PETROLINVEST (OIL) księga XLIV

wszystko na temat spółek publicznych
qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 24 lip 2012 23:44

Przeciez golym okiem widac, ze lupki to pic na wode. Lupki prawdopobnie sluzyly do taniego zaladowania sie w akcje, a najwazniejszy je Shyrak i wszystko zalezy od niego!
czyli:
1. jestem w spolce z (...) i daje mu regularnie pieniadze "na gebe", pozwalajac na dowolne wymiksowanie mnie z biznesu, jakby "wypalil" - ale to.. nic 8)
2. i dlatego historia szyraczka siega 2009 roku o czym pewno nie wiecie (inna sprawa ze znacznie wczesniej niz 2006( szostego!) kiedy to anglosaskie koncerny borwaly tam) - a niebawem bedziemy grac pod legandarne juz "oprobowanie" i tylko dwuletnia :P rocznice "100 m od Ropy"..;)
3. czy ta brzytwa, jakiej sie regularnie lapiecie, po juz 2 latkach nie wydaje sie wam juz zdeczka humorystyczna? ;) I nic nie mowi, ze wydzileona ja w 2009, by podtrzymc tym wabikiem sprzedaz 100+ mln zetonkow petrola, o czym to piszacy tego posta mowil juz ze 3 roki temu? I ze od wielu kwartalow regularnie odsuwa sie Platnikom termin juz magicznego Oprobowania? Naprawde wciaz nic? ;) jakos kurcze juz nie chce mi sie wierzyc ..:P

P.S. co jest w szytraku to juz po wielu, wielu milionkach sprzedanych pod eksploatacje i przesyl 8) juz ...podano ;) Wystarczy spytnac o interpretacje tego co wiemy fachmana w tym biznesie - i znacie juz dzis wyniki "oprobowania" z 2013 ;) Ale tak hipotetycznie, bedac w alternatywnym wszechswiecie - gdyby cokolwiek, kiedykowliek znaleziono - dlaczego mialby kolega dostac z tego choc zlotowke? Z miliardami akcji, farm-outami, pozyczkami itd - mozna prosic o choc jedna "teorie"? ;)
przeczytaj sobie jak to BleG z serii c i d produkcje na EMBA urachamial a teraz mu sie odwidzialo i na tej koncesji gdzie "3 wiadra ropy" sa potwierdzone czyli brak sensu ekonomicznego jakis krzak ma wydac 31 mln USD i to o Holandii.

To samo bedzie z Shirakiem-1, w kwietniu 2011r gdy Saipem zabral swa wierze National 1625 bylo wiadomo ze prace sie koncza a dzis gdy spolka nie jest w stanie splacic regulranie kredytow branych marcem 2007 proponuje sie prolongaty, aneksy do aneksow by tylko ten twor nie zdechl bo ci panowie jak BleG mieliby tylko jedno zajecie: czyszczenie swych stajni ew. koni i sprzedawanie do "kotleta" (czasami zwane stekami argentynskimi) glodnych kawalkow.

Szczytem glupoty tego forum i parady palantow jest milczenie wobec kredytu w Centercredit Bank ktorego zapadalnosc przypadala na 05.04.2012r.

Wszyscy milcza, tylko dlaczego?

Qgen

REKLAMA


optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Postautor: optymistyczny » 25 lip 2012 00:15

Przeciez golym okiem widac, ze lupki to pic na wode. Lupki prawdopobnie sluzyly do taniego zaladowania sie w akcje, a najwazniejszy je Shyrak i wszystko zalezy od niego!
czyli:
1. jestem w spolce z (...) i daje mu regularnie pieniadze "na gebe", pozwalajac na dowolne wymiksowanie mnie z biznesu, jakby "wypalil" - ale to.. nic 8)
2. i dlatego historia szyraczka siega 2009 roku o czym pewno nie wiecie (inna sprawa ze znacznie wczesniej niz 2006( szostego!) kiedy to anglosaskie koncerny borwaly tam) - a niebawem bedziemy grac pod legandarne juz "oprobowanie" i tylko dwuletnia :P rocznice "100 m od Ropy"..;)
3. czy ta brzytwa, jakiej sie regularnie lapiecie, po juz 2 latkach nie wydaje sie wam juz zdeczka humorystyczna? ;) I nic nie mowi, ze wydzileona ja w 2009, by podtrzymc tym wabikiem sprzedaz 100+ mln zetonkow petrola, o czym to piszacy tego posta mowil juz ze 3 roki temu? I ze od wielu kwartalow regularnie odsuwa sie Platnikom termin juz magicznego Oprobowania? Naprawde wciaz nic? ;) jakos kurcze juz nie chce mi sie wierzyc ..:P

P.S. co jest w szytraku to juz po wielu, wielu milionkach sprzedanych pod eksploatacje i przesyl 8) juz ...podano ;) Wystarczy spytnac o interpretacje tego co wiemy fachmana w tym biznesie - i znacie juz dzis wyniki "oprobowania" z 2013 ;) Ale tak hipotetycznie, bedac w alternatywnym wszechswiecie - gdyby cokolwiek, kiedykowliek znaleziono - dlaczego mialby kolega dostac z tego choc zlotowke? Z miliardami akcji, farm-outami, pozyczkami itd - mozna prosic o choc jedna "teorie"? ;)
przeczytaj sobie jak to BleG z serii c i d produkcje na EMBA urachamial a teraz mu sie odwidzialo i na tej koncesji gdzie "3 wiadra ropy" sa potwierdzone czyli brak sensu ekonomicznego jakis krzak ma wydac 31 mln USD i to o Holandii.

To samo bedzie z Shirakiem-1, w kwietniu 2011r gdy Saipem zabral swa wierze National 1625 bylo wiadomo ze prace sie koncza a dzis gdy spolka nie jest w stanie splacic regulranie kredytow branych marcem 2007 proponuje sie prolongaty, aneksy do aneksow by tylko ten twor nie zdechl bo ci panowie jak BleG mieliby tylko jedno zajecie: czyszczenie swych stajni ew. koni i sprzedawanie do "kotleta" (czasami zwane stekami argentynskimi) glodnych kawalkow.

Szczytem glupoty tego forum i parady palantow jest milczenie wobec kredytu w Centercredit Bank ktorego zapadalnosc przypadala na 05.04.2012r.

Wszyscy milcza, tylko dlaczego?

Qgen
bo wierza..ze uda im sie znalezc wiekszego frajera ;) ja to wszytko Qgen wiem..dla mnie od dawna cikawe jest nie to czy cos 'znajda" ale jak wiele znosi dawca i jak dziwcznie przebiegaja u niego procesy poznawcze - ta nauka jest bardzo wymierna, jesli umie sie ja zastoswac ;)

]BTW: kiedys z pewnego konta wyslano pewien priv i wiemy ze: a) ktos kto pisal z tego konta napisal to, co napisal - nie wiemy kto pisal b) jesli bylo to prawda, to bylo w momencie(!) pisania meila - nie wiemy jednak nawet tego, czy bylo to prawda. I nawet jesli nia bylo (co jest dyskusyjne) i nawet jesli pisala to pewna osoba (to tez jest dyskusyjne - a mamy juz az 2 warunki) to wciaz w zadnym stopniu nie zmienia "szlachetnych" pobudek piszacego i na tym watku. Wiecej! Niajako automtaycznie (przy tym zalozeniu - z 2 warunkami ) anuluje to wiele podejrzen o "podwojna gre", czy jakies ukryte, juz "nieszlachetne" intencje.. Tu jest alternatywa "albo albo" - przyjalem te "gorsza" - i wierze, ze to moze nienajlepiej wylozone rozumowanie, doda komus odwagi i naleznego(!) mu szacunku do siebie ;)
Dlatego mam tez w d.. co i ile jakis powalony i dawno 'wyzerowany", juz niestety powolli smiec :oops:; pracujacy do tego za friko dla swoich katow :o i wrabiajacy chciwych lupcow w swoj los - co napisze on na watku (nie bede reklamowal - on juz pracowicie podbija go regularnie :P) I tak samo mam w 4 literkach, ze 95% lezcza nie rozumie co "belkocze" -> wazni sa ci, ktorzy rozumieja np ten* przekaz ;)

* i wiem do czego tam sluzyly tam opony w "walce klas" - to o niesprawiedliwosci i sile jednostki - w naszej kulturze ;)

GRACZ_70
Starszy chorąży
Posty: 1681
Rejestracja: 27 sty 2008 15:40

Postautor: GRACZ_70 » 25 lip 2012 06:39

Przeciez golym okiem widac, ze lupki to pic na wode. Lupki prawdopobnie sluzyly do taniego zaladowania sie w akcje, a najwazniejszy je Shyrak i wszystko zalezy od niego!
czyli:
1. jestem w spolce z (...) i daje mu regularnie pieniadze "na gebe", pozwalajac na dowolne wymiksowanie mnie z biznesu, jakby "wypalil" - ale to.. nic 8)
2. i dlatego historia szyraczka siega 2009 roku o czym pewno nie wiecie (inna sprawa ze znacznie wczesniej niz 2006( szostego!) kiedy to anglosaskie koncerny borwaly tam) - a niebawem bedziemy grac pod legandarne juz "oprobowanie" i tylko dwuletnia :P rocznice "100 m od Ropy"..;)
3. czy ta brzytwa, jakiej sie regularnie lapiecie, po juz 2 latkach nie wydaje sie wam juz zdeczka humorystyczna? ;) I nic nie mowi, ze wydzileona ja w 2009, by podtrzymc tym wabikiem sprzedaz 100+ mln zetonkow petrola, o czym to piszacy tego posta mowil juz ze 3 roki temu? I ze od wielu kwartalow regularnie odsuwa sie Platnikom termin juz magicznego Oprobowania? Naprawde wciaz nic? ;) jakos kurcze juz nie chce mi sie wierzyc ..:P

P.S. co jest w szytraku to juz po wielu, wielu milionkach sprzedanych pod eksploatacje i przesyl 8) juz ...podano ;) Wystarczy spytnac o interpretacje tego co wiemy fachmana w tym biznesie - i znacie juz dzis wyniki "oprobowania" z 2013 ;) Ale tak hipotetycznie, bedac w alternatywnym wszechswiecie - gdyby cokolwiek, kiedykowliek znaleziono - dlaczego mialby kolega dostac z tego choc zlotowke? Z miliardami akcji, farm-outami, pozyczkami itd - mozna prosic o choc jedna "teorie"? ;)
przeczytaj sobie jak to BleG z serii c i d produkcje na EMBA urachamial a teraz mu sie odwidzialo i na tej koncesji gdzie "3 wiadra ropy" sa potwierdzone czyli brak sensu ekonomicznego jakis krzak ma wydac 31 mln USD i to o Holandii.

To samo bedzie z Shirakiem-1, w kwietniu 2011r gdy Saipem zabral swa wierze National 1625 bylo wiadomo ze prace sie koncza a dzis gdy spolka nie jest w stanie splacic regulranie kredytow branych marcem 2007 proponuje sie prolongaty, aneksy do aneksow by tylko ten twor nie zdechl bo ci panowie jak BleG mieliby tylko jedno zajecie: czyszczenie swych stajni ew. koni i sprzedawanie do "kotleta" (czasami zwane stekami argentynskimi) glodnych kawalkow.

Szczytem glupoty tego forum i parady palantow jest milczenie wobec kredytu w Centercredit Bank ktorego zapadalnosc przypadala na 05.04.2012r.

Wszyscy milcza, tylko dlaczego?

Qgen
przecież wieża stoi więc o co halo? a że chińczyków? jakiś problem widzisz?
chyba, że o inną "wierze" chodziło Ci Qgenie? :lol:

Morze Ropy +_732987
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 215
Rejestracja: 18 cze 2012 13:25

Postautor: Morze Ropy +_732987 » 25 lip 2012 07:01

[sranie odbyta]
C *** u!
Czy ty nigdy nie pójdziesz na leczenie?
Jedno zdanie i już monitor spermą zbryzgany?
No potrzep sobie jeszcze ty *** !
Obrazek



70 000 sztuk po 4,89 zł. Target 30 zł

kodmen_133445
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2571
Rejestracja: 21 maja 2007 20:27

Postautor: kodmen_133445 » 25 lip 2012 07:11

[sranie odbyta]
C *** u!
Czy ty nigdy nie pójdziesz na leczenie?
Jedno zdanie i już monitor spermą zbryzgany?
No potrzep sobie jeszcze ty *** !
A czy ty próbowałeś porozmawiać ze specjalistą?
Myślę że warto zrobić pierwszy krok,później już pójdzie gładko :lol: :lol:

quagmire1
Chorąży
Posty: 921
Rejestracja: 04 gru 2011 07:48

Postautor: quagmire1 » 25 lip 2012 08:02

Obrazek

Wyglada na to , że szykuje sie gigantyczne wybicie, ktore napotka opor dopiero na 3,90.
vito slusznie zrobil nie obawiajac sie kupowania waloru po 1,40 zl.
Nadchodzi dlugo oczekiwane wydobycie ropy z shyrak1.
AT jest idealna wrecz pod opuszczenie formacji gora.

Wasza kasa, wasze decyzje

Qgen[/quote]
Obrazek

quagmire1
Chorąży
Posty: 921
Rejestracja: 04 gru 2011 07:48

Postautor: quagmire1 » 25 lip 2012 08:06

[sranie odbyta]
C *** u!
Czy ty nigdy nie pójdziesz na leczenie?
Jedno zdanie i już monitor spermą zbryzgany?
No potrzep sobie jeszcze ty *** !
Co prawda to prawda. opty, moze ogranicz troche onanizm przy pisaniu postow, bo to nie sluzy ani klawiaturze ani twojej terapii.
Probowales zapomniec o haku na MCI ?

Qgen
Obrazek

luciano81
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2678
Rejestracja: 05 sty 2009 19:43
Lokalizacja: 3city

Postautor: luciano81 » 25 lip 2012 08:50

Lotos w zeszłym roku próbował kupić już licencje poszukiwawcze na rynku wtórnym w Polsce. Zrezygnował, bo – jak wyjaśniał Paweł Olechnowicz, prezes spółki, stawki są abstrakcyjne. W zeszłym roku wycena 1 km kw. koncesji na rynku wtórnym oscylowała wokół 65 tys. dol.


Na razie nie wiadomo, ile mogą kosztować licencje ExxonMobil. Nieoficjalnie mówi się, że od 47 mln do niemal 73 mln dol. W sumie za sześć licencji Amerykanie mogą wziąć nawet 390 mln dol.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/ ... exxon.html

hektor
Podporucznik
Posty: 12780
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Postautor: hektor » 25 lip 2012 09:18

koniec lipca już blisko, wtedy zobaczymy co z EMBĄ?

Morze Ropy +_732987
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 215
Rejestracja: 18 cze 2012 13:25

Postautor: Morze Ropy +_732987 » 25 lip 2012 09:30

Mamy świadomość, że udane opróbowanie będzie stanowiło formalne potwierdzenie odkrycia jednego
z większych złóż kondensatowo-gazowych w Kazachstanie,
wśród odkrytych w ostatnich latach.
Przygotowujemy się do tego procesu z dużą dokładnością,
tak aby uzyskane wyniki spełniały wszystkie kryteria
wymagane do przeklasyfikowania zasobów.
Jednocześnie program prac zakłada wykonanie ich w taki sposób,
aby odwiert poszukiwawczy Shyrak 1
mógł być pierwszym z którego będziemy
prowadzić w przyszłości wydobycie -
dodaje Bertrand Le Guern, prezes Petrolinvestu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek



70 000 sztuk po 4,89 zł. Target 30 zł

GRACZ_70
Starszy chorąży
Posty: 1681
Rejestracja: 27 sty 2008 15:40

Postautor: GRACZ_70 » 25 lip 2012 09:46

Lotos w zeszłym roku próbował kupić już licencje poszukiwawcze na rynku wtórnym w Polsce. Zrezygnował, bo – jak wyjaśniał Paweł Olechnowicz, prezes spółki, stawki są abstrakcyjne. W zeszłym roku wycena 1 km kw. koncesji na rynku wtórnym oscylowała wokół 65 tys. dol.


Na razie nie wiadomo, ile mogą kosztować licencje ExxonMobil. Nieoficjalnie mówi się, że od 47 mln do niemal 73 mln dol. W sumie za sześć licencji Amerykanie mogą wziąć nawet 390 mln dol.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/ ... exxon.html
:lol: :lol: :lol:

qgen06
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 263
Rejestracja: 31 sty 2012 14:36

Postautor: qgen06 » 25 lip 2012 10:17

srające lemingi i targety groszowe :lol:

Amigo12
Podporucznik
Posty: 12901
Rejestracja: 15 sie 2007 11:39

Postautor: Amigo12 » 25 lip 2012 10:47

***** ***** ,lepkusiowi akcje odbieraja za grosze :D :D

Amigo12
Podporucznik
Posty: 12901
Rejestracja: 15 sie 2007 11:39

Postautor: Amigo12 » 25 lip 2012 10:49

lamaga jest znowu info he
buda *** :D

laptop3
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8319
Rejestracja: 16 kwie 2012 19:08

Postautor: laptop3 » 25 lip 2012 10:49

lamaga jest znowu info he
buda *** :D
o jest łamaga tak kradno akcje od 800zl :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 172 gości