PETROLINVEST [OIL] część XIV

wszystko na temat spółek publicznych
Trader S.A.
Starszy chorąży
Posty: 1729
Rejestracja: 17 sty 2010 11:14
Lokalizacja: ************ Zbanowany: 19/20

Postautor: Trader S.A. » 26 sty 2010 11:21


REKLAMA


qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 26 sty 2010 11:22

CZY DALEJ SMIEJECIE SIE Z MOJEGO PYTANIA O GROSZOWKI ?
Robisz z siebie blazna mowiac o gorszkowkach bo uwazasz ze przy tym kursie bedzie sie mowic o bankructwie, to moze miec miejsce o wiele wczesniej ale tym i o tym beda juz rozmawiac inni. Nie bedzie groszowek!

Qgen

Philip Morris
Porucznik
Posty: 34794
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Philip Morris » 26 sty 2010 11:23

*** ubrali mnie po 19.30 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Ostatnio zmieniony 26 sty 2010 11:24 przez Philip Morris, łącznie zmieniany 1 raz.

SUPER_INWESTOR_219967
Chorąży sztabowy
Posty: 6428
Rejestracja: 04 mar 2009 13:29

Postautor: SUPER_INWESTOR_219967 » 26 sty 2010 11:23

CZY DALEJ SMIEJECIE SIE Z MOJEGO PYTANIA O GROSZOWKI ?
Robisz z siebie blazna mowiac o gorszkowkach bo uwazasz ze przy tym kursie bedzie sie mowic o bankructwie, to moze miec miejsce o wiele wczesniej ale tym i o tym beda juz rozmawiac inni. Nie bedzie groszowek!

Qgen
a kgh po 9zl bedzie ?
TYLKO JA WAM POKAZE DROGE DO FORTUNY
TYLKo ZE MNA TRZEPANIE LESZCZA Z KASY
CHCESZ BYC BOGATY , CZYTAJ CO PISZE I ROB TO SAMO

TYLKO ZE MNA BEDZIESZ OBRZYDLIWIE BOGATY

Lapi00
Chorąży sztabowy
Posty: 5871
Rejestracja: 16 maja 2009 10:31

Postautor: Lapi00 » 26 sty 2010 11:24

kurcze ubrali mnie po 19.30 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
przeca ci mowilem 15 tam na probe :lol: :lol:

trzeci
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3581
Rejestracja: 10 lut 2006 19:48
Lokalizacja: Kraków

Postautor: trzeci » 26 sty 2010 11:25

*** ubrali mnie po 19.30 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
To tak jak mnie :)

Philip Morris
Porucznik
Posty: 34794
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Philip Morris » 26 sty 2010 11:25

kurcze ubrali mnie po 19.30 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
przeca ci mowilem 15 tam na probe :lol: :lol:
:lol:

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 26 sty 2010 11:29

*** ubrali mnie po 19.30 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
oj PM, pazernosc gora, ufam ze wiesz co robisz, wlasnie dzis tym lapie sie ludzi i generuje spory wolumen. Jestem optymista bedzie gorzej i przede wszystkim:

cierpliwosci

na tym polega sztuka ze zbyt wielu liczy na ruch powrotny do wsparcia, a co jak go nie bedzie ? ciniczne prawda, ale taki jest rynek, czasmi sa wyjatki :wink:

Qgen
Ostatnio zmieniony 26 sty 2010 11:31 przez qgen, łącznie zmieniany 1 raz.

mustagh
Chorąży sztabowy
Posty: 5253
Rejestracja: 25 wrz 2006 15:55

Postautor: mustagh » 26 sty 2010 11:31

Proszę o uczciwą i brutalnie szczerą odpowiedź na moje pytanie :

Jestem kompletnym idiotą, który przez ślepą wiarę w tego Petrolinvestowego *** stracił fortunę, trzymam jak kretyn ten papier od 450zł. Brak słów w kwestii samooceny.

Zapytuję : czy jestem skończonym ***, zerem , frajerem, itd jeśli nadal trzymam to *** licząc , że w perspektywie 3-4 lat ta spółka pozwoli mi wrócić do punktu wyjścia - czyli jakichś 500zł za akcję ?

Sam sobie odpowiadam, więc proszę jakąś dobrą duszę tego forum o wskazanie mi papieru , który z dużą dozą prawdopodobieństwa w perspektywie 5 lat da zarobić kilkaset procent i wyjść mi na zero.

Pozdrawiam
i***
nie wiem czy serio czy jaja sobie robisz ale wejdę w to... :lol:

pomijając kwestie ropy, koncesji oraz siłę trendu, to tak naprawdę masz zupełnie inną firme niż ją kupowałeś - tzn. o innej strukturze kapitałowj - w zasadzie to została etykieta ale firma w portfelu już Ci się zmieniła

co do spółki z dużym zwrotem - każdy tego szuka ... ale obstawiałbym coś z NC
:roll: :lol:

Atoma
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 363
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

kazdy moze rysowac jak chce i interpletowac jesli kasa jego

Postautor: Atoma » 26 sty 2010 11:31

Mnie zdumiewa() i dlatego słowa" i***" użyłem) ze nie pamiętam, ale dużo ponad rok, 14 zeta głoszą sępy, jakby przez ten czas na wykresie nic sie nie działo.

Philip Morris
Porucznik
Posty: 34794
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Philip Morris » 26 sty 2010 11:33

*** ubrali mnie po 19.30 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
oj PM, pazernosc gora, ufam ze wiesz co robisz, wlasnie dzis tym lapie sie ludzi i generuje spory wolumen. Jestem optymista bedzie gorzej i przede wszystkim:

cierpliwosci

na tym polega sztuka ze zbyt wielu liczy na ruch powrotny do wsparcia, a co jak go nie bedzie ? ciniczne prawda, ale taki jest rynek, czasmi sa wyjatki :wink:

Qgen
qgen tylko kilo wziałem dla adrenlinki :lol:

PaulTheCelebrity
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 295
Rejestracja: 09 wrz 2009 15:00
Lokalizacja: Cochabamba

Postautor: PaulTheCelebrity » 26 sty 2010 11:36

*** ubrali mnie po 19.30 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
oj PM, pazernosc gora, ufam ze wiesz co robisz, wlasnie dzis tym lapie sie ludzi i generuje spory wolumen. Jestem optymista bedzie gorzej i przede wszystkim:

cierpliwosci

na tym polega sztuka ze zbyt wielu liczy na ruch powrotny do wsparcia, a co jak go nie bedzie ? ciniczne prawda, ale taki jest rynek, czasmi sa wyjatki :wink:

Qgen
qgen tylko kilo wzia³em dla adrenlinki :lol:
Ta, dla adrenalinki, liczyles ze dzis na spekulacji bedziesz mial na pelna butle gazu do Golfa Mk 3 Bon Jovi beuahahaehaeabheha ;D

JANERR
Starszy chorąży
Posty: 1913
Rejestracja: 15 sty 2007 20:00

Postautor: JANERR » 26 sty 2010 11:37

Jeżeli EBOR wejdzie w ten interes zwany Petrolinvest przed realnymi wynikami odwiertów to zapewne wejdą po 10 zł za akcje.

Petrolinvest to jak narazie "inters o wielkich perespektywach bez tzw. realnych namacalnych perespektyw" - wiec jak dadzą kase to dadzą po nominale 10 zł- ale i w to jest obecnie mi trudno uwierzyć bo co zrobi Rysio jak
będzie miał większościowego który będzie patrzył mu na ręce.... bo to jest największy dla niego problem. :roll: :idea:

I może dla tego Ryśkowi warto sprzedać "parite" akcji po 20 zł :wink: (z tytułu odsetek od poręczenia - otrzymane za darmo chciałem zaznaczyć dla jasności)
a objąć emisje po 10 zł za jakiś czas.


Dla zobrazowania sprzedaje sprzedaje 500 tyś akcji na giełdzie po średniej
20 zł = zarobek 10 mil zł ( ładna sumka) :wink:
a
obejmuje emisje akcji po 10 zł za tą sumke jeden milionik akcji .

Chciałem się zapytać gdzie można tak zarobić :?:

Już odpowiadam - tylko we własnej firmie :wink:
Rozgryzliscie wszyscy Krauzego, brawo ! :lol:
Tu nie chodzi o rozgryzanie tylko o strategie :wink:
i jak narazie sie ona sprawdza. :roll: :idea: :arrow:
Jak już teraz każdy wie o tym niecnym procederze, przeciez takie to oczywiste, to kto kupuje te akcje?
Przeciez juz cała ulica wie ze Rychu wywala i obejmie sobie po 10 zł, tacy wszyscy są głupi? Jak pies z kulawą nogą tego już nie chce brać
Widzisz LUdwigu taki proceder uprawiał już nie jeden inwestor ( właściciel firmy ) na giełdzie w Polsce jaki na śiwecie - wystarczy poczytać...... :roll:

ps. sprzedawał po znacznie wyższym kursie akcje a następnie po jakimś czasie ratował firme obejmując znacznie taniej akcje z nowych emisji .... :wink:
Warianty ktore opisujesz sa 1 rzecza jaka przychodzi na mysl normalnemu indywidualnemu inwestorowi. Sprzedaz przez krzaki akcji leszczowi na rynku, ten schemat juz był wałkowany tysiace razy na GPW, normalne skojarzenie.
Ale czy tak jest w tym przypadku?
Krauze jest az takim frajerem bez grosza, ze potrzebuje kilku milionów na przezycie? W takim razie trzeba powoli zwijać Prokom bo niebawem na pensje dla agentów nie będzie miał...
Aż tak perfidnie wykiwał Kazachów?

Czas pokaże
Oczywiście że są to tylko moje hipotezy nie koniecznie się muszą sprawdzić .

A co do Kazachów nie koniecznie musza być wykiwani - bo jeżeli sprzedali swoje akcje po znacznie wyższym kursie a następnie obejmą po znacznie niższej cenie to - "wilk syty i owca cała" :wink:

Wspomniałeś czy Rysio jest frajerem - oczywiście że nie bo musiał by być głupcem by nie schylić się po pieniądz który leży na ziemi. :roll:

I trzeba jeszcze zaznaczyć że Niho i Trans to też Rysio a oni sprzedali swoje akcje po niezłej cenie w porównaniu do dzisiejszych notowań . :-k
To tak dla przypomnienia o co tu chodzi. :-k

Nawet ostatni (wczorajszy ) artykulik gazetkowy był podejrzany .

AegonZłodzieje
Sierżant
Posty: 58
Rejestracja: 07 paź 2008 11:38
Kontakt:

Postautor: AegonZłodzieje » 26 sty 2010 11:37

nie wiem czy serio czy jaja sobie robisz ale wejdę w to... :lol:

pomijając kwestie ropy, koncesji oraz siłę trendu, to tak naprawdę masz zupełnie inną firme niż ją kupowałeś - tzn. o innej strukturze kapitałowj - w zasadzie to została etykieta ale firma w portfelu już Ci się zmieniła

co do spółki z dużym zwrotem - każdy tego szuka ... ale obstawiałbym coś z NC
:roll: :lol:
Niestety ...jaj sobie nie robię. To fakty kupowałem po 450 zł, teraz mam 1600zł, a inwestowałem ...hoho.

New Connect ... poszukam popatrzę.

Philip Morris
Porucznik
Posty: 34794
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Philip Morris » 26 sty 2010 11:38

*** ubrali mnie po 19.30 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
oj PM, pazernosc gora, ufam ze wiesz co robisz, wlasnie dzis tym lapie sie ludzi i generuje spory wolumen. Jestem optymista bedzie gorzej i przede wszystkim:

cierpliwosci

na tym polega sztuka ze zbyt wielu liczy na ruch powrotny do wsparcia, a co jak go nie bedzie ? ciniczne prawda, ale taki jest rynek, czasmi sa wyjatki :wink:

Qgen
qgen tylko kilo wziałem dla adrenlinki :lol:
Ta, dla adrenalinki, liczyles ze dzis na spekulacji bedziesz mial na pelna butle gazu do Golfa Mk 3 Bon Jovi beuahahaehaeabheha ;D
golfa?
eee,ja rowerem sie poruszam :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 114 gości