SKOTAN cz.XVII

wszystko na temat spółek publicznych
h5kk
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2919
Rejestracja: 31 lip 2007 18:05

Postautor: h5kk » 07 wrz 2007 14:06

Ale padaka :? już dawno tak nie było żeby WIG20 ***** a reszta w *****
a kiedy to skot z wigami chodził łeb w łeb ?
spoko.pozdro.
Napisałem "reszta" nie skot, chodziło mi o s i mWIG

oki

trochę się pospieszyłeś ze sprzedażą toory,

a może się mylę. pozdro.
Wszedłem tam spekulacyjnie z dużym lewarem, musiałem, bez lewara czekałbym, trochę straciłem ale odrobiłem na SKT i się przestałem wkurwiać :D

REKLAMA


franz_niemiec
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 07 wrz 2007 14:05

Postautor: franz_niemiec » 07 wrz 2007 14:08

Sprawa z kursem jest dosyc prosta. Karkosik wlasnie pchnal 2 pakietowki na rynek a dzis i wczoraj dosypal z tej malej pakietowki. Krotko mowiac Karku ubral leszczy w bardzo elegenacki sposob - na wzrostach (sztucznych ale wzrostach).

Co wiecej sam przepowiada spadki na gieldzie wiec mysle ze nawet odkupi te same akcje w atrakcyjnej cenie!

nie zapominajmy... Karku bral SKT po kilka zlotych ale jak akcji bylo 24 razy mniej...

co jeszcze mozna dodac... karku ewakuuje kase (wlasna,zywa gotowke) a zostawia leszczy ze spolkami dajacymi marzenia i plany.

Pamietajmy juz powinna byc oddana fabryka... a tu info ze byc moze bedzie budowana... spolka jedyne co ma to:
- akcje ALCH
- spolke EUROCHEM z przychodami w tym roku ok 500mln zlotych (ile z tego moze byc zysku?? - 10mln, 15 mln zlotych?? jak na spolke wyceniana obecnie na 560mln zlotych to nieco malo tego zysku... ale nie zapominajmy ze SKT ma ...
- olbrzymia strate operacyjna

no ale na jesieni ma byc nowa strategia... ciekawe co tym razem...

h5kk
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2919
Rejestracja: 31 lip 2007 18:05

Postautor: h5kk » 07 wrz 2007 14:28

hehe :) ***** połowę po 10,05 reszta niech czeka na lepsze czasy :)

Sergio
Starszy sierżant
Posty: 98
Rejestracja: 20 paź 2006 22:11

Postautor: Sergio » 07 wrz 2007 14:37

alfons13 nie rozśmieszaj mnie bo się udławię zielonym groszkiem :-)

wpadnij na Florańską, jestem teraz u Kaerchera na obiedzie, postawię ci coś do jedzenia to się może uspokoisz alfons przypominam że wielokrotnie błagałeś o spotkanie więc masz okazję, na lotnisko nie przyszedłeś zanieść walizki do odprawy, to może coś zjesz alfons13, jak nie lubisz normalnego jedzenia dam ci 10 zł na macdonaldsa dzieciaku z onetu :D :D
Nie wiem z kim gadasz KURWO przecwelona i nie masz odwagi napisać do mnie, więc ja ci pisze ***

D I N T O J R A

kudrys
Chorąży sztabowy
Posty: 6922
Rejestracja: 01 maja 2006 11:20

Postautor: kudrys » 07 wrz 2007 20:59

oczywiscie trza i tutaj dzisiaj przeprowadzic analize :roll: dzisiaj dzien petro - dzien krauzego ktory osiagnal to co chcial Romi, lecz Romi tylko ***** !!moze sie nie oplaca wchodzic w Glimar!! zreszta nie wiem co dzisiaj powiedzial syndyk.kto zlozyl oferty ilecz kazdy dzien ***** tutaj o nowych koncepcjach i biopaliwach tylko kompromituje tego goscia. zarobil 100 razy na otwarcie produkcji biopaliw a on sie szczypie i znowu ***** ze niedlugo zostranie przedstawiona koncepcja. z jednej strony bardzo rozsadnie - bo zarobi po raz setny.uwazjcie - lecz tez polecam tą spółke. kilku z nas / was zarobi. lecz kizwa jedno mam do powiedzenia - zerkaj sobie Romi na PKN lecz kizwa zawsze kłamałeś i tylko na kłamstwach zarabiałes :idea:jedno mnie wkorwia na tym swiecie !! kłamsto - a Pan ROmanie Karkosiku opanowałeś to do perfekcji . uwazasz ze jesli 2 % akcjonarisuzy zarobi + 20 % szwagrów to robisz duzo lecz niestety bilans dla malych zawsze jest ujemny - bo bogacisz sie tylko Ty :idea:
zobacz co robi Krauze na Petro i niech Ci bedzie glupio cwaniaku który okradasz ludzi.

