Jago [ JAG ] cz. VI

wszystko na temat spółek publicznych
maki594
Sierżant sztabowy
Posty: 189
Rejestracja: 30 sty 2007 00:35

Postautor: maki594 » 21 cze 2007 19:55

wiadomo ze szlak nie ktorych trafia bo sprzedali po kosztach albo ze strata i teraz wypisuja sioblom powiedzia cytuje ze rozwaza zwiekszenie jak i zmniejszenie udzialu w spolce,to po co kupoje gleby jak sprzeda to za minimum 9zl

REKLAMA


Iista
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 267
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: Iista » 21 cze 2007 19:58

a ja juz za bardzo nic nie napisze bo i tak jest to moim zdaniem bez znaczenia gdyz gramy w teamie w ktorym nic do konca nie jest jasne :) tak czy siak Marcin i Marphia widza w najblizszym tygodniu wzrosty wiec wypada sie tylko przychylic do tych zalozen :) pozdrawiam




.
A w zeszlym tygodniu malo kto wierzyl we wzrosty ......
eee tam, przecierz pamietasz na jakich to obrotach było, kto miał kasę mógł dokupić jak pomyśłał,byli tacy

marcinecki_69537
Porucznik
Posty: 31543
Rejestracja: 14 mar 2006 18:28
Lokalizacja: Gdanisko

Postautor: marcinecki_69537 » 21 cze 2007 19:59

maki, cwaniaczku z bańką w nosie - z mojego pkt widzenia kupiłeś na górce więc nie dziwie się Twojemu zachowaniu (ja kupowałem po 4,40 - a średnia po różnych kombinacjachj jest troszke niższa).
Powiem szczerze, takich inwestorów jak Ty kupujących na górkach jest nam tu bardzo potrzeba.
Oczywiście - przeprosze Cie za te słowa jeśli wytrzymasz z nami do 7 zł.
Ale droga bedzie ciężka.

Jest to moj ostatni post do Ciebie na razaie bo lądujesz w alei zasłużonych. Odezwe się jak Cie zobacze powyżej 7 PLN.

marpia33
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3079
Rejestracja: 01 paź 2006 09:17
Lokalizacja: Kraków

Postautor: marpia33 » 21 cze 2007 20:19

a ja juz za bardzo nic nie napisze bo i tak jest to moim zdaniem bez znaczenia gdyz gramy w teamie w ktorym nic do konca nie jest jasne :) tak czy siak Marcin i Marpia widza w najblizszym tygodniu wzrosty wiec wypada sie tylko przychylic do tych zalozen :) pozdrawiam




.
A w zeszlym tygodniu malo kto wierzyl we wzrosty ......
eee tam, przecierz pamietasz na jakich to obrotach było, kto miał kasę mógł dokupić jak pomyśłał,byli tacy
Wiem ...... i byl tez JURECZEK
Apropos..... a gdzie to nasz diament Jureczek sie podziewa?

misiowaty
Chorąży sztabowy
Posty: 5851
Rejestracja: 31 sty 2007 19:37
Lokalizacja: WIDZEW

Postautor: misiowaty » 21 cze 2007 20:22

chyba prochnem obraca :D
Obrazek
Obrazek

Jureczek
Chorąży sztabowy
Posty: 6532
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: Jureczek » 21 cze 2007 20:31

Jestem i na razie nic ciekawego do powiedzenia nie mam . To że Ela kupuje to dobra wiadomość , pod warunkiem że jeszcze dokupi i pojawią się dalsze takie infa .Pewnie że jak kupi jeszcze jutro i w poniedziałek to siłą rzeczy Jago musi wystrzelić .Mi to się chce śmiać z tego wszystkiego zobaczcie sami jest tylko 15 mln akcji i cena dalej 5 zł .Jak tak dalej będzie to cały śmieć będzie droższy .

maki594
Sierżant sztabowy
Posty: 189
Rejestracja: 30 sty 2007 00:35

Postautor: maki594 » 21 cze 2007 20:37

marcinecki z tymze ty kupiles tych akcji pewnie 5000tys i swirujesz wiec chocbys kupil je po 2zl to i tak nie zarobisz tyle co ja :wink:

franekf
Starszy chorąży
Posty: 1291
Rejestracja: 08 lut 2007 17:44

Postautor: franekf » 21 cze 2007 20:49

No to witam na poziomie 6 :D

barteklim
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 343
Rejestracja: 03 maja 2007 22:21

Postautor: barteklim » 21 cze 2007 20:58

Chcialem przedstawic wam spolke JAGO i podzielic sie moimi spostrzezeniami
post ten mial byc napisany 3 dni temu ale trudno dzis jest na tyle istotna informacja ze musialem to napisac
Mianowicie dzis o godzinie 17.53 najwieksza inwestorka płci pięknej na warszawski parkiecie kupila 90 tys akcji JAGO co jest rowne 0,5 MLN PLN i daje jej to 20,4% glosow na walnym zgromadzeniu ponadto. Wartosc jej spolek stanowi 20.4% kapitału zakładowego.Dodatkowo Pani Elżbieta Sjöblom poinformowała, że w okresie 12 miesięcy rozważa zwiększenie jak i zmniejszenie zaangażowania. Moim zdaniem bedzie to istotne zwiekszenie zaangażowania proste pytanie po co kupowalaby te akcje ?
Moze napisze troszke wiecej kim byla tajemnicza pani Elzbieta Sjoblom ?
Notowania spółek, które przejmuje, rosną nawet o kilka tysięcy procent. Tajemniczej inwestorki prawie nikt dotąd nie widział. Niektórzy wątpią w jej istnienie.
Pani Elzbieta wiąze sie z szybkim i gwaltownym zarobkiem dla inwestorow choc rowniez ryzykownym, Przyklad spolka Prochnik z 50 groszy skoczyla do 2.5 zl gdzie dalej spadla do 1zlotowki i tak dlugo dlugo...az do teraz gdzie jest 1.4 ..Ostatnią inwestycją jest Budopol Wrocław. Akcje budowlanej spółki jeszcze w listopadzie kosztowały 88 gr. Dzisiaj - dziesięć razy więcej. - Samo pojawienie się pani Elżbiety w jakiejś spółce powoduje, że kurs giełdowy ostro idzie do góry. Lozdzki Prochnik juz dwa razy wyprowadzala spod bankructwa i udalo sie spojrzmy dzis na prochnik jak rosnie ?

Dodam ze akcje zostaly nabyte przez pania Elzbiete 18 czerwca-3 dni temu za cene
4,92 - 5.40 0.5 zl na tej niedrogiej akcji wciagu 3 dni !

Dzisiejsze kupno daje skuteczna odpowiedz na pytanie ktore jest na poczatu tego posta
czy jej zaangazowanie w spolce bedzie mniejsze ? czy wieksze ? 2 inwestycje dosc pokazne daja moim zdaniem wystarczajaca odpowiedz zwieksza systematycznie swoja przewage na walnym z 19.80% na 20.4%

Istotnym impulsem w tej spolce moze byc rowniez wczor

Przemek z forum bankiera 17 lat 20:55:49

nabycie akcji przez Czlonka Rady Nadzorczej :
Transakcje zostały zawarte w dniach:

- 15 czerwca 2007 roku - nabycie na sesji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A, 100.000 ( słownie: sto tysięcy ) akcji Spółki za cenę 5,0320 zł za jedną akcję, tj. za łączną cenę 503.201,40 zł.

- 18 czerwca 2007 roku - nabycie na sesji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A, 30.000 ( słownie: trzydzieści tysięcy ) akcji Spółki za cenę 5,0357 za jedną akcję, tj. za łączną cenę 151.072,11 zł.

Dodam ze spolka wciagu kwartalu tego roku zarobila 28 tys, wciagu zeszlego roku 132

Teraz moze mala historia co przemawia za wzrostem tej akcji mianowicie pani Elzbieta systematycznie zwieksza swoje udzialy w tej akcji:
29 marca kupno 70 tys akcji
Dodatkowo napisze ze akcja wiecej nabywa niz pozbywa sie pakietu akcji
Co do analizy techniczej..
dlugoterminowo...spolka od grudnia zeszlego roku ma trend wzrostowy systematycznie rosnie od 1.5 do dziesiejsze ceny
przygladajas sie z bliska wykresowi mozemy zauwazyc ze np wstega B. zostala przebita co swiadczy spadek...oscylator MACD tez jest na wysokim poziomie
jednak juz sam MACD daje wzrost takze decyzja nalezy do Was ale ja namawiam tylko troszke dlugoterminowo choc zycie pokarze

Zycze powodzenia w waszych tranzkacjach
Pozdrawiam

general_122572
Chorąży
Posty: 933
Rejestracja: 01 kwie 2007 09:19

Postautor: general_122572 » 21 cze 2007 21:04

JA CHYBA PADNE ZE SMIECHU
WE WSZYSTKIM WIDZICIE JAKIS KNYF

POWIEM WAM JEDNO

KIEDYS KTOS PISAL ZE PRAWDOPODOBNIE ELA CHCE DOPROWADZIC DO FUZJI JAGO Z JEJ CHLODNIA

I ZAKLADAJAC ZE TAK BEDZIE

TO OZNACZA ZE CHLODNIA MUSI NABYWAC AKCJE

JEST JESZCZE SPORO DO WYKUPIENIA I DZIS CHLODNIE NIE MOGA SIE UJAWNIC

TO ZEBY NIE WYWOLAC DUZYCH WZROSTOW DZIS NIE MOZE UJAWNIC CHLODNI ZE NABYWAJA AKCJE

CZYLI KUPUJE JE NA SIEBIE
A POZNIEJ ODSPRZEDA SWOJEJ CHLODNI

I OTO DLACZEGO ROZWAZA ZAROWNO ZWIEKSZENIE JAK I ZMNIEJSZENIE

mentor_13
Sierżant sztabowy
Posty: 130
Rejestracja: 26 lip 2005 17:20

Postautor: mentor_13 » 21 cze 2007 21:06

z panią Elą nie zawsze było różowo
wystarczy przypomnieć optimusa jakieś 6-8 mcy temu pani Ela wchodziła o ile pamiętam w przedziale 7-9zł i zapowiadała, że szykuje się interes godny doliny krzemowej co z tego wynikło wszyscy mogą sprawdzić wystarczy przestudiować raport finansowy optimusa :)

chce napisać, że Ela nie jest gwarantem zysku
ale powodzenia
moim zdaniem spółka jest droga
a podejmowanie decyzji inwestycyjnych tylko na podstawie akcjonariatu to głupota zwłaszcza, że pani Ela nie weszła w spółkę dzisiaj a siedzi tam już od poziomu ok 3zł

Tupi
Chorąży sztabowy
Posty: 5228
Rejestracja: 13 gru 2005 13:56

Postautor: Tupi » 21 cze 2007 21:10

z panią Elą nie zawsze było różowo
wystarczy przypomnieć optimusa jakieś 6-8 mcy temu pani Ela wchodziła o ile pamiętam w przedziale 7-9zł i zapowiadała, że szykuje się interes godny doliny krzemowej co z tego wynikło wszyscy mogą sprawdzić wystarczy przestudiować raport finansowy optimusa :)

chce napisać, że Ela nie jest gwarantem zysku
ale powodzenia
moim zdaniem spółka jest droga
a podejmowanie decyzji inwestycyjnych tylko na podstawie akcjonariatu to głupota zwłaszcza, że pani Ela nie weszła w spółkę dzisiaj a siedzi tam już od poziomu ok 3zł
tak z ciekawości ,bo zawsze zastanawiają mnie intencje piszących takie posty

masz akcje jago?
a może zamierzasz kupić?
bo jeśli ani jedno ani drugie - to z jakiego powodu trudzisz się na pisanie tutaj?
Wątpliwość to nieprzyjemny stan, ale pewność to absurd.

Jureczek
Chorąży sztabowy
Posty: 6532
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: Jureczek » 21 cze 2007 21:10

Spółka bedzie droga dopiero po 30 zł .Teraz jej cena to śmiech - ktoś świetnie trzyma i nic nie można zrobić .

maki594
Sierżant sztabowy
Posty: 189
Rejestracja: 30 sty 2007 00:35

Postautor: maki594 » 21 cze 2007 21:11

WYWALIC MENTORA 13 :!: :!: DENERWUJE MNIE JEST ZAZDROSNY ZE MAMY TEGO KOZAKA JAGO

mentor_13
Sierżant sztabowy
Posty: 130
Rejestracja: 26 lip 2005 17:20

Postautor: mentor_13 » 21 cze 2007 21:13

maiłem
i zaglądam z sentymentu
teraz jestem zapakowany w mci i mni i nie narzekam
w mci chodziłem po 5-7 zł
o moim zysku możecie tutaj jedynie pomarzyć
pozdrawiam


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 142 gości