ELEKTRIM [ ELE ] CZESC XXIII

wszystko na temat spółek publicznych
Kielass
Kapral
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2006 16:48

Postautor: Kielass » 11 kwie 2006 21:41

moim zdaniem , jutro na ELE nie ma szans na wzrosty! żeby wzrosty miały byc to dzisiejsza końcówka wygldała by inaczej !!!
Od dłuzszego czasu ELE traci na zamknięciu także nie ma co patrzeć na końcówkę- jak dla mnie jest to jedna wielka niewiadoma. Skończyłem cokolwiek zakłądać po tym jak sie przejechałem we wtorek- dzień masymalnych wzrostów). Dzisiejsze spadki możemy zawdzięczać ogólnym złym nastrojom inwestorów, które objawiło się w notowaniach większosci spółek. Miejmy nadzieję że jutro będzie lepiej....

REKLAMA


grzegorz961
Starszy chorąży
Posty: 1266
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: grzegorz961 » 11 kwie 2006 21:44

MOje przemyślania sa takie:

Jest info ale złe i trwa wyprzedaż waloru przez grubasów co oczywiście mają większy dostęp do informacji
1) Info mówi PAK nie jest dla Elka
2) lub Vivka się stawia
3) Nie nastąpi szybki wpis do KRS bo są jakieś problemy
4) akcje PTC i PAK sa wyprowadzane a Elek jest bankrutem

Ale może być i tak: Spółdzielnia Skierniewice zwala kurs tak jak wywindowała na poprzednim infie po wygranym procesie sądowym, aby cichaczem zgarnać mnóstwo elków przed dobrymi informacjami. Tym razem o PAK albo KRS, chłopaki zapakowani taniutkimi elkami od spanikowanych leszczy zarobią mega majątek

No nie wiem która wersja prawdopodobna może żadna z w/w

własnie dokładnie tak myślę jak kolega! w ogole powiedzmy sobie jasno ze inwestowanie w ELE polega na tym, ze zgadzamy się ze z nami ktoś robi ci chce ale liczymy ze sie załapiemy na wzrost. No rzucanie koscia to przy tym pewne obstawienia. Ruleta jest bardziej przewidywalna.

Sam wlazłem na chwile dzis pod odbicie i dostałem po jajach i wyskoczyłem. Wczesniej (rok temu) kilka razy dostałe,m w dupe na tym papierze. Teraz przynajmniej nie mam do nikogo pretensji! Akceptuję fakt ze wystawiam dupę do wydymania licząć że stosunek będzie przyjemny i coś z tego będę miał a nie tylko HIVa. Natomiast analizowanie leszczy, kto i dlaczego, czemu zwalają, po co, z czego wynika - to jest KOMEDIA! Nie ma sensua tym bardziej zadnej wiarygodnosci i wpływu na nic.

Tu grają duzi z dostępem do informacji, my jestesmy trybikami w maszynce. Tak to wygląda kochani....

Gianni Versace
Młodszy chorąży
Posty: 661
Rejestracja: 07 kwie 2006 08:21
Lokalizacja: Miami,FL

Postautor: Gianni Versace » 11 kwie 2006 22:06

Gdzie są spóźnialscy(dźwigający torby kasy by kupić Cesarza)???
W BASENIE FREDA :twisted:
wlasnie z Fredem posuwamy w jego basenie takie panienki że ty robercik mozesz sobie takie pooglądać w Playboyu walac gruchę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bardzo edukacyjne uwagi


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 188 gości