Bioton[Bio]Ksiega LXI

wszystko na temat spółek publicznych
paolo123
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3696
Rejestracja: 07 mar 2007 19:49

Postautor: paolo123 » 10 cze 2010 13:48


REKLAMA


MISIAM14
Chorąży
Posty: 820
Rejestracja: 29 paź 2007 10:11

Postautor: MISIAM14 » 16 cze 2010 14:25

na 12 stronie watek znalazlam :wink:
no tak:
http://www.pb.pl/a/2010/06/16/KBC_Securities_o_Biotonie
pzdr.
btw. sennie jakoś tak...... 8)

koora
Starszy chorąży
Posty: 1973
Rejestracja: 12 gru 2007 19:19

Postautor: koora » 16 cze 2010 22:25

a.....
zmieniłam zdanie co do Tygrysków
szczególnie tych zodiakalnych hi hi hi
:D
A ja nie... :wink:
"Kiedy przyjdą podpalić Dom, ten w którym mieszkasz-Polskę-...bagnet na broń..."!!!Władysław Broniewski

koora
Starszy chorąży
Posty: 1973
Rejestracja: 12 gru 2007 19:19

Postautor: koora » 16 cze 2010 22:33

„Budowaliśmy, budowaliśmy, aż …zbudowaliśmy” !!! 
Czasami trzeba zabrać głos w słusznej sprawie i tupnąć nóżką!!! Wszak koora ze mnie!!! ;-)

Przyglądam się Chinom i Chińczykom od wielu lat. Najzwyklejsi Ludzie na świecie są mili, czuli, sympatyczni, skłonni do pomocy i niezwykle dbający o to, aby doskonale czuć się w ich pięknym kraju. Byłam zdumiona, kiedy po raz pierwszy i jedyny byłam tam w 06/2002 roku. Mogłam też zauważyć, że to często Ludzie, którzy mają niepotrzebne naleciałości historyczne – teoretycznie z kompleksami, ale…do czasu…
Ciekawe, że tak wybitny Naród, z ogromnym potencjałem zarówno naukowym, jak i intelektualnym, często tak niewiele uczy się na własnych błędach…
Zbudowali kiedyś mur – teoretycznie miał im zapewniać poczucie bezpieczeństwa, ale jednocześnie utrudniał wymianę myśli, Ludzi i ich pomysłów na zewnątrz. Praktycznie – odcinał od Świata, a właściwie utrudniał ten dostęp. Po latach doszli jednak do wniosku, że warto wymieniać się informacjami, dorobkiem czy też produktami. Zapomnieli o jednym : „Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie” to takie stare, ale ciągle jare przysłowie polskie. Wyobraźcie sobie, że niektórzy z Chińczyków postanowili być sprytni i mimo, że znają zasady rządzące cywilizowanym Światem, a do takiego aspirują, mimo że wiedzą, jaki trud należy ponieść, aby wypromować markę produktu, czy firmy, wiedząc o tym , jak wiele prób należy czasem podjąć i jak wielkie koszty należy ponieść, aby osiągnąć sukces gospodarczy – pozwalają sobie na jawne łamanie prawa rządzącego prawami autorskimi, odszkodowaniami, pozyskiwaniem rynku czy też godnym traktowaniem zwykłych Ludzi, Pracowników czy nawet użytecznych z gospodarczego punktu widzenia Przedsiębiorców!!! Zwłaszcza Cudzoziemców, którzy częstokroć namawiali także innych, aby dać zatrudnienie Chińskim Pracownikom!!! Jak to możliwe, żeby tak nisko upaść – przecież to zwykłe barbarzyństwo, na które nie stać nikogo w XXI wieku!!! Zbyt duża łatwość w cofaniu wiz wjazdowych dla Cudzoziemskich Pracowników i ich Pracodawców a także często dramatycznie niesprawiedliwe traktowanie spowodowała, że wiele firm i rynków musiało odwrócić się od tak wielkiego rynku siły roboczej!!! Smutne to, bo przecież najbardziej poszkodowani zostali nie Ci którzy na to zasłużyli, ale Zwykli Wspaniali Ludzie, których największym „przestępstwem” było jedynie to, że mieli ręce chętne do pracy i chcieli zapewnić lepsze warunki bytowe dla swoich Rodzin!!! Zdumiewać może to, że często piętnując innych – np.: kiedyś słynące ze złego traktowania Przedsiębiorców inne kraje i obiecując w zamian lepsze - sami osiągają często bruk… Nie tak dawno przecież kraje Arabskie przodowały w sprytnym pozyskiwaniu nienależnego sobie majątku, czego nie nazywali – zgodnie z Koranem – kradzieżą- lecz wręcz Biznesem… Szkoda, że kiedy nawróceni Wspaniali Arabowie , którzy jawnie potrafią przyznać się do własnych błędów nie są na czas właściwym przykładem dla reszty Świata!!!
Insulina, farmakologia i wszelki inny przemysł jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania Świata, a każdy Naród powinien robić to, co potrafi robić najlepiej lub do czego warunki geograficzne go predysponują!!! Temu służy sprawiedliwy handel i wymiana towarowa. Jak niezwykle łatwo jest zmarnotrawić, to nad czym wiele pokoleń pracowało, jak niezwykle trudno odbudować to, nad czym przez często setki pokoleń pracowało, wiedzą tylko Ci, którzy na czas uchwycili nieprawidłowości Swojego i Przodków postępowania!!! Skoro ktoś chce ciągle działać przemocą i uzależnieniem, a zamiast rozmów i negocjacji ma tylko pseudowładzę i niczym nie uzależnioną przemoc – przegra!!! Wystarczająco dużo już mamy Mądrości na Świecie, aby skutecznie odcinać szwankujące ogniwa!!! Albo w końcu zapanuje szacunek na Świecie i Zwykli Ludzie osiągną godziwy poziom życia, a Pracodawcy w pełni będą mieli zwrot od zainwestowanych kapitałów i własnej i opłaconej inwencji twórczej, albo Świat legnie w gruzach i już nic go nie odbuduje!!! Sami musimy zadecydować, po której stronie stoimy i jaki Świat chcemy budować – dla siebie i innych jednocześnie!!! Nie jestem zwolennikiem wyzysku – Każde pracowite ręce powinny być wynagrodzone, każdy pomysł- dowartościowany – z uwzględnieniem faktu, że jest praca intelektualna, czasami wieloletnia i niezwykle kosztowna, której zwyczajnie- do ukończenia projektu – nie widać, a każdy Twórca musi popełnić wiele błędów i kroczyć często najtrudniejszą, bo niewdzięczną drogą Świata, aby dokonywać odkryć i często tracić czas, zdrowie, mnóstwo pieniędzy i narażać się na opinię wroga narodu i „wariata”, aby dochodzić w końcu, często po dziesiątkach prób, błądzeń i pozornych sukcesów do właściwych wniosków i wynalazków ratujących ludzkość przed zagładą!!! Skoro większość Świata –ze względu na zaniechanie jakichkolwiek poszukiwań z jednoczesnym piętnowaniem tych, którzy często własny życie kładą na szafocie poszukiwań –skoro więc większość Świata nie dorasta do pięt takich, którzy zaryzykowali, aby innym było kiedyś lepiej, to cóż mówić o jakimkolwiek rozwoju, jeśli nie o rozpoczęciu zagłady!!! Najwyższy już czas się opamiętać i wnikliwie ocenić Świat, Ludzi, ich intencje i poczynania a także wkład w rozwój cywilizacji!!! Zaś tym, którzy widzą wyłącznie napchane dzięki własnej „zaradności”, a właściwie kradzieży intelektualnej i moralnej – czas powiedzieć „tym typkom już dziękujemy-choćbyśmy mieli dokładać do interesu-pójdziemy tam, gdzie Nas docenią i szanują, a sami niech się gotują we własnym sosie, skoro nie potrafią reagować na wszystkie możliwe sygnały niewłaściwego zachowania wysyłanego przez Boga, przyrodę i innych Ludzi. Jest wystarczająco dużo miejsca na Ziemi, aby przeżyć i wystarczająco dużo innych rąk do pracy, które w dobie takiej techniki i technologii nie muszą być już tak spracowane a jednocześnie pozwalające dla wielu na lepsze życie niż miska ryżu czy bawełniane skarpetki!!! Dość wyzysku – pora na prawdziwe zyski i godne życie dla naprawdę twórczych i pracowitych!!! I na prawdziwe, właściwe dochody dla prawdziwych przedsiębiorców, którzy latami wyrzekali się tak wiele i pracowali ponad stan, nie po to aby ukraść ich krwawicę-zwłaszcza kiedy podupadną na zdrowiu, ale żeby zapewnić sobie godziwe, adekwatne do zainwestowanego kapitału dochody z uwzględnieniem ryzyka, które latami ponosili, aby osiągnąć właściwą pozycję na rynku, wypromować markę i ponosić ciężar rozruchu firmy w czasie, gdy najtrudniej i każdy dzień to niepewność!!!
Odwiedziłam kiedyś Tajlandię- zakup odzieży renomowanych firm z logo znanych firm w przeciętnym domu towarowym nie stanowi najmniejszego problemu, a cena to ledwie 10% tego, ile trzeba zapłacić za ten sam produkt w Europie!!! A produkt ten sam, lub podobny- szyty „po godzinach”!!! To samo w Hongkongu, Turcji czy Egipcie!!! Zrobiłam nawet „eksperyment” – pozwoliłam sobie na zakup medykamentów w Turcji – niestety Turecka aspiryna odbiegała zasadniczo parametrycznie od tej produkowanej np.: w Niemczech, a w Egipcie, zanim w sklepie pewnego „Tito” mogłam próbować zamówić określoną większą partię nienajgorszej jakości podróbek, zostałam najpierw szczegółowo, moją mierną angielszczyzną, wypytana o potencjał mojego sklepu – zapomniałam napomknąć, że to jedynie próba egipskiej wydajności do potencjalnego zaspokojenia naszego rynku – nikt nie lubi być oszukiwany, ja też, ale kiedy ktoś proponuje mi towar z logo, do którego używania nie ma prawa, bo producent nigdy nie zapłacił za markę, którą się posługuje a jest jedynie „szwaczem przerobowym” – to skandal na skalę światową a uznawanie, że się nie widzie nakładów na reklamę i godzenie się na to, żeby niezasłużone zyski trafiały do nie właściwych kieszeni – to draństwo i w końcu czas iść z tym na wojnę!!! Piractwo programowe, muzyczne czy markowe osiągnęło apogeum- sama wielokrotnie musiałam kupować takie produkty, aby mieć dowody na tak niewłaściwe postępowanie, zaś użytkowanie programów tylko utwierdziło mnie w przekonaniu że nie są to jedynie nieudolne próby podróbek, ale zwykłe kopiowanie bez uiszczania praw autorskich!!! A wątpliwą przyjemnością obnosiłam hongonskie podróbki zegarków „Longines” czy „Citizen” zwłaszcza, że bez problemu mogłam zakupić za naprawdę niewielkie jak na tak wieloletnią promocję – pieniądze. Nikt nie zwraca na to uwagi, do tego stopnia, że zegarmistrze nie odróżniają już prawdziwej „Omegi” od podróbki – bo podzespoły bywają takie same, tylko prawa dla mechanizmów nie opłacone!!!
Leki, odzież, obuwie, zegarki, galanteria – płacisz i nigdy nie wiesz, co kupisz!!! Kiedyś za marką stała jakość, dziś nawet, kiedy kupujesz żywność możesz trafić na koszmar spożywczy – ostatnio testuję wina – w niektórych zawartość nie do wypicia, w innych pod tą samą marką inna zawartość, a to co ma nalepkę „BIO” nie zawsze jest takie- często posmak – nie wiedzieć czemu środków czyszczących dyskwalifikuje ten napój do spożycia!!! Gdyby jeszcze uwzględnić to, że znani z winiarstwa Francuzi, nie mając mocy na wypełnienie własnymi produktami rynku winiarskiego „fundują” potencjalnej konkurencji zniszczenie plantacji winorośli i świat na to patrzy i nie reaguje- czas na mnie i na nie tylko moje reakcje!!!
Podobnie w perfumiarstwie – wypromowane zapachy sprzedawane pod inną marką to także absurd!!! Rozumiem poszukiwanie nowej grupy docelowej, która może źle reagować na „stare” nazwy, ale wszystko ma swoje granice!!!
Gniew Boga bywa akumulowany, ale najczęściej skuteczny – wszak ile można czekać, aż Ludzie zaczną używać rozumu i przestaną czynić innym to, co im niemiłe!!!
A trzymając się wątku – jakby nie spojrzeć – farmaceutycznego – Bioton to przecież – warto zauważyć, że po to w 21 wieku osiągnęliśmy takie poziom badań zarówno medycznych jak i farmaceutycznych, aby suplementować niedobory i nieustannie pracować nad korzystnymi rozwiązaniami dla Ludzkości. Lepiej żyć 5 lat krócej i bardziej wydajnie, nawet nieco nadwyrężając wątrobę, niż nie wyrównywać niedoborów i żyć 50 lat krócej!!! Ekologia i naturopatia ma też swoje granice, a odpowiedzi warto szukać w odżywianiu i w takim poszukiwaniu naturalnych suplementów, aby nikt na świecie nie cierpiał w wyniku niedoborów własnego organizmu!!!
Tyle o Biotonie, insulinie, podróbkach i życiu!!!
"Kiedy przyjdą podpalić Dom, ten w którym mieszkasz-Polskę-...bagnet na broń..."!!!Władysław Broniewski

MISIAM14
Chorąży
Posty: 820
Rejestracja: 29 paź 2007 10:11

Postautor: MISIAM14 » 17 cze 2010 20:13

a.....
zmieniłam zdanie co do Tygrysków
szczególnie tych zodiakalnych hi hi hi
:D
A ja nie... :wink:
...ojej a myslałam ,ze lubisz Rysie bo:
Ryś nie potrafi ryczeć jak tygrys - furczy, mruczy albo miauczy tak jak kot domowy. Za to wielkością ryś niewiele ustępuje dużym, drapieżnym kotom-dorosły osobnik osiąga wysokie długości i pojemności.
Rysie, jak koty domowe, lubią pieszczoty, ale udają, że nic je to nie obchodzi. :D
...ale w tym caly ambaras, aby .......... 8)
a tu info:

BIOTON SA zawarcie aneksu do umowy pożyczki
17.06. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 35/2010

BIOTON S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 16.06.2010 r. Spółka, jako pożyczkodawca,
zawarła z SciGen Ltd z siedzibą w Singapurze ("SciGen"), jako pożyczkobiorcą, aneks nr 32
do umowy pożyczki z dnia 31.07.2006 r., opisanej w raporcie bieżącym 100/2006 z dnia
31.07.2006 r. ("Aneks", "Umowa Pożyczki").
Na mocy Aneksu wartość Umowy Pożyczki podwyższono o kwotę 550.000,00 USD do łącznej kwoty
67.396.845,00 USD, co wg tabeli kursów średnich nr 115/A/NBP/2010 z dnia 16.06.2010 r.
stanowi równowartość, odpowiednio, 1.818.520,00 PLN i 222.840.928,31 PLN.
Przeznaczeniem środków uzyskanych na podstawie Aneksu jest dalsze finansowanie Grupy
Kapitałowej SciGen.
Umowa Pożyczki (wraz ze wszystkimi zmianami) została uznana za znaczącą ze względu na
fakt, że jej łączna wartość przekracza 10 % kapitałów własnych Spółki.


Źródło: PAP

Philip Morris
Porucznik
Posty: 34794
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Philip Morris » 18 cze 2010 12:34

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 36 / 2010
Data sporządzenia: 2010-06-18
Skrócona nazwa emitenta
BIOTON
Temat
Rejestracja w KRS warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego oraz kapitału docelowego BIOTON S.A.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 31/2010 z dnia 25.05.2010 r. BIOTON S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 17.06.2010 r. Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego zarejestrował:
1. warunkowe podwyższenie kapitału zakładowego Spółki w drodze emisji akcji serii Z,
2. obniżenie progu kapitału docelowego Spółki z 300.000.000,00 PLN do 209.090.909,20 PLN ("Rejestracja").

W wyniku Rejestracji warunkowy kapitał zakładowy Spółki wynosi nie więcej niż 126.510.329,80 zł i dzieli się na nie więcej niż:
a) 39.606.195 akcji zwykłych na okaziciela serii H o wartości nominalnej 20 gr każda;
b) 132.400.000 akcji zwykłych na okaziciela serii O o wartości nominalnej 20 gr każda;
c) 6.000.000 akcji zwykłych na okaziciela serii P o wartości nominalnej 20 gr każda;
d) 454.545.454 akcje zwykłe na okaziciela serii Z o wartości nominalnej 20 gr każda.

Ogólna liczba głosów wynikająca ze wszystkich wyemitowanych akcji Spółki, po Rejestracji nie uległa zmianie i wynosi 5.290.376.196 głosów.

Celem warunkowego podwyższenia kapitału objętego Rejestracją jest przyznanie prawa do objęcia akcji serii Z posiadaczom obligacji zamiennych na akcje emitowanych przez Spółkę na podstawie uchwały nr 5 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia z dnia 25.05.2010 r.

Obniżenie progu kapitału docelowego związane jest z podwyższeniem kapitału zakładowego Spółki w ramach kapitału warunkowego w drodze emisji akcji serii Z.

ppłk.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2430
Rejestracja: 11 gru 2008 19:16
Lokalizacja: abecadło

Postautor: ppłk. » 18 cze 2010 12:54

Juz w drodze seria z ostatnia litera w alfabecie. Ryska drukarnia jednak bardzo sprawna. :D Chyba pierwsza spolka w historii rynkow kapitalowych na calym swiecie przejdzie na nastepne kodowanie: A1 lub AA.

tylko_26905
Chorąży
Posty: 920
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: tylko_26905 » 18 cze 2010 13:42

..........

za pisanie takich rasistowskich ***** powninnaś mieć podwiązane jajowody i spedzić 7 lat w syberyjskim łagrze.

cmok
Jak głębokie jest twoje gardło?

Obrazek

Z N A W C A
Podporucznik
Posty: 16822
Rejestracja: 05 lis 2007 13:54
Lokalizacja: KOŃ TEŻ CZŁOWIEK :-D ICHAAAAAA centaurus.org.pl viva.org.pl
Kontakt:

Postautor: Z N A W C A » 19 cze 2010 12:26

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 38 / 2010
Data sporządzenia: 2010-06-19
Skrócona nazwa emitenta
BIOTON
Temat
Informacje o transakcji dotyczącej akcji BIOTON S.A. przekazane przez osoby obowiązane
Podstawa prawna
Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Treść raportu:
BIOTON S.A. ("Spółka") zawiadamia, że Spółka otrzymała od:

1. członka Rady Nadzorczej Spółki, pełniącego jednocześnie funkcję członka Zarządu PROKOM Investments S.A. z siedzibą w Gdyni ("Prokom") oraz członka Rady Nadzorczej MD Investment S.A. z siedzibą w Gdyni ("MD"),
2. członka Rady Nadzorczej Spółki, pełniącego jednocześnie funkcję członka Zarządu Prokom oraz członka Zarządu MD,
3. członka Rady Nadzorczej Spółki, pełniącego jednocześnie funkcję członka Rady Nadzorczej MD,
4. członka Rady Nadzorczej Spółki, pełniącego jednocześnie funkcję członka Zarządu Prokom,
5. członka Rady Nadzorczej Spółki, pełniącego jednocześnie funkcję członka Rady Nadzorczej Prokom oraz członka Zarządu MD

informacje, iż na podstawie umowy pożyczki akcji z dnia 14.06.2010 r., zawartej pomiędzy Prokom i MD ("Umowa"), MD przeniósł czasowo na Prokom 56.721.830 akcji Spółki. Akcje zostały przeniesione w dniu 14.06.2010 r., w drodze czynności poza rynkiem regulowanym, na podstawie umowy cywilnoprawnej. Akcje zostaną powrotnie przeniesione na MD w dniu 01.07.2010 r., zgodnie z warunkami Umowy ("Informacje").

Informacje zostały sporządzone w Warszawie, a w przypadku osoby, o której mowa w pkt. 5 powyżej – w Gdańsku, w dniu 18.06.2010 r.
______________________________________
;-) ;-)
http://centaurus.org.pl HIPOTERAPIA ..... ratuj koniki
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5229241
oraz http://viva.org.pl

Z N A W C A
Podporucznik
Posty: 16822
Rejestracja: 05 lis 2007 13:54
Lokalizacja: KOŃ TEŻ CZŁOWIEK :-D ICHAAAAAA centaurus.org.pl viva.org.pl
Kontakt:

Postautor: Z N A W C A » 19 cze 2010 12:26

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 37 / 2010
Data sporządzenia: 2010-06-19
Skrócona nazwa emitenta
BIOTON
Temat
Zawiadomienie PROKOM Investments S.A. o zwiększeniu udziału w ogólnej liczbie głosów w BIOTON S.A.
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Treść raportu:
BIOTON S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 18.06.2010 r. Spółka otrzymała od PROKOM Investments S.A. z siedzibą w Gdyni ("Prokom") zawiadomienie o zwiększeniu udziału Prokom w ogólnej liczbie głosów w Spółce.

Zwiększenie udziału spowodowane zostało czasowym przeniesieniem w dniu 14.06.2010 r. przez MD Investment S.A. z siedzibą w Gdyni ("MD") na Prokom 56.721.830 akcji Spółki, na podstawie umowy pożyczki akcji, zawartej w dniu 14.06.2010 r. pomiędzy MD a Prokom ("Umowa Pożyczki", "Transakcja"). Akcje zostały przeniesione w drodze czynności poza rynkiem regulowanym, na podstawie umowy cywilnoprawnej. Akcje zostaną powrotnie przeniesione na MD w dniu 01.07.2010 r., zgodnie z warunkami Umowy Pożyczki.

Przed Transakcją Prokom posiadał 1.019.248.302 akcje Spółki, stanowiące 19,26 % kapitału zakładowego i uprawniające do wykonywania 19,26 % ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

W wyniku Transakcji Prokom posiada 1.075.970.132 akcje Spółki, stanowiące 20,34 % kapitału zakładowego i uprawniające do wykonywania 20,34 % ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.
______________________________________
;-) ;-)
http://centaurus.org.pl HIPOTERAPIA ..... ratuj koniki
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5229241
oraz http://viva.org.pl

Z N A W C A
Podporucznik
Posty: 16822
Rejestracja: 05 lis 2007 13:54
Lokalizacja: KOŃ TEŻ CZŁOWIEK :-D ICHAAAAAA centaurus.org.pl viva.org.pl
Kontakt:

Postautor: Z N A W C A » 19 cze 2010 12:27

i jeszcze lobligacje zamienne :lol: :lol:

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 39 / 2010
Data sporządzenia: 2010-06-19
Skrócona nazwa emitenta
BIOTON
Temat
Informacje związane z planowaną emisją obligacji zamiennych BIOTON S.A.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Treść raportu:
Treść raportu w załączniku.
Załączniki
Plik Opis
RB_2010_39.pdf RB_2010_39.pdf
______________________________________
;-) ;-)
http://centaurus.org.pl HIPOTERAPIA ..... ratuj koniki
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5229241
oraz http://viva.org.pl

koora
Starszy chorąży
Posty: 1973
Rejestracja: 12 gru 2007 19:19

Postautor: koora » 19 cze 2010 21:58


za pisanie takich rasistowskich ***** powninnaś mieć podwiązane jajowody i spedzić 7 lat w syberyjskim łagrze.

cmok
Wybacz, drogi Czytelniku, ale:

nie dzielę Ludzi na kolor skóry, wyznanie, czy zasób portmonetki - Człowiek jest zawsze Człowiekiem, chyba że jedynie aspiruje, czyli nie dorasta innym w dążeniu do lepszego postrzegania Innnych i Świata otaczajacego :

Podwiązanie jajowodów nie jest niczym niedopuszczalnym, ale nie Tobie o tym decydować - lepiej rozmnażać wartościowy materiał genetyczny jedynie w naturalny sposób niż produkować nieskończone rzesze Ludzi, którzy mimo potencjału nie będą mieć właściwych wzorców do naśladowania. Nie daj Boże, aby kiedykolwiek trafiały na takie zarzewia łatwowybuchowej, bezinteresownej nienawiści, jak ta, w Twoim wydaniu...

O Syberii i jej łagrach - śmiem twierdzić - masz znikome pojęcie - tak się składa, że w mojej Rodzinie był Człowiek wielkiego kalibru, który jako 16 latek zaznał tych "rozkoszy" i nie masz pojęcia, jak bardzo został zniszczony przez tamtejszy system... Wiesz, Twoje bezmyślne odpowiedzi, gdyby trafiły na podatny grunt też mogłyby zniszczyć niejedno Ludzkie, wartościowe istnienie - omijaj więc wszelkie fora, gdyż Twoja jadowitość może być groźna dla innych, dopóki sam/ sama nie uporasz się z własnymi problemami. Potem wróć - będziesz dobrym przykładem, jak można próbować czynić dobro :!: :!: :!:

Mimo wszystko pozdrawiam...
Ostatnio zmieniony 19 cze 2010 22:20 przez koora, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kiedy przyjdą podpalić Dom, ten w którym mieszkasz-Polskę-...bagnet na broń..."!!!Władysław Broniewski

koora
Starszy chorąży
Posty: 1973
Rejestracja: 12 gru 2007 19:19

Postautor: koora » 19 cze 2010 22:17

a.....
zmieniłam zdanie co do Tygrysków
szczególnie tych zodiakalnych hi hi hi
:D
A ja nie... :wink:
...ojej a myslałam ,ze lubisz Rysie bo:
Ryś nie potrafi ryczeć jak tygrys - furczy, mruczy albo miauczy tak jak kot domowy. Za to wielkością ryś niewiele ustępuje dużym, drapieżnym kotom-dorosły osobnik osiąga wysokie długości i pojemności.
Rysie, jak koty domowe, lubią pieszczoty, ale udają, że nic je to nie obchodzi. :D
...ale w tym caly ambaras, aby .......... 8)
:shock: O tygrysach pisałam, chociaż większą część dobrego życia z Lwem spędziłam. :D Na Rysiach się słabo znam- kiedyś spotykałam się z jednym, ale kupował mi pawie w klipsach i aligatory w paskach - wszystko do wymiany kolorystycznej. :wink:

Co do Rysi- z Oliwskiego ZOO pamiętam, że miewają 2 pędzelki na uszach - dla mnie do końca życia, bez względu na strefę klimatyczną , zawsze będą to 2 gdyńskie kolory: żółty i niebieski...Dla mnie to "Arka", "Troll" albo soczysta oaza... :) Lubię też piosenkę Ałły Pugaczowej - co prawda o różach, ale i o malarzu...Niektórzy miewali pędzle w ustach, aby dotrzymać umów... Tak już miewam...

Kiedyś, po zakupie domu chciałam zakupić kota norweskiego dla Córki, ale na czas zaniechałam...

A co do ambarasu...Święty spokój lubię najbardziej - płonacy kominek, wygodny fotel, szklaneczka porto, komp do denerwacji i spokojnie zamruczę "chwilo trwaj"...Na pewnym etapie życia, kiedy dotknęłam wszystkiego, o czym inni mogli sobie tylko pomarzyć to cena, którą z przyjemnością zapłacę za własną samotność i złożę daninę za wszelkie dobra, które przez lata sobie wypracowałam..."Trzeba umieć umierać pięknie..."

:wink:

Ale, żeby nie było ponuro, powiem Ci, że kiedyś uczyłam gwarki w jednym z azjatyckich parków zagwizdów. Teoretycznie oporne, kiedy oddaliłam się, dopiero zareagowały...Myślałam, że Ludzie miewają inaczej - myliłam się... :idea:

Znikam...Znów nic optymistycznego...
"Kiedy przyjdą podpalić Dom, ten w którym mieszkasz-Polskę-...bagnet na broń..."!!!Władysław Broniewski

veto.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2968
Rejestracja: 21 sty 2008 16:56

Postautor: veto. » 21 cze 2010 07:52

Pop....... spółka i tajemnicze pożyczki :!:





BIOTON SA zawiadomienie PROKOM Investments SA o zwiększeniu udziału w ogólnej liczbie głosów

21.06. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 37/2010

BIOTON S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 18.06.2010 r. Spółka otrzymała od PROKOM Investments S.A. z siedzibą w Gdyni ("Prokom") zawiadomienie o zwiększeniu udziału Prokom w ogólnej liczbie głosów w Spółce.

Zwiększenie udziału spowodowane zostało czasowym przeniesieniem w dniu 14.06.2010 r. przez MD Investment S.A. z siedzibą w Gdyni ("MD") na Prokom 56.721.830 akcji Spółki, na podstawie umowy pożyczki akcji, zawartej w dniu 14.06.2010 r. pomiędzy MD a Prokom ("Umowa Pożyczki", "Transakcja"). Akcje zostały przeniesione w drodze czynności poza rynkiem regulowanym, na podstawie umowy cywilnoprawnej. Akcje zostaną powrotnie przeniesione na MD w dniu 01.07.2010 r., zgodnie z warunkami Umowy Pożyczki. Przed Transakcją Prokom posiadał 1.019.248.302 akcje Spółki, stanowiące 19,26 % kapitału zakładowego i uprawniające do wykonywania 19,26 % ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki. W wyniku Transakcji Prokom posiada 1.075.970.132 akcje Spółki, stanowiące 20,34 % kapitału zakładowego i uprawniające do wykonywania 20,34 % ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

kom espi mra

norton
Podporucznik
Posty: 13027
Rejestracja: 24 sie 2007 18:34

Postautor: norton » 21 cze 2010 11:39

BIOTON - Informacje o transakcji dotyczącej akcji BIOTON S.A. przekazane przez osoby obowiązane (38/2010)

Treść raportu:
BIOTON S.A. ("Spółka") zawiadamia, że Spółka otrzymała od:1. członka Rady Nadzorczej Spółki, pełniącego jednocześnie funkcję członka Zarządu PROKOM Investments S.A. z siedzibą w Gdyni ("Prokom") oraz członka Rady Nadzorczej MD Investment S.A. z siedzibą w Gdyni ("MD"),2. członka Rady Nadzorczej Spółki, pełniącego jednocześnie funkcję członka Zarządu Prokom oraz członka Zarządu MD,3. członka Rady Nadzorczej Spółki, pełniącego jednocześnie funkcję członka Rady Nadzorczej MD,4. członka Rady Nadzorczej Spółki, pełniącego jednocześnie funkcję członka Zarządu Prokom,5. członka Rady Nadzorczej Spółki, pełniącego jednocześnie funkcję członka Rady Nadzorczej Prokom oraz członka Zarządu MDinformacje, iż na podstawie umowy pożyczki akcji z dnia 14.06.2010 r., zawartej pomiędzy Prokom i MD ("Umowa"), MD przeniósł czasowo na Prokom 56.721.830 akcji Spółki. Akcje zostały przeniesione w dniu 14.06.2010 r., w drodze czynności poza rynkiem regulowanym, na podstawie umowy cywilnoprawnej. Akcje zostaną powrotnie przeniesione na MD w dniu 01.07.2010 r., zgodnie z warunkami Umowy ("Informacje").Informacje zostały sporządzone w Warszawie, a w przypadku osoby, o której mowa w pkt. 5 powyżej?w Gdańsku, w dniu 18.06.2010 r.
Wiedza o wszystkim pochodzi od wszystkich.
Mahatma Gandhi


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 123 gości