PETROLINVEST [OIL] ksiega XXXVII

wszystko na temat spółek publicznych
Generał
Kapitan
Posty: 41084
Rejestracja: 09 lis 2007 23:00
Lokalizacja: RATUJCIE ZWIERZAKI... http://www.viva.org.pl http://www.empatia.pl !!! NAPRAWDE WARTO !!!
Kontakt:

Postautor: Generał » 15 paź 2011 17:16

...Qquś....
Miałeś odpowiedziec mnie i pozostałym , co tu robisz i jaka jest Twoja rola?
Miej odwagę i napisz, jaki masz interes w obrzydzaniu Petrola,
skoro nie miałeś i nie chcesz mieć Jego akcji..... :!:
Co znaczy miales! ja nic nie musze.

Dlaczego uwazasz ze jest to obrzydzanie? a moze me zdania sa jak najbardziej uzasadnione i to druga strona wam upieksza zycie a ja jestem neutralny.

Qgen
Kukus oplułem sobie monitorek jak przeczytałem ten zarcik :D
:lol: :lol: :lol: :lol: qgen i zart to dwa przeciwstawne bieguny :lol: jak rownik dzika Afryka i foki z Grenlandii :lol:
chcecie uratowac zycie ------------------
ratujcie zwierzaki, info m.in. na
http://www.centaurus.org.pl (przez aukcje allegro)
siła małych złotówek jest naprawde wielka...

REKLAMA


julka78
Młodszy chorąży
Posty: 611
Rejestracja: 08 kwie 2010 15:51
Kontakt:

Postautor: julka78 » 15 paź 2011 17:19

e-gielda.blogspot.com - analizy spółek i komentarze

FKGH i FPGN

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Postautor: optymistyczny » 15 paź 2011 17:21

skoro jest tak źle, to dlaczego od 2 lat wartosc rynkowa Petrola nie spada, i wynosi ok 400 mln pln.....
bo to jest ubite dno, akcje drukowane tylko dla wybrancow, duzych rosyjskich, chinskich, lub francuskich inwestorow....

NIE DLA Qgena i innych *** bez kasy.....
matematyka się kłania :lol: :?:,jak może wartość spaść skoro przybywa dodruków :roll: :?:,policz sobie ile wartość by wynosiła przy 5mln.papiera X 3 zeta...aż całe 15 baniek zeta wychodzi *** :lol: :?:,ale tym pytaniem mnie zażenowałeś facet...serio piszę :? :?: :oops:
no dobrze gada przecie! Coby nie doprowadzic do przegrzania zwojow tego "andrea" i jemu podobnych - taktownie i niezwykle delikatnie pyta: "dlaczego tu jest wciaz tak drogo? :o "
W przyszlym roku juz zapowiedziany plan jest na ok 300 ale ..no chocby te koroporacyjne..500 dadza rade! 8) no 400 to prawie bankowo i ..akurat sie fajnie zgodzi z tym bondowym 400 :P No chyba, ze przestanie byc "tak drogo", wtedy w mojej mantrze: www.stooq.pl/q/?s=oil_mv&c=3y&t=c&a=lg&b=0 (aktualnie, realnie jest 444) przy np minimum..albo i przebicu (!) (skads Qgen w koncu wytrzasnal to 20 groni) no.. ok - z pewnoscia bedzie zawsze tak drogo! 8)

Amigo12
Podporucznik
Posty: 12901
Rejestracja: 15 sie 2007 11:39

Postautor: Amigo12 » 15 paź 2011 17:29

mam propozycje :D
dla Kukusia Opty Vita,bo mało rozgarnietych Lepkusi nie biore pod uwage :D

robimy zakładzik o kurs oila w 2012r tak do maja:D

moja propozycja w przedziale 46-70 zł :D
Wasze znam :D
po przegraniu znikacie z forum na dobre :D

stud3nt
Młodszy chorąży
Posty: 430
Rejestracja: 03 cze 2011 21:56

Postautor: stud3nt » 15 paź 2011 17:37

mam propozycje :D
dla Kukusia Opty Vita,bo mało rozgarnietych Lepkusi nie biore pod uwage :D

robimy zakładzik o kurs oila w 2012r tak do maja:D

moja propozycja w przedziale 46-70 zł :D
Wasze znam :D
po przegraniu znikacie z forum na dobre :D
make my day ! :D
70zl hahaha :D:D
SADZIC, PALIC, ZALEGALIZOWAC !
ANTY GMO!
WYRZUC TUSKA!

Check this out on Google!

laptop2_527545
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3760
Rejestracja: 29 sie 2011 20:29

Postautor: laptop2_527545 » 15 paź 2011 17:40

mam propozycje :D
dla Kukusia Opty Vita,bo mało rozgarnietych Lepkusi nie biore pod uwage :D

robimy zakładzik o kurs oila w 2012r tak do maja:D

moja propozycja w przedziale 46-70 zł :D
Wasze znam :D
po przegraniu znikacie z forum na dobre :D
co dzis brales :roll: :oops: odstaw to swinstwo polecam meliske :lol: :lol: :lol:

Generał
Kapitan
Posty: 41084
Rejestracja: 09 lis 2007 23:00
Lokalizacja: RATUJCIE ZWIERZAKI... http://www.viva.org.pl http://www.empatia.pl !!! NAPRAWDE WARTO !!!
Kontakt:

Postautor: Generał » 15 paź 2011 17:42

pil domestos i wachal klej biurowy :lol: :lol: :lol: :lol:
chcecie uratowac zycie ------------------
ratujcie zwierzaki, info m.in. na
http://www.centaurus.org.pl (przez aukcje allegro)
siła małych złotówek jest naprawde wielka...

Amigo12
Podporucznik
Posty: 12901
Rejestracja: 15 sie 2007 11:39

Postautor: Amigo12 » 15 paź 2011 17:45

wyraznie napisałem ze mało rozgarnietych nie biore pod uwage :D

wiec Spaniel do BUDY :D

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 15 paź 2011 17:48

Ile wynosi teraz wartość całej koncesji OTG i co oznaczają te kwoty?

- Przyjmując identyczne jak w roku 2009 dane dotyczące wartości 1 baryłki ekwiwalentu ropy (boe) liczonej z uwzględnieniem prawdopodobieństwa sukcesu, tj. 4,31 USD/boe i przyjmując wcześniejsze ustalenia McDaniel, wartość całego kontraktu OTG wzrasta z 2,658 mld USD oszacowanych w 2009 do około 3,1 mld USD. Aby w pełni zrozumieć co to oznacza, trzeba wiedzieć, że 4,31 dolarów to wartość jednej wydobytej i sprzedanej baryłki ekwiwalentu ropy naftowej, po uwzględnieniu wszystkich koniecznych nakładów inwestycyjnych, kosztów operacyjnych, z uwzględnieniem zapłaconych podatków, przy 10 proc. stopie dyskontowej. I jeszcze jedno - wartość ta wyliczona była według prognozy cen ropy naftowej, kondensatu i gazu ziemnego w roku 2009, gdy cena ropy wahała się pomiędzy 45-78 USD. Biorąc pod uwagę, że w tym roku baryłka ropy kosztuje w granicach 110 dolarów spodziewam się, że nowa wycena będzie jeszcze wyższa niż ta, którą teraz w przybliżeniu podałem.
sama prawda :D
Q....za takie teksty ten Francuz winien byc wyrzucony z zarzadu na zbity pysk (sorry ale tego juz dosc).

Jak prezes zarzadu moze sprzedawac brednie podobne do klamstwa Andiego ktory swego czasu szedl nawet dalej w swych wyliczeniach. Dla mnie te slowa sa nieuprawnione i nie maja zadnego wytluamczenia, a na pewno nie na podstawie raportu McDanielsa ktorego w oryginalnej wersji jeszcze nie uzyskalem do wgladu.

Prosze sobie wbic do glow:

Spolka posiada koncesje OTG ktora ma w swej kwalifikacji zasoby perspektywiczne nic wiecej! Oto kwalifikacja:

Obrazek

Nie znajduje jakiegos przykladu pod reka na ktorym moglbym sie powolac poza Andy. (bankrutem) w dzialanosci zarzadow spolek, a slowa te traktuje niczym slowa pana Krauze swego czasu o tym ze Arka Gdynia zagra w Lidze Mistrzow co bylo jest kompletnie oderwane od rzeczywistosci.

Krotko: prezes zarzadu mowiac, przedstawiajac swe wyliczenia nie ma zadnych podstaw poza zyczeniami by taka wyliczenia prezentowac i nie maja one potwierdzenia w raporcie McDaniels, slowa te traktuje jako celowe gdyz wyliczenia przed wywiadem przeprowadzal nie bedac ku temu uprawniony. To jest dzielenie skory na nadzwiedziu. Druga czescia m....jest to ze on powoluje sie na ceny ropy Brent z Morza Polnocnego a nie WTI

Amigo1
skoro osoba taka jak ty traktuje te slowa jako prawde to co ma powiedziec uzytkownik z lapanki ulicznej! Prosze sobie uswiadomic ze ten pan jest prezesem zarzadu a nie uzytkownikiem forum internetowego.

Qgen
Ostatnio zmieniony 15 paź 2011 17:52 przez qgen, łącznie zmieniany 1 raz.

Generał
Kapitan
Posty: 41084
Rejestracja: 09 lis 2007 23:00
Lokalizacja: RATUJCIE ZWIERZAKI... http://www.viva.org.pl http://www.empatia.pl !!! NAPRAWDE WARTO !!!
Kontakt:

Postautor: Generał » 15 paź 2011 17:50

Amigo1
skoro osoba taka jak ty traktuje te slowa jako prawde to co ma powiedziec uzytkownik z lapanki ulicznej! Prosze sobie uswiadomic ze ten pan jest prezesem zarzadu a nie uzytkownikiem forum internetowego.

Qgen
:D :D
chcecie uratowac zycie ------------------
ratujcie zwierzaki, info m.in. na
http://www.centaurus.org.pl (przez aukcje allegro)
siła małych złotówek jest naprawde wielka...

julka78
Młodszy chorąży
Posty: 611
Rejestracja: 08 kwie 2010 15:51
Kontakt:

Postautor: julka78 » 15 paź 2011 17:52

e-gielda.blogspot.com - analizy spółek i komentarze

FKGH i FPGN

Amigo12
Podporucznik
Posty: 12901
Rejestracja: 15 sie 2007 11:39

Postautor: Amigo12 » 15 paź 2011 17:54

Ile wynosi teraz wartość całej koncesji OTG i co oznaczają te kwoty?

- Przyjmując identyczne jak w roku 2009 dane dotyczące wartości 1 baryłki ekwiwalentu ropy (boe) liczonej z uwzględnieniem prawdopodobieństwa sukcesu, tj. 4,31 USD/boe i przyjmując wcześniejsze ustalenia McDaniel, wartość całego kontraktu OTG wzrasta z 2,658 mld USD oszacowanych w 2009 do około 3,1 mld USD. Aby w pełni zrozumieć co to oznacza, trzeba wiedzieć, że 4,31 dolarów to wartość jednej wydobytej i sprzedanej baryłki ekwiwalentu ropy naftowej, po uwzględnieniu wszystkich koniecznych nakładów inwestycyjnych, kosztów operacyjnych, z uwzględnieniem zapłaconych podatków, przy 10 proc. stopie dyskontowej. I jeszcze jedno - wartość ta wyliczona była według prognozy cen ropy naftowej, kondensatu i gazu ziemnego w roku 2009, gdy cena ropy wahała się pomiędzy 45-78 USD. Biorąc pod uwagę, że w tym roku baryłka ropy kosztuje w granicach 110 dolarów spodziewam się, że nowa wycena będzie jeszcze wyższa niż ta, którą teraz w przybliżeniu podałem.
sama prawda :D
Q....za takie teksty ten Francuz winien byc wyrzucony z zarzadu na zbity pysk (sorry ale tego juz dosc).

Jak prezes zarzadu moze sprzedawac brednie podobne do klamstwa Andiego ktory swego czasu szedl nawet dalej w swych wyliczeniach. Dla mnie te slowa sa nieuprawnione i nie maja zadnego wytluamczenia, a na pewno nie na podstawie raportu McDanielsa ktorego w oryginalnej wersji jeszcze nie uzyskalem do wgladu.

Prosze sobie wbic do glow:

Spolka posiada koncesje OTG ktora ma w swej kwalifikacji zasoby perspektywiczne nic wiecej! Oto kwalifikacja:

Obrazek

Nie znajduje jakiegos przykladu pod reka na ktorym moglbym sie powolac poza Andy. (bankrutem) w dzialanosci zarzadow spolek, a slowa te traktuje niczym slowa pana Krauze swego czasu o tym ze Arka Gdynia zagra w Lidze Mistrzow co bylo jest kompletnie oderwane od rzeczywistosci.

Krotko: prezes zarzadu mowiac, przedstawiajac swe wyliczenia nie ma zadnych podstaw poza zyczeniami by taka wyliczenia prezentowac i nie maja one potwierdzenia w raporcie McDaniels, slowa te traktuje jako celowe gdyz wyliczenia przed wywiadem przeprowadzal nie bedac ku temu uprawniony. To jest dzielenie skory na nadzwiedziu.

Amigo1
skoro osoba taka jak ty traktuje te slowa jako prawde to co ma powiedziec uzytkownik z lapanki ulicznej! Prosze sobie uswiadomic ze ten pan jest prezesem zarzadu a nie uzytkownikiem forum internetowego.

Qgen
Kukus i ty, sie roznimy :D
ja wiem tyle ile francuzik :D a Ty tyle co wam napisza :D

Amigo12
Podporucznik
Posty: 12901
Rejestracja: 15 sie 2007 11:39

Postautor: Amigo12 » 15 paź 2011 17:55

...................
Ostatnio zmieniony 15 paź 2011 17:58 przez Amigo12, łącznie zmieniany 2 razy.

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 15 paź 2011 17:58

Kukus i ty, sie roznimy :D
ja wiem tyle ile francuzik :D a Ty tyle co wam napisza :D
Ja nie chce wiedziec, ja chce wygrac :lol: :lol: :lol:

Qgen

anasta
Młodszy chorąży
Posty: 560
Rejestracja: 04 maja 2006 18:27

00

Postautor: anasta » 15 paź 2011 18:04

Kukus i ty, sie roznimy :D
ja wiem tyle ile francuzik :D a Ty tyle co wam napisza :D
Ja nie chce wiedziec, ja chce wygrac :lol: :lol: :lol:

Qgen
nawet w totolotka trzeba wysłac kupon i o tym wiedziec zeby wygrac :D :D


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 174 gości