Ferrum [FER] cz. IV

wszystko na temat spółek publicznych
mc_abdullah
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2674
Rejestracja: 20 gru 2005 14:04

Postautor: mc_abdullah » 01 gru 2006 14:03

No to wczoraj Alchemia ładnie zrobiła Ferumiarzy w konia. Potrzebny był lepszy wynik na zamknięcie miesiąca to go sobie umiejętnie podkręcili. 1 zł wzrostu to więcej jak 1 mln na wyniku. A teraz kisimy dalej. A w zasadzie kisicie. Ja dzisiaj podziękowałem. Przetrwałem co najgorsze, żałuję że sprzedałem dopiero teraz, ale mocno wierzyłem w opowieści w stylu w tym tygodniu, jeszcze kilka sesji itd. Skądinąd wiem, że ten rok nie przyniesie żadnego rozwiązania.
tak napewno o wynik chodziło , wynik to jest potrzebny na koniec kwartału bo wtedy Alchemia będzie miała stratę jak nie podciągną kursu ,dzisiaj trzepanie na maxa ale już niedługo info na co Alchemia przeznaczy kasę z nowej i starej emisji i wszystko będzie jasne , ja też wiem że lada chwila to ruszy :lol:
Tak ale doskonale wiesz, ze teraz znajdujemy sie w dosyc specyficznej sytuacji i dalej podtrzymuje to o czym pisalem czyli siedziec twardo na dupsku...

REKLAMA


pawelblu
Chorąży sztabowy
Posty: 4091
Rejestracja: 20 wrz 2006 23:01

Postautor: pawelblu » 01 gru 2006 14:09

Nie wiem w jaki sposob sie ALC rozlicza jezeli chodzi o podatek, czy wirtualny zysk finansowy tez ma opodatkowany, ale w tym przypadku bardziej by im sie oplacalo zanizyc, bo ost. dzien listopada sie liczy ze wzgledow podatkowych a nie bilansowych.

parsefal
Chorąży sztabowy
Posty: 4179
Rejestracja: 30 lis 2006 15:03

Postautor: parsefal » 01 gru 2006 14:57

No to wczoraj Alchemia ładnie zrobiła Ferumiarzy w konia. Potrzebny był lepszy wynik na zamknięcie miesiąca to go sobie umiejętnie podkręcili. 1 zł wzrostu to więcej jak 1 mln na wyniku. A teraz kisimy dalej. A w zasadzie kisicie. Ja dzisiaj podziękowałem. Przetrwałem co najgorsze, żałuję że sprzedałem dopiero teraz, ale mocno wierzyłem w opowieści w stylu w tym tygodniu, jeszcze kilka sesji itd. Skądinąd wiem, że ten rok nie przyniesie żadnego rozwiązania.[/quote]

To kompletny idiotyzm Alchemia rozlicza wyniki kwartalnie i nie mialaby po co wplywac na kurs. Mozliwe ze po prostu to byl ruch pod zblizajace sie info

slawoj
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7736
Rejestracja: 06 lut 2006 19:51
Lokalizacja: Góry nasze góry!!!

Postautor: slawoj » 01 gru 2006 15:01

Chyba przyznacie mi racje ,że papier jest zajebiście męczący!!! :!:

lysyyy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2161
Rejestracja: 25 mar 2006 10:11

Postautor: lysyyy » 01 gru 2006 15:20

Chyba przyznacie mi racje ,że papier jest zajebiście męczący!!! :!:
Może własnie o to chodzi :wink:

michuz
Sierżant sztabowy
Posty: 180
Rejestracja: 31 sie 2006 00:30
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: michuz » 01 gru 2006 16:23

No to wciąż czekamy na sygnał z ESPI.

route66
Starszy chorąży
Posty: 1045
Rejestracja: 21 sty 2006 03:16
Lokalizacja: poland cokolwiek to znaczy

Postautor: route66 » 01 gru 2006 16:39

swego czasu wieksze wahania były na 9 nif.... a skończyło sie jak widać... popieram tezę by siedzieć w papierze ....zakopać by ff był jeszcze mniejszy...wtedy wybicie bedzie konkret...
wiem,że nic nie wiem:)

pawelblu
Chorąży sztabowy
Posty: 4091
Rejestracja: 20 wrz 2006 23:01

Postautor: pawelblu » 01 gru 2006 16:40

A powiem wam przewrotnie ze mi sie dzisiaj bardziej podobalo niz wczoraj. Wczoraj stawiali spore klocki na K - a przeciez tak sie nie kupuje. No chyba ze chcieli zebrac z szerokiego przedzialu, bo zebrala sie wystarczajaca ilosc bombek.

Dzisiaj wrocilo do normy. Czyli straszenie na S i zbieranie coraz nizej bedac ustawionym na K. Bez gwaltownych ruchow.

Balem sie troche ze mi jedna spolka wystrzeli w ktora rozwazam wejscie, ale zasypali ja na szczescie :D

simur
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2720
Rejestracja: 29 gru 2005 13:58

Postautor: simur » 01 gru 2006 16:41

swego czasu wieksze wahania były na 9 nif.... a skończyło sie jak widać... popieram tezę by siedzieć w papierze ....zakopać by ff był jeszcze mniejszy...wtedy wybicie bedzie konkret...
siema route, dawno Cię nie widziałem, czyżby dłuższy urlopik czy tyle pracy ?? :roll:

mc_abdullah
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2674
Rejestracja: 20 gru 2005 14:04

Postautor: mc_abdullah » 01 gru 2006 16:48

A powiem wam przewrotnie ze mi sie dzisiaj bardziej podobalo niz wczoraj. Wczoraj stawiali spore klocki na K - a przeciez tak sie nie kupuje. No chyba ze chcieli zebrac z szerokiego przedzialu, bo zebrala sie wystarczajaca ilosc bombek.

Dzisiaj wrocilo do normy. Czyli straszenie na S i zbieranie coraz nizej bedac ustawionym na K. Bez gwaltownych ruchow.

Balem sie troche ze mi jedna spolka wystrzeli w ktora rozwazam wejscie, ale zasypali ja na szczescie :D

Obderwowalem wczoraj notowania kiedy zaczelo sie K, po szybkim wycofaniu zlecen "zniknal" przedzial 37-38 i dalsze dokladanie na K. Wczoraj pisalem, na samym poczatku ze takie ruchy mnie nie przekonuja, mozna pograc DT czescia akcji ale nic wiecej.

route66
Starszy chorąży
Posty: 1045
Rejestracja: 21 sty 2006 03:16
Lokalizacja: poland cokolwiek to znaczy

Postautor: route66 » 01 gru 2006 16:48

swego czasu wieksze wahania były na 9 nif.... a skończyło sie jak widać... popieram tezę by siedzieć w papierze ....zakopać by ff był jeszcze mniejszy...wtedy wybicie bedzie konkret...
siema route, dawno Cię nie widziałem, czyżby dłuższy urlopik czy tyle pracy ?? :roll:
siem SIMUR
:lol: :lol: :lol: :lol:

bywałem ale częściej jak czytający...interesy.... ale mam dość...teraz piffko...a jutro o 7 meczyk... :lol: :lol: ... wszedłem sobie na dłużej w ferdka i skupuje go sobie.... czasem sie udzielam ....czasem piszę o trójkątach Pirata1... :wink: ....sympatyczny gość....merytorycznie dobry jest niebieski pawel.... a co u Ciebie???? jak tam snw ???
wiem,że nic nie wiem:)

Bryll
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 230
Rejestracja: 13 wrz 2006 10:49
Lokalizacja: z katowni koło przepompowni

Postautor: Bryll » 01 gru 2006 16:49

:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
jestem na zebraniu akcjonariuszy POLMOS SA

slawoj
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7736
Rejestracja: 06 lut 2006 19:51
Lokalizacja: Góry nasze góry!!!

Postautor: slawoj » 01 gru 2006 16:50

No to wciąż czekamy na sygnał z ESPI.
Uważaj bo możesz się nie doczekać :twisted: ale jestem za!!

simur
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2720
Rejestracja: 29 gru 2005 13:58

Postautor: simur » 01 gru 2006 16:57

swego czasu wieksze wahania były na 9 nif.... a skończyło sie jak widać... popieram tezę by siedzieć w papierze ....zakopać by ff był jeszcze mniejszy...wtedy wybicie bedzie konkret...
siema route, dawno Cię nie widziałem, czyżby dłuższy urlopik czy tyle pracy ?? :roll:
siem SIMUR
:lol: :lol: :lol: :lol:

bywałem ale częściej jak czytający...interesy.... ale mam dość...teraz piffko...a jutro o 7 meczyk... :lol: :lol: ... wszedłem sobie na dłużej w ferdka i skupuje go sobie.... czasem sie udzielam ....czasem piszę o trójkątach Pirata1... :wink: ....sympatyczny gość....merytorycznie dobry jest niebieski pawel.... a co u Ciebie???? jak tam snw ???
od dość dawna usadowiłem się na MCI i wcale nie narzekam... świetna spółka tylko czasami trochę leniwa, ale jak już ruszy to wyrywa z fotela :lol: snw sobie odpusciłem... ale mam na podglądzie... :shock:

pozdrawiam i udanych interesów
:wink:

michuz
Sierżant sztabowy
Posty: 180
Rejestracja: 31 sie 2006 00:30
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: michuz » 01 gru 2006 17:04

No to wciąż czekamy na sygnał z ESPI.
Uważaj bo możesz się nie doczekać :twisted: ale jestem za!!
Mówisz że najpierw wystrzał a dopiero później info na ESPI? Może być i tak 8)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 199 gości