COGNOR [COG] odcinek XVII

wszystko na temat spółek publicznych
tutenhamon
Podporucznik
Posty: 11797
Rejestracja: 09 maja 2009 12:56

Postautor: tutenhamon » 08 gru 2010 15:32


REKLAMA


konefka
Chorąży sztabowy
Posty: 4589
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: baza łodzi podwodnych

Postautor: konefka » 08 gru 2010 18:21

...dla tych co sprzedali ostatecznie może być stara księga,maja jeszcze 10 stron na bełkot :idea:
Twój pierwszy dobry pomysł darbo. Dopóki moder nie zamknie tego wątku, a zgodnie z regulaminem nie powinien tego robić, będę sobie tu siedział :lol:

konefka
Chorąży sztabowy
Posty: 4589
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: baza łodzi podwodnych

Postautor: konefka » 09 gru 2010 11:41

Zapraszamy Państwa na ekskluzywny wywiad dziennikarza, bardziej znanego z tego że jest znany niż że jest dobrym dziennikarzem (w skrócie DBZZTŻJZNŻJDD)z prezesem (w skrócie z P.R.R.E.Z.E.S.M.). O sytuacji. Ogólnie o sytuacji.

- DBZZTŻJZNŻJDD - Zanim rozpoczniemy chciałbym tylko przypomnieć iż po raz kolejny zostałem nominowany do nagrody telekamery i po raz kolejny prosze państwa o oddawanie głosów na moją znaną osobę. W zeszłym roku na skutek błędu w systemie operatorów telefonicznych moje nazwisko zostało przypisane do pytania konkursowego...
- z P.R.E.Z.E.S.E.M. - yhmmm
- DBZZTŻJZNŻJDD - ...do pytania konkursowego czym się je świateczną zupe. Pomijając fakt iz moja osoba zdobyła największą liczbe głosów i mając nadzieję iż nie był to zamierzony atak moich konkurentów...
- z P.R.E.Z.E.S.E.M. - (zniecierpliwiony) Panie redaktorze...
- DBZZTŻJZNŻJDD - (wyrwany z kontekstu) Tak?
- z P.R.E.Z.E.S.E.M - Nie chciałbym przeszkadzać ale troche się spiesze...
- DBZZTŻJZNŻJDD - Już kończe. Na czym to ja? A tak. W zeszłym roku sznase na dostanie należnej mi telekamery…
- z P.R.E.Z.E.S.E.M. - Ja naprawde nie mam czasu. W firmie mamy do czynienia z rzeczami przełomowymi i myslę, że opina publiczna jest bardzo…
- DBZZTŻJZNŻJDD - (poirytowany) Ja Panu nie przerywałem...
- z P.R.E.Z.E.S.E.M – (zdziwiony) Ale jak Pan mi miał przerwać jeżeli ja jeszcze nic nie powiedziałem???
- DBZZTŻJZNŻJDD – No własnie gdyby mi Pan nie przerywał już dawno by Pan coś powiedział i wtedy mógłbym Panu przerwać…To znaczy…Yyyy…
(chwila milczenia)
- z P.R.E.Z.E.S.E.M – Nieważne. Chciałbym przedstawić Państwu warunki…
- DBZZTŻJZNŻJDD – Ja jeszcze nie skończyłem! Zeszłoroczny układ, bo inaczej tego nazwać nie można, który pozbawił mnie należnej nagrody za…
- z P.R.E.Z.E.S.E.M. – Panie redaktorze albo zaczynamy to po co żeśmy się Tutej spotkali albo…
- DBZZTŻJZNŻJDD – (mocno podqurwiony) – Czy wam bogaczom wydaje się, że jeżeli macie dużo pieniędzy to wszystko wam wolno? Że możecie wszystko i wszystkich kupić? Że każdy jest na wasze skinienie i że każdy dziennikarz tylko czeka na to co macie do powiedzenia? Jeżeli tak myslicie…
- z P.R.E.Z.E.S.E.M. – To skandal, to niedopuszczalne żeby nie powiedzieć chamskie…
- DBZZTŻJZNŻJDD – Zamknij się!... Że możecie wszystko? Że możecie parkować te swoje samoloty na miejscach dla inwalidów przed hipermarketami? Że… Halo Panie prezesie gdzie Pan idzie? A wywiad? Miał przedstawić opinii publicznej warunki sprzedaży… Ale obrażalski. Echh ci bogacze…A wracając do telekamery..

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: miki331 » 09 gru 2010 12:55

kupować kupować - taniej już nie będzie ?

konefka
Chorąży sztabowy
Posty: 4589
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: baza łodzi podwodnych

Postautor: konefka » 09 gru 2010 13:20

kupować kupować - taniej już nie będzie ?
MACD dał wczoraj sygnał sprzedaży, wskażniki pokazują powiekszającą się dystrybucje, zarząd juz nawet nie udaje że traktuje akcjonariuszy jak inteligentnych inaczej. Dno jakościowe na pewno zostało osiągniete. Ale czy kursowe? Wątpie


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: paaulinka i 90 gości