ENERGOMONTAŻ POŁUDNIE [EPD] część V

wszystko na temat spółek publicznych
hajdi
Chorąży sztabowy
Posty: 6554
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: hajdi » 15 sty 2013 17:46

widłowy dzisiaj jakiś wyjątkowo szybki był :)
wyjatkowo niecierpliwy... chyba jutro stygniemy... no chyba ze łamiemy 0,5
Głosuj na PO a dzień wolności podatkowej będzie 24 grudnia

REKLAMA


InwestorS.A.3
Starszy sierżant
Posty: 91
Rejestracja: 14 wrz 2011 10:55

Postautor: InwestorS.A.3 » 15 sty 2013 17:51

W przyszłym tygodniu gwarantuję wam poniżej 10 gr za akcję..... :lol: :lol:

Do miłego usłyszenia ...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Stock_Ekspert_217747
Chorąży sztabowy
Posty: 5631
Rejestracja: 08 mar 2009 17:55
Lokalizacja: Treści przedst. w wypowiedzi nie stanowią rekomendacji inwest. w rozumieniu Rozp. Ministra Finansów

Postautor: Stock_Ekspert_217747 » 15 sty 2013 19:59

Na dzisiejszej skończyły się akcje po 0,33 zł, później 0,34 zł. A za chwilę skończą się po 0,35 zł. Zbliża się rakieta.
No i skończyły się akcje po 0,35 zł i trzeba wołać widłowego ;-) .
Piękne wzrosty. Jadę do miasta zjeść obiad więc dmuchajcie na kurs ;-) .
Widzę, że dobrze dmuchaliście na kurs, +24% to bardzo ładnie jak na jedną sesję i jeszcze to zakończenie na dziennym maksimum wraz z piękną, pro wzrostową świeczką.
Znów na liczniku pojawiła mi się rentowność powyżej 100%, a to zawsze bardzo cieszy oko inwestora ;-) .

HappyBull
Chorąży sztabowy
Posty: 6445
Rejestracja: 12 kwie 2006 11:03

Postautor: HappyBull » 15 sty 2013 20:02

:arrow: 8)

Analkofein
Młodszy chorąży
Posty: 493
Rejestracja: 28 wrz 2012 12:51
Lokalizacja: z gontyna

Postautor: Analkofein » 15 sty 2013 21:03

Na dzisiejszej skończyły się akcje po 0,33 zł, później 0,34 zł. A za chwilę skończą się po 0,35 zł. Zbliża się rakieta.
No i skończyły się akcje po 0,35 zł i trzeba wołać widłowego ;-) .
Piękne wzrosty. Jadę do miasta zjeść obiad więc dmuchajcie na kurs ;-) .
Widzę, że dobrze dmuchaliście na kurs, +24% to bardzo ładnie jak na jedną sesję i jeszcze to zakończenie na dziennym maksimum wraz z piękną, pro wzrostową świeczką.
Znów na liczniku pojawiła mi się rentowność powyżej 100%, a to zawsze bardzo cieszy oko inwestora ;-) .

spodziewalem sie ze zientara jeszcze zbierze grubo ,ale nie weszlo po 30groni,nocoz co moje to moje,sam jestem ciekaw czy woz czy przewoz ?? :D


choc nie ukrwyam ze chyba z wami pojade dalej,widze tutaj jednak ze zientara ,jutkiwicz nei odpuszcza za bardzo sa umoczeni do 1zl!

hajdi
Chorąży sztabowy
Posty: 6554
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: hajdi » 15 sty 2013 21:04

Jeszcze 2 sesje wzrostów a poźniej... hiperwzrosty lub hiperspadki czyli niech dzieje wola nieba

15.01. Warszawa (PAP) - Energomontaż-Południe wystąpił we wtorek do GPW z wnioskiem o zawieszenie notowań akcji spółki 18 stycznia tego roku. Obrót będzie zawieszony od godz. 9.00 do przekazania przez spółkę informacji w związku z rozprawą w sprawie wniosku o ogłoszenie upadłości spółki z możliwością zawarcia układu - poinformowała spółka w komunikacie.
"Zarząd Energomontaż-Południe informuje, że na mocy art. 20 ust. 4a Ustawy o obrocie instrumentami finansowymi oraz § 30 ust. 1 Regulaminu Giełdy wystąpił w dniu dzisiejszym do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. (GPW) z wnioskiem o zawieszenie notowań akcji Spółki w dniu 18 stycznia 2013 roku. Obrót akcjami Spółki zostanie zawieszony od godz. 9:00, natomiast wznowienie obrotu nimi nastąpi po przekazaniu przez spółkę raportem bieżącym informacji w związku z rozprawą w sprawie wniosku spółki o ogłoszenie jej upadłości z możliwością zawarcia układu, która to rozprawa odbędzie się w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach w dniu 18 stycznia 2013 r. Zawieszenie obrotu akcjami Spółki ma celu zapewnienie inwestorom powszechnego i równego dostępu do informacji oraz ochronę interesu i bezpieczeństwa uczestników obrotu" - podano w komunikacie. W sierpniu ubiegłego roku Energomontaż-Południe złożył wniosek o ogłoszenie upadłości układowej spółki. (PAP)
Głosuj na PO a dzień wolności podatkowej będzie 24 grudnia

Analkofein
Młodszy chorąży
Posty: 493
Rejestracja: 28 wrz 2012 12:51
Lokalizacja: z gontyna

Postautor: Analkofein » 15 sty 2013 21:13

Jeszcze 2 sesje wzrostów a poźniej... hiperwzrosty lub hiperspadki czyli niech dzieje wola nieba

15.01. Warszawa (PAP) - Energomontaż-Południe wystąpił we wtorek do GPW z wnioskiem o zawieszenie notowań akcji spółki 18 stycznia tego roku. Obrót będzie zawieszony od godz. 9.00 do przekazania przez spółkę informacji w związku z rozprawą w sprawie wniosku o ogłoszenie upadłości spółki z możliwością zawarcia układu - poinformowała spółka w komunikacie.
"Zarząd Energomontaż-Południe informuje, że na mocy art. 20 ust. 4a Ustawy o obrocie instrumentami finansowymi oraz § 30 ust. 1 Regulaminu Giełdy wystąpił w dniu dzisiejszym do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. (GPW) z wnioskiem o zawieszenie notowań akcji Spółki w dniu 18 stycznia 2013 roku. Obrót akcjami Spółki zostanie zawieszony od godz. 9:00, natomiast wznowienie obrotu nimi nastąpi po przekazaniu przez spółkę raportem bieżącym informacji w związku z rozprawą w sprawie wniosku spółki o ogłoszenie jej upadłości z możliwością zawarcia układu, która to rozprawa odbędzie się w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach w dniu 18 stycznia 2013 r. Zawieszenie obrotu akcjami Spółki ma celu zapewnienie inwestorom powszechnego i równego dostępu do informacji oraz ochronę interesu i bezpieczeństwa uczestników obrotu" - podano w komunikacie. W sierpniu ubiegłego roku Energomontaż-Południe złożył wniosek o ogłoszenie upadłości układowej spółki. (PAP)
to moze byc ciekawa rozgrywka,albo zyjemy co bardziej prawdopodobne i jazda na 2zl czyli powrto sprzed paru miesiecy albo grob w nowy roku!

woz albo przewoz :D


czyli jak szkola spekulacji :? :lol:

Stock_Ekspert_217747
Chorąży sztabowy
Posty: 5631
Rejestracja: 08 mar 2009 17:55
Lokalizacja: Treści przedst. w wypowiedzi nie stanowią rekomendacji inwest. w rozumieniu Rozp. Ministra Finansów

Postautor: Stock_Ekspert_217747 » 15 sty 2013 21:49

Słuszna decyzja z tym zawieszeniem tylko szkoda, że nie pobawimy się kursem w piątek o 10:00 :lol: .

Niemniej będzie dobra zabawa na TKO bez względu na to czy będzie pozytywne czy też negatywne rozstrzygnięcie. W przypadku negatywnego i tak w krótkim okresie czasu zmienią upadłość likwidacyjną na układową ponieważ Rafako zapłaciło PBG za udziały w EPD, a obecnie nie ma ani udziałów ani kasy jaką za pakiet EPD dali a z tego co pamiętam było to 120 mln zł - więc spora sumka. Nikt więc nie chce upadłości likwidayjnej EPD a Rafako wyłoży każde siano aby je ratować, czego dowodem jest umowa jaką cytowałem na poprzedniej stronie.

Niemniej, tak jak wszyscy, obstawiam scenariusz pozytywny. Ostatnie wzrosty również temu dowodzą. Spółka prowadzi działalność operacyjną, ma silnych kooperantów, ostatnio wypłaciła wszystkie zaległe wynagrodzenia i obecnie reguluje je na bieżąco. Nie wyobrażam sobie negatywnej decyzji sądu w tym przypadku.

Stock_Ekspert_217747
Chorąży sztabowy
Posty: 5631
Rejestracja: 08 mar 2009 17:55
Lokalizacja: Treści przedst. w wypowiedzi nie stanowią rekomendacji inwest. w rozumieniu Rozp. Ministra Finansów

Postautor: Stock_Ekspert_217747 » 15 sty 2013 21:50

ENERGOMONTAŻ-POŁUDNIE SA zawarcie znaczącej umowy na wykonanie modernizacji części ciśnieniowej dla kotłów w Elektrowni Połaniec

05.10. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 71/2012

Zarząd ENERGOMONTAŻ-POŁUDNIE S.A. (Emitent, Spółka) informuje, że w dniu 5 października 2012 roku do Spółki wpłynęła podpisana trójstronnie umowa z dnia 26 września 2012 r. w przedmiocie wykonania modernizacji (demontażu i montażu) części ciśnieniowej dla Kotłów B1 - B7 GDFSUEZ w Elektrowni Połaniec (Umowa). Umowa została zawarta z RAFAKO S.A. (Zamawiający) przez konsorcjum firm, w skład którego wchodzi spółka zależna Energomontaż-Południe Katowice Sp. z o.o. (łącznie z Emitentem jako Wykonawca) (dawniej: Modus II Sp. z o.o.) oraz Emitent, jako lider konsorcjum.

Wynagrodzenie umowne netto za wykonanie przedmiotu Umowy wynosi 41,6 mln zł, przy czym Umowa przewiduje ponadto stawkę za roboty dodatkowe. Wynagrodzenie umowne zostanie pomniejszone o wartość zamówionych przez Wykonawcę a zakupionych przez Zamawiającego usług i materiałów przekazanych Wykonawcy celem realizacji przedmiotu Umowy.

Termin realizacji Umowy przypada na maj 2015 r. Wykonawca udziela Zamawiającemu na przedmiot Umowy gwarancji na okres 24 miesięcy.

W celu zabezpieczenia roszczeń Zamawiającego, Emitent dostarczy Zamawiającemu nie później niż 30 dni po podpisaniu Umowy z wystawienia własnego poręczony przez Wykonawcę weksel in blanco z klauzulą bez protestu wraz z deklaracją wekslową na kwotę 10% łącznego wynagrodzenia Umowy brutto.
Umowa zawiera zapisy dotyczące kar umownych za m.in. opóźnienie w przekazaniu dokumentacji lub usunięciu wad przedmiotu Umowy, odstąpienie od Umowy oraz kar umownych za opóźnienie w realizacji przedmiotu Umowy, które mogą zostać nałożone na Wykonawcę w wysokości 0,5% wynagrodzenia umownego brutto za pierwsze 5 dni opóźnienia oraz 0,2% wynagrodzenia umownego brutto za każdy następny dzień opóźnienia, ale nie więcej niż 10%. Łączna suma kar umownych nie może przekroczyć 15% wynagrodzenia umownego netto. W przypadkach określonych w Umowie Zamawiający ma prawo dochodzenia odszkodowania uzupełniającego na zasadach ogólnych wynikających z KC, albo Zamawiający i Wykonawca wspólnie ustalą wysokość odszkodowania należnego Zamawiającemu.

Zamawiający może odstąpić z 14-dniowym terminem wypowiedzenia od Umowy w zakresie niewykonanej części przedmiotu Umowy w przypadkach m.in. naruszenia przez Wykonawcę postanowień Umowy, opóźnień w realizacji umowy więcej niż o 60 dni, podzlecenia lub scedowania całości lub części przedmiotu Umowy bez pisemnej zgody Zamawiającego, działania siły wyższej trwającego dłużej niż 90 dni. Zamawiający może odstąpić od Umowy w całości lub w zakresie niewykonanej części Umowy w terminie 30 dni od powzięcia wiadomości o zaistnieniu istotnej zmiany okoliczności powodującej, że wykonanie Umowy nie leży w interesie publicznym. Wykonawca może odstąpić od Umowy z 14-dniowym terminem wypowiedzenia z powodu zwłoki przez Zamawiającego w płatnościach, jeśli zwłoka nieprzerwanie trwa dłużej niż 60 dni oraz w przypadku działania siły wyższej trwającego dłużej niż 60 dni.

Jednocześnie Emitent przypomina, iż Zamawiający oraz Wykonawca należą do Grupy Kapitałowej PBG.

Jako kryterium uznania umowy za znaczącą Emitent przyjął kryterium 10% przychodów ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Emitenta za okres czterech ostatnich kwartałów obrotowych.

Szczegółowa podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt 3 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych [...].

Więcej na: biznes.pap.pl i biznes.pap.pl/espi

kom espi amp/
Myślę, że ta umowa była kluczowa i jest gwarantem układu na EPD oraz zaspokojenia potrzeb wszystkich zainteresowanych stron.

Czekamy na emocjonujący piątek ;-) .
Osobiście uważam, że ta umowa powyżej i inne jej podobne są gwarantem układu. Czekamy na piątkową decyzję.

InwestorS.A.3
Starszy sierżant
Posty: 91
Rejestracja: 14 wrz 2011 10:55

Postautor: InwestorS.A.3 » 15 sty 2013 21:58

Tu też umoczyłes najwiekszy leszczu tego portalu... :lol: :lol: :lol:

Ja ci daje gwarancję, że oddasz to znacznie poniżej 10gr..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Stock_Ekspert_217747
Chorąży sztabowy
Posty: 5631
Rejestracja: 08 mar 2009 17:55
Lokalizacja: Treści przedst. w wypowiedzi nie stanowią rekomendacji inwest. w rozumieniu Rozp. Ministra Finansów

Postautor: Stock_Ekspert_217747 » 15 sty 2013 22:00

Tu też umoczyłes najwiekszy leszczu tego portalu... :lol: :lol: :lol:

Ja ci daje gwarancję, że oddasz to znacznie poniżej 10gr..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Wszedłem po 0,20 zł w ubiegłym roku policz sobie rentowność czołowy dawco kapitału tego forum.

Jurek ogórek
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2252
Rejestracja: 08 lis 2012 18:39

Postautor: Jurek ogórek » 15 sty 2013 22:06

Bedzie kleksów w tym czasie duuużo :D

Analkofein
Młodszy chorąży
Posty: 493
Rejestracja: 28 wrz 2012 12:51
Lokalizacja: z gontyna

Postautor: Analkofein » 15 sty 2013 22:18

Tu też umoczyłes najwiekszy leszczu tego portalu... :lol: :lol: :lol:

Ja ci daje gwarancję, że oddasz to znacznie poniżej 10gr..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Wszedłem po 0,20 zł w ubiegłym roku policz sobie rentowność czołowy dawco kapitału tego forum.
i jak Was nie lubiec jeden madrzejszy od drugiego


:lol: :D

i obydwoje zarabiacie Mroczek to standard zero wtop poza : RELPOLEM :lol:

PAMIETAMY :D

swoja dorga Mroczke kiedys Cie poznam! Takie mam szczescie i moze ugramy cos wiecej niz pisanie na forum,WIESZ DOBRZE ZE ZAWODOWI INWESTORZY SIE NIE CHWALA CO I JAK ZAROBILI!!!!

Stock_Ekspert_217747
Chorąży sztabowy
Posty: 5631
Rejestracja: 08 mar 2009 17:55
Lokalizacja: Treści przedst. w wypowiedzi nie stanowią rekomendacji inwest. w rozumieniu Rozp. Ministra Finansów

Postautor: Stock_Ekspert_217747 » 15 sty 2013 22:32

Tu też umoczyłes najwiekszy leszczu tego portalu... :lol: :lol: :lol:

Ja ci daje gwarancję, że oddasz to znacznie poniżej 10gr..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Wszedłem po 0,20 zł w ubiegłym roku policz sobie rentowność czołowy dawco kapitału tego forum.
i jak Was nie lubiec jeden madrzejszy od drugiego


:lol: :D

i obydwoje zarabiacie Mroczek to standard zero wtop poza : RELPOLEM :lol:

PAMIETAMY :D

swoja dorga Mroczke kiedys Cie poznam! Takie mam szczescie i moze ugramy cos wiecej niz pisanie na forum,WIESZ DOBRZE ZE ZAWODOWI INWESTORZY SIE NIE CHWALA CO I JAK ZAROBILI!!!!
Ku ścisłości mi zdarzają się wtopy. Np. C2A kupiłem po 0,13 zł i kurs w 3 dni dotarł do 0,37 zł i niestety nie sprzedałem całego pakietu. Dzisiejszy kurs C2A to 0,06 zł i nie wiem czy kiedykolwiek przebije ponownie 0,13 zł - choć liczę na rychłe poukładanie się spraw w spółce i kurs powyżej 0,50 zł na koniec roku. No ale zobaczymy co życie przyniesie bo może też przynieść 0,01 zł.

pisdmesmen_248947
Starszy chorąży
Posty: 1715
Rejestracja: 08 paź 2009 19:53

Postautor: pisdmesmen_248947 » 15 sty 2013 22:33

NIE ZA WCZESNA EUFORIA ?
VITO WPADNIE I MACIE POZAMIATANE :?
TARGET NA STOL I NIE MA ZMILUJ SIE :shock:PANIKA W ZASIEGU REKI
ON SIE NIE PIER NIE TA LIGA :roll:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 168 gości