PETROLINVEST [OIL] czesc XIX

wszystko na temat spółek publicznych
vito
Kapitan
Posty: 43277
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 20 cze 2010 20:41

:lol: :lol: :lol:
jak teraz wszyscy kochają napieralskiego na którego głosowałem :lol: :lol: 8)
SKRESLE OBYDWU DURNI !!!!!
ja uczynię podobnie jak kolega Marcin
pójdę skreślić obu :!:

REKLAMA


baret
Starszy chorąży
Posty: 1623
Rejestracja: 06 mar 2008 13:53

Postautor: baret » 20 cze 2010 20:58

:lol: :lol: :lol:
jak teraz wszyscy kochają napieralskiego na którego głosowałem :lol: :lol: 8)
SKRESLE OBYDWU DURNI !!!!!
ja uczynię podobnie jak kolega Marcin
pójdę skreślić obu :!:
na nic innego nie zasługują :roll: :evil: :evil:

wiercik i druch
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 388
Rejestracja: 31 maja 2010 12:10

Postautor: wiercik i druch » 20 cze 2010 21:32

Vito- nie miejsce i nie czas ale w wielu kwestiach zgdozilnym sie z krytykami "wolnego rynku" w obecnej formie, w wielu zgdiozilbym z Toba , a w innych polemizowalbnym ;) i tak- mam na mysli "wolny rynek" ale i sklonnosc do gromadzenia dobr dla siebie i potomkow, jako motor napedowy aktywnosci ludzkiej. generalnie, wydaje mi sie ze jestesmy przed powaznymi zmianami i to wlasnie w europie - nie w usa. europa nie ma wielu atutow usa za to fatalne budzety, pomysalmi " goni w pietke" ( *** eko itd) ,a to co bylo najlepsze - odbudowa po IIWS i praca w strachu przed sowietami, to juz przeszlosc i ma najgorsze - fatalna demografie, a ta dosiegala zawsze kazdego od tysiacleci ( i za nascie lat powali tygrysa chinskiego, kiedy te rezerwy beda "jak znalazl" na unikniecie katastrofy) .

nawisem mowiac - tak co do kultury - ta amerykanska , a przynajmniej jej mit, pozwala na sterowanie demografia, a ta okazywala sie zawsze kluczowym elementem determinujacym realny rozwoj gospodarzczy. generalnie jest czas na zastanawainie sie bo pomimo ogromnego wzrostu tzw "pkb" na "zachodzie" ludzie maja tyle samo co... kilkadzisiat lat temu - bardzo ciekawe ;)

P.S. nie mam czasu teraz szukac ,ale bardzo inspirujaca byla koncepcja pewnego czleka z XIX wieku (w niemczech nawet dzialalo w jakims ktraju zwiazkowym przez jakis czas) - koncepcja pienidza ustawowo..tracacego na wartosci ;) i o ile mrzonki o wiazaniu ze zlotem sa po prostu grozne ( stala deflacja i 'zwijanie' sie + utopia (chaos) z politycznych wzgledow) to taka koncepcja pieniadza, wlasnie przy calym swym rewolucjonizmie, przynajmniej inteleuktualnie wydaje sie byc bardzo ciekawa ;)
to dwie różne kwestie "wolny rynek' i akumulacja dóbr
one nie muszą iśc w parze
co do "wolnego rynku" to problem z nim obecnie wynika właśnie z koncetracji dóbr
bo by wolny rynek działał to jego uczetnicy nie mogą sie znacząco różnić ani po stronie podażowej, ani po stronie popytowej
różnice kasują konkurencję
co o US się nie zdodzę - jak sam przyznajesz bazujesz na micie a nie na realiach
a realia są takie że US już weszło w fazę deflacyjną
UE dzięki słabemu euro ma jeszcze szansae się obronić jakiś czas
mnie się system waluty kredytowej podoba - jest on sprawiedliwy - powiązany ścisle z człowiekiem i jego potrzebami
mieliśmy wzrost demograficzny i była inflacja
będzie spadek demografii i deflacja
normalne i naturalne
ale masz rację - nie miejsce na tak poważne dyskusje
przeciętny akcjonariusz OIL może poczuć rozdrażnienie i agresję z powodu braków percepcyjnych :wink:
witam
ja nie czuje rozdraznienia
moze dlatego że nie jestem akcjonariuszem OIL
natomiast musze stwierdzic ze vito ty tos mnie zaskoczył.
tekstami nawet zgrabnymi.(oczywiscie jak na vitę)

wiercik i druch
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 388
Rejestracja: 31 maja 2010 12:10

Postautor: wiercik i druch » 20 cze 2010 21:37

:lol: :lol: :lol:
jak teraz wszyscy kochają napieralskiego na którego głosowałem :lol: :lol: 8)
SKRESLE OBYDWU DURNI !!!!!
ja uczynię podobnie jak kolega Marcin
pójdę skreślić obu :!:
ja tam bede głosowac na kaczke
by sie odrózniac od pewnego znanego mi bliżej prymitywa i złodzieja który to bedzie głosowac na komora.
jest to prywata, no ale cóż zrobic
zycie jess nagie jak wenus z milo

marcinecki_69537
Porucznik
Posty: 31543
Rejestracja: 14 mar 2006 18:28
Lokalizacja: Gdanisko

Postautor: marcinecki_69537 » 20 cze 2010 21:39

:lol: :lol: :lol:
jak teraz wszyscy kochają napieralskiego na którego głosowałem :lol: :lol: 8)
SKRESLE OBYDWU DURNI !!!!!
ja uczynię podobnie jak kolega Marcin
pójdę skreślić obu :!:
ja tam bede głosowac na kaczke
by sie odrózniac od pewnego znanego mi bliżej prymitywa i złodzieja który to bedzie głosowac na komora.
jest to prywata, no ale cóż zrobic
zycie jess nagie jak wenus z milo
A JA PROSZE BY NIE CYTOWAC ZMANIPULOWANYCH POSTÓW PRZEZ SZMACIARZA VITE !!!!

koora
Starszy chorąży
Posty: 1973
Rejestracja: 12 gru 2007 19:19

Postautor: koora » 20 cze 2010 21:42

U oddalających się od swoich Chlopaków Kobiet bywa jednak inaczej - często inspirują się poza związkiem, wracają mocniejsze i mogą wspierać Dom, który tworzą...Im wyżej mierzą, tym "uzysk" z takiej inspiracji większy :!: :
tak, tak a pozniej w calym domu leci glosno:

http://djss.wrzuta.pl/audio/3l9BQgHh39N ... urn_to_you

Qgen
Autopsja :?: :arrow: :roll: Wybacz czarny humor, ale - nie uwierzybyś, że dokadnie tak bywa - w uzasadnionych przypadkach - czasami warto robić to dyskretnie, kiedy indziej zmobilizować Chlopaka do ujawnienia swoich prawdziwych intencji czy pragnień :!: Dobrego związku nic nie jest w stanie zniszczyć, a moja wiedza o ludzkiej energetyczności bywa dość trudna do zaakceptowania- nie musisz wierzyć, ale Partner czy Partnerzy podświadomie proszą o dodatkową męską energię, którą zamierzają w różny sposób spożytkować - czasami makabreska z tego wychodzi, ale jeśli umierający Mężczyzna "prosi" podświadomie swoją ukochaną Żonę o bliższy kontakt z innym Mężczyzną to okazuje się, że tak doladowana bateria pozwala mu godnie odejść, a nie popelniać -z nieuśmierzonego bólu fizycznego-samobójstwa :!: Kiedy jeszcze okazuje się, że za wlasnego życia wybiera następnego fajnego Partnera dla swojej Żony - to twierdzę, że nie ma piękniejszej milości Mężczyzny do Kobiety.... I odwrotnie - jeśli Kobieta decydując się na napiętnowanie realizuje swoje powolanie nawet dla takich zachowań...

Są także Mężczyźni, którzy uwielbiają "swoje " Kobiety w ramionach innych Mężczyzn i nikomu nic do tego, a już piętnowanie takich zachowań w imię jakiejś wyimaginowanej "moralności" to już przesada - nikomu nic do tego, co się w cudzych związkach i z jakich powodów dzieje:!:

Na śmiertelność mnie wzięlo, ale...warto zastanowić się - piszę ogólnie, nie tylko do Ciebie Qgen, bo gotowyś mnie ostatecznie znielubić - :roll: - jak sami chcielibyśmy umrzeć... Niektórzy chcieli w ekstazie cielesnej i tak mieli nie zważając na to, kogo z tym klopotem zostawiają :wink:

Swego czasu - podróżując slużbowo - sypialam w niezlych hotelach - często pokoje i lóżka tam stojące "opowiadaly" koszmary lub przyjemności - energię takich miejsc warto wzmacniać lub oslabiać np.: folią aluminiową, tak samo jak równie latwo można zneutralizować zlą energię cieków wodnych czy poprzednich Wlaścicieli stosując folię we wlasnym domu czy stosując inne odpromienniki np.: kasztany czy pojemniki z solą. :) :!: Są osoby - a sama do nich należę - widzące prawie jak podczerwień i nawet plamy krwi czy jej poświatę potrafię zobaczyć nawet po dziesiątkach lat. Dla mnie to nie koszmar, ale pierwszy taki obraz może doprowadzić do szaleństwa. 8)

Zdumiabyś się ile osób, które mijam na ulicach jest " naznaczonych" - mają poświatę pochodzącą ze znaczonych kolorem pieniędzy z lapówek, czy "świecą" kosztownościami, które swego czasu byly znaczone przez firmy ubezpieczeniowe a zniknely w wyniku kradzieży :!: Tak samo bywają znaczone istotne dokumenty, inne pieniądze czy wlamywacze penetrujący - bez zgody latwodostępnego wlaściciela - jego posiadlości, domy, mieszkania czy przedsiębiorstwa....Od dawna kolor jest podstawą identyfikacji, a np.: osoby, które próbowano otruć czy unieszkodliwić w wyniku zastosowania neutralizatorów, także "pięknie świecą" kolorystyką swojego wybawcy. Warto taką wiedzę upowszechniać, bo często Ci, którzy tak naprawdę ratują bywają posądzani o dzialania wręcz odwrotne - kiedy chce się rzucić podejrzenie na innych, środki slużące przestępczości a latwe do identyfikacji także są podrabiane - np.: trują Szwajcarzy a kolorystykę przyporządkowują sobie np.: Arabską. A Arabowie - niezwykle zdolni Ludzie - w tym samym czasie, kiedy muszą ratować innych, bo nie chcą oglądać ludzkich dramatów - mają podwójną pracę - bronią i jednocześnie muszą pracować nad udoskonaleniem takich metod, aby więcej takie zwyrodnialstwa się nie pojawialy... To tylko przyklad, ale niewiwlu z nas wie, że przeniesienie linii papilarnych, naniesienie na cokolwiek oddalone o tysiące kilometrów, uzupenienie o latwoprzenaszalne próbki zapachów powoduje, że zupelnie niewinne Osoby, których jedynym wykroczeniem bywa "butność" lub tylko nietolerowanie niewlaściwych zachowań Zwyrodnialców, latwo stają się ofiarami... Latami nieszkolone organa ścigania często bazują na starych zasadach pozyskiwania materialu dowodowego :!:

Sama mialam kiedyś "wizytę" Policjantów - zażyczyli sobie prezentacji calego systemu monitoringu- nie robi się takich rzeczy i Waszym prawem jest nie pomagać przestępcom :!:

Kiedy się bardzo boicie, są środki rejestrujące dźwięk np.: w postaci wziewnego pyku i w odmiejscowionym serwerze jest caly, często wieloletni zapis. Nie musisz czasami o tym wiedzieć- taki chip może zalożyć Ci każdy, kto się o Ciebie martwi i przecież nie powie Ci, że coś Ci grozi :idea:

Podobnie z monitoringiem domów czy mieszkań- poleganie jedynie na widocznym systemie monitoringu nie przynosi już oczekiwanych rezultatów - opracowano więc kamerki pylkowe, które w latwy sposób można ulokować przez otwarte okno czy wentylację, a których dopiero zmasowanie daje pelen obraz tego, co dzieje się w domu czy z Tobą, nawet gdy śpisz...

Sama nosilam kiedyś w cennej torebce taką "wziewność" - mój chip - tego samego ladunku - po otwarciu torebki nie wyciąga "pluskwy" na zewnątrz, natomiast każdy, kogo zainteresowala zawartość mojej torby bez mojej zgody - mial niespodziankę. Nie, nie - w sklepie to niemożliwe - aktywator dziala jedynie wtedy, kiedy torba czy coś innego kuszącego zostaje w domu, taksówce czy pokoju hotelowym... Można w uzasadnionych przypadkach to zneutralizować i latwo uzewnętrznić, ale jestem zdania, że warto naznaczonego zloczyńcę narazić nawet na kilkuletnie cierpienia psychiczne, skoro większości z nich nie można osadzić w stosownych warunkach...

Nawet wątek stosowny wybralam na takie wynaturzenie - psucie krwi to przecież ropa... 8) A ilość pięknie zaznaczonych i trwale zzipowanych Pracowników firm ze stajni pana RK- to piękny material na dowód ich "użytecznej" dzialalności. :roll: Część filmików już śmiga po sieci - jakie czasami nieszczelne są te nowoczesne wynalazki. :idea: :arrow: :roll:
"Kiedy przyjdą podpalić Dom, ten w którym mieszkasz-Polskę-...bagnet na broń..."!!!Władysław Broniewski

koora
Starszy chorąży
Posty: 1973
Rejestracja: 12 gru 2007 19:19

Postautor: koora » 20 cze 2010 22:06

Rzadko się denerwuję, ale kiedy widzę jak latami przygotowywane dzialania operacyjne są marnotrawione przez wysoko posadowionych w mniej użytecznych strukturach urzędasów czy pseudooficerów - pożal się Boże - bo niektórzy widują jedynie to co chcą zobaczyć, a zupelnie nie widzą tego, co mają obowiązek zobaczyć czy zaplacić - to dumna jestem z tych, którzy nie chowając się za paragrafami i przedszkolnymi tlumaczeniami przystępują do dzialania i czynią wlaściwe sobie powinności nawet kosztem narażenia się na początkowe niezrozumienie :!: :!: :!:

To, co dzieje się w wielu firmach czy urzędach i to nie tylko polskich, bo jest to dramat ogólnoświatowy - osiągnęlo już taki stan, że dopiero zaangażowanie ponadprzeciętnych środków i powolanie wszystkich użytecznych "rezerwistów" w celu uwrażliwienia nowych i przeprowadzenia stosownych szkoleń - może sprawić, że wszyscy poczujemy się bezpieczniej zarówno w stosownym, jak i finansowym aspekcie. :idea:

A kiedy jeszcze widzę, jak w dobie obecnej techniki i technologii, nie patrząc na stare animozje - Ludzie sobie zwyczajnie pomagają - to serce rośnie :!: Najwyższy szacunek dla Decydentów Amerykańskich, którzy ani przez moment nie zawachali, aby wyslać pomoc dla ubogiego regionu z Krajów Arabskich, mimo że Arabowie do biednych nie należą... :idea:

Dla takich Ludzi warto żyć i od takich warto się uczyć wszystkiego, co dobre :!: :!: :!:
"Kiedy przyjdą podpalić Dom, ten w którym mieszkasz-Polskę-...bagnet na broń..."!!!Władysław Broniewski

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 20 cze 2010 22:07

...
Skoro masz odwage opisac takie post na forum to ma odpowiedz nie moze byc inna niz: stwierdzam ze zagrozeniem dla nas samych jestesmy my sami, a energie- nasz feng shui - zalezy rowniez od nas samych.

Zycze Ci milego wieczoru i muzycznie pozdrawiam
http://bchmura.wrzuta.pl/audio/6atq3dyw ... iecie_nasz

Qgen

samuell_103511
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9943
Rejestracja: 11 sty 2007 09:46
Lokalizacja: :) :) :) :)
Kontakt:

Postautor: samuell_103511 » 20 cze 2010 22:45

Czołem

jak jutro ?
/pytanie retoryczne/ :wink:
Obrazek

Mario._290147
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9464
Rejestracja: 17 lut 2010 22:26

Postautor: Mario._290147 » 20 cze 2010 22:50

Czołem

jak jutro ?
/pytanie retoryczne/ :wink:
Otworzyłem twój post chudy wole i stwierdzam , ze twoje wsparcia i prognozy AT na Petrolu mozna o kant rzyci potłuc :D
Podobnie ostatnie na EEX ... gdzie zachwalałeś RSI :wink:

NoTopNaRa

:arrow: Zakup 10,48 małe odbicie do góry , a potem 9,54 i podobnie :D

samuell_103511
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9943
Rejestracja: 11 sty 2007 09:46
Lokalizacja: :) :) :) :)
Kontakt:

Postautor: samuell_103511 » 20 cze 2010 23:03

Czołem

jak jutro ?
/pytanie retoryczne/ :wink:
Otworzyłem twój post chudy wole i stwierdzam , ze twoje wsparcia i prognozy AT na Petrolu mozna o kant rzyci potłuc :D
Podobnie ostatnie na EEX ... gdzie zachwalałeś RSI :wink:

NoTopNaRa

:arrow: Zakup 10,48 małe odbicie do góry , a potem 9,54 i podobnie :D
Małpka.....spuść wodę bo ...brzydko pachnie

Powiedz co z odbiciem na KOV...w piątek na koniec sesji pisałeś, że idzie dzida...
powiedz ile ludzie zarobili kupując papier w poniedziałek na otwarciu ?
http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... c&start=15

Przypomnieć Ci ? - proszę w poniedziałek otwarcie 2,08 ....przez cały tydzień zrypało się do 1,89 w porywach do 1,97 - ile można było wciągnąć po Twojej prognozie ?
:D :D :D :D :D

Teraz po tygodniu szczekasz na moją prognozę ? a dlaczego wlazłeś na kilka dni do budy w chwili, gdy specjalnie dla Ciebie rozrysowałem wykres przedstawiając wsparcie na pewnym poziomie i pytałem się publicznie skąd wziąłeś swoje ( gdzie go nie było) ?

A teraz zapuść jakiś filmik z Colinem Farellem inwestorku. Śmiech na sali aby takiego Nicka złożyć i ***** sobie zdjęcie z gołą klatą w stopce aktora z Hollywood - pisałeś do modera by Ci go odblokowali ?
:D :D :D :D :D :D

:lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek

Mario._290147
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9464
Rejestracja: 17 lut 2010 22:26

Postautor: Mario._290147 » 20 cze 2010 23:08

Czołem

jak jutro ?
/pytanie retoryczne/ :wink:
Otworzyłem twój post chudy wole i stwierdzam , ze twoje wsparcia i prognozy AT na Petrolu mozna o kant rzyci potłuc :D
Podobnie ostatnie na EEX ... gdzie zachwalałeś RSI :wink:

NoTopNaRa

:arrow: Zakup 10,48 małe odbicie do góry , a potem 9,54 i podobnie :D
Małpka.....spuść wodę bo ...brzydko pachnie

Powiedz co z odbiciem na KOV...w piątek na koniec sesji pisałeś, że idzie dzida...
powiedz ile ludzie zarobili kupując papier w poniedziałek na otwarciu ?
http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... c&start=15

Przypomnieć Ci ? - proszę w poniedziałek otwarcie 2,08 ....przez cały tydzień zrypało się do 1,89 w porywach do 1,97 - ile można było wciągnąć po Twojej prognozie ?
:D :D :D :D :D

Teraz po tygodniu szczekasz na moją prognozę ? a dlaczego wlazłeś na kilka dni do budy w chwili, gdy specjalnie dla Ciebie rozrysowałem wykres przedstawiając wsparcie na pewnym poziomie i pytałem się publicznie skąd wziąłeś swoje ( gdzie go nie było) ?

A teraz zapuść jakiś filmik z Colinem Farellem inwestorku. Śmiech na sali aby takiego Nicka złożyć i ***** sobie zdjęcie z gołą klatą w stopce aktora z Hollywood - pisałeś do modera by Ci go odblokowali ?
:D :D :D :D :D :D

:lol: :lol: :lol: :lol:
Ze szczylami , którzy czerpią wiadomości z Google i Wiki nie dyskutuję ... szkoda czasu ... mam cie głęboko ... miszczu prognoz

NoToNaRa

Aha ... wklej kalkulator Fibonacciego , taki jak na EEX i policz poziomy ...
pośmiejemy się jeszcze raz

:D :D :D

Ostatnia jazda zaczęła się od mojego wątku na konkurencyjnym forum

>>>>>>> HISTORYCZNY DOŁEK <<<<<<<

W tym samym dniu *****...ziłeś tu na wątku , ze info jest negatywne :lol:
Pamietasz ?

:D :D :D

Małpę to ty z siebie robisz codziennie na tym forum :D
Ostatnio zmieniony 20 cze 2010 23:18 przez Mario._290147, łącznie zmieniany 2 razy.

butterfly1
Chorąży sztabowy
Posty: 6926
Rejestracja: 30 lip 2008 16:03

Postautor: butterfly1 » 20 cze 2010 23:16

Czołem

jak jutro ?
/pytanie retoryczne/ :wink:
Otworzyłem twój post chudy wole i stwierdzam , ze twoje wsparcia i prognozy AT na Petrolu mozna o kant rzyci potłuc :D
Podobnie ostatnie na EEX ... gdzie zachwalałeś RSI :wink:

NoTopNaRa

:arrow: Zakup 10,48 małe odbicie do góry , a potem 9,54 i podobnie :D
Małpka.....spuść wodę bo ...brzydko pachnie

Powiedz co z odbiciem na KOV...w piątek na koniec sesji pisałeś, że idzie dzida...
powiedz ile ludzie zarobili kupując papier w poniedziałek na otwarciu ?
http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... c&start=15

Przypomnieć Ci ? - proszę w poniedziałek otwarcie 2,08 ....przez cały tydzień zrypało się do 1,89 w porywach do 1,97 - ile można było wciągnąć po Twojej prognozie ?
:D :D :D :D :D

Teraz po tygodniu szczekasz na moją prognozę ? a dlaczego wlazłeś na kilka dni do budy w chwili, gdy specjalnie dla Ciebie rozrysowałem wykres przedstawiając wsparcie na pewnym poziomie i pytałem się publicznie skąd wziąłeś swoje ( gdzie go nie było) ?

A teraz zapuść jakiś filmik z Colinem Farellem inwestorku. Śmiech na sali aby takiego Nicka złożyć i ***** sobie zdjęcie z gołą klatą w stopce aktora z Hollywood - pisałeś do modera by Ci go odblokowali ?
:D :D :D :D :D :D

:lol: :lol: :lol: :lol:
Ze szczylami , którzy czerpią wiadomości z Google i Wiki nie dyskutuję ... szkoda czasu ... mam cie głęboko ... miszczu prognoz

NoToNaRa

Aha ... wklej kalkulator Fibonacciego , taki jak na EEX i policz poziomy ...
pośmiejemy się jeszcze raz

:D :D :D

Ostatnia jazda zaczęła się od mojego wątku na konkurencyjnym forum

>>>>>>> HISTORYCZNY DOŁEK <<<<<<<

:D :D :D

Małpę to ty z siebie robisz codziennie na tym forum :D
czesc Mariusz,a co to za forum :?:

samuell_103511
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9943
Rejestracja: 11 sty 2007 09:46
Lokalizacja: :) :) :) :)
Kontakt:

Postautor: samuell_103511 » 20 cze 2010 23:17


Ze szczylami , którzy czerpią wiadomości z Google i Wiki nie dyskutuję ... szkoda czasu ... mam cie głęboko ... miszczu prognoz


NoToNaRa
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Fibonacciego to Ty użyłeś tu na forum...qugen Cię wyśmiał jak Małpkę i ponownie uciekłeś na dwa dni do budy.

i skąd miałem się dowiedzieć kto to jest Colin Farell i zobaczyć jak wygląda jak nie z google lub wikipedii ?

Boli, że zablokowali Ci tak zajefajnego Nicka ?



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 20 cze 2010 23:18 przez samuell_103511, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

bartek_kn
Starszy chorąży
Posty: 1115
Rejestracja: 22 paź 2009 22:45

Postautor: bartek_kn » 20 cze 2010 23:18

siema Mariusz robisz się coraz bardziej agresywny, a kiedyś taki porządny forumowicz z Ciebie był :(
Profesjonalne strony www Szczecin i nie tylko.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości