STORMM księga IV [STM]

wszystko na temat spółek publicznych
maciejkatowice
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7697
Rejestracja: 03 kwie 2006 11:43

Postautor: maciejkatowice » 22 paź 2007 21:43

KOLEDZY Z WALNEGO NIE BARDZO SIE DZIELA :roll:
pewnie ciastka maja jeszcze w ustach

albo buzie lodami powypychane ;)

a niektorzy moze jeszcze w drodze do domu :D

REKLAMA


analyzer1986
Podporucznik
Posty: 13518
Rejestracja: 23 cze 2006 09:50

Postautor: analyzer1986 » 22 paź 2007 21:43

Widze, ze juz wszyscy dotarli do domow ;) Walne bardzo udane - glowni akcjonariusze bardzo kontaktowi, ludzie z wizja. Ciekawe pomysly, madre posuniecia, mnie do siebie przekonali. Podobnie jak ja oczekuja porzadnych prezentow na swieta ;D
Typu Bentley Seria limitiowana :wink: :lol: :lol: :lol:
My z Jaszczurem dopiero staramy się wyjechać z warszawy.... :roll:
Nigdy więcej samochodem :)
Zgadzam się :oops: Właśnie dojechałem, a Jaszczur dalej w trasie

Madrala-nr6
Podporucznik
Posty: 15379
Rejestracja: 02 sie 2006 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: Madrala-nr6 » 22 paź 2007 21:45

Wielce Szanowne Kolezanki i Koledzy :oops: :oops: :oops:

zarowno ...
normalni
normalni inaczej
jak i Moje Ukochane Inwestory Typu Wielka *****, Matoly i Pojeby :D :D :D


1/
Doszedlem do wniosku, ze UPADEK IV RP jest bardzo dobrym momentem do zakonczenia mojego wirtualnego zywota :D :D :D
Jestem juz totalnie zmeczony, znudzony i co tu duzo mowic ... totalnie przeginam :D :D :D innymi slowy nastapilo "przemeczenie materialu" :( :( :(


2/
W czasie mojej dwuletniej intensywnej bytnosci bylo mi milo, rzadko kiedy niemilo z Wami gawedzic, przekomarzac sie, obrzucac blotem, etc. :D :D :D

Jak wielokrotnie pisalem - oddzielam zycie wirtualne od realnego, a zatem nie wyrazam niczym niezachwiana wiare, ze w zyciu realnym jestescie zupelnie innymi ludzmi, zapewne w wiekszosci milymi i ciekawymi

W zwiazku z tym zupelnie sie nie obrazam, na to co zostalo napisane pod moim adresem - ja nie mam zwyczaju chowania uraz - szkoda na to czasu i energii

Poza tym doskonale zdaje sobie sprawe z tego, ze wielu z nas odreagowuje tutaj stres, jakiego na codzien doswiadczamy inwestujac nasze male, czy duze pieniadze


Jednoczesnie JEZELI KTOKOLWIEK POCZUL SIE URAZONY, ZNIESMACZONY, OBRAZONY, etc moimi wypowiedziami to MOWIE PRZEPRASZAM :oops: :oops: :oops:

a/
Naczytalem sie setek/tysiecy bzdur pod moim adresem :D :D :D wylano tez namnie sterte pomyj :D :D :D (cena wirtualnej popularnosci)

dowiedzialem sie nieprawdopodbnych rzeczy o sobie :D :D :D
ile mam lat - podobno 43 :D :D :D
gdzie pracuje :D :D :D najczesciej padalo PKO :D :D :D oraz .... TESCO :D :D :D


3/
Czasami udalo mi sie wymieniac z Wami zupelnie interesujace poglady, czasami dzieki Wam zarobilem male/srednie/duze pieniadze


4/
Nie ukrywam, ze ostatnie 2 lata byly dla mnie wyjatkowo pomyslne - zupelnie nieoczekiwanie zarobilem duze pieniadze - myslalem o kilkudziesieciu tysiacach, a udalo sie zarobic ponad 3 miliony pomimo, ze kapital poczatkowy byl niewielki i co jakis czas wycofywalem go

Nie spodziewalem sie tego, zwlaszcza ze nie mam czasu zajmowac sie gielda na biezaco, gdyz po prostu mam mnostwo innych zajec wynikajacych z pracy

Najmilej bede wspominal

GANTA
STORMM
12 NFI PIAST
HUTMEN
FON
pociagi z kasa na Elektrim :D :D :D

jak tez kilka innych znacznie mniejszych pozycji


5/
Mialem setki maili z pytaniami, co mam w portfelu - czesto wskazywalem te spolki.

Zrobie to teraz po raz ostatni


Nie ukrywam, ze uwazam iz jest duze prawdopodbienstwo tego, ze po 4 latach wielkiej hossy nastapi pogorszenie koniunktury

- w Polsce wycena wiekszosci spolek przekroczyla granice absurdu i nawet bardzo silne spadki z lipca/sierpnia niewiele zmienily sytuacje w tym zakresie
poza tym tak sie skladalo w historii naszej gieldy, ze "pi razy drzwi' lewicujace rzady niosly za soba dobra koniunkture, a bardziej liberalne jej pogorszenie - czemu ... diabli wiedza :D :D :D

- na swiecie - wiele gield weszlo w faze paraboli i jakos nie bardzo wierze, aby to moglo trwac nadal
to co sie dzieje w Chinach to juz skrajny absurd i w moim opdczuciu dojdzie tam do wielkiego krachu, choc nie wiem kiedy, co spowoduje problemy wielu funduszy i bankow inwestycyjnych


Majac to na uwadze POSTANOWILEM BYC OSTROZNY
Doszedlem do wniosku, ze majac juz taki kapital, jaki mam lepiej zarobic 20-30% rocznie niz nadmiernie ryzykowac
Mi to w zyupelnosci wystarczy, a jezeli zarobbie 50-100% to bede wniebowiziety

Innymi slowy ZMIENIAM STRATEGIE INWESTOWANIA Z AGRESYWNEJ (opartej po czesci na chciwosci i pazernosci) na SPOKOJNA wykorzystujaca okresy krotko lub srednioterminowego zalamania na kupno i sprzedaz po sensownym odbiciu

Raz/dwa razy w roku zawsze tak sie dzieje dlatego pozwole sobie generalnie czekac na te okresy niz bawic sie w ciagle handlowanie i przezywac ciagly stress


DLATEGO TERAZ W ZASADZIE SIEDZE NA GOTOWCE pozostawiajac resztki akcji. Na dzien dzisiejszy (troche dzis sprzedalem, troche kupilem)

GANT - 1000
STORMM - 3600
KOMPAP - 3500
MUZA - 5000

Jezeli sie myle i nie bedzie w najblizszym okresie zwaly to ... pare zlotych zarobie, a jezeli mam racje to strata bedzie niewielka i bede mial duzo srodkow do zainwestowania




KONCZAC ... napisze tak

ZYCZE WAM PRZEDE WSZYSTKIM DUZO ZDROWIA
(mniejsza z psychicznym - wszyscy jestesmy po czesci czubami)

a dopiero potem
SUKCESU NA GIELDZIE I WIELKICH PIENIEDZY


Radze tez ...
SLUCHAC JEDYNEGO GURU JAKIM JEST ... WASZA INTUICJA



Na sam koniece mojego zywota macie ... DZIADKA MADRALE :D :D :D i jedna z dziewczat (ona sie nie obrazi i nigdy jej nie spotkacie - juz Jej nie ma i nie bedzie w Polsce - powiedziala, ze Jej nie kocham i ... zniknela)

prosze tylko nie wypisywac sterty glupot :D :D :D
ja na to leje, ale per saldo osmieszacie sie

a oceny typu pani na 5-ka w skali 1-10 :D :D :D skwituje w ten sposob, ze jezeli ENIA jest 5 to Wasze najlepsze pania sa 1 (jedynkami :D :D :D )
ENIA (nie mylic z Ania) jest bez watpienia piekna kobietka, o ktorej wiekszosc z Was - przepraszam za szczerosc :D :D :D - moze tylko marzyc :D :D :D


Na koniec pozwole sobie pozdrowic

Alexa13
Biednego
DZIDZIUSIA
Elan
elmariachii
Harolda
fiołek
Jaszczura
Jonke
Kielbase
krzysio
Kubusza
Mega
Pepesze
Piotrek Gracz
Regie
Rychu#07
Tito
Trampka
Zaid1
ziuberek


etc. etc. etc.

oraz wielu, wielu innych ludzi ze STORMM, GANTA, 12NFI, FON, Lentexu (mimo, ze ten ostatni byl moim zawodem - niby zarobilem, ale per saldo niewiele i mam zle skojarzenia :D :D :D z Krzychem) i innych spolek oraz luznych watkow

jak tez tych z ktorymi najczesciej sie klocilem :D :D :D i oblewalem pomyjami :D :D :D - wbrew pozorom ... polubilem Was :D :D :D

abrys
Kopytko
Nepalczyk
robie kase
sasza
Toktok
Tomasz Mroczek
WYPYCH
etc.etc. :D :D :D

POZDRAWIAM I ZYCZE ZDROWIA ORAZ ............ WAGONOW Z PIENIEDZMI


SYPIACY SIE DZIADEK MADRALA W LEGENDARNYCH ADIDASACH (akurat Nike :D :D :D )

Obrazek

ENIA - Dziadek Madrala jest kochliwym chlopcem o zasiegu europejskim :D :D :D no i 1 niunia byla tez Amerykancka :D :D :D


ObrazekObrazekObrazek

prosze nie wypisywac glupot, gdyz i tak doskonale wiemy, ze wiekszosc z was sie tylko moze slinic na widok ENI :D :D :D
i tego typu dziewczeta sa calkowice poza Waszym zasiegiem :D :D :D
ale ... pomarzyc mozecie :D :D :D

PS
Ziuberek ma tez sliczna dziewczyne :wink:
Ostatnio zmieniony 22 paź 2007 21:53 przez Madrala-nr6, łącznie zmieniany 1 raz.
ZAUFANIE TO PIEKNY, ALE ... DEFICYTOWY TOWAR

Davidoff Trade
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7171
Rejestracja: 23 sty 2006 19:19

Postautor: Davidoff Trade » 22 paź 2007 21:45

dobranoc :D

franekf
Starszy chorąży
Posty: 1291
Rejestracja: 08 lut 2007 17:44

Postautor: franekf » 22 paź 2007 22:04

Podejrzewałem, że to *** ale nie wiedziałem, że on to on... che che :D

Onion
Chorąży sztabowy
Posty: 4043
Rejestracja: 30 sty 2007 18:56
Lokalizacja: ze szklarni Pochwały: 7/5
Kontakt:

Postautor: Onion » 22 paź 2007 22:15

M-nr6 umiera 8)

jaszczur2
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8599
Rejestracja: 04 cze 2006 19:24
Lokalizacja: z nienacka

Postautor: jaszczur2 » 22 paź 2007 22:27

punkt 22 w domu..

Bardzo miło było was wszystkich poznać :)
Obrazek

jaszczur2
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8599
Rejestracja: 04 cze 2006 19:24
Lokalizacja: z nienacka

Postautor: jaszczur2 » 22 paź 2007 22:33

Od dzisiaj nie lubie firmy STRABAG.. Gdy tylko widze ich logo zaraz jakieś roboty drogowe i utrudnienia w ruchu :lol:

Draga do Warszawy od powiedzmy Łowicza wygląda autentycznie jak afganistan bądź jugosławia w '97..

Dlatego się lekko spóźniliśmy.

POZDRAWIAM
Obrazek

rosa84
Sierżant
Posty: 49
Rejestracja: 15 lut 2007 13:03

Postautor: rosa84 » 22 paź 2007 22:41

Od dzisiaj nie lubie firmy STRABAG.. Gdy tylko widze ich logo zaraz jakieś roboty drogowe i utrudnienia w ruchu :lol:

Draga do Warszawy od powiedzmy Łowicza wygląda autentycznie jak afganistan bądź jugosławia w '97..

Dlatego się lekko spóźniliśmy.

POZDRAWIAM
Piekne zestawienie aktywow STM na Twoim blogu ;)

pozdro
>> STORMM << - burzliwe jest życie inwestora! ;)

jaszczur2
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8599
Rejestracja: 04 cze 2006 19:24
Lokalizacja: z nienacka

Postautor: jaszczur2 » 22 paź 2007 22:47

...
Piekne zestawienie aktywow STM na Twoim blogu ;)

pozdro
dzieki dzieki, oby rosły w siłe i potęge :)
Obrazek

marpo6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2376
Rejestracja: 26 sty 2006 21:16
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: marpo6 » 22 paź 2007 23:26

...
Piekne zestawienie aktywow STM na Twoim blogu ;)

pozdro
dzieki dzieki, oby rosły w siłe i potęge :)
:D :D 8)

pozdr
Obrazek

kinczyk
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2600
Rejestracja: 20 lis 2005 20:10

Postautor: kinczyk » 23 paź 2007 00:03

Stormm razem z MED
2007-10-23 (aktualizacja: 2007-10-22)
KL (Puls Biznesu wyd. 2461, s. 11)
Stormm wchłonie spółkę zależną MED i rozważa inwestycje w nowe branże.

Stormm, czyli dawny Elektromontaż Warszawa, połączy się ze swoją spółką zależną &#8212; Mostostal-Export-Dom (MED). Wczoraj akcjonariusze giełdowej spółki jednogłośnie przyjęli odpowiednią uchwałę. Stormm przejmie wszystkie aktywa MED i pozostanie wehikułem inwestycyjnym.

Do grupy Stormmu należą pakiety akcji Telekomunikacji Polskiej, Jago, Ganta, Zrębu Chojnice i Elektrimu.

&#8212; Na bieżąco informujemy o zwiększaniu zaangażowania w Elektrim, bo jest to dość ryzykowna inwestycja, i uznaliśmy, że akcjonariusze powinni o tym wiedzieć. Poza wymienionymi udziałami mamy też w portfelu niewielkie pakiety innych spółek oraz kontrakty terminowe. Analizujemy możliwość inwestycji w kolejne branże &#8212; mówi Krzysztof Kosiorek, prezes i udziałowiec Stormmu.

Należy do niego 32,99 proc. akcji firmy. Tyle samo ma Elżbieta Sjöblom, matka Macieja Niebrzydowskiego.

Jednym z głównych zadań Stormmu będzie wprowadzenie na giełdę Zrembu Chojnice. Prospekt trafił już do nadzoru. Do grupy Stormmu należy obecnie 98 proc. zakładu budowy maszyn.

&#8212; Docelowo chcemy mieć 33 proc. udziałów Zrembu &#8212; mówi Krzysztof Kosiorek.
Oczekujemy nieoczekiwanej kontroli

znawcá
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9524
Rejestracja: 11 wrz 2007 13:24
Lokalizacja: POGROMCA.***... I INNYCH OSZOLOMOW.OD.100ZL ELEWYZNAWCA NR1. ELEFAN.NR.1. ZNAWCA.NR.1 ___________

Postautor: znawcá » 23 paź 2007 00:07

Stormm razem z MED
2007-10-23 (aktualizacja: 2007-10-22)
KL (Puls Biznesu wyd. 2461, s. 11)
Stormm wchłonie spółkę zależną MED i rozważa inwestycje w nowe branże.

Stormm, czyli dawny Elektromontaż Warszawa, połączy się ze swoją spółką zależną &#8212; Mostostal-Export-Dom (MED). Wczoraj akcjonariusze giełdowej spółki jednogłośnie przyjęli odpowiednią uchwałę. Stormm przejmie wszystkie aktywa MED i pozostanie wehikułem inwestycyjnym.

Do grupy Stormmu należą pakiety akcji Telekomunikacji Polskiej, Jago, Ganta, Zrębu Chojnice i Elektrimu.

&#8212; Na bieżąco informujemy o zwiększaniu zaangażowania w Elektrim, bo jest to dość ryzykowna inwestycja, i uznaliśmy, że akcjonariusze powinni o tym wiedzieć. Poza wymienionymi udziałami mamy też w portfelu niewielkie pakiety innych spółek oraz kontrakty terminowe. Analizujemy możliwość inwestycji w kolejne branże &#8212; mówi Krzysztof Kosiorek, prezes i udziałowiec Stormmu.

Należy do niego 32,99 proc. akcji firmy. Tyle samo ma Elżbieta Sjöblom, matka Macieja Niebrzydowskiego.

Jednym z głównych zadań Stormmu będzie wprowadzenie na giełdę Zrembu Chojnice. Prospekt trafił już do nadzoru. Do grupy Stormmu należy obecnie 98 proc. zakładu budowy maszyn.

&#8212; Docelowo chcemy mieć 33 proc. udziałów Zrembu &#8212; mówi Krzysztof Kosiorek.
BEDZIE SIE DZIALO :lol:

znawcá
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9524
Rejestracja: 11 wrz 2007 13:24
Lokalizacja: POGROMCA.***... I INNYCH OSZOLOMOW.OD.100ZL ELEWYZNAWCA NR1. ELEFAN.NR.1. ZNAWCA.NR.1 ___________

Postautor: znawcá » 23 paź 2007 00:08

Stormm razem z MED
2007-10-23 (aktualizacja: 2007-10-22)
KL (Puls Biznesu wyd. 2461, s. 11)
Stormm wchłonie spółkę zależną MED i rozważa inwestycje w nowe branże.

Stormm, czyli dawny Elektromontaż Warszawa, połączy się ze swoją spółką zależną &#8212; Mostostal-Export-Dom (MED). Wczoraj akcjonariusze giełdowej spółki jednogłośnie przyjęli odpowiednią uchwałę. Stormm przejmie wszystkie aktywa MED i pozostanie wehikułem inwestycyjnym.

Do grupy Stormmu należą pakiety akcji Telekomunikacji Polskiej, Jago, Ganta, Zrębu Chojnice i Elektrimu.

&#8212; Na bieżąco informujemy o zwiększaniu zaangażowania w Elektrim, bo jest to dość ryzykowna inwestycja, i uznaliśmy, że akcjonariusze powinni o tym wiedzieć. Poza wymienionymi udziałami mamy też w portfelu niewielkie pakiety innych spółek oraz kontrakty terminowe. Analizujemy możliwość inwestycji w kolejne branże &#8212; mówi Krzysztof Kosiorek, prezes i udziałowiec Stormmu.

Należy do niego 32,99 proc. akcji firmy. Tyle samo ma Elżbieta Sjöblom, matka Macieja Niebrzydowskiego.

Jednym z głównych zadań Stormmu będzie wprowadzenie na giełdę Zrembu Chojnice. Prospekt trafił już do nadzoru. Do grupy Stormmu należy obecnie 98 proc. zakładu budowy maszyn.

&#8212; Docelowo chcemy mieć 33 proc. udziałów Zrembu &#8212; mówi Krzysztof Kosiorek.
BEDZIE SIE DZIALO :lol:

znawcá
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9524
Rejestracja: 11 wrz 2007 13:24
Lokalizacja: POGROMCA.***... I INNYCH OSZOLOMOW.OD.100ZL ELEWYZNAWCA NR1. ELEFAN.NR.1. ZNAWCA.NR.1 ___________

Postautor: znawcá » 23 paź 2007 00:08

Stormm razem z MED
2007-10-23 (aktualizacja: 2007-10-22)
KL (Puls Biznesu wyd. 2461, s. 11)
Stormm wchłonie spółkę zależną MED i rozważa inwestycje w nowe branże.

Stormm, czyli dawny Elektromontaż Warszawa, połączy się ze swoją spółką zależną &#8212; Mostostal-Export-Dom (MED). Wczoraj akcjonariusze giełdowej spółki jednogłośnie przyjęli odpowiednią uchwałę. Stormm przejmie wszystkie aktywa MED i pozostanie wehikułem inwestycyjnym.

Do grupy Stormmu należą pakiety akcji Telekomunikacji Polskiej, Jago, Ganta, Zrębu Chojnice i Elektrimu.

&#8212; Na bieżąco informujemy o zwiększaniu zaangażowania w Elektrim, bo jest to dość ryzykowna inwestycja, i uznaliśmy, że akcjonariusze powinni o tym wiedzieć. Poza wymienionymi udziałami mamy też w portfelu niewielkie pakiety innych spółek oraz kontrakty terminowe. Analizujemy możliwość inwestycji w kolejne branże &#8212; mówi Krzysztof Kosiorek, prezes i udziałowiec Stormmu.

Należy do niego 32,99 proc. akcji firmy. Tyle samo ma Elżbieta Sjöblom, matka Macieja Niebrzydowskiego.

Jednym z głównych zadań Stormmu będzie wprowadzenie na giełdę Zrembu Chojnice. Prospekt trafił już do nadzoru. Do grupy Stormmu należy obecnie 98 proc. zakładu budowy maszyn.

&#8212; Docelowo chcemy mieć 33 proc. udziałów Zrembu &#8212; mówi Krzysztof Kosiorek.
BEDZIE SIE DZIALO :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 215 gości