BIOTON [BIO] KSIEGA LX

wszystko na temat spółek publicznych
domingo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2706
Rejestracja: 04 sty 2008 19:53
Lokalizacja: Iowa

Postautor: domingo » 30 mar 2010 13:00

papier ożywi się gdzieś koło 10 gr. teraz wymieniają się akcjami fundusze trwoniące nasze przyszłe emerytury, schyłkowa działalność Bio jest nader widoczna, odpisy, kredyty, nowe emisje i znów kredyty u lichwiarzy, odpisy, emisje ratunkowe i docelowo likwidacja lub upadłość. To moje zdanie w oparciu o obserwacje, zapewne znajdą się co mają odmienne zdanie o tym niedowartościowanym brylancie.[/quote


Kolego DRWAL-u , w zupelnosci masz racje -tez jestem o tym przekonany ze ten gnioton niezadlugo zaryje nosem w glebe . Jednakowoz biorac pod uwage ze ostatnio kupilem krotkoterminowo po 0,23 to musze robic dobra mine do zlej gry , bo co mi innego zostalo ](*,) ](*,) ](*,) no i [-o< [-o< [-o< - no chyba ze po kosztach sypne tylko :-$ :-$ :-$ :lol: :lol: :lol:

REKLAMA


MISIAM14
Chorąży
Posty: 820
Rejestracja: 29 paź 2007 10:11

Postautor: MISIAM14 » 30 mar 2010 14:08

a tu dalej taniec zwany "salsą"
żadnych info...
a coś mi sie przypomniało.....

Uratuj Rysia!( Lynx lynx)

Dzisiaj postanowiłem zaangażować wszystkie dostępne siły i środki, by wspomóc piękną akcję &#8220;Uratuj Polskiego Rysia&#8221;!

Tak proszę Państwa! W Polsce pozostał tylko jeden prawdziwy Ryś &#8211; Ryś z Klanu! Niestety, wystarczy na niego spojrzeć, żeby zorientować się, że nie jest w najlepszej kondycji.

Jeśli nie jest Ci obojętny los Polskiego Rysia Pysia wsiadaj w taryfę i zasuwaj na saską Kępę.
Dzięki Twojej pomocy będziemy mogli stworzyć odpowiednie warunki, by Rysio wrócił do polskich lasów!!


Milych Świąt :D

Enkidu
Chorąży sztabowy
Posty: 4163
Rejestracja: 26 lis 2007 00:33

Postautor: Enkidu » 30 mar 2010 20:32

Tylko co, jeśli okaże się, że Chińczycy tak naprawdę nie potrzebują polskiej insuliny?
Czego obecnie sami nie potrafią wyprodukować?

Witam.

Chińczycy potrafią produkować swoją insulinę.

Kiedy Bioton nie miał jeszcze części licencji na produkcję surowca (substancji czynnej), sprowadzał surowiec z Chin, z firmy Dongbao. Ale to nie Dongbao jest największym graczem, tylko firma Wanbang.

W Chinach jest jednak światełko w tunelu związane z tym, że... SciGen ma też podpisaną umowę inną, z inną firmą: z Generex. Produkuje ona insulinę w atomizerze podjęzykowym. Problem polega jednak na powtarzalności dawki.

Co się stanie w Chinach, to czas pokaże, ale... no zobaczymy. Będzie trudno na tamtym rynku.

koora
Starszy chorąży
Posty: 1973
Rejestracja: 12 gru 2007 19:19

Postautor: koora » 30 mar 2010 22:55


3. Opłakana jest kondycja całego imperium Krauzego.[/b]
[/color]
Coś Ty. :D Oni już się dość napłakali-przeszli na porządkowanie. :D Ja nie umiem. :oops: Jak zawsze życzę całemu imperium i wszystkim gospodarstwom pomocniczym szczęścia. :roll: A taką fantazję dzisiaj mam. :D Pozwoliłam sobie na prywatę. :idea:
"Kiedy przyjdą podpalić Dom, ten w którym mieszkasz-Polskę-...bagnet na broń..."!!!Władysław Broniewski

Zzziemo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2347
Rejestracja: 18 gru 2007 17:48
Lokalizacja: Wielkopolska

Postautor: Zzziemo » 31 mar 2010 08:22

Pozwoliłam sobie na prywatę. :idea:
Znaczy to, że gdzieś pewnikiem Zarabiasz :wink:

panpowazny
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 298
Rejestracja: 07 cze 2006 12:53

Postautor: panpowazny » 31 mar 2010 08:26

BIOTON SA zawarcie aneksu do umowy w sprawie sprzedaży akcji BIOTON WOSTOK ZAO
31.03. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 17/2010
Zgodnie z informacjami zawartymi w raportach bieżących nr 80/2009 i 81/2009 z dnia 23.10.2009 r., BIOTON S.A. ("Spółka") i jej jednostka zależna - BIOTON TRADE Sp. z o.o., jako sprzedający zawarły z Sanofi-Aventis Europe, spółką prawa francuskiego i jej jednostką zależną, jako kupującymi, umowę ("Umowa") sprzedaży akcji BIOTON WOSTOK ZAO, spółki prawa rosyjskiego, w której Spółka posiada 38 % kapitału zakładowego i liczby głosów na walnym zgromadzeniu. Umowa zawarta została pod warunkami zawieszającymi związanymi z uzyskaniem odpowiednich zgód Urzędu Antymonopolowego Federacji Rosyjskiej.
Spółka informuje niniejszym, iż w dniu 30.03.2010 r. Spółka zawarła aneks wprowadzający zmiany do Umowy ("Aneks"). W Aneksie strony Umowy ustaliły dzień 30.04.2010 r. jako termin, do którego mają zostać spełnione warunki zawieszające określone w Umowie.
kom espi abs

To tyle odnośnie Wostok - znowu jakaś obsuwa. Czy oni potrafią coś dobrze zrobić?

KrotZ
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 229
Rejestracja: 23 kwie 2009 20:43

Postautor: KrotZ » 31 mar 2010 09:16

Biore i biore , a tu dorzucaja i dorzucaja , ktory tam worek rozwiazal , zaraz mi go zawiazac i ***** na wyzszy poziom 8) :lol: :lol: :lol:
no łykaj łykaj...raczej starczy tylko 45 baniek ;p




Czekaj , czekaj , pomalu ,niech no troche sobie odsapne . 0,23 wciagnalem . 0,24 na jutro zostawiam . Moze pomozesz , a nie bedziesz stal z boku i zeby suszyl :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
atakujesz 23 gronie ? :P czy oddałeś z rana wszystko ? :D

domingo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2706
Rejestracja: 04 sty 2008 19:53
Lokalizacja: Iowa

Postautor: domingo » 31 mar 2010 09:22

Biore i biore , a tu dorzucaja i dorzucaja , ktory tam worek rozwiazal , zaraz mi go zawiazac i ***** na wyzszy poziom 8) :lol: :lol: :lol:
no łykaj łykaj...raczej starczy tylko 45 baniek ;p




Czekaj , czekaj , pomalu ,niech no troche sobie odsapne . 0,23 wciagnalem . 0,24 na jutro zostawiam . Moze pomozesz , a nie bedziesz stal z boku i zeby suszyl :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
atakujesz 23 gronie ? :P czy oddałeś z rana wszystko ? :D


Przygladam sie i celuje w zakup 0,19 , innej ceny nie rusze :evil:

domingo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2706
Rejestracja: 04 sty 2008 19:53
Lokalizacja: Iowa

Postautor: domingo » 31 mar 2010 09:30

A co za jajo sie zerwalo , :?: w srode z rana lany poniedzialek :?: :evil: :evil:

panpowazny
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 298
Rejestracja: 07 cze 2006 12:53

Postautor: panpowazny » 31 mar 2010 09:43

Pytanie czemu info podali przed sesją? Czyżby liczyli na emocje i wysypywanie się przed świętami?

Pozdro

oldgooral
Młodszy chorąży
Posty: 612
Rejestracja: 01 mar 2010 15:40
Lokalizacja: z laptopa

Postautor: oldgooral » 01 kwie 2010 14:01

co jest kurde .................. kto tam po prawej blokuje [-X [-X

wczoraj naliczyłem trzy zlecenia po 10 - 12 mln , zresztą widać że po prawej jest 151 ofert sprzedaży a po lewej 700 ofert kupna. :shock:

...........i jeszcze wczoraj pod koniec dnia przestawiali zlecenia na koniec kolejki.

.................................... [-o< [-X [-o<

domingo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2706
Rejestracja: 04 sty 2008 19:53
Lokalizacja: Iowa

Postautor: domingo » 01 kwie 2010 16:55

A co to w Biotonie zepsula sie maszyna do drukowania akcji , to kupili sobie nowa do drukowania obligacji zamiennych na akcje :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?: :?:

_Alf
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3799
Rejestracja: 06 lis 2006 21:45

Postautor: _Alf » 01 kwie 2010 20:05

Pozwoliłam sobie na prywatę. :idea:
Znaczy to, że gdzieś pewnikiem Zarabiasz :wink:
Koora, Zzziemo... :shock:
O kurcze, aż mnie przyziemiło... :D :wink:
Gdzieście się podziewali. :?: 8)

Pozdrawiam serdecznie.

A dla wszystkich bez wyjątku
Zdrowych i Wesołych Świąt.
Obrazek

Zzziemo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2347
Rejestracja: 18 gru 2007 17:48
Lokalizacja: Wielkopolska

Postautor: Zzziemo » 02 kwie 2010 00:30

A co to w Biotonie zepsula sie maszyna do drukowania akcji , to kupili sobie nowa do drukowania obligacji zamiennych na akcje :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?: :?:
Bez przesady, ja gdzieś tu po orbicie krążę i zaglądam Ci do portfela :wink:
Odwzajemniam oczywiście życzenia Droga Pani :)

Z N A W C A
Podporucznik
Posty: 16822
Rejestracja: 05 lis 2007 13:54
Lokalizacja: KOŃ TEŻ CZŁOWIEK :-D ICHAAAAAA centaurus.org.pl viva.org.pl
Kontakt:

Postautor: Z N A W C A » 02 kwie 2010 00:32

A co to w Biotonie zepsula sie maszyna do drukowania akcji , to kupili sobie nowa do drukowania obligacji zamiennych na akcje :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?: :?:
Bez przesady, ja gdzieś tu po orbicie krążę i zaglądam Ci do portfela :wink:
Odwzajemniam oczywiście życzenia Droga Pani :)
stare klimaty wracaja widze ;-) ;-)
______________________________________
;-) ;-)
http://centaurus.org.pl HIPOTERAPIA ..... ratuj koniki
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5229241
oraz http://viva.org.pl


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Vadera i 217 gości