INTERNET GROUP [IGR] część V

wszystko na temat spółek publicznych
Pasterz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3241
Rejestracja: 16 lut 2009 20:28
Lokalizacja: Z Ziemi Senioralnej

Postautor: Pasterz » 24 mar 2009 09:37

Witam
Cisza...dobrze wróży 8)
Nikt nic nie pisze ale wszyscy patrzą. :shock:

REKLAMA


krzysiek82
Młodszy chorąży
Posty: 609
Rejestracja: 20 wrz 2007 20:03

Postautor: krzysiek82 » 24 mar 2009 09:49

Widzieliście tego trupa na fixie?. Lewa strona arkusza czysta!. Aż dziwne, że te 10 kilo rozebrali z doskoku. Ale nic to, na przełomie marca i kwietnia dojdzie do długo oczekiwanej emisji w cenie prawie dwukrotnie wyższej od obecnej i wszyscy będą szczęśliwi. :evil:

....a BRE skupi akcje po 2 zł dając tm samym kase na wykup obligacji, po czym kurs wzrośnie do 10 zł i BRE jeszzce na tym wyjdzie na plus....
....ale to niestety chyba nie taka bajka
Hej ja dalej w tym syfie... Kto wie BRE bral w przekretach z Bagsikiem moze i na IG cos chciec zarobic, Czy ktos widzial zeby Bank sie wpakowal w cos z gory skazanego na porazke... Kurs wydaje sie juz nizszy byc nie moze...
Chcialoby sie powiedziec a nie mowilem:)

WIKUS_71601
Podporucznik
Posty: 12881
Rejestracja: 01 maja 2006 11:30

Postautor: WIKUS_71601 » 24 mar 2009 10:00

Widzieliście tego trupa na fixie?. Lewa strona arkusza czysta!. Aż dziwne, że te 10 kilo rozebrali z doskoku. Ale nic to, na przełomie marca i kwietnia dojdzie do długo oczekiwanej emisji w cenie prawie dwukrotnie wyższej od obecnej i wszyscy będą szczęśliwi. :evil:

....a BRE skupi akcje po 2 zł dając tm samym kase na wykup obligacji, po czym kurs wzrośnie do 10 zł i BRE jeszzce na tym wyjdzie na plus....
....ale to niestety chyba nie taka bajka
Hej ja dalej w tym syfie... Kto wie BRE bral w przekretach z Bagsikiem moze i na IG cos chciec zarobic, Czy ktos widzial zeby Bank sie wpakowal w cos z gory skazanego na porazke... Kurs wydaje sie juz nizszy byc nie moze...


Chcialoby sie powiedziec a nie mowilem:)
to na ile to może polecieć??

krzysiek82
Młodszy chorąży
Posty: 609
Rejestracja: 20 wrz 2007 20:03

Postautor: krzysiek82 » 24 mar 2009 10:15

Widzieliście tego trupa na fixie?. Lewa strona arkusza czysta!. Aż dziwne, że te 10 kilo rozebrali z doskoku. Ale nic to, na przełomie marca i kwietnia dojdzie do długo oczekiwanej emisji w cenie prawie dwukrotnie wyższej od obecnej i wszyscy będą szczęśliwi. :evil:

....a BRE skupi akcje po 2 zł dając tm samym kase na wykup obligacji, po czym kurs wzrośnie do 10 zł i BRE jeszzce na tym wyjdzie na plus....
....ale to niestety chyba nie taka bajka
Hej ja dalej w tym syfie... Kto wie BRE bral w przekretach z Bagsikiem moze i na IG cos chciec zarobic, Czy ktos widzial zeby Bank sie wpakowal w cos z gory skazanego na porazke... Kurs wydaje sie juz nizszy byc nie moze...


Chcialoby sie powiedziec a nie mowilem:)
to na ile to może polecieć??
Bank ma po 2 zety i wiesz gdybac mozna ja jestem udpupiony po uszy w tym od dawna takze czekam...

WIKUS_71601
Podporucznik
Posty: 12881
Rejestracja: 01 maja 2006 11:30

Postautor: WIKUS_71601 » 24 mar 2009 10:17

Widzieliście tego trupa na fixie?. Lewa strona arkusza czysta!. Aż dziwne, że te 10 kilo rozebrali z doskoku. Ale nic to, na przełomie marca i kwietnia dojdzie do długo oczekiwanej emisji w cenie prawie dwukrotnie wyższej od obecnej i wszyscy będą szczęśliwi. :evil:

....a BRE skupi akcje po 2 zł dając tm samym kase na wykup obligacji, po czym kurs wzrośnie do 10 zł i BRE jeszzce na tym wyjdzie na plus....
....ale to niestety chyba nie taka bajka
Hej ja dalej w tym syfie... Kto wie BRE bral w przekretach z Bagsikiem moze i na IG cos chciec zarobic, Czy ktos widzial zeby Bank sie wpakowal w cos z gory skazanego na porazke... Kurs wydaje sie juz nizszy byc nie moze...


Chcialoby sie powiedziec a nie mowilem:)
to na ile to może polecieć??
Bank ma po 2 zety i wiesz gdybac mozna ja jestem udpupiony po uszy w tym od dawna takze czekam...
czyli min 2 pln a sufitu nie ma

WIKUS_71601
Podporucznik
Posty: 12881
Rejestracja: 01 maja 2006 11:30

Postautor: WIKUS_71601 » 24 mar 2009 11:03

na tym papierze faktycznie chyba nikogo nie ma :shock:

WIKUS_71601
Podporucznik
Posty: 12881
Rejestracja: 01 maja 2006 11:30

Postautor: WIKUS_71601 » 24 mar 2009 13:01

:-k :idea:
Specustawa dla szybkiego internetu gotowa

Gazeta Wyborcza - 22-03-2009 20:19
Specustawa mająca przyspieszyć rozwój internetu w Polsce jest już gotowa. Za tydzień powinna znaleźć się na biurku premiera
Dokument powstawał w ekspresowym tempie. Nic dziwnego, bo specustawa ma być częścią "pakietu antykryzysowego" rządu Donalda Tuska - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

- Nad ustawą pracowały trzy osoby z UKE, ale oczywiście cały czas konsultowaliśmy się z ekspertami - tłumaczy Streżyńska. Przyznaje, że tempo powstawania nowego prawa było zawrotne, tym bardziej że dokument jest skomplikowany - zmienia kilka innych ustaw, w tym prawo budowlane. - Mamy tydzień, by dopracować wszelkie szczegóły. Potem dokument trafi na biurko szefa powołanego przez rząd zespołu Polska Cyfrowa, czyli wiceministra infrastruktury Witolda Drożdża, a za jego pośrednictwem do premiera - zaznacza w dzienniku prezes UKE.
Dlaczego ustawa jest tak ważna? Polska jest na szarym końcu w Europie pod względem dostępu do szerokopasmowego internetu - dziś ma go u nas bowiem niecałe 11 proc. gospodarstw domowych. Daleko nam nie tylko do Holandii z wynikiem niemal 37 proc., ale i do Estonii, Francji czy Niemiec, gdzie dostęp ma sporo ponad 20 proc. gospodarstw domowych - wylicza "GW".

Ustawa przygotowana w UKE ma sprawić, że budowa szerokopasmowego dostępu do internetu ruszy z kopyta, bo przede wszystkim ułatwi inwestowanie na najniższym szczeblu - samorządowym, przy pełnym i konsekwentnym wsparciu rządu oraz współpracy z inwestorami, małymi i dużymi. Ma przede wszystkim jasno pokazać, jak budować gminną infrastrukturę i na jakich warunkach ją udostępniać operatorom, ma stworzyć ułatwienia kredytowe dla gmin, umożliwić nawet zaangażowanie finansowe instytucji państwowej, np. Banku Gospodarstwa Krajowego. Streżyńska zafascynowana jest rozwiązaniem francuskim, gdzie odpowiednik BGK jest gwarantem, że rząd i instytucje rządowe służą w każdej chwili pomocą. Utworzył on zespół ekspertów, który pomaga samorządom ocenić, czy przedsięwzięcia są opłacalne, na jakich zasadach zawrzeć umowę, od kogo korzystniej kupić sprzęt itp.

michawi
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 393
Rejestracja: 26 wrz 2006 15:35

Postautor: michawi » 24 mar 2009 14:47

Osobiście wydaje mi się że okolice 2,2-2,5 zl to rozsądna cena docelowa.
Wydaje mi się że cena poniże 5 zł jest śmiszna, jakby to obecnie śmiesznie nie brzmiało.

WIKUS_71601
Podporucznik
Posty: 12881
Rejestracja: 01 maja 2006 11:30

Postautor: WIKUS_71601 » 24 mar 2009 16:56

w 2008 10 mld zł

w 2009 13 mld zł

na e-zakupy...
Wydamy 13 mld zł na e-zakupy
PAP - 24-03-2009 09:46

Obrazek

W tym roku sprzedaż w sklepach internetowych wzrośnie znacznie wolniej niż rok temu, twierdzi "Gazeta Prawna". Oczekuje się jednak, że i tak Polacy wydadzą na e-zakupy ok. 13 mld zł.
Przedstawiciele największych sklepów w sieci są już pewni, że rynek handlu internetowego nie powtórzy przyspieszenia z roku ubiegłego, kiedy - według szacunków - Polacy wydali na zakupy przez internet ok. 10 mld zł, czyli ok. 35-40 proc. więcej niż w roku 2007.

Największe spowolnienie sprzedaży dotyczy elektroniki użytkowej oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Eksperci oceniają, że na mniejszą sprzedaż w e-handlu bezpośredni wpływ miało zwolnienie na rynku nieruchomości.
Osłabienie złotego nie powstrzymało Polaków kupujących za granicą przez internet. Z danych globalnego serwisu eBay wynika, że od początku roku do połowy marca Polacy kupili o 61 proc. więcej przedmiotów w brytyjskiej wersji eBaya niż w tym samym okresie roku ubiegłego.

Podane przez "Gazetę Prawną" przykłady potwierdzają, że takie zakupy bardzo się opłacają, jako że niektóre produkty są za granicą od 20 do 70 proc. tańsze niż w polskich e-sklepach.

Przeprowadzona przez gazetę sonda wykazała, że z zakupów w internecie zadowolonych jest 85 proc. klientów.

beatnik
Chorąży sztabowy
Posty: 4164
Rejestracja: 05 mar 2007 15:45
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: beatnik » 24 mar 2009 17:00

gratuluje kolejnej fajnej sesji:), qrde miałem też dudę kupować i petro ale spaliłem no przeszło koło nosa :lol:
If you preserve your capital, winnings will take care for themselves.
Obrazek

Martyr
Kapitan
Posty: 44020
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 24 mar 2009 17:14

Osobiście wydaje mi się że okolice 2,2-2,5 zl to rozsądna cena docelowa.
Wydaje mi się że cena poniże 5 zł jest śmiszna, jakby to obecnie śmiesznie nie brzmiało.
Do 5 zeta daleka droga..................ale te 2-2,5 realne 8)
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

krakowiaczek
Sierżant sztabowy
Posty: 148
Rejestracja: 21 lis 2006 09:06

Postautor: krakowiaczek » 24 mar 2009 22:10

panowie ponawiam pytanie o nasze Prawo Poboru z naszej ukochanej spółki - może ktoś to w miarę klarownie wyjaśnić ?

Byłbym co najmniej zobowiązany

pemo
Starszy chorąży
Posty: 1927
Rejestracja: 28 sty 2006 22:22
Lokalizacja: Warszawa www.taniebanery.pl
Kontakt:

Postautor: pemo » 25 mar 2009 10:36

hej zaloga lekk zaskoczony jestem 3 tygodniowy pobyt w meksyku wracam a tu hmmmmmmmmmmm :shock:
„Profesjonaliści nigdy nie mają racji.” „Na giełdzie nic nie działa wiecznie.” „Większość inwestorów wypada z gry, nie wiedząc nawet dlaczego. ...

fido
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2558
Rejestracja: 13 cze 2005 03:44

Postautor: fido » 25 mar 2009 15:27

Witam
Przebijemy w końcu 1.37 :?:

Martyr
Kapitan
Posty: 44020
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 25 mar 2009 21:02

hej zaloga lekk zaskoczony jestem 3 tygodniowy pobyt w meksyku wracam a tu hmmmmmmmmmmm :shock:
Witaj Pemo....stary druchu 8) 8) 8)

W Mexico powiadasz :roll: :wink: ......to pewnie posmakowałeś Tequili.......to mój ulubiony napój orzeźwiający :lol:

Mam nadzieję, że już niedługo będzie co opijać na IGRZE.......oczywiście Tequilą....... :D

POZDRAWIAM
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości