BIOTON cz. XLIII

wszystko na temat spółek publicznych
Energobioster

Postautor: Energobioster » 05 mar 2008 01:40

Mi się wydaje że tego typu rozważania na temat geometrii nie mają teraz sensu. Trójkąty, prostokąty, koła itd - w łeb wezmą jeśli po jutrzejszych czy piątkowych wynikach USA zwalą się poniżej styczniowego dołka. Trzeba wiele wiary w cuda żeby uwierzyć, że Bio będzie świętą krową GPW która oprze ssię przecenie i podąży na przekór, tylko dlatego że trójkąt bądź kwadrat ...
:lol: :lol: :lol:
:wink:
A Tobie przyznam że pomyliłem się co do koniunktury na rynkach ... Choć pisałem o wzrostach "do wiosny" i w sumie można przyjąć że za oknem od paru tygodni wiosna :lol: Ale posypuję głowę popiołem - nie o taką wiosnę mi chodziło, miałem na myśli koniec marca, kwiecień ...
Chyba że ... podwójne dna na indeksach ? :roll:
dołek jest blisko coraz bliżej :lol:
A co dokładnie masz na myśli ? Ciekaw jestem Twojej opinii. Zaczynam wierzyć w te cholerne 2500 na wig20, choć czasu raczej nie ma dużo ... Przed posiedzeniem Fed powinna być zwyżka. Tylko jak to pogodzić z wygasaniem kontraktów w II połowie marca

REKLAMA


Energobioster

Postautor: Energobioster » 05 mar 2008 02:03

W parkiecie *** pisze o systematycznie pogarszającej się kondycji finansowej Bio, i zastanawia się nad zasadnością udziału w indeksie Wig20.
Robi się ciekawie.

katek
Starszy chorąży
Posty: 1774
Rejestracja: 02 paź 2006 14:45
Lokalizacja: Kostrzyn n/O

Postautor: katek » 05 mar 2008 06:30

W parkiecie *** pisze o systematycznie pogarszającej się kondycji finansowej Bio, i zastanawia się nad zasadnością udziału w indeksie Wig20.
Robi się ciekawie.
Energo , dlaczego nie śpisz o 2 w nocy , chyba jesteś w silnym stresie :?: :wink: :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam
Sukces jest jak ***** , tylko własny ładnie pachnie.

lovelas
Starszy chorąży
Posty: 1316
Rejestracja: 01 mar 2008 06:24

Postautor: lovelas » 05 mar 2008 06:49

W parkiecie *** pisze o systematycznie pogarszającej się kondycji finansowej Bio, i zastanawia się nad zasadnością udziału w indeksie Wig20.
Robi się ciekawie.
Energo , dlaczego nie śpisz o 2 w nocy , chyba jesteś w silnym stresie :?: :wink: :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam
co sie dziwisz brał syfa po 3 zł :D

zbyszkod
Sierżant sztabowy
Posty: 110
Rejestracja: 04 sie 2006 19:56

Postautor: zbyszkod » 05 mar 2008 07:49

Witam

Alf napisał
Obecnie raport został tak skręcony w majestacie prawa, że mucha nie siada, a komar nie bzyczy.
Znakomicie trafna ocena raportu w jednym zdaniu.

Nadaje Pani ORŁA BIAŁEGO

Serdecznie Pozdrawiam

Energobioster

Postautor: Energobioster » 05 mar 2008 07:54

W parkiecie *** pisze o systematycznie pogarszającej się kondycji finansowej Bio, i zastanawia się nad zasadnością udziału w indeksie Wig20.
Robi się ciekawie.
Energo , dlaczego nie śpisz o 2 w nocy , chyba jesteś w silnym stresie :?: :wink: :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam
Nie mam kur, więc ... nie mogę chodzić spać z kurami :lol: :wink:

axel
Chorąży sztabowy
Posty: 6676
Rejestracja: 16 mar 2006 02:15

Postautor: axel » 05 mar 2008 07:57

W parkiecie *** pisze o systematycznie pogarszającej się kondycji finansowej Bio, i zastanawia się nad zasadnością udziału w indeksie Wig20.
Robi się ciekawie.
Energo , dlaczego nie śpisz o 2 w nocy , chyba jesteś w silnym stresie :?: :wink: :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam
Nie mam kur, więc ... nie mogę chodzić spać z kurami :lol: :wink:
z kurami chodzi spać pan Józek

cygan^
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2772
Rejestracja: 09 lut 2006 19:15

Postautor: cygan^ » 05 mar 2008 08:18

Prokom Investments wydał komunikat, w którym potwierdza, że jako wiodący akcjonariusz Biotonu jest przekonany o dobrych perspektywach rozwoju spółki.
Rynek już nie wierzy w obietnice Biotonu
- Jednocześnie informujemy, iż dokonujemy analizy Spółki pod kątem optymalnego wykorzystania jej potencjału w zakresie organizacji i zarządzania Grupą Kapitałową oraz komunikowania się z rynkiem. Ocena ta wraz z odpowiednimi rekomendacjami zmian organizacyjnych zostanie zaprezentowana Radzie Nadzorczej Bioton SA – głosi komunikat.

Prokom Investments informuje, że z jego inicjatywy w najbliższy czwartek odbędzie się posiedzenie Rady Nadzorczej Biotonu, na której dokonana zostanie ocena sytuacji spółki i podjęte zostaną stosowne decyzje.
MD
Obrazek
''OSZUKALI MNIE BANDA ZłODZIEJI POLSKICH DECYDENTóW KUR*A........"

modrak
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3409
Rejestracja: 23 sie 2007 13:06

Postautor: modrak » 05 mar 2008 08:35

.........
Prokom Investments informuje, że z jego inicjatywy w najbliższy czwartek odbędzie się posiedzenie Rady Nadzorczej Biotonu, na której dokonana zostanie ocena sytuacji spółki i podjęte zostaną stosowne decyzje.
MD
To może się tam coś wydarzyć ! :lol: cena akcji 0,81 ????? :oops:

Update
Chorąży
Posty: 991
Rejestracja: 11 lut 2006 23:35

Postautor: Update » 05 mar 2008 08:38


Prokom Investments informuje, że z jego inicjatywy w najbliższy czwartek odbędzie się posiedzenie Rady Nadzorczej Biotonu, na której dokonana zostanie ocena sytuacji spółki i podjęte zostaną stosowne decyzje.
MD
Może to koniec Mr :^o

8)

Kanalia
Chorąży
Posty: 801
Rejestracja: 06 sty 2008 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Kanalia » 05 mar 2008 08:41

Dzisiaj odreagowanie na BIOTONIE.

CLose 0,9 PLN
Nick Kanalia nadałem sobie przewrotnie i nie jest on odzwierciedleniem moich intencji ani charakteru. Prosze też aby każde ewentualne ostrzeżenie nadane przez moderatorów było odpowiednio argumentowane. Jest wolność słowa.

fiolet.leszczyk
Młodszy chorąży
Posty: 484
Rejestracja: 17 kwie 2007 11:39

Postautor: fiolet.leszczyk » 05 mar 2008 08:56

Dzisiaj odreagowanie na BIOTONIE.

CLose 0,9 PLN
Zapomnij

R2R0
Starszy chorąży
Posty: 1399
Rejestracja: 03 sie 2006 00:33
Kontakt:

Postautor: R2R0 » 05 mar 2008 09:01

- 16 %

- 8 %

- i dzisiaj minus 4% TAM STOJĘ ....

wtomek
Porucznik
Posty: 31032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: wtomek » 05 mar 2008 09:04

To naprawdę też był zbieg okoliczności ,że przed splitem też pozbyłem się elka ,
należysz do niereformowalnych przeciwników kresek , więc trudno z kimś takim prowadzić dyskusję.
Nie jestem w stanie przewidzieć dokładnie wszystkiego , ale wyłapać ,że coś śmierdzi tak.
Jeżeli już piszesz na ten temat , to pisz przynajmniej prawdę , są tacy co pamietają co robiłem przed splitem elka i zagłuszany- przewidywałem spadek.

Takie stado *** jak tam było, jest trudne do odtworzenia w jednym miejscu.

To byla moja ostatnia reakcja.



:evil:


tak? a odgadłeś przecenę o ponad 20 % w dwie sesje?
i czy do tej przeceny doszłoby, gdyby nie info o niezrealizowaniu obietnic co do wyników i fatalna rekomendacja?
Argon nie szukajmy winnego, z rynkiem {kasa} nie wygrasz, bledy sie mszcza i obojentie czy inwestorem jest Krauze i ktos inny. Jezeli w ksiedze rekordow bylbo miejsce ktory inwestor popelnil najwiecej bledow to imperium PKM Inv. jest w TOP 10. Przykre jest tylko jedno: akt. mamy mniej ruchow, a poprawy rynek nie chce ani widziec, ani slyszec a juz jak najmniej o tym mowic. Po PIS Krauze ma duze szanse, by znalesc w rynku swego najwiekszego wroga a wtedy kochani wczorajszy zart o pogrzebie stanie sie faktem. akcje BIO zamienimy na wieniec zalobny.

Dobranoc. Buona notte!

Qgen
nie szukam winnego, bo na tym forum go nie ma, twierdzę tylko, że gdyby nie podanie fatalnych wyników i rekomendacja, kurs byłby zupełnie w innym miejscu, a wtomek podobnie jak to robił na elku po fakcie dopasowuje sobie wykresy do kursu
robił to też po pamiętnym "splicie" na elku czym wzbudzał ogólną wesołość

wtomek
Porucznik
Posty: 31032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: wtomek » 05 mar 2008 09:06

odreagowanie po uderzeniu dwójki?

będzie tylko z jakiego poziomu?


Dzisiaj odreagowanie na BIOTONIE.

CLose 0,9 PLN


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 138 gości