DROZAPOL [DPL] - Wydanie XVII

wszystko na temat spółek publicznych
[SzYnA]
Sierżant sztabowy
Posty: 145
Rejestracja: 08 maja 2006 11:22

Postautor: [SzYnA] » 07 lut 2008 17:42

Nie wierz w przypadek. Zabraklo na Nadzwyczajnym WZA 2,9 % akcji to podejmowania uchwal. Myslisz ze to przypadek.
Powtarzam zabraklo tylko 870 tys szt akcji na tak waznym zapowiadanym od dawna Walnym. :shock:
Racja - nie sposob sie nie zgodzic! W koncu chyba Rybka zna statut swojej spolki i wiedzial, ze sam z zona rady nie da, a liczyc na to ze przyjdzie ~870tys akcji maluczkich i zaglosuje ZA to malo powazne :)
pozdr.

REKLAMA


zibi565
Sierżant sztabowy
Posty: 104
Rejestracja: 07 lut 2008 10:07

Postautor: zibi565 » 07 lut 2008 17:43

Piekne info dla tych co sie tymczasowo drozda pozbyli :)
Przy takim rynku jaki obecnie mamy nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie czekal prawie 1,5 miesiaca na kolejne walne, szczegolnie ze przed nami prezentacja slabych wynikow za 4q!

Dodatkowo analitycy od AT twierdza ze spadniemy teraz na w20 do 2700 w ciagu 2 tygodni i zaczniemy sie odbijac, zaliczajac lokalna gorke w okolicach drugiej polowy marca.

Tak wiec ja prognozuje silne spadki w ciagu najblizszych 2 tygodni, a potem albo w bok albo wybicie w gore przy sprzyjajacym rynku, spotegowane prawie pewnym przeglosowaniem buy backu na kolejnym walnym (przy ktorym bedzie potrzebna mniejsza liczba akcjonariuszy) oraz dalszymi wzrostami cen stali i prognozami zyskow spolki za 1Q 2008.

Tyle odemnie :)
pozdr.
Obawiam się że możesz nie odebrać swoich akcji taniej;)
Spekuła zrobi wszystko żeby do następnego walnego cena była w granicach 8zł... W takim wypadku przecież najłatwiej wcisnąć swoje akcje w celu umożenia po 9zł?

Płacz i płać:)

umorzy po 7 zl i kupi Ci ksiazke do j polskiego po 8 zl :lol: :lol:

novum
Młodszy chorąży
Posty: 421
Rejestracja: 10 gru 2006 18:35

Postautor: novum » 07 lut 2008 17:53

hihi, a ja miałem jechać na walne......
17 marca będzie cieplej i pewnie więcej ludzi zjedzie :-)
chociaż, w sumie wtedy państwo Rybka mogą wtedy o wszystkim zdecydować

czekamy na zapis dyskusji na stronie internetowej spółki - tam mogą być ciekawe rzeczy

POZDROWIENIA, DLA TYCH KTÓRZY WIEDZĄ

a do 14 lutego (wyniki) i może nawet po, polecam oponeo.pl - też z Bydgoszczy

DIMMU BORGIR
Starszy chorąży
Posty: 1577
Rejestracja: 13 paź 2006 23:09
Lokalizacja: GLIWICE

Postautor: DIMMU BORGIR » 07 lut 2008 17:55

RYBKA WAS ZNOWU ZROBIL W ........
.
Na Zgromadzeniu reprezentowanych było 14.266.250 akcji, co stanowi 47,1% ogólnej liczby akcji....
Wobec braku quorum, Zarząd podjął w dniu dzisiejszym uchwałę o zwołaniu na wtorek, 17.03.2008 kolejnego, Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy.
.
Sam Rybka ma wiekszosc ponad 50%.
Nie zarejestrowal wszystkich akcji.
Nie chcial skupu
.
To juz ostatnia prosta :^o
oczywiscie ze niechca skupu ,to bylo takie ***** zeby kurs podpompowac i zeby sie leszcze nie pultały za bardzo . duzo spolek robi skup obecnie tylko dpl zawsze cos stoi na przeszkodzie .ryPki licza ze hossa wroci i samo urosnie stad to w *** cięcie
"postraffiam fszistkich polakufff "
"posstraffiam was ciule "
BENEK - GURU SEKTY

http://brutalassault.cz/en/
Obrazek

Pietro
Chorąży sztabowy
Posty: 4081
Rejestracja: 04 kwie 2006 12:05

Postautor: Pietro » 07 lut 2008 18:20

co niektórzy zaczną już zbierać ,bo średnia skupu to 40% powyżej dzisiejszej ceny,a 3 mln papiera malo nie jest

ALE JAJA :lol: :lol: :lol: :lol: 8)
Ale jaja :lol: 8) 8) :lol: :lol: :lol:
aż nie mogę uwierzyć....
a [prezes pisał....niedawno...że wyciągnął wnioski...i że akcjonariusze wypominają każde słowo wioęc deklaracji składać nie będzie 8) :lol:
nawet walnego w terminie nie dało się zrobić...może chce potargować się w sprawie ceny i obniży cene maksymalną skupu na 6,50 :wink: 8) :lol:
(to teraz żarty ale moze nie do końca :lol: 8) :wink: )

Panie Rybka....w taki sposób zaufania się nie zdobywa... [-X


:lol: 8) 8) 8) ale jaja....


Wayne....nie będę się wyśmiewał z tego co napisałeś,ale Twoja wiedza mnie poraża....to jest zgroza po prostu....
Mam tylko jedną prośbę...nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Skup ma trwać do końca 2008...nie jeden dołek mógłby się przytrafić do tego czasu....a 8 to cena maksymalna...nawert jedenej akcji nie muszą kupić po tej cenie 8)

vanbasten
Sierżant sztabowy
Posty: 121
Rejestracja: 01 gru 2006 04:31

Postautor: vanbasten » 07 lut 2008 18:28

(...) Powtarzam zabraklo tylko 870 tys szt akcji na tak waznym zapowiadanym od dawna Walnym. :shock:
ja nie kleje o co biega... jakiez to wazne te walne niby bylo... dla mnie to walne zupelnie bez znaczenia... ze co przyklepac mieli mozliwosc wykupu akcji... powtarzam jeszcze raz... to z zalozenia byla/jest jedynie mozliwosc... nawet podjecie takiej uchwaly do niczego zarzadu nie zobowiazywalo... dawalo jedynie mozliwosc... czy jak kto woli opcje... mam wrazenie iz co poniektorzy sadzili iz pierwszego dnia skupu rybka rzuci 3 mln pkcem... i kazdy bedzie happy... zastanowic sie troche... zapakowani w papier... to modlic sie aby wykupu nie bylo... bo nie znam gorszej formy wydawania pieniedzy de facto z emisji...

pzdr

rtomala
Chorąży
Posty: 825
Rejestracja: 10 lut 2007 20:32
Lokalizacja: Brüggen

Postautor: rtomala » 07 lut 2008 18:38

ja tam mysle ze moze zamiast skupu bedzie jakies przejecie wiec by nie wydawac kasy na skup wybrali taki numer ale tego to my niewiemy pozdrawiam

_hossa_
Podporucznik
Posty: 11552
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: _hossa_ » 07 lut 2008 18:41

ale jaja sobie z was zrobili na walnym to po co je zwoływali :lol:

robertode
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2740
Rejestracja: 24 sie 2006 13:25

Postautor: robertode » 07 lut 2008 18:48

Piekne info dla tych co sie tymczasowo drozda pozbyli :)
Przy takim rynku jaki obecnie mamy nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie czekal prawie 1,5 miesiaca na kolejne walne, szczegolnie ze przed nami prezentacja slabych wynikow za 4q!

Dodatkowo analitycy od AT twierdza ze spadniemy teraz na w20 do 2700 w ciagu 2 tygodni i zaczniemy sie odbijac, zaliczajac lokalna gorke w okolicach drugiej polowy marca.

Tak wiec ja prognozuje silne spadki w ciagu najblizszych 2 tygodni, a potem albo w bok albo wybicie w gore przy sprzyjajacym rynku, spotegowane prawie pewnym przeglosowaniem buy backu na kolejnym walnym (przy ktorym bedzie potrzebna mniejsza liczba akcjonariuszy) oraz dalszymi wzrostami cen stali i prognozami zyskow spolki za 1Q 2008.

Tyle odemnie :)
pozdr.
Obawiam się że możesz nie odebrać swoich akcji taniej;)
Spekuła zrobi wszystko żeby do następnego walnego cena była w granicach 8zł... W takim wypadku przecież najłatwiej wcisnąć swoje akcje w celu umożenia po 9zł?

Płacz i płać:)

umorzy po 7 zl i kupi Ci ksiazke do j polskiego po 8 zl :lol: :lol:
przyznaj sie czyim jestes klonem ??

miro
Chorąży sztabowy
Posty: 5975
Rejestracja: 21 cze 2005 13:48
Lokalizacja: poznan

Postautor: miro » 07 lut 2008 18:50

jesli sie nie myle skup mial zaczac sie od 18 lutego.Uwazam ze info jak najbardziej pozytywne bo podniesie skup do 10 aby utrzymac srednia 8 ,czyli info stabilizujace kurs A czego jak nie stabilizacji potrzeba nam na szalonym rynku

robertode
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2740
Rejestracja: 24 sie 2006 13:25

