POLNA [PLA] cz.VI

wszystko na temat spółek publicznych
serpicol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7575
Rejestracja: 15 lis 2006 17:23
Lokalizacja: Litzmannstadt

Postautor: serpicol » 09 gru 2008 08:52

i czekam na twoj tresciwy merytoryczny komentarz do pzredstwaionego linku
podaje ci go raz jeszcze
http://gospodarka.gazeta.pl/Gielda/0,85 ... 5,PLA.html
*** udajesz czy nie zauwazasz o czym wczoraj tu pisano?! lądujesz baranie w ignorach
Obrazek

REKLAMA


xiaze
Chorąży
Posty: 715
Rejestracja: 01 cze 2007 14:00

Postautor: xiaze » 09 gru 2008 09:06

i czekam (...)
podaje ci go raz jeszcze (...)
Przeczytaj proszę więcej niż ostatnią stronę wątku.
Link spowalnia działanie kompa i nie widzę tam nic szczególnego, oprócz komunikatu który był podany na ESPI.
Obrazek
"Porażka nie czyni Cię przegranym. Czyni za to poddawanie się, godzenie się z nią
i odmowa ponownego próbowania." - Richard Exely

n78_gdynia
Sierżant sztabowy
Posty: 155
Rejestracja: 03 lis 2008 17:16
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Postautor: n78_gdynia » 09 gru 2008 09:11

i czekam na twoj tresciwy merytoryczny komentarz do pzredstwaionego linku
podaje ci go raz jeszcze
http://gospodarka.gazeta.pl/Gielda/0,85 ... 5,PLA.html
*** udajesz czy nie zauwazasz o czym wczoraj tu pisano?! lądujesz baranie w ignorach
kolego czytajac twoje prymitywne wypowiedzi wniskuje , ze jestes zapakowany w Polna az po twoj pusty mozg i juz nie trzymasz cisnienia, a co bdzie jak investorzy ktorzy przelicza sobie ile moga stracic na posiadaniu akcji polnej jesli , powtarzam JESLI okaze sie , ze polna posiada toksyczne opcje , nie dasz rade wyskoczyc z papieru , bo poleci lepiej jak pare lat temu elektrim po slynnej konferencji prasowej w czasie sesji o godz.14tej , tak wiec zachowuj sie jak czlowiek nie jak skonczony burak!!!!!!
i nie obrzucaj ludzi blotem , nie przystalo urzywac investorowi takich slow jakie skierowales pod moim adresem , tak czy inaczej wybaczam i zycze udanego dnia :)
www.n78.com.pl
Portal Prawdy i Biznesu
www.ultrabank.pl
Ksiegowosc Noclegi Gdynia Nieruchomosci
www.etat.net.pl
ship service poland

xiaze
Chorąży
Posty: 715
Rejestracja: 01 cze 2007 14:00

Postautor: xiaze » 09 gru 2008 09:14

(...)
Zacytuj choć jedną moją wypowiedź, gdzie obrzuciłem Cię błotem!! Jak nie znajdziesz żądam przeprosin!!

Czy to jest dla Ciebie obrzucanie błotem :"Szanowny Forumowicz (n78_gdynia), chyba nie wie o czym mówi" :?:

To jak nazwiesz to co Ty napisałeś?
Ostatnio zmieniony 09 gru 2008 09:16 przez xiaze, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
"Porażka nie czyni Cię przegranym. Czyni za to poddawanie się, godzenie się z nią
i odmowa ponownego próbowania." - Richard Exely

serpicol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7575
Rejestracja: 15 lis 2006 17:23
Lokalizacja: Litzmannstadt

Postautor: serpicol » 09 gru 2008 09:15

(...)
Zacytuj choć jedną moją wypowiedź, gdzie obrzuciłem Cię błotem!! Jak nie znajdziesz żądam przeprosin!!
ja go obrzuciłem :D
Obrazek

h-ermes
Chorąży
Posty: 777
Rejestracja: 14 mar 2007 11:30

Postautor: h-ermes » 09 gru 2008 09:16

My tu ciągle o opcjach, a w dzisiejszym Pulsie Bizbesu prezes Introlu powiedział,że nie udało sie Introlowi kupic akcji Polnej. Ze nie chciał kupic to rozumiem, ale że mu sie nie udało!? Chyba, że od Jakubasa>

xiaze
Chorąży
Posty: 715
Rejestracja: 01 cze 2007 14:00

Postautor: xiaze » 09 gru 2008 09:17

ja go obrzuciłem :D
aaaaa :-) idę się wyspać 8-[
Ostatnio zmieniony 09 gru 2008 09:19 przez xiaze, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
"Porażka nie czyni Cię przegranym. Czyni za to poddawanie się, godzenie się z nią
i odmowa ponownego próbowania." - Richard Exely

Jaccal
Starszy chorąży
Posty: 1424
Rejestracja: 15 lis 2005 12:27

Postautor: Jaccal » 09 gru 2008 09:18

są też toksyczni forumowicze :) bo konkretów jak nie było tak nie ma tylko "przekomarzanie sie " :lol:
Ostatnio zmieniony 09 gru 2008 09:20 przez Jaccal, łącznie zmieniany 1 raz.

serpicol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7575
Rejestracja: 15 lis 2006 17:23
Lokalizacja: Litzmannstadt

Postautor: serpicol » 09 gru 2008 09:19

i czekam na twoj tresciwy merytoryczny komentarz do pzredstwaionego linku
podaje ci go raz jeszcze
http://gospodarka.gazeta.pl/Gielda/0,85 ... 5,PLA.html
*** udajesz czy nie zauwazasz o czym wczoraj tu pisano?! lądujesz baranie w ignorach
kolego czytajac twoje prymitywne wypowiedzi wniskuje , ze jestes zapakowany w Polna az po twoj pusty mozg i juz nie trzymasz cisnienia, a co bdzie jak investorzy ktorzy przelicza sobie ile moga stracic na posiadaniu akcji polnej jesli , powtarzam JESLI okaze sie , ze polna posiada toksyczne opcje , nie dasz rade wyskoczyc z papieru , bo poleci lepiej jak pare lat temu elektrim po slynnej konferencji prasowej w czasie sesji o godz.14tej , tak wiec zachowuj sie jak czlowiek nie jak skonczony burak!!!!!!
i nie obrzucaj ludzi blotem , nie przystalo urzywac investorowi takich slow jakie skierowales pod moim adresem , tak czy inaczej wybaczam i zycze udanego dnia :)
a Tobie przystoi napisać coś więcej niż puste cytowanie komunikatu giełdowego...bo w tej chwili niczym się nie odróżniasz od tandetnego PB...wkleić każdy potrafi...ale co dla z tego komunikatu Ciebie wynika? i pod jakimi warunkami? i co sie musi stac zeby stracili? ipt itd...dajesz kolego dajesz
po prostu naganiasz i nic poza tym jak dla mnie
Obrazek

xiaze
Chorąży
Posty: 715
Rejestracja: 01 cze 2007 14:00

Postautor: xiaze » 09 gru 2008 09:26

bo konkretów jak nie było tak nie ma tylko "przekomarzanie sie " :lol:
w tym jesteśmy najlepsi - lanie wody :-) przykład idzie z góry :-)
Obrazek
"Porażka nie czyni Cię przegranym. Czyni za to poddawanie się, godzenie się z nią
i odmowa ponownego próbowania." - Richard Exely

h-ermes
Chorąży
Posty: 777
Rejestracja: 14 mar 2007 11:30

Postautor: h-ermes » 09 gru 2008 11:13

Ciekawe czy pojawi sie ktoś nowy w akcjonariacie. Introl już nas nie zaskoczy - jak podał, nie wchodzi do Polnej.Może wystraszyły go opcje.
Myślę, że konsolidacja nastąpi przed Świętami i niech by była niespodzianka w postaci nowego akcjonariusza pow. 5%.
A może to będzie Niebrzydowski !?

Jaccal
Starszy chorąży
Posty: 1424
Rejestracja: 15 lis 2005 12:27

Postautor: Jaccal » 09 gru 2008 11:36

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Czym-ro ... 75270.html


mysle,ze ten artykuł pozwoli sobie wyrobic opinie o opcjach i strategiach przynajmniej w podstawowym zakresie

krakakus
Młodszy chorąży
Posty: 422
Rejestracja: 15 paź 2008 23:24

Postautor: krakakus » 09 gru 2008 12:05

Ciekawe czy pojawi sie ktoś nowy w akcjonariacie. Introl już nas nie zaskoczy - jak podał, nie wchodzi do Polnej.Może wystraszyły go opcje.
Myślę, że konsolidacja nastąpi przed Świętami i niech by była niespodzianka w postaci nowego akcjonariusza pow. 5%.
A może to będzie Niebrzydowski !?
A może jupiter :?: Miał trochę Polnej przed emisją :roll:

pmon
Chorąży
Posty: 856
Rejestracja: 05 wrz 2008 22:25

Postautor: pmon » 09 gru 2008 16:54

i czekam na twoj tresciwy merytoryczny komentarz do pzredstwaionego linku
podaje ci go raz jeszcze
http://gospodarka.gazeta.pl/Gielda/0,85 ... 5,PLA.html
*** udajesz czy nie zauwazasz o czym wczoraj tu pisano?! lądujesz baranie w ignorach
kolego czytajac twoje prymitywne wypowiedzi wniskuje , ze jestes zapakowany w Polna az po twoj pusty mozg i juz nie trzymasz cisnienia, a co bdzie jak investorzy ktorzy przelicza sobie ile moga stracic na posiadaniu akcji polnej jesli , powtarzam JESLI okaze sie , ze polna posiada toksyczne opcje , nie dasz rade wyskoczyc z papieru , bo poleci lepiej jak pare lat temu elektrim po slynnej konferencji prasowej w czasie sesji o godz.14tej , tak wiec zachowuj sie jak czlowiek nie jak skonczony burak!!!!!!
i nie obrzucaj ludzi blotem , nie przystalo urzywac investorowi takich slow jakie skierowales pod moim adresem , tak czy inaczej wybaczam i zycze udanego dnia :)
Witam

Inwestorzy dawno policzyli, bo potrafią.

Mam jeszcze jedno pytanie co to są "toksyczne opcje"???

BTW Powiększyłem pakiet o kolejne XXX sztuk.

relkaMe
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3158
Rejestracja: 07 lis 2005 10:57

Postautor: relkaMe » 09 gru 2008 17:48

Buahaha. Toksyczne opcje :twisted:
Buahaha. 4.1 mln eur

Przychodzi nowy na forum. Zamiast się przedstawić to wydaje z siebie inwektywy a na opcjach to się zna jak mało kto.

4,1 mln eur.
Buahaha.

Nie lubię takich typków. Panie kolego jak się czegoś nie wie albo nie jest pewnym to się pyta starszych kolegów - oni ci pomogą :twisted:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości