Masters [MST] część III

wszystko na temat spółek publicznych
RAXA
Starszy chorąży
Posty: 1848
Rejestracja: 10 gru 2006 00:26
Lokalizacja: Warszawka

Postautor: RAXA » 30 mar 2007 20:11

A może Włosi pokażą, że zależy im na spółce i wykupią wszystkie PKC? :) Ale by się NFOS zdziwił - olany całkowicie, zero wpływu na spółkę, na rynek, na nic, heheh
Kotku bury, a Ty nie pomyliłeś czsaem wątków ze STX pozdrawiam :D :D :D
Dałabyś chociaż z 5 minut, żeby się zorientować ;) A tak wyprzedziłaś mnie o minutkę 8)
A tak przy okazji to co tam u Was słychać :wink: Bo ja już wyszłam ...ale teraz jak piszesz o poniedziałku i PKC to się widze robi się interesująco :wink:
Ostatnio zmieniony 30 mar 2007 20:14 przez RAXA, łącznie zmieniany 1 raz.

REKLAMA


superman
Podporucznik
Posty: 12115
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:33

Postautor: superman » 30 mar 2007 20:12

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 25 / 2007
Data sporządzenia: 2007-03-30
Skrócona nazwa emitenta
MASTERS
Temat
Wniosek o zwołanie NWZA MASTERS S.A.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Treść raportu:
Zarząd MASTERS S.A., działając na podstawie art. 56 ust. 1 pkt 1 ustawy o ofercie, informuje, iż do Spółki w dniu dzisiejszym wpłynął wniosek akcjonariuszy posiadających ponad 10% kapitału zakładowego o następującej treści:
"Działając zgodnie z art. 400 Kodeksu spółek handlowych, jako akcjonariusze Spółki Masters S.A. posiadający łącznie 34.072.850 akcji dających ponad dziesięcioprocentowy udział w kapitale zakładowym Spółki wnosimy o zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w najbliższym możliwym terminie.
Porządek obrad musi zawierać punkt o podjęciu uchwały w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego MASTERS S.A. z zachowaniem prawa poboru."

to pociąg zamieniamy na rakietę pod pp :D
to powinnosc dac do myslenia niedowiarkom, a chcetnym do poniedzialkowego wywalania uspokoic, w kazdej chwili komuniakt z datą NWZA

ja bym wnosli tez o split :lol:

newman
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 299
Rejestracja: 07 lis 2005 15:44
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: newman » 30 mar 2007 20:20

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 25 / 2007
Data sporządzenia: 2007-03-30
Skrócona nazwa emitenta
MASTERS
Temat
Wniosek o zwołanie NWZA MASTERS S.A.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Treść raportu:
Zarząd MASTERS S.A., działając na podstawie art. 56 ust. 1 pkt 1 ustawy o ofercie, informuje, iż do Spółki w dniu dzisiejszym wpłynął wniosek akcjonariuszy posiadających ponad 10% kapitału zakładowego o następującej treści:
"Działając zgodnie z art. 400 Kodeksu spółek handlowych, jako akcjonariusze Spółki Masters S.A. posiadający łącznie 34.072.850 akcji dających ponad dziesięcioprocentowy udział w kapitale zakładowym Spółki wnosimy o zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w najbliższym możliwym terminie.
Porządek obrad musi zawierać punkt o podjęciu uchwały w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego MASTERS S.A. z zachowaniem prawa poboru."

to pociąg zamieniamy na rakietę pod pp :D
to powinnosc dac do myslenia niedowiarkom, a chcetnym do poniedzialkowego wywalania uspokoic, w kazdej chwili komuniakt z datą NWZA
jeszcze nie teraz

ja bym wnosli tez o split :lol:

rrr1
Młodszy chorąży
Posty: 605
Rejestracja: 23 paź 2005 22:04

Postautor: rrr1 » 30 mar 2007 20:22

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 25 / 2007
Data sporządzenia: 2007-03-30
Skrócona nazwa emitenta
MASTERS
Temat
Wniosek o zwołanie NWZA MASTERS S.A.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Treść raportu:
Zarząd MASTERS S.A., działając na podstawie art. 56 ust. 1 pkt 1 ustawy o ofercie, informuje, iż do Spółki w dniu dzisiejszym wpłynął wniosek akcjonariuszy posiadających ponad 10% kapitału zakładowego o następującej treści:
"Działając zgodnie z art. 400 Kodeksu spółek handlowych, jako akcjonariusze Spółki Masters S.A. posiadający łącznie 34.072.850 akcji dających ponad dziesięcioprocentowy udział w kapitale zakładowym Spółki wnosimy o zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w najbliższym możliwym terminie.
Porządek obrad musi zawierać punkt o podjęciu uchwały w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego MASTERS S.A. z zachowaniem prawa poboru."

to pociąg zamieniamy na rakietę pod pp :D
to powinnosc dac do myslenia niedowiarkom, a chcetnym do poniedzialkowego wywalania uspokoic, w kazdej chwili komuniakt z datą NWZA
jeszcze nie teraz

ja bym wnosli tez o split :lol:
czemu nie .zrobimy jazdę jak na elkopie potem split i pp :D

Landek 4x4
Sierżant
Posty: 56
Rejestracja: 16 mar 2007 11:50

Postautor: Landek 4x4 » 30 mar 2007 20:30

panowie jak myslicie czy w poniedzialek bedzie jakas korekta?

s33d
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2235
Rejestracja: 17 wrz 2006 15:56

Postautor: s33d » 30 mar 2007 20:32

panowie jak myslicie czy w poniedzialek bedzie jakas korekta?
po tych infach dzisiejszych to raczej nie :)

zaxy
Młodszy chorąży
Posty: 530
Rejestracja: 07 wrz 2006 13:14
Lokalizacja: Puławy/Kraków

Postautor: zaxy » 30 mar 2007 20:32

Witam Was . Dopiero wróciłam z pracy i jestem w lekkim szoku :D :shock: :D Co do tego świra Franza Maurera to bierzcie poprawkę ,że to samo pisze na Lubawie ...Też nagania na spadki to jakiś niedowartościowany palant . Pozdrawiam jednak w większiści fajny i konkretnie myślący akcjonariat ...a F. M ...IGNORA :D :D :D
to może być rysiu który naganiał na spadki jak był po 0,26 a teraz zmienił nick ,ale miło że w nowym składzie znalazło się kilka rozsądnych osób które cieszą się chwilą obecną na smutki przyjdzie czas jak naprawdę zarząd da ciała a korekta nawet głębsza pewnie będzie bo musi być istotne tylko z jakiego poziomu sie zacznie ale obroty były tak wysokie że raczej wodospadu nie będzie a nawet jeśli to szybko powróci na miejsce chociaż obecna wycena uwzględnia już wszystkie zapowiedziane inwestycje z nawiązką więc do dalszych silnych wzrostów potrzeba konkretu a nie obietnic muszą być już konkretne tereny do kupienia a nie tylko miejsce na mapie
Obecna wycena wynikająca z kapitalizacji to kosmos - ale komu to przeszkadza, skoro nagle tyle chętnych na zakupy? ;) :lol: :lol: :lol:
Wicuś a kto by nie chciał odwiedzić kosmosu ...a my nie dość ,że zarobieni to jeszcze w drodze w przestworza :roll: Czy to nie o tym każdy z nas marzył... :D :D :D Czasami dorośli jesteśmy jak dzieci ...a w życiu piękne są tylko chwile i dla nich właśnie warto żyć ...pozdrawiam :wink: [/quot
Wicuś twoje miejsce zajęła osoba jeszcze pozytywniej nastawiona do przyszłości chociaż Ty dzielnie podtrzymywałeś na duchu strapionych którzy brali po 30-31 i przy 26 włosy z głowy rwali
pozdrowienia dla optymistów

darro37
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 393
Rejestracja: 25 sty 2006 18:28
Lokalizacja: śląsk

Postautor: darro37 » 30 mar 2007 20:33

panowie jak myslicie czy w poniedzialek bedzie jakas korekta?




poniedziałek lub wtorek 1pln :D :D :D

-wicek-
Porucznik
Posty: 21793
Rejestracja: 24 paź 2005 20:13
Lokalizacja: Kraków

Postautor: -wicek- » 30 mar 2007 20:33

panowie jak myslicie czy w poniedzialek bedzie jakas korekta?
Myślę że w poniedziałek udany atak na 1 zł :lol: :lol: :lol: :lol:

Pierwsze symptomy zdrowego rozsądku spodziewam się obserwować przy kapitalizacji ok 1 mld zł :lol: :lol: :lol:

Landek 4x4
Sierżant
Posty: 56
Rejestracja: 16 mar 2007 11:50

Postautor: Landek 4x4 » 30 mar 2007 20:36

dzis ustawilem sobie zlecenie na 67 tak na wszelki wypadek,
pojechalem na rower i jak wrocilem to myslalem ze mnie szlag trafi:)

-wicek-
Porucznik
Posty: 21793
Rejestracja: 24 paź 2005 20:13
Lokalizacja: Kraków

Postautor: -wicek- » 30 mar 2007 20:36

Witam Was . Dopiero wróciłam z pracy i jestem w lekkim szoku :D :shock: :D Co do tego świra Franza Maurera to bierzcie poprawkę ,że to samo pisze na Lubawie ...Też nagania na spadki to jakiś niedowartościowany palant . Pozdrawiam jednak w większiści fajny i konkretnie myślący akcjonariat ...a F. M ...IGNORA :D :D :D
to może być rysiu który naganiał na spadki jak był po 0,26 a teraz zmienił nick ,ale miło że w nowym składzie znalazło się kilka rozsądnych osób które cieszą się chwilą obecną na smutki przyjdzie czas jak naprawdę zarząd da ciała a korekta nawet głębsza pewnie będzie bo musi być istotne tylko z jakiego poziomu sie zacznie ale obroty były tak wysokie że raczej wodospadu nie będzie a nawet jeśli to szybko powróci na miejsce chociaż obecna wycena uwzględnia już wszystkie zapowiedziane inwestycje z nawiązką więc do dalszych silnych wzrostów potrzeba konkretu a nie obietnic muszą być już konkretne tereny do kupienia a nie tylko miejsce na mapie
Obecna wycena wynikająca z kapitalizacji to kosmos - ale komu to przeszkadza, skoro nagle tyle chętnych na zakupy? ;) :lol: :lol: :lol:
Wicuś a kto by nie chciał odwiedzić kosmosu ...a my nie dość ,że zarobieni to jeszcze w drodze w przestworza :roll: Czy to nie o tym każdy z nas marzył... :D :D :D Czasami dorośli jesteśmy jak dzieci ...a w życiu piękne są tylko chwile i dla nich właśnie warto żyć ...pozdrawiam :wink:
Wicuś twoje miejsce zajęła osoba jeszcze pozytywniej nastawiona do przyszłości chociaż Ty dzielnie podtrzymywałeś na duchu strapionych którzy brali po 30-31 i przy 26 włosy z głowy rwali
pozdrowienia dla optymistów
Ale ten koleś też już sprzedał;)

Tylko gdzie są akcje? Cholerka ;) hehe

miedza
Starszy chorąży
Posty: 1994
Rejestracja: 22 gru 2005 14:26
Lokalizacja: Jasienica
Kontakt:

Postautor: miedza » 30 mar 2007 20:37

panowie jak myslicie czy w poniedzialek bedzie jakas korekta?




poniedziałek lub wtorek 1pln :D :D :D
tak myslisz?? Kurde ja mam strach...

newman
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 299
Rejestracja: 07 lis 2005 15:44
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: newman » 30 mar 2007 20:40

panowie jak myslicie czy w poniedzialek bedzie jakas korekta?




poniedziałek lub wtorek 1pln :D :D :D
tak myslisz?? Kurde ja mam strach...
pomnożysz funty, pomnożysz

-wicek-
Porucznik
Posty: 21793
Rejestracja: 24 paź 2005 20:13
Lokalizacja: Kraków

Postautor: -wicek- » 30 mar 2007 20:40

panowie jak myslicie czy w poniedzialek bedzie jakas korekta?




poniedziałek lub wtorek 1pln :D :D :D
tak myslisz?? Kurde ja mam strach...
No spółka ma Multiserwis za 15 mln zł i dwie działki w Lublinie za 2 mln zł pośrednio przez 90% udziałów w MST Developer.

W sam raz na kapitalizację 300mln zł :lol: :lol: :lol:

Franz Maurer
Starszy chorąży
Posty: 1531
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Oppeln

Postautor: Franz Maurer » 30 mar 2007 20:42

6 kwietnia Ameryka uderza na Iran.Ciekawe po ile będą te balony i wasz MAstersik???????[/quote]

Jeśli faktycznie zaatakują to dziecko ( bo pewnie nie znasz reguł na giełdzie w US) dopiero zobaczysz jazdę w górę na amerykańskiej giełdzie. Co oznacza tylko tyle, że i u nas będzie jazda w górę... :wink:[/quote]

Myślisz jak dziecko.Nie wiem czy wiesz ,że Iran ma broń atomową i nie zawacha się jej użyć.Bo niby dlaczego????.Amerykanie to zwykli chamscy agresorzy tylko u nas traktuje się ich i powaza jak świete krowy.Poza tym jestem pewny ,że do konfliktu może wmieszac sie Rosja tradycyjnie powiazana z Iranem strefami wpływów.Nawet jezeli nie zaatakują to niepewność w stosunkach miedzynarodowych spowoduje,że nikt nie będzie chciał kupowac akcji,a w szczególnosci nadmuchanego do granic Mastersa.Zanim coś napiszesz trochę pomyśl o ile potrafisz :lol: :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: NiKtoś i 180 gości