OPTIMUS [OPT] część VIII

wszystko na temat spółek publicznych
maciejkatowice
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7697
Rejestracja: 03 kwie 2006 11:43

Postautor: maciejkatowice » 05 sie 2008 17:08

widze pojebów na naszym watku nie brakuje :)


oojjj cos czuje ze to bedzie pikna zima :D

REKLAMA


Martyr
Kapitan
Posty: 44012
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 05 sie 2008 17:24

mi tez sie podoba łyknąłem dzis 50 000 szt tego papiera po 1.35-1.38 wiec bedzie ok
Zycie to nie je bajka....Ty sie ciesz, ze to tylko wirtualnie.... :lol: Bo taki Rysiek bral po 8zl na lewary.... :lol: :lol: :lol: :lol:
ale ***** bez sensu i składu :)
śmieszni sa tutaj ludzie fajny mam ubaw hehe
Szkoda, ze jestes dzieciak i golodupiec, bo mialbym ubaw gdybys realnie byl ubrany w syfa, a nie tylko wirualnie....A tak to tylko mozna sie posmiac z twojej ortografii nastolatku.... :lol:
ty uwsteczniony głąbie hehe jak czytam twoje wypociny to sie naprawde smieje twoja wiedza graniczy z głupotą *** *** wiesz
i niebędziesz wiedział bo zwykły leszczyk z ciebie hehe
W 5 min bys sie zblaznil rekinie jezeli myslisz, ze ja jestem leszczyk....Poszedlbys ze spuszczonym lbem z watku niczym bura, skopana *****... :lol: :lol:
widać że zmoczyłeś ostatnie pieniądze na Optyku hehe a prawda boli *** hehe - dla ciebie IGNOR :!:
hehehe......dobra wymiana poglądów :lol:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

POLTERGEIST
Starszy chorąży
Posty: 1580
Rejestracja: 28 sty 2006 12:31

Postautor: POLTERGEIST » 05 sie 2008 18:11

Dlaczego nie opijacie odpału po zajebistych wynikach kwartalnych :lol: :lol: :lol:

Mr.Gabriel
Starszy chorąży
Posty: 1882
Rejestracja: 25 cze 2007 12:25

Postautor: Mr.Gabriel » 05 sie 2008 18:55

widze pojebów na naszym watku nie brakuje :)


oojjj cos czuje ze to bedzie pikna zima :D
Kolekcje zimowe sprzedaje sie wczesna jesienia....Co prawda jest lato ale ty Macius jestes niecierpliwy, boisz sie zimna i placisz drozej aby na zime byc ubranym grubo i bardzo cieplo.... :lol: :lol: Z przegrzania bedziesz mial grype, ale na poty dostaniesz jeszcze duza dawke na optimusie jesienia. Szczegolnie, ze zwala na szerokim rynku bedzie ogromna i to juz za wcale nie tak dlugo....Powiem wprost. Kto kupuje jakiekolwiek akcje teraz na dluzej niz 2-3 tyg jest IDIOT ! :lol: :lol: :lol:
Obrazek
i*** w dyskusji zawsze najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem
pokona doświadczeniem.

maciejkatowice
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7697
Rejestracja: 03 kwie 2006 11:43

Postautor: maciejkatowice » 05 sie 2008 19:03

widze pojebów na naszym watku nie brakuje :)


oojjj cos czuje ze to bedzie pikna zima :D
Kolekcje zimowe sprzedaje sie wczesna jesienia....Co prawda jest lato ale ty Macius jestes niecierpliwy, boisz sie zimna i placisz drozej aby na zime byc ubranym grubo i bardzo cieplo.... :lol: :lol: Z przegrzania bedziesz mial grype, ale na poty dostaniesz jeszcze duza dawke na optimusie jesienia. Szczegolnie, ze zwala na szerokim rynku bedzie ogromna i to juz za wcale nie tak dlugo....Powiem wprost. Kto kupuje jakiekolwiek akcje teraz na dluzej niz 2-3 tyg jest IDIOT ! :lol: :lol: :lol:
ty to powinienes chyba za wrozke robic matole !!

no i co z tego ze ***** ??

akcje kupuje sie na lata a nie tygodnie !

nie gram akcjami DT no jezeli ze rosna po 200-300% tygodniowo

takze kabanie mozesz spac spokojnie, jak sie zjebie to dobiore :)

optyka nigdy mało ! za 2-3 latka bedzie o nim glosno, choc mysle ze juz za niedlugo bedzie o nim glosno :)

midasa tez widzieli na groszówkach, a o ile mi wiadomo jakies 350 % w tydzien zrobił :) ja machnolem tylko 100% ale zawsze cos

usuniety_FAR_CRY
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3276
Rejestracja: 13 kwie 2007 14:14

Postautor: usuniety_FAR_CRY » 05 sie 2008 19:03

widze pojebów na naszym watku nie brakuje :)


oojjj cos czuje ze to bedzie pikna zima :D
pojebów to mało powiedziane hehe ***** paru z akcji POLTERGEIST i Mr.Gabriel prawda misiaczki i teraz sie odgrywają hehe no cóż na takich się zarabia :D

Mr.Gabriel
Starszy chorąży
Posty: 1882
Rejestracja: 25 cze 2007 12:25

Postautor: Mr.Gabriel » 05 sie 2008 19:35

widze pojebów na naszym watku nie brakuje :)


oojjj cos czuje ze to bedzie pikna zima :D
Kolekcje zimowe sprzedaje sie wczesna jesienia....Co prawda jest lato ale ty Macius jestes niecierpliwy, boisz sie zimna i placisz drozej aby na zime byc ubranym grubo i bardzo cieplo.... :lol: :lol: Z przegrzania bedziesz mial grype, ale na poty dostaniesz jeszcze duza dawke na optimusie jesienia. Szczegolnie, ze zwala na szerokim rynku bedzie ogromna i to juz za wcale nie tak dlugo....Powiem wprost. Kto kupuje jakiekolwiek akcje teraz na dluzej niz 2-3 tyg jest IDIOT ! :lol: :lol: :lol:
ty to powinienes chyba za wrozke robic matole !!

no i co z tego ze ***** ??

akcje kupuje sie na lata a nie tygodnie !

nie gram akcjami DT no jezeli ze rosna po 200-300% tygodniowo

takze kabanie mozesz spac spokojnie, jak sie zjebie to dobiore :)

optyka nigdy mało ! za 2-3 latka bedzie o nim glosno, choc mysle ze juz za niedlugo bedzie o nim glosno :)

midasa tez widzieli na groszówkach, a o ile mi wiadomo jakies 350 % w tydzien zrobił :) ja machnolem tylko 100% ale zawsze cos
Widze, ze jakies prostactwo z ciebie macius wychodzi..??? :shock: Chyba nie ma powodu do nerwow co..??? :lol: :lol: Przeciez od dawna przyzwyczailes sie do tego, ze ciagle tracisz i usredniasz w dol.... :lol: :lol: Wiec zachowaj fason i nie znizaj sie do rynsztokowego poziomu tego gnoja PLACZ w ODDALI.... :lol: :lol: A takie gadanie, ze akcje sie kupuje na lata... :lol: :lol: :lol: Coz byli tacy co kupili Optimusa po 9zl dwa lata temu..... :lol: :lol: :lol: Jestes bardziej naiwny niz sobie wyobrazalem....Za jakies 3 tygodnie bedziesz patrzyl i plakal..... :lol:
Obrazek
i*** w dyskusji zawsze najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem
pokona doświadczeniem.

maciejkatowice
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7697
Rejestracja: 03 kwie 2006 11:43

Postautor: maciejkatowice » 05 sie 2008 19:57

widze pojebów na naszym watku nie brakuje :)


oojjj cos czuje ze to bedzie pikna zima :D
Kolekcje zimowe sprzedaje sie wczesna jesienia....Co prawda jest lato ale ty Macius jestes niecierpliwy, boisz sie zimna i placisz drozej aby na zime byc ubranym grubo i bardzo cieplo.... :lol: :lol: Z przegrzania bedziesz mial grype, ale na poty dostaniesz jeszcze duza dawke na optimusie jesienia. Szczegolnie, ze zwala na szerokim rynku bedzie ogromna i to juz za wcale nie tak dlugo....Powiem wprost. Kto kupuje jakiekolwiek akcje teraz na dluzej niz 2-3 tyg jest IDIOT ! :lol: :lol: :lol:
ty to powinienes chyba za wrozke robic matole !!

no i co z tego ze ***** ??

akcje kupuje sie na lata a nie tygodnie !

nie gram akcjami DT no jezeli ze rosna po 200-300% tygodniowo

takze kabanie mozesz spac spokojnie, jak sie zjebie to dobiore :)

optyka nigdy mało ! za 2-3 latka bedzie o nim glosno, choc mysle ze juz za niedlugo bedzie o nim glosno :)

midasa tez widzieli na groszówkach, a o ile mi wiadomo jakies 350 % w tydzien zrobił :) ja machnolem tylko 100% ale zawsze cos
Widze, ze jakies prostactwo z ciebie macius wychodzi..??? :shock: Chyba nie ma powodu do nerwow co..??? :lol: :lol: Przeciez od dawna przyzwyczailes sie do tego, ze ciagle tracisz i usredniasz w dol.... :lol: :lol: Wiec zachowaj fason i nie znizaj sie do rynsztokowego poziomu tego gnoja PLACZ w ODDALI.... :lol: :lol: A takie gadanie, ze akcje sie kupuje na lata... :lol: :lol: :lol: Coz byli tacy co kupili Optimusa po 9zl dwa lata temu..... :lol: :lol: :lol: Jestes bardziej naiwny niz sobie wyobrazalem....Za jakies 3 tygodnie bedziesz patrzyl i plakal..... :lol:
trzymam za słowo :)

maciejkatowice
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7697
Rejestracja: 03 kwie 2006 11:43

Postautor: maciejkatowice » 05 sie 2008 19:59

ale widze ze kologa jest bardzo ZBULWERSOWANY tym ze papierka juz nie ma :)

jestem ciekaw na co pan liczy na 1 zl ? na 80 gr ?

bo ile mi wiadomo te 80 gr to byla chwila moment :D

i malo jest panow ktorzy zdazyli cos nakupic :d

usuniety_FAR_CRY
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3276
Rejestracja: 13 kwie 2007 14:14

Postautor: usuniety_FAR_CRY » 05 sie 2008 20:04

ale widze ze kologa jest bardzo ZBULWERSOWANY tym ze papierka juz nie ma :)

jestem ciekaw na co pan liczy na 1 zl ? na 80 gr ?

bo ile mi wiadomo te 80 gr to byla chwila moment :D

i malo jest panow ktorzy zdazyli cos nakupic :d
a niby za co maja kupić hehe < juz wyleszczeni > :D

vito
Kapitan
Posty: 43282
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 05 sie 2008 20:09


bo ile mi wiadomo te 80 gr to byla chwila moment :D
będzie niżej
ja ci to mówię 8)

Mr.Gabriel
Starszy chorąży
Posty: 1882
Rejestracja: 25 cze 2007 12:25

Postautor: Mr.Gabriel » 05 sie 2008 20:37

Oczywiscie, ze bedzie nizej....Jesienia bedzie taka fala spadkowa na rynkach, ze Optimus bedzie w dolnych granicach stanow niskich.... :lol: No ale dla kilku juz hossa wrocila, wiec nie odbierajmy im tej radosci.... :lol: :lol:
A ty Macius juz raz sie zalozyles, ze nie spadnie nizej niz 1,80zl i potem wylgales sie i bez honoru udales, ze nic takiego nie bylo...Wstyd !

A dla wiadomosci tego pryszcza, ktorego nick Placz w oddali doskonale oddaje jego miejsce mam info, ze ja nie sprzedalem, bo tego syfa NIGDY nie mialem.... :lol: Pisze tu na OPT wylacznie dla rozrywki...A inwestuje zupelnie w cos innego....
Obrazek
i*** w dyskusji zawsze najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem
pokona doświadczeniem.

usuniety_FAR_CRY
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3276
Rejestracja: 13 kwie 2007 14:14

Postautor: usuniety_FAR_CRY » 05 sie 2008 20:40

Oczywiscie, ze bedzie nizej....Jesienia bedzie taka fala spadkowa na rynkach, ze Optimus bedzie w dolnych granicach stanow niskich.... :lol: No ale dla kilku juz hossa wrocila, wiec nie odbierajmy im tej radosci.... :lol: :lol:
A ty Macius juz raz sie zalozyles, ze nie spadnie nizej niz 1,80zl i potem wylgales sie i bez honoru udales, ze nic takiego nie bylo...Wstyd !

A dla wiadomosci tego pryszcza, ktorego nick Placz w oddali doskonale oddaje jego miejsce mam info, ze ja nie sprzedalem, bo tego syfa NIGDY nie mialem.... :lol: Pisze tu na OPT wylacznie dla rozrywki...A inwestuje zupelnie w cos innego....
dlatego śmiało nazywam cie MENDĄ forumową hehe

koral
Chorąży sztabowy
Posty: 5425
Rejestracja: 08 maja 2007 21:54

Postautor: koral » 05 sie 2008 20:43

widze pojebów na naszym watku nie brakuje :)


oojjj cos czuje ze to bedzie pikna zima :D
CIERPLIWOŚĆ ...............I BĘDZIE DOBRZE




.

vito
Kapitan
Posty: 43282
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 05 sie 2008 20:51

A ty Macius juz raz sie zalozyles, ze nie spadnie nizej niz 1,80zl i potem wylgales sie i bez honoru udales, ze nic takiego nie bylo...Wstyd !
nie może sie wyłgać bo słowo napisane skopiowane i na serwerze Parkietu tkwi - o świadkach nie wspomnę
natomiast prawda jest że bez honoru - bo dług nie uregulowany
co może dziwić, że inwestor który podobno na Midasie zarobił 100%, który optyka ma po 1,16 60 kilo nie ma 300 PLN na uregulowanie długu honorowego
:twisted:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości