OPTIMUS [OPT] część IX

wszystko na temat spółek publicznych
hurtownik
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2133
Rejestracja: 27 wrz 2008 14:28

Postautor: hurtownik » 22 lis 2008 20:14

:arrow: 0,83
a gdyby nawet doszło do cudu
to
:arrow: 1,95

...i mnie to pasuje 8)


Ja za marne grosze nie oddam :lol: :lol:

Nie po to Zbyszek kilka miesiecy temu obejmował ,zeby teraz stracic :lol: :lol:
Kilka miesiecy temu np. Gant miał rekomendacje na 110zł a teraz żadnej rekomendacji nie ma ,a akcje spadły ponad 90%:lol:
A Zbyszek rysiu to nie rekomendacja tylko własciciel zaspany :!: :!: :!:


Anty-skuteczny

pozdrawiam cie bardzo serdecznie ...ale teraz wypierpapier

:lol:

REKLAMA


apud
Starszy chorąży
Posty: 1665
Rejestracja: 04 sie 2006 20:23
Lokalizacja: z nieba. Dokąd: do piekła. A potem: znów do nieba

Postautor: apud » 22 lis 2008 20:20

:arrow: 0,83
a gdyby nawet doszło do cudu
to
:arrow: 1,95

...i mnie to pasuje 8)


Ja za marne grosze nie oddam :lol: :lol:

Nie po to Zbyszek kilka miesiecy temu obejmował ,zeby teraz stracic :lol: :lol:
HA,HA,HA.... :lol: :lol: :lol: PERFECT !!!! :lol: :lol: TO SAMO PISAL JAK BYLO PRAWIE 4ZL.... :lol: :lol: :lol: WLASNIE PO TAKIM ZACHOWANIU POZNAJE SIE MEGA WTOPKA, FAJTLAPE I GAMONIA, DAWCE KAPITALU.... :lol: :lol: :lol: TRZYMAJ RYSIEK, TRZYMAJ, BO ZBYSZEK PRZECIEZ KUPOWAL PO 24 ZL...... :lol: :lol: :lol: :lol:
a te 4 pln to było przed czy po N.E. :lol:
poza tym rysiu nie trzyma od 24 bo sprzedawał koło 5 :lol: więc twoim tokiem myślenia idąc miał wielką stratę.I dobrze że tak myslisz... Nie ty wiesz że tak nie jest.Wiesz że Rysiu ma nosa .Piszesz tak bo nie zdążyłes sie zapakować :lol: .
KUPUJ JESZCZE JEST TANIO

Martyr
Kapitan
Posty: 44020
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 22 lis 2008 21:46

:arrow: 0,83
a gdyby nawet doszło do cudu
to
:arrow: 1,95

...i mnie to pasuje 8)


Ja za marne grosze nie oddam :lol: :lol:

Nie po to Zbyszek kilka miesiecy temu obejmował ,zeby teraz stracic :lol: :lol:

Dobra Rysiu :wink: .....oddam po....prawie Twojej cenie 8) 8) 8)
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Martyr
Kapitan
Posty: 44020
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 22 lis 2008 21:56

:arrow: 0,83
a gdyby nawet doszło do cudu
to
:arrow: 1,95

...i mnie to pasuje 8)


Ja za marne grosze nie oddam :lol: :lol:

Nie po to Zbyszek kilka miesiecy temu obejmował ,zeby teraz stracic :lol: :lol:
HA,HA,HA.... :lol: :lol: :lol: PERFECT !!!! :lol: :lol: TO SAMO PISAL JAK BYLO PRAWIE 4ZL.... :lol: :lol: :lol: WLASNIE PO TAKIM ZACHOWANIU POZNAJE SIE MEGA WTOPKA, FAJTLAPE I GAMONIA, DAWCE KAPITALU.... :lol: :lol: :lol: TRZYMAJ RYSIEK, TRZYMAJ, BO ZBYSZEK PRZECIEZ KUPOWAL PO 24 ZL...... :lol: :lol: :lol: :lol:

hmm....a po takich postach poznaje się MEGA FRUSTRATA, którego bardzo boli......coś bardzo boli......tylko nie wiadomo co boli :shock: :-k :-k :-k ...żeby nie powiedzieć, że boli i to od bardzo dawna.....ale co :?: :?: :?: :-k

No......chyba nie to, że my leszcze i dawcy kapitału dajemy się wciąż nabierać i manipulować jakiemuś podrzędnemu inwestorowi, który zwie się Zbigniew Jakubas, który tylko dorabia i dorabiać będzie rynek kapitałowy poprzez swoje wciąż nieudolne inwestycje, aż koniec końców wypstryka się do ZERA :-k :-k :-k




.....czy aby napewno.... :-k 8)
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Rysiu
Podporucznik
Posty: 16574
Rejestracja: 13 maja 2005 14:28
Lokalizacja: Z TWOJEGO NAJBARDZIEJ MROCZNEGO SNU

Postautor: Rysiu » 22 lis 2008 22:18

:arrow: 0,83
a gdyby nawet doszło do cudu
to
:arrow: 1,95

...i mnie to pasuje 8)


Ja za marne grosze nie oddam :lol: :lol:

Nie po to Zbyszek kilka miesiecy temu obejmował ,zeby teraz stracic :lol: :lol:
HA,HA,HA.... :lol: :lol: :lol: PERFECT !!!! :lol: :lol: TO SAMO PISAL JAK BYLO PRAWIE 4ZL.... :lol: :lol: :lol: WLASNIE PO TAKIM ZACHOWANIU POZNAJE SIE MEGA WTOPKA, FAJTLAPE I GAMONIA, DAWCE KAPITALU.... :lol: :lol: :lol: TRZYMAJ RYSIEK, TRZYMAJ, BO ZBYSZEK PRZECIEZ KUPOWAL PO 24 ZL...... :lol: :lol: :lol: :lol:

hmm....a po takich postach poznaje się MEGA FRUSTRATA, którego bardzo boli......coś bardzo boli......tylko nie wiadomo co boli :shock: :-k :-k :-k ...żeby nie powiedzieć, że boli i to od bardzo dawna.....ale co :?: :?: :?: :-k

No......chyba nie to, że my leszcze i dawcy kapitału dajemy się wciąż nabierać i manipulować jakiemuś podrzędnemu inwestorowi, który zwie się Zbigniew Jakubas, który tylko dorabia i dorabiać będzie rynek kapitałowy poprzez swoje wciąż nieudolne inwestycje, aż koniec końców wypstryka się do ZERA :-k :-k :-k




.....czy aby napewno.... :-k 8)

Trafiłes w sedno

GIORGIO-ARMANI to zakompleksiony FRUSTRAT
Ale przede wszystkim złodziejaszek
Tak złodziejaszek

Kiedys se załozyłem nick GIORGIO ARMANI tak dla zgrywu
A nazwe wybrałem bo kupiłem sobie wode toaletowa ,,Acqua di Gio" GIORGIO ARMANIEGO.Bardzo podobał mi sie ten zapach i długo jej uzywałem.Nick ten zrobił furore na liscie parkietu.
I ten zakomleksiony frustrat z zazdrosci zaczął mnie kopiowac i podrobił mój nick
Wiec wróciłem ponownie do nicku Rysiu
Złodziejaszek to GIORGIO -ARMANI z ----------(myslnikiem pomiedzy GIORGIO a ARMANI)
Oryginał moj nie miał myslnika
Zwróccie jeszcze uwage na date załozenia nicka
Za chwile napisze pod nickiem GIORGIO ARMANI (oryginał) bez myslnika

Napisze zwrot Rysiu jest The Best :lol:


:lol: :lol: :lol:
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie, a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra, która polega na tym, żeby znaleźć głupszego od siebie, któremu akcje wciśnie się drożej niż się samemu kupiło

GIORGIO ARMANI_69521
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3938
Rejestracja: 14 mar 2006 16:46
Lokalizacja: Skąd wiatr wie, w którą stronę wiać?

Postautor: GIORGIO ARMANI_69521 » 22 lis 2008 22:20

Rysiu jest The Best :lol: :lol: :lol:
Nie należy propagować "pure nonsens'u" tam, gdzie panuje "common nonsense".

GIORGIO ARMANI_69521
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3938
Rejestracja: 14 mar 2006 16:46
Lokalizacja: Skąd wiatr wie, w którą stronę wiać?

Postautor: GIORGIO ARMANI_69521 » 22 lis 2008 22:22

Zwróccie jeszcze uwage ,ze podróbka jest z 13 czerwca 2006 roku

A ja z 14 marca

Teraz widzicie sami ,ze GIORGIO -ARMANI z myslnikiem po srodku to ZAKOMPLEKSIONY FRUSTRAT

I wcale mnie nie kręci ,ze jestem jego idolem ,bo dla mnie jest ZAŁOSNY :!: :!: :!:
Ostatnio zmieniony 22 lis 2008 22:23 przez GIORGIO ARMANI_69521, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie należy propagować "pure nonsens'u" tam, gdzie panuje "common nonsense".

Martyr
Kapitan
Posty: 44020
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 22 lis 2008 22:23

Rysiu jest The Best :lol: :lol: :lol:
oki.....pozdro :wink:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Rysiu
Podporucznik
Posty: 16574
Rejestracja: 13 maja 2005 14:28
Lokalizacja: Z TWOJEGO NAJBARDZIEJ MROCZNEGO SNU

Postautor: Rysiu » 22 lis 2008 22:26

Rysiu jest The Best :lol: :lol: :lol:
oki.....pozdro :wink:
Załatwiłem frajera ,no nie? :lol: :lol: :lol:
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie, a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra, która polega na tym, żeby znaleźć głupszego od siebie, któremu akcje wciśnie się drożej niż się samemu kupiło

Martyr
Kapitan
Posty: 44020
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 22 lis 2008 22:32

Rysiu jest The Best :lol: :lol: :lol:
oki.....pozdro :wink:
Załatwiłem frajera ,no nie? :lol: :lol: :lol:

Zlustrowałeś Go na maxa :lol:


....ale i tak nie da Ci żyć......widać - uparte bydle :lol:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Rysiu
Podporucznik
Posty: 16574
Rejestracja: 13 maja 2005 14:28
Lokalizacja: Z TWOJEGO NAJBARDZIEJ MROCZNEGO SNU

Postautor: Rysiu » 22 lis 2008 22:34

Rysiu jest The Best :lol: :lol: :lol:
oki.....pozdro :wink:
Załatwiłem frajera ,no nie? :lol: :lol: :lol:

Zlustrowałeś Go na maxa :lol:


....ale i tak nie da Ci żyć......widać - uparte bydle :lol:
Wiem,bo kazdy FRUSTRAT jest ZAWISTNY i nie ma HONORU :lol: :lol: :lol:
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie, a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra, która polega na tym, żeby znaleźć głupszego od siebie, któremu akcje wciśnie się drożej niż się samemu kupiło

andrea
Podporucznik
Posty: 10169
Rejestracja: 19 gru 2005 13:48

Postautor: andrea » 23 lis 2008 08:34

Rysiu jest The Best :lol: :lol: :lol:
oki.....pozdro :wink:
Załatwiłem frajera ,no nie? :lol: :lol: :lol:

Zlustrowałeś Go na maxa :lol:


....ale i tak nie da Ci żyć......widać - uparte bydle :lol:
Wiem,bo kazdy FRUSTRAT jest ZAWISTNY i nie ma HONORU :lol: :lol: :lol:
....Frustratem i bez żadnej czci i honoru, wielką mędą i *** to jesteś Ty RYSIU....! Degeneracie do kwadratu....Wchodzisz na wątki i *****...sz bez sensu na okrągło....Tam na ciebie plują, srają i obrzucają błotem, a ty nic.... :twisted: Robisz swoje, czyli piszesz te BZDETY....Masz *****...ą psyche i pisanie, czyli *****...e bez sensu jest ci potrzebne do istnienia....Powinieneś być całą dobę zawiązany w kaftan..... :evil: Nie ma większego *** na wszystkich forach nad RYSIA. ... :shock: :!: :twisted:

Ociapek
Starszy chorąży
Posty: 1105
Rejestracja: 03 sie 2006 18:08

Postautor: Ociapek » 23 lis 2008 09:06

RYSIU JA NIE WIDZĘ NIC ZŁEGO W ZAŁOŻENIU NICKA NA FORUM RÓŻNIĄCEGO SIĘ MYŚLNIKIEM OD INNEGO - TO NORMALNE DZIAŁANIE JEŚLI KOMUŚ PODOBA SIĘ JAKIŚ NICK

TAK NAPRAWDĘ TO TWOJA PEŁNA KOMPROMITACJA RYSIU - POKAZAŁEŚ TO, CZEGO WSZYSCY SIĘ DOMYŚLALI OD DAWNA - ***** NA FORUM SAM ZE SOBĄ PRZELOGOWUJĄC SIĘ CO 10 MINUT. POD NICKIEM GIORGIO ARMANI MASZ KILKA TYSIĘCY POSTÓW - ILE POSTÓW ZOSTAŁO UŻYTYCH ABY POTWIERDZIĆ JEDYNĄ SŁUSZNĄ TEORIĘ RYSIA :lol: ? A ILE RAZY RYSIU POTWIERDZAŁ SŁOWA GIORGIO ARMANIEGO???

ILU BIEDNYCH NIEDOŚWIADCZONYCH LUDZI W TEN SPOSÓB NAGONIŁEŚ? ILU OSZUKAŁEŚ? ILE MASZ JESZCZE NICKÓW??POCHWAL SIĘ???
:!:

hurtownik
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2133
Rejestracja: 27 wrz 2008 14:28

Postautor: hurtownik » 23 lis 2008 09:13

Akcjonariusze Optysyfa niedługo mijanka z ADS-em i nawet jak optysyf wygra tą kasę w sądzie to i tak pipa mokra i 0,02 zł za pół roku będzie :!: :!: :!:
i rysiu nawet nie pomorze :!: :!: :!:

Rysiu
Podporucznik
Posty: 16574
Rejestracja: 13 maja 2005 14:28
Lokalizacja: Z TWOJEGO NAJBARDZIEJ MROCZNEGO SNU

Postautor: Rysiu » 23 lis 2008 09:22

RYSIU JA NIE WIDZĘ NIC ZŁEGO W ZAŁOŻENIU NICKA NA FORUM RÓŻNIĄCEGO SIĘ MYŚLNIKIEM OD INNEGO - TO NORMALNE DZIAŁANIE JEŚLI KOMUŚ PODOBA SIĘ JAKIŚ NICK

TAK NAPRAWDĘ TO TWOJA PEŁNA KOMPROMITACJA RYSIU - POKAZAŁEŚ TO, CZEGO WSZYSCY SIĘ DOMYŚLALI OD DAWNA - ***** NA FORUM SAM ZE SOBĄ PRZELOGOWUJĄC SIĘ CO 10 MINUT. POD NICKIEM GIORGIO ARMANI MASZ KILKA TYSIĘCY POSTÓW - ILE POSTÓW ZOSTAŁO UŻYTYCH ABY POTWIERDZIĆ JEDYNĄ SŁUSZNĄ TEORIĘ RYSIA :lol: ? A ILE RAZY RYSIU POTWIERDZAŁ SŁOWA GIORGIO ARMANIEGO???

ILU BIEDNYCH NIEDOŚWIADCZONYCH LUDZI W TEN SPOSÓB NAGONIŁEŚ? ILU OSZUKAŁEŚ? ILE MASZ JESZCZE NICKÓW??POCHWAL SIĘ???
:!:

Zacytuj choc jeden przykład i podaj linka -KŁAMCZUCHU

:twisted:
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie, a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra, która polega na tym, żeby znaleźć głupszego od siebie, któremu akcje wciśnie się drożej niż się samemu kupiło


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 219 gości