Ekoexport ( EEX) KSIĘGA XXXIV

wszystko na temat spółek publicznych
Artalt
Starszy sierżant
Posty: 70
Rejestracja: 21 maja 2013 23:57
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Artalt » 02 paź 2013 21:56

Witam ponownie

REKLAMA


Poitiers
Starszy chorąży
Posty: 1847
Rejestracja: 23 cze 2007 17:25

Postautor: Poitiers » 02 paź 2013 21:58

Ależ się porobił bałagan z tymi ksiegami ...

kasia1
Chorąży sztabowy
Posty: 4139
Rejestracja: 13 lut 2006 11:51

Postautor: kasia1 » 02 paź 2013 21:58

A co tak spadliśmy. Ale wydaje mi się że to celowe zaniżanie przed komunikatem ze spotkania z " Haliną" .Chcą kupić jakiś pakiet i chyba konkretny...
Będzie się działo..

Kofianan
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3906
Rejestracja: 14 cze 2013 08:06

Postautor: Kofianan » 02 paź 2013 21:59

Obrazek

@makak
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2531
Rejestracja: 09 kwie 2010 10:20
Lokalizacja: Zielona Góra

Postautor: @makak » 02 paź 2013 22:00

A niech tam piszą jak najdłużej , przynajmniej spokój

Poitiers
Starszy chorąży
Posty: 1847
Rejestracja: 23 cze 2007 17:25

Postautor: Poitiers » 02 paź 2013 22:01

A co tak spadliśmy. Ale wydaje mi się że to celowe zaniżanie przed komunikatem ze spotkania z " Haliną" .Chcą kupić jakiś pakiet i chyba konkretny...
Będzie się działo..
Normalna korekta. Nic nie rośnie do nieba. A w tym miesiącu powinien być oprócz Haliny również info o zamówieniu na przyszły rok od Elkem. Miejmy nadzieję, że w obydwu przypadkach będą to duże liczby ...

inwestor3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2890
Rejestracja: 30 sty 2012 12:06

Postautor: inwestor3 » 02 paź 2013 22:02

Obrazek
samsonowicz pisze za ostry kat co o tym sadzicie ? samsonowicz moze sie mylic ? ciekawe czy da wykresy z 8 kanalami :roll: :lol: :lol: :lol:

kasia1
Chorąży sztabowy
Posty: 4139
Rejestracja: 13 lut 2006 11:51

Postautor: kasia1 » 02 paź 2013 22:04

A co tak spadliśmy. Ale wydaje mi się że to celowe zaniżanie przed komunikatem ze spotkania z " Haliną" .Chcą kupić jakiś pakiet i chyba konkretny...
Będzie się działo..
Normalna korekta. Nic nie rośnie do nieba. A w tym miesiącu powinien być oprócz Haliny również info o zamówieniu na przyszły rok od Elkem. Miejmy nadzieję, że w obydwu przypadkach będą to duże liczby ...
Właśnie! :wink:
I tego się trzymajmy..

Bazuka
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2321
Rejestracja: 21 gru 2011 09:52
Lokalizacja: z Bazy" Adam"

Postautor: Bazuka » 02 paź 2013 22:04

ale ksiag :shock: :lol: :lol:
:arrow: Eko-Hossa do 2015r
Obrazek

Warren_z_bufetu
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 292
Rejestracja: 07 sie 2013 10:32

Postautor: Warren_z_bufetu » 02 paź 2013 22:15

Powitać.

Powrócę z pytaniem

Może mi ktoś wyjaśnić jedną rzecz bo jakoś umknęło mi to. Biała mikrosfera pochodzi głównie od Kzachów i na razie otrzymuje ją eko z "połowów" tradycyjnych, a mikrosferę szarą od pozostałych dostawców z którymi podpisali umowy długoterminowe. Czy mylę się?
A druga sprawa czy wiecie jaka jest marżą przy sprzedaży mikrosfery szarej a jaka przy białej. Pytam o to w kontekście tej wypowiedzi prezesa na portalu drużyny Wielkiej D..py.

"Cały czas podtrzymujemy zamiar realizacji tegorocznej prognozy. Generalnie jesteśmy nastawieni na jeden faktor – na zysk. Oczywiście rekordowe przychody są powodem do zadowolenia. Nasza prognoza powstała w pierwszym kwartale, gdy jeszcze nie byliśmy pewni, co do składników tegorocznej marży. Teraz widzimy jak marża rośnie, co przekłada się na rosnące z kwartału na kwartał zyski. Na szczegóły wyników za III kwartał trzeba poczekać do raportu kwartalnego, który może zostać troszeczkę przyspieszony. Na razie mogę jedynie zdradzić, że III kwartał był dla nas bardzo pracowity, a dopiero w czwartym kwartale nastąpi rzeczywista duża sprzedaż białej mikrosfery. – powiedział dla portalu Zbigniew Bokun, dyrektor ds. rozwoju biznesu."

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 02 paź 2013 22:23

Witam na nowym i jedynym legalnym :)
One Ziolo to rule them all.

hr-aabia
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9511
Rejestracja: 09 lip 2007 21:25

Postautor: hr-aabia » 02 paź 2013 22:28

Powitać.

Powrócę z pytaniem

Może mi ktoś wyjaśnić jedną rzecz bo jakoś umknęło mi to. Biała mikrosfera pochodzi głównie od Kzachów i na razie otrzymuje ją eko z "połowów" tradycyjnych, a mikrosferę szarą od pozostałych dostawców z którymi podpisali umowy długoterminowe. Czy mylę się?
A druga sprawa czy wiecie jaka jest marżą przy sprzedaży mikrosfery szarej a jaka przy białej. Pytam o to w kontekście tej wypowiedzi prezesa na portalu drużyny Wielkiej D..py.

"Cały czas podtrzymujemy zamiar realizacji tegorocznej prognozy. Generalnie jesteśmy nastawieni na jeden faktor – na zysk. Oczywiście rekordowe przychody są powodem do zadowolenia. Nasza prognoza powstała w pierwszym kwartale, gdy jeszcze nie byliśmy pewni, co do składników tegorocznej marży. Teraz widzimy jak marża rośnie, co przekłada się na rosnące z kwartału na kwartał zyski. Na szczegóły wyników za III kwartał trzeba poczekać do raportu kwartalnego, który może zostać troszeczkę przyspieszony. Na razie mogę jedynie zdradzić, że III kwartał był dla nas bardzo pracowity, a dopiero w czwartym kwartale nastąpi rzeczywista duża sprzedaż białej mikrosfery. – powiedział dla portalu Zbigniew Bokun, dyrektor ds. rozwoju biznesu."
ad.1 nie
ad.2 ca. 200 Eurosów
"Nie pchaj rzeki, sama płynie"

Nie kupuje w AMAZONie

reventon197.5
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 220
Rejestracja: 07 sie 2013 07:02

Postautor: reventon197.5 » 02 paź 2013 22:40

A co tak spadliśmy. Ale wydaje mi się że to celowe zaniżanie przed komunikatem ze spotkania z " Haliną" .Chcą kupić jakiś pakiet i chyba konkretny...
Będzie się działo..
Normalna korekta. Nic nie rośnie do nieba. A w tym miesiącu powinien być oprócz Haliny również info o zamówieniu na przyszły rok od Elkem. Miejmy nadzieję, że w obydwu przypadkach będą to duże liczby ...
Pogięło was z tym Halliburtonem i Elkem? I jedni i drudzy dostaną dopiero coś od 2014. Zapisy na 2013 się skonczyly co najwyzej jakieś partie próbne. A i to na 2014 zapisy porządne zaczną się od uruchomienia Astany bo skóry na niedźwiedziu Bokun dzielił nie bedzie i rozdysponowywal produkt bedzie w miarę dostępności.

sernik nie pisz przez miesiąc, to ci kurs wzrosnie.

bielszczanin
Starszy chorąży
Posty: 1832
Rejestracja: 07 wrz 2012 21:17
Lokalizacja: Bielsko

Postautor: bielszczanin » 02 paź 2013 22:42

Witam, tu piszemy? Bo lekko mnie zdziwienie wzieło jak zobaczylem ten bajzel.
EKO EXPORT --> 400zł
HYGIENIKA --> 10zł
ELEMENTAL --> 10zł

Crocker'
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 357
Rejestracja: 23 lip 2013 19:28

Postautor: Crocker' » 02 paź 2013 22:44

No rzeczywiście ciężko sie połapać z tymi nowymi ksiegami
Budujace jest to że oszołomy same ze soba gadają a my ich zlewamy
W końcu sami zamkna tamten watek i przyjda tu spamować
Ostatnio zmieniony 02 paź 2013 22:45 przez Crocker', łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

" Doświadczenie pozwala ci robić nowe błędy zamiast starych "


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 150 gości