CD Projekt RED [CDR] cz. XXVII

wszystko na temat spółek publicznych
bb
Sierżant
Posty: 68
Rejestracja: 02 lip 2011 10:36

Postautor: bb » 31 sty 2013 13:31

Przypomniała Mi sie taka scenka z Króla Lwa-Simba na pytanie jaka to niespodzianka słyszy-Zabójcza Simba,zabójcza.. :)

REKLAMA


seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Postautor: seal6 » 31 sty 2013 13:35

Rpeg CIA ktory piszesz, ze bedzie w przyszlym roku to tez bedzie ''niszowy'' jak uwazasz i czy tez wypadnie na okres ''bessy'' ? Bo albo jestes *** albo juz gubisz sie w zeznaniach.
Nie interesuje mnie RPG CIA - jak chcą i mają do tego zespół z Tomaszem Gopem to niech tworzą. Największy potencjał sprzedażowy ma marka Sniper Ghost Warrior - reszta na chwilę obecną nie ma większego znaczenia.

heh tak myslalem, zalosny jestes
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

Stock_Ekspert_217747
Chorąży sztabowy
Posty: 5631
Rejestracja: 08 mar 2009 17:55
Lokalizacja: Treści przedst. w wypowiedzi nie stanowią rekomendacji inwest. w rozumieniu Rozp. Ministra Finansów

Postautor: Stock_Ekspert_217747 » 31 sty 2013 13:47

Rpeg CIA ktory piszesz, ze bedzie w przyszlym roku to tez bedzie ''niszowy'' jak uwazasz i czy tez wypadnie na okres ''bessy'' ? Bo albo jestes *** albo juz gubisz sie w zeznaniach.
Nie interesuje mnie RPG CIA - jak chcą i mają do tego zespół z Tomaszem Gopem to niech tworzą. Największy potencjał sprzedażowy ma marka Sniper Ghost Warrior - reszta na chwilę obecną nie ma większego znaczenia.

heh tak myslalem, zalosny jestes
Liczy się zysk ze sprzedaży akcji - nie jestem fanem żadnej firmy, żeby w niej kisnąć przez lata licząc na gruszki na wierzbie, która gdzieś tam jest ale perspektywa jej zobaczenia ciągle oddala się w czasie. Osobiście uważam was za ofiary efektu kosztów utopionych. A ponieważ nie masz argumentów, to pozostaje Ci tylko obrażanie innych.

Efekt utopionych kosztów – jest to zjawisko polegające na tym, że ludzie maja skłonność do trzymania się wcześniej podjętych decyzji nawet w sytuacji gdy okazały się one niekorzystne. Jeśli tylko były związane z poniesieniem dużych kosztów lub ze znacznym wysiłkiem. Zachowanie to jest sprzeczne z teorią ekonomii która mówi, że tylko teraźniejsze oraz przyszłe zyski i koszty powinny mieć wpływ na podejmowanie decyzji.

asganis
Młodszy chorąży
Posty: 511
Rejestracja: 12 lut 2011 10:22

Postautor: asganis » 31 sty 2013 13:50

a ten dalej *****

CIA - 2012 rok strata 8mln
Dogfight 1942 - gra, która przeszła echem i przyniosła straty
Enemy Front - Sturat Black zatrudniony do pomocy przy grze po kilku miesiącach odszedł, gra produkowana od 2010 nie wiadomo kiedy wyjdzie
Alien Fear - gra produkowana od 2010 nie wiadomo kiedy wyjdzie
Sniper 2 - gra produkowana 1.5 roku dłużej niż zakładano, pochłonęła wszystkie zyski z lat poprzednich i zmusiła spółkę do zadłużenia się

Sniper 1 w 3 lata sprzedał się w 3mln na 3 platformach, gdzie Wiedźmin 1 do tej pory sprzedał się w 2mln tylko na komputerach, jakby dodatkowo miał premiera na konsolach to ten niszowy gatunek pewnie pobiłby snajpera, Wiedźmin 2 w 2 lata po premierze sprzedał się w ponad 2mln, jak dobije do 3 lat to pewnie zbliży się sprzedażowo do snajpera, ale można podkreślić to co ty punktujesz, że Wiedźmin wyszedł na jedna platformę mniej :))) dodatkowo warto zaznaczyć, że snajper debiutując kosztował 2/3 tego co Wiedźmin, i ze snajperem 2 będzie tak samo :))

ale dalej sobie ***** o PS3 i o tym, że to Snajper ma możliwość sprzedaży 10mln bo jest FPSem :)))) a niszowe RPGi typu Skyrim, Mass Effect, Dragon Age to *****, które się nie sprzedają :))) a Dead Island zaliczać do fpsów to już wogóle tylko Stock potrafi :D