Postautor: robertode » 07 lut 2008 18:50

ja tam mysle ze moze zamiast skupu bedzie jakies przejecie wiec by nie wydawac kasy na skup wybrali taki numer ale tego to my niewiemy pozdrawiam
cos w tym jest nie drygajcie ryba nie jest głupi, odwleka bo z tym wykupem mu nie pasi. Na giełdzie jest tanio wiec prawdopodonie chce przejmowac zamiast wykupować. :)

miro
Chorąży sztabowy
Posty: 5975
Rejestracja: 21 cze 2005 13:48
Lokalizacja: poznan

Postautor: miro » 07 lut 2008 19:02

Przemysław Sztuczkowski: niepokoją nas tak gwałtowne podwyżki cen prądu! WCZORAJ PISALEM O PODWYZKACH A JESZCZE NAS CZEKAJA NASTEPNE WIEC STAL MUSI POJSC WIECEJ

kwas
Starszy chorąży
Posty: 1301
Rejestracja: 04 paź 2006 18:13
Lokalizacja: P-ń

Postautor: kwas » 07 lut 2008 19:16

ja tam mysle ze moze zamiast skupu bedzie jakies przejecie wiec by nie wydawac kasy na skup wybrali taki numer ale tego to my niewiemy pozdrawiam
cos w tym jest nie drygajcie ryba nie jest głupi, odwleka bo z tym wykupem mu nie pasi. Na giełdzie jest tanio wiec prawdopodonie chce przejmowac zamiast wykupować. :)
To się zobaczy tak czy srak nie będzie źle coś zrobić musi osobiście jestem za przejęciem jakięś firemki w dobrej cenie a jak nie dadzą rady to niech robią ten skup i nie zawracają rzyci na razie ta branża to jakieś przedszkole nikt z nikim nie jest wstanie dojść do zadnych konkretów latają jak latawce raz w lewo raz w prawo.

fino
Chorąży sztabowy
Posty: 4208
Rejestracja: 05 lip 2006 14:33

Postautor: fino » 07 lut 2008 19:18

ja tam mysle ze moze zamiast skupu bedzie jakies przejecie wiec by nie wydawac kasy na skup wybrali taki numer ale tego to my niewiemy pozdrawiam
cos w tym jest nie drygajcie ryba nie jest głupi, odwleka bo z tym wykupem mu nie pasi. Na giełdzie jest tanio wiec prawdopodonie chce przejmowac zamiast wykupować. :)
To się zobaczy tak czy srak nie będzie źle coś zrobić musi osobiście jestem za przejęciem jakięś firemki w dobrej cenie a jak nie dadzą rady to niech robią ten skup i nie zawracają rzyci na razie ta branża to jakieś przedszkole nikt z nikim nie jest wstanie dojść do zadnych konkretów latają jak latawce raz w lewo raz w prawo.
=D>

JOHN WAYNE
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3871
Rejestracja: 20 cze 2006 20:47

Postautor: JOHN WAYNE » 07 lut 2008 19:22

co niektórzy zaczną już zbierać ,bo średnia skupu to 40% powyżej dzisiejszej ceny,a 3 mln papiera malo nie jest

ALE JAJA :lol: :lol: :lol: :lol: 8)
Ale jaja :lol: 8) 8) :lol: :lol: :lol:
aż nie mogę uwierzyć....
a [prezes pisał....niedawno...że wyciągnął wnioski...i że akcjonariusze wypominają każde słowo wioęc deklaracji składać nie będzie 8) :lol:
nawet walnego w terminie nie dało się zrobić...może chce potargować się w sprawie ceny i obniży cene maksymalną skupu na 6,50 :wink: 8) :lol:
(to teraz żarty ale moze nie do końca :lol: 8) :wink: )

Panie Rybka....w taki sposób zaufania się nie zdobywa... [-X


:lol: 8) 8) 8) ale jaja....


Wayne....nie będę się wyśmiewał z tego co napisałeś,ale Twoja wiedza mnie poraża....to jest zgroza po prostu....
Mam tylko jedną prośbę...nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Skup ma trwać do końca 2008...nie jeden dołek mógłby się przytrafić do tego czasu....a 8 to cena maksymalna...nawert jedenej akcji nie muszą kupić po tej cenie 8)
poczytaj wolne wnioski lepiej:
Przewodniczący Zgromadzenia przeprowadził dyskusję, w trakcie której zgłoszone zostały dwa wnioski: o podwyższenie z 8,00 zł do 10,00 zł za akcję maksymalnej ceny, po której Spółka będzie mogła przeprowadzać skup akcji celem umorzenia oraz o ustalenie średniej ceny skupu akcji na poziomie 8 zł. Wnioski te zostaną przyjęte do rozpatrzenia. Zgodnie z Zasadami Dobrych Praktyk informacje o przebiegu dyskusji będą dostępne na stronach internetowych Spółki

średnia skupu 8 ,a max 10 :!:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości