GANT DEVELOPMENT (GNT) cz.24

wszystko na temat spółek publicznych
fiołek
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2193
Rejestracja: 24 lip 2006 23:03

Postautor: fiołek » 22 paź 2007 16:18

ulala ale spadek :lol: :lol: :lol:
a na wątku cicho jak w grobie
:lol: :lol: :lol:
nie wywołuj wilka z lasu, :!: zreszta nasi ulubiency pojechali robic fotki tym wodospadom co nam maja wklejać , kto wie kiedy wrócą.... 8)

REKLAMA


superman
Podporucznik
Posty: 12115
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:33

Postautor: superman » 22 paź 2007 16:22

podobno na dogrywkach kupuja zawodowcy

8)

jestem jestem
Chorąży
Posty: 784
Rejestracja: 03 cze 2006 02:26

Postautor: jestem jestem » 22 paź 2007 16:49

ulala ale spadek :lol: :lol: :lol:
a na wątku cicho jak w grobie
:lol: :lol: :lol:
nie wywołuj wilka z lasu, :!: zreszta nasi ulubiency pojechali robic fotki tym wodospadom co nam maja wklejać , kto wie kiedy wrócą.... 8)
hi hi, będą, będą
wodospady i kupy
czyli jak zawsze przy wzrostach
pozdr :wink:

regie
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7528
Rejestracja: 19 lis 2006 23:36
Lokalizacja: Kolberg

Postautor: regie » 22 paź 2007 18:01

podobno na dogrywkach kupuja zawodowcy

8)
ty tez :shock:
jutrzejsze wzrosty dedykuje.......sobie :lol:

elmariachii
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2149
Rejestracja: 28 gru 2006 18:41
Lokalizacja: sosnowiec

Postautor: elmariachii » 22 paź 2007 19:00

podobno na dogrywkach kupuja zawodowcy

8)
ty tez :shock:
jutrzejsze wzrosty dedykuje.......sobie :lol:
a ja tez jutrzejszy wzrost zadedykuje tej samej osobie co Ty :twisted: :twisted:
"Zero nienawidzi innych liczb" Sigmund Freud

Madrala-nr6
Podporucznik
Posty: 15379
Rejestracja: 02 sie 2006 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: Madrala-nr6 » 22 paź 2007 21:48

Wielce Szanowne Kolezanki i Koledzy :oops: :oops: :oops:

zarowno ...
normalni
normalni inaczej
jak i Moje Ukochane Inwestory Typu Wielka *****, Matoly i Pojeby :D :D :D


1/
Doszedlem do wniosku, ze UPADEK IV RP jest bardzo dobrym momentem do zakonczenia mojego wirtualnego zywota :D :D :D
Jestem juz totalnie zmeczony, znudzony i co tu duzo mowic ... totalnie przeginam :D :D :D innymi slowy nastapilo "przemeczenie materialu" :( :( :(


2/
W czasie mojej dwuletniej intensywnej bytnosci bylo mi milo, rzadko kiedy niemilo z Wami gawedzic, przekomarzac sie, obrzucac blotem, etc. :D :D :D

Jak wielokrotnie pisalem - oddzielam zycie wirtualne od realnego, a zatem nie wyrazam niczym niezachwiana wiare, ze w zyciu realnym jestescie zupelnie innymi ludzmi, zapewne w wiekszosci milymi i ciekawymi

W zwiazku z tym zupelnie sie nie obrazam, na to co zostalo napisane pod moim adresem - ja nie mam zwyczaju chowania uraz - szkoda na to czasu i energii

Poza tym doskonale zdaje sobie sprawe z tego, ze wielu z nas odreagowuje tutaj stres, jakiego na codzien doswiadczamy inwestujac nasze male, czy duze pieniadze


Jednoczesnie JEZELI KTOKOLWIEK POCZUL SIE URAZONY, ZNIESMACZONY, OBRAZONY, etc moimi wypowiedziami to MOWIE PRZEPRASZAM :oops: :oops: :oops:

a/
Naczytalem sie setek/tysiecy bzdur pod moim adresem :D :D :D wylano tez namnie sterte pomyj :D :D :D (cena wirtualnej popularnosci)

dowiedzialem sie nieprawdopodbnych rzeczy o sobie :D :D :D
ile mam lat - podobno 43 :D :D :D
gdzie pracuje :D :D :D najczesciej padalo PKO :D :D :D oraz .... TESCO :D :D :D


3/
Czasami udalo mi sie wymieniac z Wami zupelnie interesujace poglady, czasami dzieki Wam zarobilem male/srednie/duze pieniadze


4/
Nie ukrywam, ze ostatnie 2 lata byly dla mnie wyjatkowo pomyslne - zupelnie nieoczekiwanie zarobilem duze pieniadze - myslalem o kilkudziesieciu tysiacach, a udalo sie zarobic ponad 3 miliony pomimo, ze kapital poczatkowy byl niewielki i co jakis czas wycofywalem go

Nie spodziewalem sie tego, zwlaszcza ze nie mam czasu zajmowac sie gielda na biezaco, gdyz po prostu mam mnostwo innych zajec wynikajacych z pracy

Najmilej bede wspominal

GANTA
STORMM
12 NFI PIAST
HUTMEN
FON
pociagi z kasa na Elektrim :D :D :D

jak tez kilka innych znacznie mniejszych pozycji


5/
Mialem setki maili z pytaniami, co mam w portfelu - czesto wskazywalem te spolki.

Zrobie to teraz po raz ostatni


Nie ukrywam, ze uwazam iz jest duze prawdopodbienstwo tego, ze po 4 latach wielkiej hossy nastapi pogorszenie koniunktury

- w Polsce wycena wiekszosci spolek przekroczyla granice absurdu i nawet bardzo silne spadki z lipca/sierpnia niewiele zmienily sytuacje w tym zakresie
poza tym tak sie skladalo w historii naszej gieldy, ze "pi razy drzwi' lewicujace rzady niosly za soba dobra koniunkture, a bardziej liberalne jej pogorszenie - czemu ... diabli wiedza :D :D :D

- na swiecie - wiele gield weszlo w faze paraboli i jakos nie bardzo wierze, aby to moglo trwac nadal
to co sie dzieje w Chinach to juz skrajny absurd i w moim opdczuciu dojdzie tam do wielkiego krachu, choc nie wiem kiedy, co spowoduje problemy wielu funduszy i bankow inwestycyjnych


Majac to na uwadze POSTANOWILEM BYC OSTROZNY
Doszedlem do wniosku, ze majac juz taki kapital, jaki mam lepiej zarobic 20-30% rocznie niz nadmiernie ryzykowac
Mi to w zyupelnosci wystarczy, a jezeli zarobbie 50-100% to bede wniebowiziety

Innymi slowy ZMIENIAM STRATEGIE INWESTOWANIA Z AGRESYWNEJ (opartej po czesci na chciwosci i pazernosci) na SPOKOJNA wykorzystujaca okresy krotko lub srednioterminowego zalamania na kupno i sprzedaz po sensownym odbiciu

Raz/dwa razy w roku zawsze tak sie dzieje dlatego pozwole sobie generalnie czekac na te okresy niz bawic sie w ciagle handlowanie i przezywac ciagly stress


DLATEGO TERAZ W ZASADZIE SIEDZE NA GOTOWCE pozostawiajac resztki akcji. Na dzien dzisiejszy (troche dzis sprzedalem, troche kupilem)

GANT - 1000
STORMM - 3600
KOMPAP - 3500
MUZA - 5000

Jezeli sie myle i nie bedzie w najblizszym okresie zwaly to ... pare zlotych zarobie, a jezeli mam racje to strata bedzie niewielka i bede mial duzo srodkow do zainwestowania




KONCZAC ... napisze tak

ZYCZE WAM PRZEDE WSZYSTKIM DUZO ZDROWIA
(mniejsza z psychicznym - wszyscy jestesmy po czesci czubami)

a dopiero potem
SUKCESU NA GIELDZIE I WIELKICH PIENIEDZY


Radze tez ...
SLUCHAC JEDYNEGO GURU JAKIM JEST ... WASZA INTUICJA



Na sam koniece mojego zywota macie ... DZIADKA MADRALE :D :D :D i jedna z dziewczat (ona sie nie obrazi i nigdy jej nie spotkacie - juz Jej nie ma i nie bedzie w Polsce - powiedziala, ze Jej nie kocham i ... zniknela)

prosze tylko nie wypisywac sterty glupot :D :D :D
ja na to leje, ale per saldo osmieszacie sie

a oceny typu pani na 5-ka w skali 1-10 :D :D :D skwituje w ten sposob, ze jezeli ENIA jest 5 to Wasze najlepsze pania sa 1 (jedynkami :D :D :D )
ENIA (nie mylic z Ania) jest bez watpienia piekna kobietka, o ktorej wiekszosc z Was - przepraszam za szczerosc :D :D :D - moze tylko marzyc :D :D :D


Na koniec pozwole sobie pozdrowic

Alexa13
Biednego
DZIDZIUSIA
Elan
elmariachii
Harolda
fiołek
Jaszczura
Jonke
Kielbase
krzysio
Kubusza
Mega
Pepesze
Piotrek Gracz
Regie
Rychu#07
Tito
Trampka
Zaid1
ziuberek


etc. etc. etc.

oraz wielu, wielu innych ludzi ze STORMM, GANTA, 12NFI, FON, Lentexu (mimo, ze ten ostatni byl moim zawodem - niby zarobilem, ale per saldo niewiele i mam zle skojarzenia :D :D :D z Krzychem) i innych spolek oraz luznych watkow

jak tez tych z ktorymi najczesciej sie klocilem :D :D :D i oblewalem pomyjami :D :D :D - wbrew pozorom ... polubilem Was :D :D :D

abrys
Kopytko
Nepalczyk
robie kase
sasza
Toktok
Tomasz Mroczek
WYPYCH
etc.etc. :D :D :D

POZDRAWIAM I ZYCZE ZDROWIA ORAZ ............ WAGONOW Z PIENIEDZMI


SYPIACY SIE DZIADEK MADRALA W LEGENDARNYCH ADIDASACH (akurat Nike :D :D :D )

Obrazek

ENIA - Dziadek Madrala jest kochliwym chlopcem o zasiegu europejskim :D :D :D no i 1 niunia byla tez Amerykancka :D :D :D


ObrazekObrazekObrazek

prosze nie wypisywac glupot, gdyz i tak doskonale wiemy, ze wiekszosc z was sie tylko moze slinic na widok ENI :D :D :D
i tego typu dziewczeta sa calkowice poza Waszym zasiegiem :D :D :D
ale ... pomarzyc mozecie :D :D :D

PS
Ziuberek ma tez sliczna dziewczyne :wink:
Ostatnio zmieniony 22 paź 2007 21:52 przez Madrala-nr6, łącznie zmieniany 1 raz.
ZAUFANIE TO PIEKNY, ALE ... DEFICYTOWY TOWAR

magarcik1
Starszy chorąży
Posty: 1329
Rejestracja: 16 sie 2006 12:44

Postautor: magarcik1 » 22 paź 2007 21:51

Wielce Szanowne Kolezanki i .........

ZEGNAMY---SZKODA ZE SIE WYPALILES 8) .......ALE COS MI MOWI ZE I TAK WROCISZ :wink:

mati 1
Podporucznik
Posty: 13232
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: mati 1 » 22 paź 2007 21:55

Witaj Mądrala. Kobieta I klasa. Niech inni pękają z zazdrości. Ja po kilkunastu latach na GPW zasmakowałem FOREX i tam już jest moje serce. GPW to maluch przy ferrari jakim jest forex. Ale duza prędkośc to i duże ryzyko. Narka.

Mariooo
Chorąży sztabowy
Posty: 4309
Rejestracja: 06 cze 2006 17:27

Postautor: Mariooo » 22 paź 2007 21:56

niezle jaja..... :shock: :shock: :? :?


:wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D

pozdro

fiołek
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2193
Rejestracja: 24 lip 2006 23:03

Postautor: fiołek » 22 paź 2007 22:11

dzieki za pozdrowienia Madrala było nie było posiedzieliśmy sobie troszke na walorku to i odpoczac czasami trzeba, powodzenia życze :wink:

jago
Starszy chorąży
Posty: 1895
Rejestracja: 30 cze 2005 01:20

Postautor: jago » 22 paź 2007 22:22

Andrzej mordo ! Mnie nie pozdrowiłeś :evil:
Chyba się powieszę teraz :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Powodzenia !

PS
i tak tutaj wrócisz :P

Madrala-nr6
Podporucznik
Posty: 15379
Rejestracja: 02 sie 2006 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: Madrala-nr6 » 22 paź 2007 22:36

Andrzej mordo ! Mnie nie pozdrowiłeś :evil:
Chyba się powieszę teraz :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Powodzenia !

PS
i tak tutaj wrócisz :P
ZAPONIALEM WKLEIC WSZYSTKICH NICKOW

OCZYWISCIE ZE POZDRAWIAM I ZYCZE POWODZENIA

TOBIE
MATI
MARIO

JAK NAJBARDZIEJ :!: :!: :!:
ZAUFANIE TO PIEKNY, ALE ... DEFICYTOWY TOWAR

jaszczur2
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8599
Rejestracja: 04 cze 2006 19:24
Lokalizacja: z nienacka

Postautor: jaszczur2 » 22 paź 2007 22:37

Dobry Gancik dobry 8)
Obrazek

GOSC
Młodszy chorąży
Posty: 490
Rejestracja: 20 gru 2006 09:06
Kontakt:

Postautor: GOSC » 22 paź 2007 22:45

Witam wszystkich tego wieczora. Jaszczur moze tym razem pokusisz sie o jakies AT dla eleGanta, który dziś ladnie został wyciagniety na koniec. może dwa warianty do rozpatrzenia. Optymistyczne wyniki oraz jakies umiarkowane. Ile obstawiasz do konca roku? z ciekawosci :D
Mam dosyć popaprańca na GANCIE!!

jaszczur2
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8599
Rejestracja: 04 cze 2006 19:24
Lokalizacja: z nienacka

Postautor: jaszczur2 » 22 paź 2007 22:50

Witam wszystkich tego wieczora. Jaszczur moze tym razem pokusisz sie o jakies AT dla eleGanta, który dziś ladnie został wyciagniety na koniec. może dwa warianty do rozpatrzenia. Optymistyczne wyniki oraz jakies umiarkowane. Ile obstawiasz do konca roku? z ciekawosci :D
Jutro coś zapodam :)
Obrazek


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 232 gości