dzisiaj doladowalem 4000 akcji po 70 ... prawdopodobnie paproch im pod klawiszem 0 utkwil i zamiast napsac 400 wyszlo im 4000 :D

czlowieka z klasa od razu poznac po stylu pisania a nie ujadania wystarczy sobie poczytac na jego posty, moze tam jakas wiedze posiada na temat gieldy i partu spolek ale sposob pokazywania i przekazywania tej wiedzy pozostawia wiele do ..... wystarczy popatrzec n te wszystkie epitety i zachowanie jak ktos wywalal wyzywal od inwestorow typu ***** a sam nia jest ... :) ale tego juz nie widzi to na tyle z mojej strony
Co do Andrzeja po czesci sie zgadzam, ale Warszawe i Prage zostaw w spokoju. Ja jestem patriota lokalnym. Zadne miasto podczas wojny tyle nie ucierpialo co stolica, a ze przyjezdnych tu sporo to oni robia opinie temu miastu.

Wzrostow zycze,

Arnold Boczek
To co bronimy jutor ow 73? ***** gdyby mi ktos powiedzial ze bedziemy bronic takiej ceny...
Poprostu jestem zalamany...A gdzie ci wszyscy "wierni" gantowcy pewnie juz dawno wyprzedani jak Madrala ktory naganial na forum a sam *****...Bo nagle zostal z 80% gotowki...



Madrala teraz nagania na spadki na Gancie "IM NIZEJ LUDZKIE EMOCJE ZWALA MOJE PAPIERKI ... TYM LEPIEJ". Teraz ma 80% gotowki to czeka zeby nizej odkupic. Jak widac kampania reklamowa Madrali na forum miala posluzyc tylko jemu zeby jak nawyzej mogl sprzedac reszta akcjonariuszy zostala z reka w nocniku.
Nie mozna miec zalu do Madrali, ze sprzedal bo to byloby to infantylne ale hipokryzja z jego stony polega na tym ze do konca wkleial tabelki i wyzywal wszystkich ktorzy sprzedaja od "pojebow" po czym oswiadczyl, ze on "nie moze walczyc z rynkiem" i sprzedal czesc papiera. Jesli mu wierzyc, ze sprzedal a moze sie dalej kisi tylko mu sie glupio przyznac bo po tym co reprezentuje ostanio trudno uwierzyc w to co pisze.
PISALEM WAM O TYM POL ROKU TEMU ZEBY OSTRZEC CO MLODSZYCH NA FORUM PRZED TYM CZLOWIEKIEM - NA ELEKTRIME PISAL O POCIAGU NA 100 A WYWALIL PO 18 DOBRZE ZE ZACZYNACIE PRZEGLADAC NA OCZY POZDRAWIAM

:D :D :D :D :D :D

***** BEZMIAR LUDZKIEJ GLUPOTY :D :D :D :D :D



JAK TAK DALEJ POJDZIE TO NASTEPNYM RAZEM STWIERDZISZ, ZE MADRALA RZADZI GIELDA W POLSCE, EUROPIE I STANACH :D :D :D
NIE TLUMACZ SWOJEJ NIEUCZCIWOSCI CZYM INNYM ZLY CZLOWIEKU BO LUDZIE JUZ TO WIDZA



1/2


WYJABALO ZBUTÓW NA TYM ***


SZAŁASY W SKIERNIEWICKICH LASACH WIDAC BYLO :D
JAK TAM NA EFEKCIE ... MOZE CHCZESZ ZOBACZYC ... 5 ZL :D
O MĄDRALA JAK TAM ***** WAGONY WYKOLIEŁY SIĘ :lol:


:lol:
WAGONY Z KASA POJECHALY ... DO MADRALI :D :D :D

A CO BEDZIE NASTEPNYM WSPARCIEM NA EFEKCIE .. 20 CZY 10 ZL :D :D :D

Madrala-nr6
Podporucznik
Posty: 15379
Rejestracja: 02 sie 2006 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: Madrala-nr6 » 02 paź 2007 10:05

:arrow:
ZAUFANIE TO PIEKNY, ALE ... DEFICYTOWY TOWAR


Wróć do „Prognozy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości