GASTEL ŻURAWIE [GZU] part VI

wszystko na temat spółek publicznych
KLAPEK
Młodszy chorąży
Posty: 624
Rejestracja: 06 cze 2007 14:44

Postautor: KLAPEK » 11 lut 2011 10:17

opt tez już nikt nie chciał :lol:

REKLAMA


kopytko0
Porucznik
Posty: 21152
Rejestracja: 01 cze 2005 19:17

Postautor: kopytko0 » 11 lut 2011 11:08

uciekaccccccccccccccccccccccccccccccc
Mówisz o tym z 13 groszy ? Zaraz ucieknie, już raz uciekł. To się nazywa bezpardonowa walka czy jakoś tak.

rico62
Starszy chorąży
Posty: 1580
Rejestracja: 22 sie 2006 13:33
Lokalizacja: Kattowitz

Postautor: rico62 » 11 lut 2011 14:14

nareszcie ostatki

maverick-
Chorąży sztabowy
Posty: 5786
Rejestracja: 19 kwie 2006 12:40
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: maverick- » 11 lut 2011 18:38

Myślę, że Kopytko miał na uwadze nieporównywalną skalę marzeń, które w nieporównywalny sposób potrafią zawładnąć rynkiem i niewyobrażalnie wywindować kurs petrola :wink: .....w przeciwieństwie do żurka... 8)
Chyba to nie były marzenia, a zaplanowana zagrywka.
KNF sprawdza.
Jasne, że tak...

- dla wtajemniczonych zaplanowana zagrywka
- dla pozostałych lampki w oczach na myśl o niebagatelnych zyskach (marzenia)

:wink:
dokładnie tak jak mówisz,
ale na dziś dzień czerwone barony są nietykalne niestety...

Podnietka
Starszy chorąży
Posty: 1683
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: No nie

Postautor: Podnietka » 11 lut 2011 19:01

ot to .
Co wam jest? do Q...wy dzieci czy baby jesteście? :wink:
Z głodu nie padnę przez tą bandę, więc na wszelki wypadek poczekam...nawet parę lat. Ale trudno o optymizm, jak się na to patrzy. ma nadzieję, że nie piszesz z sekretariatu "kitajca".
Jakie kilka lat? nie pamiętasz starych dobrych czasów na żurawiku?
Pamiętam, ale być może to se ne wrati...
Kurs jest wypadkową popytu i podaży, a obecnie widać tylko podaż.
Giełdą rządzą chciwość i strach, dziś panuje strach, alejedna iskra i...jak na petrolu :wink:
Oby, oby, na chwilę obecną jedyną szansą są wyniki za IV kw. Potem jakoś pójdzie. Otoczenie zewnętrzne coraz lepsze, mimo kryzysu budowy ruszyły ostro :!: , spółka inwestuje i ma niemal monopol, czego chcieć więcej? Chyba tylko wiary i dobrego marketingu, bo o tych walorach rynek po prostu zapomniał. A zarząd wystraszył niedobitków.
=D>
MOTTO: Nigdy nie dyskutuj z idiotą,sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona rutyną.

batata
Młodszy chorąży
Posty: 540
Rejestracja: 11 wrz 2006 20:49
Lokalizacja: New Zeland

Postautor: batata » 12 lut 2011 14:22

zaparkowalem maly pakiecik
koninktura wraca, kredyty na budowy plyna szerokim strumieniem zatem
juz nie dlugo zobaczymy potencjal zurawia

bardzo duzo bedzie zlecen z branzy telekomunikacyjnej, maszty, przekazniki
i inne technologiczne nowinki. w ostatnich 2 latach praktycznie zaden operator gsm nie inwestowal w siec ( zobaczcie jak czesto was rozlacza dla przykladu..). Na ten rok planowane sa ogromne inwestycje i kasa na ten cel ( poczytac wywiad z prezesem ery,plusa i orange ).

rico62
Starszy chorąży
Posty: 1580
Rejestracja: 22 sie 2006 13:33
Lokalizacja: Kattowitz

Postautor: rico62 » 12 lut 2011 21:00

ciekawe jak bedzie kurs w poniedzialek

pies_łańcuchowy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3114
Rejestracja: 11 paź 2007 10:45
Lokalizacja: z Giełdowej

Postautor: pies_łańcuchowy » 12 lut 2011 21:26

ciekawe jak bedzie kurs w poniedzialek
a co, musisz sprzedać w poniedziałek?

na razie pewnie bez ekstazy.. czesc nowej emisji obróci sie jeszcze w promocyjnych cenach, bo czesc obywateli uwaza duży zarobek za niemoralny... :lol:

ja się już zamykam, spojrzę tu za kwartał

pzdr
you were doing pretty good until the fight started

maverick-
Chorąży sztabowy
Posty: 5786
Rejestracja: 19 kwie 2006 12:40
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: maverick- » 12 lut 2011 21:34

sprawa jest prosta - na razie mulenie, po asymilacji:
kto ma najtaniej kupione (oprócz drukarzy oczywiście):
- ci co się załapali na pipki po 7 gr - dla nich open po 0,56 to zysk 9 gr = sypanie
+ drukarze = sypanie, jesli jeszcze są głównymi akcjonariuszami :lol:
tym sposobem walimy do 0,47 zł (chyba, że drukarze się rozkręcą, bo przy 0,47 nadal mają 7 gronia na każdym cennym walorku, więc jak "dobrze im pójdzie", to realnie nawet 0,42 ujrzymy, poniżej nomiału to już by była sztuka )
Dalszy rozwój sytuacji warunkuje info za IV kw.
Tyle w perspektywe 2-3 tygodni.
Potem może jakaś nowa emisja?? :?: :!: :shock: :twisted:

4aaaa
Starszy chorąży
Posty: 1456
Rejestracja: 05 lip 2006 22:11

Postautor: 4aaaa » 12 lut 2011 23:08

sprawa jest prosta - na razie mulenie, po asymilacji:
kto ma najtaniej kupione (oprócz drukarzy oczywiście):
- ci co się załapali na pipki po 7 gr - dla nich open po 0,56 to zysk 9 gr = sypanie
+ drukarze = sypanie, jesli jeszcze są głównymi akcjonariuszami :lol:
tym sposobem walimy do 0,47 zł (chyba, że drukarze się rozkręcą, bo przy 0,47 nadal mają 7 gronia na każdym cennym walorku, więc jak "dobrze im pójdzie", to realnie nawet 0,42 ujrzymy, poniżej nomiału to już by była sztuka )
Dalszy rozwój sytuacji warunkuje info za IV kw.
Tyle w perspektywe 2-3 tygodni.
Potem może jakaś nowa emisja?? :?: :!: :shock: :twisted:
A wiele to tego poszło po 7 gr? Chyba nie, więc nawet jak presja będzie, rynek wchłonie (drukarzy pomijam, to inna sprawa). Dla mnie zależy wszystko od wyników, jak widać światło w tunelu, to kupować będą pod to, co nas czeka. A jak nie, to czekanie na kolejy kwartał.

rico62
Starszy chorąży
Posty: 1580
Rejestracja: 22 sie 2006 13:33
Lokalizacja: Kattowitz

Postautor: rico62 » 13 lut 2011 09:58

witam notowania pp obserwowałem nonstop i z tego co widzialem to po 7-8gr poszlo bardzo niewiele pp bo sam sie ustawilem i sie nie zalapalem :evil: moze tego bylo z mln pp, w ten dzien byl najwiekszy obrot nimi 17mln poszlo ,zaczelo sie od 10gr potem ktos wywalil duze paczki i zjechalo na chwile do 7gr potem kurs odrobil do 10gr a nawet bylo chwilowo 14gr zamkniecie na 12gr bylo nastepnego dnia tez byl duzy obrot 10mln pp kurs chodzil miedzy 12-15gr zam 13gr , w sumie przez czas notowan pp poszlo ponad 73mln pp wiadomo ze niektorzy kilka razy mogli obrocic :D teoretycznie powiedzmy niech sprzedalo pp 65mln z 108mln to mysle ze nie jest zle dla pierwszych notowan po scaleniu na akcje :D polowa z tych pp co poszla to bylo w przedziale 10-15gr tak ze mysle 10gr +40gr wykup =50gr wg mnie to bedzie minimum :D dno!!!!!! jesli spadnie nizej to bedzie bardzo zle pozdrawiam

Podnietka
Starszy chorąży
Posty: 1683
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: Podnietka » 13 lut 2011 11:37

opt tez już nikt nie chciał :lol:
Dokładnie Ja opti zbirałam 1.26 do 1.34 jak wtedy pisałam że kupicie odemnie po 5 to się wszyscy śmiali teraz będzie podobnie pierwszą transzę sprzedam po 3.00 drugą transzę z objęcia wystawiam od razu po 5.00 i niech czeka.A teraz możecie się zacząć śmiać. ( Tylko pamiętać co pisałam) :wink:
MOTTO: Nigdy nie dyskutuj z idiotą,sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona rutyną.

pies_łańcuchowy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3114
Rejestracja: 11 paź 2007 10:45
Lokalizacja: z Giełdowej

Postautor: pies_łańcuchowy » 13 lut 2011 11:43

gwoli przypomnienia, teoretyczna wartość pp (ta którą odjęto od kursu odniesienia w dniu odcięcia) wynosiła 47 groszy :lol:
you were doing pretty good until the fight started

rico62
Starszy chorąży
Posty: 1580
Rejestracja: 22 sie 2006 13:33
Lokalizacja: Kattowitz

Postautor: rico62 » 13 lut 2011 11:55

+ 40 gr wykup to nam daje =87gr no i mam :oops: takich akcji drogo kupionych!!!! ale dokupilem po 19gr i po 10gr to mam teraz srednia po wykupie 68gr!!!! i wciul kasy zamrozonej i teraz czekanie ......

gandi
Starszy chorąży
Posty: 1667
Rejestracja: 31 gru 2010 10:37
Lokalizacja: Las Vegas

Postautor: gandi » 13 lut 2011 12:04

tak bywa ale jak będą pozytywne wyniki to i zarobisz sam jestem ciekawy jak się kurs zachowa w nadchodzącym tygodniu
Tylko najlepsze produkty finansowe.
Konta bankowe do wyboru. Finanse bez tajemnic

Dowiedz się jak założyć sklep internetowy i zacznij sprzedaż w internecie


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 176 gości