ADHD
Młodszy chorąży
Posty: 553
Rejestracja: 07 gru 2011 20:47
Lokalizacja: Trójciasto: szarlotka, sernik i piernik

Postautor: ADHD » 31 sty 2013 13:57

Osobiście uważam siebie za ofiarę efektu kosztów utopionych. A ponieważ nie mam argumentów, to pozostaje mi tylko namolne obrażanie innych.
[/color]
trafiłeś jak nigdy. utopiłeś na BOMI, C2A, VVD, kiedyś VIV, teraz tracisz na CIA. Kobieto, nie kompromituj się dalej.
Obrazek

Stock_Ekspert_217747
Chorąży sztabowy
Posty: 5631
Rejestracja: 08 mar 2009 17:55
Lokalizacja: Treści przedst. w wypowiedzi nie stanowią rekomendacji inwest. w rozumieniu Rozp. Ministra Finansów

Postautor: Stock_Ekspert_217747 » 31 sty 2013 14:05

Dead Island to niemal FPS ale jakbym miał uściślić to FPP. Mnie nie obchodzi co robi CIA z innymi grami, choć zapewne któraś z nich osiągnie równie spektakularny sukces co Sniper - niemniej dla mnie liczy się tu i teraz najbliższa przyszłość czyli Sniper Ghost Warrior 2. CDR przez wiele lat wydał tylko jeden tytuł i to nie na wszystkie platformy i za każdym razem produkował go strasznie długo - więc o czym my dyskutujemy. Jak chcecie się kisić na CDR to się kiście - ja wam tego nie bronię. Każdy ma własny rozum.

Stock_Ekspert_217747
Chorąży sztabowy
Posty: 5631
Rejestracja: 08 mar 2009 17:55
Lokalizacja: Treści przedst. w wypowiedzi nie stanowią rekomendacji inwest. w rozumieniu Rozp. Ministra Finansów

Postautor: Stock_Ekspert_217747 » 31 sty 2013 14:07

Osobiście uważam was za ofiarę efektu kosztów utopionych. A ponieważ nie macie argumentów, to pozostaje wam tylko namolne obrażanie innych.
[/color]
trafiłeś jak nigdy. utopiłem na BOMI, C2A, VVD, kiedyś VIV, teraz tracę na CDR. Jako Kobieta, nie chcę się dalej kompromiować.
Utopiłeś jeszcze na Petrolinveście kupując go po 54 zł oraz na Biotonie po 1,55 zł. Nie będę już wspominał o Jago za 0,82 zł. Powinno być Ci wstyd.

Sinuhe (2)
Starszy chorąży
Posty: 1771
Rejestracja: 12 lut 2011 10:57
Lokalizacja: Trójmiasto

Postautor: Sinuhe (2) » 31 sty 2013 14:14

Widzisz Suck, znowu kłamiesz, wmawiając innym transakcje, których nie dokonywali, a samemu starając się kreować na kogoś, kim nie jesteś. Więc dla przypomnienia: nigdy nie zarobiłeś na C2A złamanego grosza, bo nie sprzedałeś, tylko dokupowałeś *** przed upadłością na samym szczycie trwającego wodospadu. Dowód? Proszę bardzo:
Nie mogę komentować wszystkich swoich ruchów na forum. Niemniej posiadam akcje Call2action a do tego skorzystałem na dzisiejszej panice wywołanej przez, domniemam, manipulację na akcjach spółki. Zgłoszę też sprawę do KNF-u tylko strukturę zleceń muszę dokładniej prześledzić aby dostarczyć im argumenty na talerzu, żeby sprawę potraktowali równie rzetelnie.
http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... 9f#7492169
Zacznij wymyślać nowe bajki, bo tej z 300% zyskiem na C2A już nie sprzedasz :lol: :lol: :lol:
Nie ma za co 8)

asganis
Młodszy chorąży
Posty: 511
Rejestracja: 12 lut 2011 10:22

Postautor: asganis » 31 sty 2013 14:15

Dead Island to niemal FPS ale jakbym miał uściślić to FPP. Mnie nie obchodzi co robi CIA z innymi grami, choć zapewne któraś z nich osiągnie równie spektakularny sukces co Sniper - niemniej dla mnie liczy się tu i teraz najbliższa przyszłość czyli Sniper Ghost Warrior 2. CDR przez wiele lat wydał tylko jeden tytuł i to nie na wszystkie platformy i za każdym razem produkował go strasznie długo - więc o czym my dyskutujemy. Jak chcecie się kisić na CDR to się kiście - ja wam tego nie bronię. Każdy ma własny rozum.
póki co CDP wydał więcej tytułów które sporo zarobiły niż City, bo City narazie może się pochwalić jednym snajperem, a skoro wg ciebie CDP produkuje gry strasznie długo to co powiesz o grach od City, które ci wypunktowałem? Sniper 2 robiony też 3 lata to wg ciebie krótko? dla ciebie ważne są cyferki, a cyferki są takie że to CDP rok do roku zarabia więcej od City, mało tego, w roku w którym ma nie być premier zysk ma być 16mln, gdzie u City taki rok wyniósł 8mln straty

asganis
Młodszy chorąży
Posty: 511
Rejestracja: 12 lut 2011 10:22

Postautor: asganis » 31 sty 2013 14:19

Widzisz Suck, znowu kłamiesz, wmawiając innym transakcje, których nie dokonywali, a samemu starając się kreować na kogoś, kim nie jesteś. Więc dla przypomnienia: nigdy nie zarobiłeś na C2A złamanego grosza, bo nie sprzedałeś, tylko dokupowałeś *** przed upadłością na samym szczycie trwającego wodospadu. Dowód? Proszę bardzo:
Nie mogę komentować wszystkich swoich ruchów na forum. Niemniej posiadam akcje Call2action a do tego skorzystałem na dzisiejszej panice wywołanej przez, domniemam, manipulację na akcjach spółki. Zgłoszę też sprawę do KNF-u tylko strukturę zleceń muszę dokładniej prześledzić aby dostarczyć im argumenty na talerzu, żeby sprawę potraktowali równie rzetelnie.
http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... 9f#7492169
Zacznij wymyślać nowe bajki, bo tej z 300% zyskiem na C2A już nie sprzedasz :lol: :lol: :lol:
Nie ma za co 8)
Stock lubi tak pisać, żeby jego wyszło :D znowu napisze, że uczestniczył w rajdzie 300% co jest prawdą, ale tego że zarobił 300% niestety już napisać nie może :D

InwestorS.A.3
Starszy sierżant
Posty: 91
Rejestracja: 14 wrz 2011 10:55

Postautor: InwestorS.A.3 » 31 sty 2013 15:20

"Efekt utopionych kosztów – jest to zjawisko polegające na tym, że ludzie maja skłonność do trzymania się wcześniej podjętych decyzji nawet w sytuacji gdy okazały się one niekorzystne. Jeśli tylko były związane z poniesieniem dużych kosztów lub ze znacznym wysiłkiem. Zachowanie to jest sprzeczne z teorią ekonomii która mówi, że tylko teraźniejsze oraz przyszłe zyski i koszty powinny mieć wpływ na podejmowanie decyzji."

Ale ćpun jest znowu odurzony klejem.... :lol: :lol:

Jak sie wiec maja do tego twoje inwestycje:

1. C2A-95% strata
2. Vivid-30% strata
3. EPD iluzoryczny zysk a juz witał sie z gąska i pisał, ze ma 100%
4. Zakup Polskie Jadło po 13 groszy i znowu strata
5. Bomi
6. Techmex
7. PBG


To tylko nieliczne....Czy jest chociaz JEDNA spółka gdzie ten narkoman miał zrealizowany zysk ???? :lol: :lol: :lol:

Stock_Ekspert_217747
Chorąży sztabowy
Posty: 5631
Rejestracja: 08 mar 2009 17:55
Lokalizacja: Treści przedst. w wypowiedzi nie stanowią rekomendacji inwest. w rozumieniu Rozp. Ministra Finansów

Postautor: Stock_Ekspert_217747 » 31 sty 2013 15:25

Widzisz Suck, znowu kłamiesz, wmawiając innym transakcje, których nie dokonywali, a samemu starając się kreować na kogoś, kim nie jesteś. Więc dla przypomnienia: nigdy nie zarobiłeś na C2A złamanego grosza, bo nie sprzedałeś, tylko dokupowałeś *** przed upadłością na samym szczycie trwającego wodospadu. Dowód? Proszę bardzo:
Nie mogę komentować wszystkich swoich ruchów na forum. Niemniej posiadam akcje Call2action a do tego skorzystałem na dzisiejszej panice wywołanej przez, domniemam, manipulację na akcjach spółki. Zgłoszę też sprawę do KNF-u tylko strukturę zleceń muszę dokładniej prześledzić aby dostarczyć im argumenty na talerzu, żeby sprawę potraktowali równie rzetelnie.
http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... 9f#7492169
Zacznij wymyślać nowe bajki, bo tej z 300% zyskiem na C2A już nie sprzedasz :lol: :lol: :lol:
Nie ma za co 8)
Stock lubi tak pisać, żeby jego wyszło :D znowu napisze, że uczestniczył w rajdzie 300% co jest prawdą, ale tego że zarobił 300% niestety już napisać nie może :D
Nigdy nie napisałem, że zarobiłem 300% na C2A - w ogóle ekstremalnie trudno jest wstrzelić się w szczyt ze sprzedażą (znacznie łatwiej w dołek ale też rzadko się udaje), No ale jak kupisz pakiet akcji za 5 tys. zł, który spęcznieje do 14 tys. zł i spieniężysz 11 tys. a w akcjach zostawisz 3 tys. zł. To nawet jak firma popadnie w tarapaty to i tak jesteś wygrany. A biorąc pod uwagę, że całość trwa kilka dni a nie lata to już bardzo duży sukces. A zauważmy, że 11 tys. z sukcesem bądź nie może już pracować gdzie indziej np. uśrednić VVD i choć trochę zasilić portfel na inne inwestycje. Może i kwota nie wielka ale składany procent spowoduje, że na koniec roku kumulują się pokaźne kwoty pod warunkiem, że rozsądnego zarządzania alokacją. To tak w zarysie i dużym uproszczeniu. Niemniej jak jesteś takim kozakiem to wskaż mi jakąś spółkę która urośnie w 3 dni 300% - będę wdzięczny. Ja o C2A miałem odwagę napisać na wątku CDR będąc pewnym sukcesu, chociaż kurs był już wówczas 2 grosze wyżej na 0,15 zł.

afterbefor
Chorąży
Posty: 741
Rejestracja: 16 maja 2011 15:59
Lokalizacja: ja mam wiedzieć?

Postautor: afterbefor » 31 sty 2013 15:27

dajcie spokój, nie dyskutujcie z nim bo to go tylko nakręca podobnie jak kiedys welejdote. ten nasz ekspert zniknie z wątku gdy zaczniecie go ignorować. Tylko niepotrzebny syf na wątku CDR się robi.

asganis
Młodszy chorąży
Posty: 511
Rejestracja: 12 lut 2011 10:22

Postautor: asganis » 31 sty 2013 15:36

dajcie spokój, nie dyskutujcie z nim bo to go tylko nakręca podobnie jak kiedys welejdote. ten nasz ekspert zniknie z wątku gdy zaczniecie go ignorować. Tylko niepotrzebny syf na wątku CDR się robi.
głupotę trzeba piętnować i wytykać nieprawdziwe informacje które podaje, bo jeszcze faktycznie kogoś nabierze na swoje bajki i ktoś straci przez niego realne pieniądze

a wszystko się zaczęło jak tu przyszedł i naganiał na vivid ze swoimi tabelkami z pierwszym miejscem sprzedaży w azerbejdżanie, maroko i innym zimbabwe
Ostatnio zmieniony 31 sty 2013 15:41 przez asganis, łącznie zmieniany 1 raz.

Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Martins_57614 » 31 sty 2013 15:40

Czy jedzie z nami kert?
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 132 gości