MIDIcat
Sierżant sztabowy
Posty: 185
Rejestracja: 08 gru 2005 17:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Postautor: MIDIcat » 07 wrz 2007 21:08

Pamiętaj, że dla wielu "małych" ten bilans był baaaardzo dodatki. Ale kto późno wchodzi, ten sam sobie szkodzi.
Najlepsza darmowa gra on-line: Harem-World
W tym tygodniu otwarta została nowa pustynia:
http://www.harem-world.pl/?des=3&ref=300591

inst
Starszy chorąży
Posty: 1880
Rejestracja: 21 paź 2005 12:50

Postautor: inst » 07 wrz 2007 21:14

oczywiscie trza i tutaj dzisiaj przeprowadzic analize :roll: dzisiaj dzien petro - dzien krauzego ktory osiagnal to co chcial Romi, lecz Romi tylko ***** !!moze sie nie oplaca wchodzic w Glimar!! zreszta nie wiem co dzisiaj powiedzial syndyk.kto zlozyl oferty ilecz kazdy dzien ***** tutaj o nowych koncepcjach i biopaliwach tylko kompromituje tego goscia. zarobil 100 razy na otwarcie produkcji biopaliw a on sie szczypie i znowu ***** ze niedlugo zostranie przedstawiona koncepcja. z jednej strony bardzo rozsadnie - bo zarobi po raz setny.uwazjcie - lecz tez polecam tą spółke. kilku z nas / was zarobi. lecz kizwa jedno mam do powiedzenia - zerkaj sobie Romi na PKN lecz kizwa zawsze kłamałeś i tylko na kłamstwach zarabiałes :idea:jedno mnie wkorwia na tym swiecie !! kłamsto - a Pan ROmanie Karkosiku opanowałeś to do perfekcji . uwazasz ze jesli 2 % akcjonarisuzy zarobi + 20 % szwagrów to robisz duzo lecz niestety bilans dla malych zawsze jest ujemny - bo bogacisz sie tylko Ty :idea:
zobacz co robi Krauze na Petro i niech Ci bedzie glupio cwaniaku który okradasz ludzi.
wprowadzanie akcjonariuszy w blad to norma na sp. R.K pisalismy juz o tym wiele razy :roll: i pewnie nic sie nie zmieni moze to i dobrze bo siedze na sp. R.K . juz pare lat i sie przyzwyczailem.
i co zrobili kilkudniowy wyskok ubrali troche ludzi i tyle . :roll: jak wierza w spolke niech siedza dlugoterminowo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pozdrawiam . :wink:

kudrys
Chorąży sztabowy
Posty: 6922
Rejestracja: 01 maja 2006 11:20

Postautor: kudrys » 07 wrz 2007 21:14

Pamiętaj, że dla wielu "małych" ten bilans był baaaardzo dodatki. Ale kto późno wchodzi, ten sam sobie szkodzi.
jestem przekonany w 100% ze wiecej osob sie przejechalo na Karkosiku niz zarobilo. nie mam nic przeciwko niemu. uwielbiam ludzi z pasja, tych ktorzy zarabiaja i tworza cos!! i tych ktorzy pomagaja i chca cos zrobic lecz jak slysze o koncepcjach itp to mi sie wywraca. przeciez to jawne kolejne klamstwo. co z tego ze zaczna produkcje biopaliw? tutaj tylko klamstwa!!powinni dawno produkowac te biopaliwa nawet ze strata lecz byc wiarygodnymi !! nie tracic czasu. a tak tylko klamstwo !!! klamstwo !! klamstwo!! czekamy na kolejna emisje - polecam moze na Hutku !!

andree
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2447
Rejestracja: 01 lut 2006 21:06

Postautor: andree » 07 wrz 2007 22:42

:arrow: 9,4 :wink:
8)

SharesMaster
Starszy chorąży
Posty: 1192
Rejestracja: 22 maja 2007 20:09
Lokalizacja: z miasta łodzi

Postautor: SharesMaster » 08 wrz 2007 00:29

tiny.pl zrobilo analize naszej spoleczki:
http://tiny.pl/5bn6

Żona SimpleSA
Sierżant sztabowy
Posty: 173
Rejestracja: 23 sie 2007 13:08

Postautor: Żona SimpleSA » 08 wrz 2007 00:34

Na wakacyjnych praktykach studenckich dupczyło mnie dwóch miłych panów z tego forum. Robiłam wszystko co chcieli. Moje usta brały na dwa.

Dali mi tak dużo radości! achhhhh! W domu tego nie miałam!

Szukam na forum takich co chcą... jestem napalona... wejdzcie w moje mięsko achhhhhh

moj adres: zonasimplesa@onet.pl

Enerogbioster
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3963
Rejestracja: 26 wrz 2006 20:07

Postautor: Enerogbioster » 10 wrz 2007 09:29

nie wiadomo co zarząd skotanu rozumie przez inwestycję średnioterminową, ale zakup alchemii jak dotą nie poraża zyskiem. pozdro.

franz_niemiec
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 07 wrz 2007 14:05

Postautor: franz_niemiec » 10 wrz 2007 10:28

No to Karku ladnie wyjeb** drobnych akcjonariuszy po raz kolejny. Pchnal pakietowki na gieldzie. Ubral leszczyne,

Teraz czeka zapewne by ew. odkupic akcje (w co zaczynam watpic) po zapowiadanych przez niego spadkach.

Z calym szacunkiem dla inwestorow ale jezeli glowny inwestor spolek zapowiada spadki i sprzedaje prawie 10% akcji w pakietach, potem nagle sa olbrzymie wzrosty na spolce a drobni pisza cos o tym ze idzie odbicie na 20zl to inaczej niz ubieranie leszczy tego sie nie da nazwac.

Ps. jak tak dalej pojdzie to SKT i na zakupie akcji ALCH bedzie mial strate...ladnie romek odzyskal wlozona kase w SKT...

zolw
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 09 wrz 2005 01:31
Lokalizacja: Pomorze

Postautor: zolw » 10 wrz 2007 14:49

Prezydent podpisał ustawę o uldze w biopaliwach

DI, PAP
10.09.2007 14:43

Prezydent Lech Kaczyński podpisał nowelizację ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (CIT). Ustawa wprowadza ulgę podatkową dla producentów biokomponentów, która zrekompensuje im część kosztów produkcji - poinformowała w poniedziałek Kancelaria Prezydenta.
Zgodnie z nowelizacją, producenci będą mogli odliczyć kwotę stanowiącą 19 proc. nadwyżki kosztów wytworzenia biokomponentów nad kosztami wytworzenia paliw tradycyjnych, o takiej samej wartości opałowej.

Ulga ma odnosić się do dochodów osiągniętych od początku 2007 r. i obowiązywać do 2014 r. Według przedstawionych w projekcie szacunków, w 2007 r. wpływy budżetowe z tego tytułu zmniejszą się łącznie o 120 mln zł. W tym wpływy budżetu państwa będą mniejsze o 91 mln zł, zaś wpływy budżetów samorządów (ze względu na ich udział w dochodach z CIT) o 29 mln zł.

W 2008 r. wpływy budżetowe mogą być niższe o 240 mln zł, ponieważ producenci będą mogli korzystać z ulgi również w zaliczkach na podatek (miesięcznych i kwartalnych, w zależności od sposobu rozliczenia).
Wiceminister finansów Jacek Dominik mówił wcześniej w Sejmie, że Ministerstwo Finansów liczy, iż ustawa uzyska w ciągu trzech miesięcy notyfikację Komisji Europejskiej. Ulga stanowi pomoc publiczną i dlatego do jej wprowadzenia potrzebna jest zgoda KE.

A Kuku
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3702
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: A Kuku » 10 wrz 2007 19:22

Z dzisiejszych doniesien rynkowych:

2007-09-10
19:02 Kalendarium ISB [ISB]
19:02 Przegląd informacji ze spółek [ISB]
18:53 Analitycy DI BRE Banku rekomendują "trzymaj" dla akcji PKO BP [Rekomendacje analityków]
18:52 Analitycy DI BRE Banku rekomendują "akumuluj" dla akcji Millennium [Rekomendacje analityków]
18:52 Analitycy DI BRE Banku rekomendują "akumuluj" dla akcji Pekao [Rekomendacje analityków]
18:51 Analitycy DI BRE Banku rekomendują "trzymaj" dla akcji ING Bank Śląski [Rekomendacje analityków]
18:51 Analitycy DI BRE Banku rekomendują "kupuj" dla akcji Kredyt Bank [Rekomendacje analityków]
18:50 Analitycy DI BRE Banku rekomendują "kupuj" dla akcji BZWBK [Rekomendacje analityków]

Rozumiem z tego ze te akcje dadza jeszcze solidnie zarobic a Skotan bedzie dalej spadał?

Buahaha!


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości