Ferrum [FER] Cz 2.

wszystko na temat spółek publicznych
Pirat1
Chorąży sztabowy
Posty: 5048
Rejestracja: 25 kwie 2006 19:48
Lokalizacja: Pomorskie

Postautor: Pirat1 » 24 paź 2006 15:54

PIKNIE PIKNIE i ja się jeszcze delikatnie doładowałem. Pisałem dzisiaj o jakimś ładnym pociagnięciu - a czy mili towarzysze widzieli jak ładnie ściągnęli 10k w jednym zleceniu. Ładnie, pieknie a nawet zajebiście. Ktoś zbiera w pieknym stylu 8) :lol: 8)
..to był numer- z 40.03 na 41.50 :!: , a było tego w jednym strzale ok 6k :!: . Pytanie, czy sie pomylił ( zamiast 40.50 ), czy nie :?: , ale jakby nie było to tyle chcial kupić i trochę powisiał na tym 41.50 bo mu braklo zleceń na raz :lol:

REKLAMA


Pirat1
Chorąży sztabowy
Posty: 5048
Rejestracja: 25 kwie 2006 19:48
Lokalizacja: Pomorskie

Postautor: Pirat1 » 24 paź 2006 16:01

Może niedługo przetestujemy 100 zeta :roll:
narazie testujemy ponownie 41,00... co za jelenie wywalają???
Zebrałem kilkaset powyżej 41.
to co już w plecy....:)
..a Ty Dahu myślisz, że tu są tylko zarobieni :?: , a spójrz sobie na wykres do tyłu i zobacz jak pikował po 10% :!: , nawet byś się wysrać nie zdążył :x Zostaw tą ironię dla siebie, bo tych co kupowali powyżej 45 jest sporo, a ich tych po 50 i 60 też. Cieszysz się bo ot tak przypadkiem udało ci sie kupić tanio, bo akurat miałeś gotówkę i trafiłes na koniec korekty i chwała Tobie, ale spojrz trochę szerzej na posiadaczy to się tyczy do wielu nowych na pokładzie.

Obecnie kurs zawisł w kanaliku 40-42 zastanawia się co począć, bo jakas korekcinka może wystąpić wywołana przez tych z tanimi akcjami, bo widać jak ich już paluchy świeżbią :wink:, ale korekta może być okazja do tanich zakupów i dlatego może być płytka, o ile wystąpi teraz, bo może być z dużo wyższego poziomu :!:
:) Panie Pirat1 to co napisałem to nie żadna ironia a żart, bo któtko bo tym poście kurs zjechał.Co do moich zakupów to już pisałem że mam śr. po 49,22zł i napewno nie mam teraz zysku:)Czekam tak jak ty na wyższe poziomy i napewno nie jestem z tych co cwaniakują że to tylko oni łapią dołki...
Co do kursu to niezła skakanka teraz sie nam zrobiła, ale faktycznie ktoś zwalił kurs kilkoma K i zebrał po niższym kursie.To znak że coś wisi w powietrzu...oby coś dobrego.Pzdr4ALL
Pirat1 troche więcej dystansu to tylko pieniądze:)..no i bravo za trafną AT oby tak dalej.
..sorry Dahu1 źle Cię odczytałem, ale sam wiesz jak wielu na forach jest tez i tego typu ludzi- przepraszam i życzę wysokich lotów :)

arturbiznes
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2688
Rejestracja: 22 gru 2005 16:42
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: arturbiznes » 24 paź 2006 16:15

Widzę, że dobrze zrobiłem dobierając, szkoda, że nie parę minut później, parę groszy by się oszczędziło. :lol:

seba19
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 260
Rejestracja: 30 sie 2006 18:27

Postautor: seba19 » 24 paź 2006 16:17

no i znowu piękne zbieranko !!!ale podpuchy na zwałę są niezłe !!!przy takim rynku i przy tej ilości papieru możęmy mieć niedługo drugi Energopol !!!

everest
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3947
Rejestracja: 26 maja 2006 23:59
Lokalizacja: West

Postautor: everest » 24 paź 2006 16:18

w sumie ładna sesja

Pirat1
Chorąży sztabowy
Posty: 5048
Rejestracja: 25 kwie 2006 19:48
Lokalizacja: Pomorskie

Postautor: Pirat1 » 24 paź 2006 16:37

Pokerowa zagrywka byków, a wlasciwie bysiora, który dzisiaj znowu dał znać o sobie i porządnie *** przetrzepał miśkom, cholera znowu capi futrem :lol:

Uważam, że jutro powinnismy pożegnaz się z 42.00 i na otwarciu chyba nawet nie depniemy na kładkę :wink:, mało tego, miśki moga dostać kopa nawet na wysokości 45.00, na krótko, ale mogą :) To ostre zbieranie musi coś znaczyć niema...hmm no tego :wink:

Pirat1
Chorąży sztabowy
Posty: 5048
Rejestracja: 25 kwie 2006 19:48
Lokalizacja: Pomorskie

Postautor: Pirat1 » 24 paź 2006 16:38

Pokerowa zagrywka byków, a wlasciwie bysiora, który dzisiaj znowu dał znać o sobie i porządnie *** przetrzepał miśkom, cholera znowu capi futrem :lol:

Uważam, że jutro powinnismy pożegnaz się z 42.00 i na otwarciu chyba nawet nie depniemy na kładkę :wink:, mało tego, miśki moga dostać kopa nawet na wysokości 45.00, na krótko, ale mogą :) To ostre zbieranie musi coś znaczyć niema...hmm no tego :wink:

seba19
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 260
Rejestracja: 30 sie 2006 18:27

Postautor: seba19 » 24 paź 2006 17:01

spokojnie po mału z tego co widzę to 2 zł dziennie do góry i zbieranie papieru !!! a raczej przerzucanie na rynku do jednych rąk !!!a wszyscy wiemy po co żeby było co sprzedawć jak będzie wyżej !!!!także w piątek 50 zł przywitamy !!!

value
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 204
Rejestracja: 09 paź 2006 13:12

Postautor: value » 24 paź 2006 18:10

tylko pkc :lol: [/code]

shortman112
Młodszy chorąży
Posty: 511
Rejestracja: 14 cze 2006 19:44
Lokalizacja: N-S,B-P

Postautor: shortman112 » 24 paź 2006 21:00

witam,

wychodzi na to ze najslabszym kwartalem dlaferka jest I a najlepsze III i IV

pozdr

jaszczur2
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8599
Rejestracja: 04 cze 2006 19:24
Lokalizacja: z nienacka

Postautor: jaszczur2 » 24 paź 2006 22:26

Ferrum wraca do dlugoterminowego trędu wzrostowego,

- dzisiaj kurs przebil linie trędu,
- przebil rowniez srednia kroczaca to juz 2 sygnaly kupna.
- Ostatni dolek jest wyzej od przedostatniego, co jest kolejnym sygnalem kupna.
- Przed ostatni dołek (najniższy) odbił sie od ostatniego poziomu Fibonacciego tj.76,1% spadku od szczytu.
- Wtedy rowniez wskaznik RSI odbil sie od najnizszego punktu w tredzie tj.ok39.

Na najbliżych sesjach wskaznik MACD takze powinien wygenerowac sygnal kupna.

Najbliższe opory to 48,21 i 50,91 po przełamaniu tych oporów zostaje tylko jeden - ok 63zł

Wsparcie to poziom 36,39

Swen Goran
Starszy sierżant
Posty: 93
Rejestracja: 17 paź 2006 22:32
Lokalizacja: z rafy koralowej

Postautor: Swen Goran » 25 paź 2006 02:51

witam,

wychodzi na to ze najslabszym kwartalem dlaferka jest I a najlepsze III i IV

pozdr
I tu Was zaskoczę :shock: :shock: :shock: , ale to... :wink: będzie dobrze.

Czas pracuje dla mnie. 8)
Obrazek ... łapacz pereł to ja. Złapałem... ObrazekI dlatego trzeba... Obrazek

robo_33772
Porucznik
Posty: 33302
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: ZERNICA-ZERNIKI

Postautor: robo_33772 » 25 paź 2006 08:09

Państwo skupuje wierzytelności WRJ

25.10.2006 05:57 - Rzeczpospolita


Kontrolowana przez państwo Silesia złożyła bankom ofertę odkupu ich wierzytelności wobec Walcowni Rur Jedność. Zainteresowany długami jest też Deutsche Bank.


Oferta TF Silesia, największego udziałowca WRJ, dotarła do ING Banku Śląskiego we wtorek. - Potwierdzam, że ją otrzymaliśmy, analizujemy aspekty prawne tej sytuacji - powiedział "Rzeczpospolitej" Piotr Utrata, rzecznik ING, które przewodzi bankowemu konsorcjum. Rzecznik nie chciał powiedzieć, jaką kwotę zaproponowała bankom Silesia.

Według informacji "Rz" oferta opiewa na 130 mln zł w zamian za wierzytelności o wartości ok. 300 mln zł (kapitał plus odsetki).






Bankowe konsorcjum ma teraz twardy orzech do zgryzienia. W ubiegłym roku banki podpisały porozumienie ze spółką Sinara Trading, należącą do rosyjskiego producenta rur TMK. Jego stroną była też Silesia. Umowa zobowiązywała wszystkich sygnatariuszy do dołożenia wszelkich starań, by WRJ została przejęta przez Sinarę. Wcześniej jednak spółka WRJ, do której należy nigdy nieukończona walcownia rur w Siemianowicach Śląskich, miała upaść. Chodziło o upadłość likwidacyjną, jednak sąd nie zgodził się na nią, ponieważ WRJ brakuje pieniędzy na przeprowadzenie procesu. Koszty upadłości likwidacyjnej biegły wyliczył na niemal 50 mln zł. Powołując się na niemożność wywiązania się z umowy, Silesia wypowiedziała ją Sinarze dwa tygodnie temu - przypomniała "Rzeczpospolita".

Według informacji "Rz" banki nie są jednak pewne, czy umowa nadal ich nie obowiązuje. A jeśli tak, to czy mogą negocjować z innymi zainteresowanymi. Bo oferta Silesii nie jest jedyną, na jaką liczą. Tym bardziej że Silesia zastrzegła, iż banki muszą zrezygnować z poręczeń udzielonych im przez Skarb Państwa na kredyty dla WRJ. Chodzi o gwarancje na kwotę 90 mln zł.

Zainteresowany wierzytelnościami banków wobec WRJ jest też Deutsche Bank. - Na razie analizujemy skutki ewentualnej transakcji - mówi Anna Rybałtowska, rzecznik DB Polska.

Nieoficjalnie "Rzeczpospolitej" udało się ustalić, że Deutsche Bank jest tylko pośrednikiem i prawdopodobnie występuje w imieniu hinduskiej firmy. Niewykluczone, że swoją ofertę zgłosi też Sinara, która według informacji "Rz" jest nadal zainteresowana przejęciem WRJ.

Do gry o długi włączy się też zapewne Roman Karkosik, który poprzez swoją spółkę Alchemia chce przejąć WRJ.
_________________



wedlug mnie ferrum coraz blizej alchemi :D

lysyyy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2161
Rejestracja: 25 mar 2006 10:11

Postautor: lysyyy » 25 paź 2006 08:14

Państwo skupuje wierzytelności WRJ

25.10.2006 05:57 - Rzeczpospolita


Kontrolowana przez państwo Silesia złożyła bankom ofertę odkupu ich wierzytelności wobec Walcowni Rur Jedność. Zainteresowany długami jest też Deutsche Bank.


Oferta TF Silesia, największego udziałowca WRJ, dotarła do ING Banku Śląskiego we wtorek. - Potwierdzam, że ją otrzymaliśmy, analizujemy aspekty prawne tej sytuacji - powiedział "Rzeczpospolitej" Piotr Utrata, rzecznik ING, które przewodzi bankowemu konsorcjum. Rzecznik nie chciał powiedzieć, jaką kwotę zaproponowała bankom Silesia.

Według informacji "Rz" oferta opiewa na 130 mln zł w zamian za wierzytelności o wartości ok. 300 mln zł (kapitał plus odsetki).






Bankowe konsorcjum ma teraz twardy orzech do zgryzienia. W ubiegłym roku banki podpisały porozumienie ze spółką Sinara Trading, należącą do rosyjskiego producenta rur TMK. Jego stroną była też Silesia. Umowa zobowiązywała wszystkich sygnatariuszy do dołożenia wszelkich starań, by WRJ została przejęta przez Sinarę. Wcześniej jednak spółka WRJ, do której należy nigdy nieukończona walcownia rur w Siemianowicach Śląskich, miała upaść. Chodziło o upadłość likwidacyjną, jednak sąd nie zgodził się na nią, ponieważ WRJ brakuje pieniędzy na przeprowadzenie procesu. Koszty upadłości likwidacyjnej biegły wyliczył na niemal 50 mln zł. Powołując się na niemożność wywiązania się z umowy, Silesia wypowiedziała ją Sinarze dwa tygodnie temu - przypomniała "Rzeczpospolita".

Według informacji "Rz" banki nie są jednak pewne, czy umowa nadal ich nie obowiązuje. A jeśli tak, to czy mogą negocjować z innymi zainteresowanymi. Bo oferta Silesii nie jest jedyną, na jaką liczą. Tym bardziej że Silesia zastrzegła, iż banki muszą zrezygnować z poręczeń udzielonych im przez Skarb Państwa na kredyty dla WRJ. Chodzi o gwarancje na kwotę 90 mln zł.

Zainteresowany wierzytelnościami banków wobec WRJ jest też Deutsche Bank. - Na razie analizujemy skutki ewentualnej transakcji - mówi Anna Rybałtowska, rzecznik DB Polska.

Nieoficjalnie "Rzeczpospolitej" udało się ustalić, że Deutsche Bank jest tylko pośrednikiem i prawdopodobnie występuje w imieniu hinduskiej firmy. Niewykluczone, że swoją ofertę zgłosi też Sinara, która według informacji "Rz" jest nadal zainteresowana przejęciem WRJ.

Do gry o długi włączy się też zapewne Roman Karkosik, który poprzez swoją spółkę Alchemia chce przejąć WRJ.
_________________



wedlug mnie ferrum coraz blizej alchemi :D
Sprawa WRJ od początku nie była tak jednoznaczna jak pismaki się rozpisywały, tym lepiej dla nas :lol:

seba19
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 260
Rejestracja: 30 sie 2006 18:27

Postautor: seba19 » 25 paź 2006 09:32

my jesteśmy już wygrani !!!!niedługo zaczną spływać infa o dokupowaniu pakietów Alchemia może kupować dopiero od 12 listopada a wszyscy wiemy że nie ma wyjścia musi kupić FERRUM w tym roku i rozliczyć emisję !te wyniki nie na darmmo są szybciej żeby podbić kurs !!!


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 140 gości